Forum
Tukaj je moja zgodbica, vendar sem si idejo sposodila iz te teme:
https://www.igre123.com/forum/tema/ideas-covers-and-more-.../186154/ by IdeasGirl

Cher Lloyd as Katy West
Harry Styles as himself

_______________________________________________________________________________________

Prolog:

Samota.Tako je že več stoletij.
Ljudje grejo mimo mene,sploh me ne opazijo in vendar sem tam,vedno sem in očitno vedno bom.
Ves čas bom v samoti in nevidnosti.
Vsaj tako sem mislila.

_______________________________________________________________________________________

Začnemo jutri s prvim nextom
28. junij 2016
u186827
u186827
Next
29. junij 2016
u193768
u193768
Neeeeeext
Komi čakam!
29. junij 2016
Nextttt
29. junij 2016
u213246
u213246
n-------e-------x-------t
29. junij 2016
Next
29. junij 2016
Se kakšen Next?
29. junij 2016
u212649
u212649
n-------e-------x-------t
29. junij 2016
Dam Next?
29. junij 2016
Next
29. junij 2016
Next
29. junij 2016
Next
29. junij 2016

1.
Počasi sem odprla oči.
So me prebudili zvoki?
NE.
Mar je nekdo spet kupim moj dvorec?
DA.
To mi je hodilo po glavi, ko sem se dvignila iz krste, v kateri sem spala. Bila sem duh. Vem, sliši se neumno. Vendar duhovi obstajamo, če se odločimo prikazati pred navadnimi smrtniki. Poleg tega pa ... Spet moram opraviti z vsiljivci. Upala sem le, da tokrat jih tokrat ne bom preganjala s sekiro.
Spustila sem se v spodnje nadstopje in obstala z odprtimi ustmi. To ni bilo mogoče. Pa kaj so normalni?
Vse je bilo prenovljeno. Vse je bilo ... Kičasto. Preveč kičasto za moj okus. Najraje bi se znesla nad sobami, vendar tega nisem bila sposobna storiti. Zastokala sem. Le kdo bo kasneje vse preuredil?
“Harry!” sem zaslišala neznan glas.
Ozrla sem se in zagledala nekaj fantov. Nisem jih preštela. Poleg tega pa je bilo vseeno. Kmalu bodo leteli ven. S kovčki vred. In z vso navlako, ki so jo privlekli v moj dvorec. Jaz sem bila gospodarica dvorca.
Nihče drug.
“Ja, Liam, nisem pozabil tvojih spodnjic!”
Spodnjic? Resno?
Te niso bili normalni. Le kaj bi človek pričakoval od mladih fantov z odštekanimi oblekami, ki jih nisem bila navajena?
“Idioti,” sem zamrmrala.
Morala bom pripraviti dober načrt.

u193768
Neeeeeeeeext ful fajn
30. junij 2016
Next
30. junij 2016
u212649
u212649
Next
30. junij 2016
u186827
u186827
Next
30. junij 2016
Kdo hoče Next?
30. junij 2016
Next
30. junij 2016

HARRY
Ko smo kupili graščino, smo sanjali o odličnem domu. Domu skupine One Direction. Bil je odličen nakup, saj je graščina imela visoko obzidje in nikakor ne bi oboževalke preplezale ga. Sploh pa je bilo na odlični lokaciji.
“Vsi se podpišite, prosim,” je dejal odvetnik. Prvi sem podpisal jaz. Nato pa še preostali štirje. Ko smo zapustili poslopje, smo se odpravili v grad. Imeli smo še veliko dela. Morali smo prenoviti sobe, popraviti nekaj podrobnosti ... In napeljati internet. Ko smo bili na ogledu, nam so povedali, da nihče ni živel v gradu vsaj dvajset let.
“Kako se vam zdi?” je vprašal Zayn, ko smo se vozili proti graščini. Skomignil sem z rameni. Bilo mi je vseeno. Samo, da nisem imel oboževalke za petami. Poleg tega pa sem imel občutek, da bomo uživali med prebivanjem v gradu.
Lotili smo se dela. Na ogled so prišli mojstri, ki so prebelili zidove, namestili novo pohištvo, prenovili smo kuhinjo. Skratka, vložili smo ogromno denarja v popravilo gradu, vendar na koncu se je izkazalo, kot da je iz pravljice.
Končno smo se vselili. Ta dan smo čakali natanko tri tedne. Ravno sem nosil škatlo Liamovih oblačil, ko sem slišal njegov glas.
“Ja, Liam, nisem pozabil tvojih spodnjic!”
Skoraj cel dostavni kombi smo premetali, ker je bil gospod pod tušem in je slučajno spodnjice pozabil prinesti s seboj.
Odnesel sem spodnjice v kopalnico in se pri tem trudil, da ne bi pogledal proti Liamu, skritemu za zaveso.
“Hvala!” je zaklical.
“Drugič jih najdi prej,” sem nejevoljno zamrmral.
“Če se bom spomnil,” je odvrnil.
Zavil sem z očmi. Moral se bo spomniti. V nasprotnem primeru bo imel opravka z menoj. Bilo mi je dovolj njegove pozabljivosti.
Odpravil sem se v svojo sobo. Zidovi so bili bele barve. Stopil sem do okna in ga odprl. Pred menoj se je bohotil prečudovit razgled.
“Odidi,” sem nenadoma zaslišal.
Obrnil sem se. Nikogar ni bilo.

________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
30. junij 2016
Next
30. junij 2016
u186827
u186827
Next
01. julij 2016
Next
01. julij 2016
u193768
u193768
Neeeeeeeext
01. julij 2016
Next
01. julij 2016
Se kakšen Next?
01. julij 2016
drage bralke,

žal vam danes ne morem dati nexta. boli me glava, slabo mi je in komaj sedim za računalnikom. mislila sem, da bom zmogla vse spisati, vendar potrebujem počitek. res se vam opravičujem in bom poskusila jutri zjutraj prej se zbuditi, da vam spišem vse nexte. žal mi je, ker boste morale še malo počakati, a očitno sem danes preveč hodila po soncu.

še enkrat se vam opravičujem in ne pozabite, da cenim vaše branje mojih zgodbic.
vaša KatSomerhalder
01. julij 2016
Next bo zvečer
02. julij 2016
u193768
u193768
Ok, komaj čakam
02. julij 2016
Danes bo Next
03. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike