Forum
heej odločila sem se da bom napisala zgodbo, ki je tudi nekako resnična. To je moja druga zgodba in upam da bo bolj brana kot prva! Sprejemam vse kritike in pohvale, lahko pišete, se razpišete! Da bom vedela kaj morem popraviti v zgodbi! Upam da vam bo všeč. Uživajte v branju!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Živijo. Sem Nadia in stara sem 19 let. Imam sestro dvojčico Nastjo, zelo sva različni a veliko ljudi pravi da med nama ni razlik! Po karakterju sva si zelo različni jas večkrat zabredem v težave, nočem se hvaliti toda nekako imam jas več prijateljev in hitro se vklopim v družbo.
Imam štiri bff, kijim zaupam vse in družimo se že od sedmega razreda osnovne šole. Naše življenje pa vstopijo fantje in kupica težav.

NIKA-

KLARA-

(predstavljaj si jo z rjavimi lasmi)

NEŽA-

TJAŠA-

IN TO SEM JAS-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ali boš bral to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. december 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!
29. december 2013
neeeeeeeeext
29. december 2013
Waaaaa lubica moja <3333 hvala neeext ofc
29. december 2013
neeeeeeeeeeeeeext!!!
29. december 2013
Evo prvi next upam da vam bo všeč
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Točno pred enim letom na današnji dan 29.12. bila sem najsrečnejša oseba na celem svetu, no vsaj takrat sem mislila tako. Imela sem fanta, prijateljice, vse kar sem si želela. Bilo je popolno bila sem na poroki od prijatlejice in na tej poroki je bil tudi zelo čeden fant po imenu Matej.

Spogledovala sva se že v šoli in kar naprej me je izzival. Bil mi je zelo všeč a za to so vedele samo prijateljice. A na dan te poroke sem čutila v sebi da bo to zame srečen dan. Po poroki smo se odšli zabavat v hotel kjer smo imeli zabavo. Sedela sva si nasproti in kar naprej sem na sebi čutila pač oči ki me gledajo. Pogledala sem ga in pogled je umaknil. Ko je ura odbila polnoč me je nevesta prosila če bi pripeljala torto. Prikimala sem. Odšla sem na hodnik ko me je nekdo prijel za ramo in z strahom sem se obrnila. Zagledala sem Mateja kako se mi je prikupno smejal. Potisnil me je ob steno in se mi začel prebljiževati. Srce mi je odbijalo sto na uro. Roke je naslonil na steno in se mi še bolj peibljižal. Nisem morala vrjeti kaj se je takrat zgodilo. Poljubil me je. Najprej sem bila presenečena a nato sem mu poljub vseeno vrnila. In iz navadnega poljuba se je preveljil v francoski poljub v strasti. Odmaknil se je od mene in zašepetal na uho če bi bila njegova punca. Nasmehila sem se mu in ga poljubila. Rad te imam mi je rekel in skupaj sva odšla po torto. Tisto noč sva kar nekajkrat odšla na tisti honik in si dala poljubček ali dva. Bila sem zelo vesela in na njegovem obrazu je pisalo da je srečen in to mi je tudi večkrat rekel. Ko sem izmučena prišla domov sem se vrgla na posteljo in razmišljala kaj se je zgodilo. Hotela sem prijateljicam napisati sms kaj se je zgodila a ko sem pogledala na uro sem si premislila saj je kazala pol šest in nisem jih hotela zbuditi.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Se opravičujem za slovnične napake!
Mnenja, pohvale, kritike,... napiši kar ti ni všeč ali ti je.
Hvala za branje
29. december 2013
Cuuudno ceeeedno hahaha dej tjaso z enim sparckaj tui ce u resnici ni tak hahahahahahahahahahaah ajde lp morem it nialla pogret ::* hahaha me bo zalizo tk da nobenmu nebo nc jasn o O hahah
29. december 2013
ahahhaha tjašaa ka pa tbi dela<33
29. december 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext ooo kk kjut
29. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
30. december 2013
ful dobr+neeeeext!!!!!!
30. december 2013
u155253
u155253
Next
30. december 2013
next
30. december 2013
u138721
u138721
next
30. december 2013
next! Najbolša zgodbica, pa fajn da si povedla da si morejo mene predstavlat z rjavimi lasmi. Sam useen še nism tk lepa ko pa na uni sliki.
30. december 2013
ahhaah klara<3 vda si lepa!!! pa ne reci da nisi ko si!!!<33
hvala ker berete! rada vas mam<3
Jp. Takšna je bila moja preteklost o tem fantu. Sploh si ne morete predstavljati kako je spremenil moje življenje. Bila sva tako srečna skupaj in zdelo se je da naju nič ne more ločiti. Bila sva zaljubljena, počela sva stvari ki jih počnejo vsi pari. V tem času sva se tako navezala, da na koncu se nisva morala več ločiti drug od drugega. Ljudje so nama govorili kako sva lepa skupaj pa čeprav so naju prvič srečali.
Ampak vsega lepega je enkrat konec ne. Tako je bilo tudi najine zveze. Čeprav sva bila skupaj samo nekaj mesecev sva se mela odlično in bila sva tako zaljubljena kot noben par na svetu. Ampak najina zveza pi trajala še danes, če se nebi vmešala tista Mateja, ki mi je težila kako nisva za skupaj, kako sva grda, da je njegova ljubezen do mene samo igra. Sprva se nisem zavzela za te besede, a postajalo je vedno hujše. Še nekatere prijateljice so mi govorile kako se ne ljubiva in da je to samo igra. Tega nisem povedala svojim bff. Ne vem zakaj. Na koncu sem bila tako potrta da sva se razšla. V sebi sem čutila kako razpadam, kako me razžira od bolečine ki sem jo čutila v svojem srcu. Več dni, tednov, sam bila sama, ubistvu se nisem hotela pogovarjati z nikomur. Bolečina ki je bila v meni je bila nepopisna, več ur se prejokala.
Vem nekaterim se zdi to smešno, da sem bila takšna ko sva se razšla. Razumem. Ampak nisem si morala pomagati najine ljubezni se ne da opisat!! Bila sva zaljubljena in vsak dan bol.
Ampak čes nekaj šasa sem bila na internetu in prebrala: NE JOKAJ ZA NIKM, ČE NI TOLIKO DA BI PREIŠEL DO TEBE IN TE POTOLAŽIL. NI VREDEN TVOJIH SOUZ, POBERI SE IN BODI MOČNA!!!
Te besede so name tako vplivale da sem še tisto sekundo poslala sms prijateljicam (bff) da se dobimo v kavarni, na kavi! Uredila sem se, se naličila in po dolgem času sem imela na sebi spet nasmešek. Bila sem vesela da sem se pobrala in hotela sem ga pozabiti in ga tudi bom!!! Odhitela sem v kavarno in naročila pet kapučinov. Že sem jih videla kako so vstopile v kavarno se vstala in stekla do njih in vsako posebej močno objela! usedle smo se za mizo in pogovarjale.:
(j-jas, n-nika, ne-neža, k-klara, t-tjaša)

ne-Kaj se je zgodilo z tabo?
k-Kje si bla, skrbelo nas je za tebe?!
n-Kar naenkrat si izginila!
t-Začela si se nam izogibati.

Povedala sem jim celotno zgodbo. Ako sem prišla do dela ko sva se razšla so mi solze vstopile v oči! Nisem jih morala več zadrževati in nekaj mi jih je spolzelo po licu.

t-Ne jokati! Ni te bil vreden

nasmehnila sem se ji in objele smo se. Bila sem zelo vesela da smo spet skupaj!! Morala sem jim obljubiti da jih nikoli več ne bom zapustila! V kavarni smo bile še pozno v popoldne. Spet smo se skupaj smejale in izvedela sem marsikaj, vse kar sem zamudila.

se opravičujem za slovnične napake!!!
upam da vam je bilo všeč.
napiši mnenje o zgodbici, razpiši se
31. december 2013
napreeeeeeeeeeeej takoj!! super pišeš D
31. december 2013
u151299
u151299
Next
31. december 2013
Neeeeeext kok je men super ko sem u zgodbici hshahahah
31. december 2013
ful lepo si napisala pa hit neeeeeeeeeeeeext plis
31. december 2013
NEXT, odlična zgodbica (Klara)
NEXT, prfektna zgodbica (Neža)
31. december 2013
next
31. december 2013
Next
31. december 2013
u155253
u155253
next !! super pišeš <33
31. december 2013
neeext tjaša upam da te bo upisala tk ko v resnici... mogoče kak trenutek ko ji res zbija haha ful dobra zgodbica
31. december 2013
ja hvala ane hahahhah
31. december 2013
u155403
u155403
Wdf
31. december 2013
NEXT
01. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
01. januar 2014
u69203