Forum
sem amy stara 14 let.živim v majhni hiši...v šoli nesem najbolj priljubljena.vsi me sovražijo razen eve moje najboljše prijateljice.naša hiša je od šole oddaljena 3km.zraven naše hiše pa stojijo le 4 hiše.ena izmed teh je velika vila ko jo pogledamme kar strese.po njej rastejo suhe veje in ima polno razpok.v nejej živita majhna punčka lili stara 7 let in njena babica.kaj se je zgodilo z njeno mamo in očetom nihče newe.lili vsakdan vidim na igrišču.sedi na sredini z žogo v rokah na njenenih hlačah pa vedno vidim krvave madeže...

hiša od lili

jaz

eva

lili

.......................
02. december 2010
neexxxxt
02. december 2010
u6488
u6488
next!!!!!!
02. december 2010
poklicala sem evo...e-eva j-jaz
j-ali bi danes lahko prišla h meni?
e-sory nemorem zgodilo se je nekaj groznega
j-kaj pa?!!
e-ko je oče šel v službo je imel prometno nesrečo njegovega trupla pa ni bilo v avtu
j-skupaj ga bova poiskali!!!!
e-te pokličem moram prekiniti...
pogledala sem skozi okno lili ni bilo na igrošču...morda je ona vpletena v prometno nesrečo...ne kaj pa razmišljam sigurno je šla v hišo na kosilo
šla sem na igrišče videla sem krvavo sled ki je vodila v gozd.sigurno je tukaj hodila lili.šla sem za njej.nekaj časa sem hodila potem pa sem prišla do.....
02. december 2010
next!!!! nujno carska je .... !!! pliss
03. december 2010
next
03. december 2010
next...
03. december 2010
next nunnjnoooooooo plsssssss
03. december 2010
nextt
03. december 2010
nextaj noo
04. december 2010
Next
04. december 2010
no neeeext plis...
04. december 2010
NEXT XD
05. december 2010
N
Ne
Nex
Next
Nexta
Nextay
Nexta
Next
Next
Nex
Ne
N
Pisala si 2.decembra dons pa je že 5.december.
Sj bom prej umrla kukr boš nextala(sj joke)
05. december 2010
cool storie
05. december 2010
neeeeeeeeeeeext

05. december 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!

http://donnaclouston.com/images/Next.gif
05. december 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext...naw
06. december 2010
kak je lili nagravžna
06. december 2010
noooo neeext""! zka greš sploh pisat če ne dokončaš? pa na dej ko me story fuul zanimaaa
06. december 2010
dej dej dej dej dej dej dej----> plis---> next---> By L.o.L.
18. december 2010
a ma gdo proti če bi zj začela?
03. januar 2011
ceste kjer se je zgodila prometna nesreča.tam je bila tudi eva takoj sem šla k njej poveddala sem ji da je mogoče lili vpletena v to...sprva tega ni hotela vrjeti vendar zmeraj bolj sem jo v to prepričevala zmeraj bolj mi je vrjela šle sma za to krvavavo sledjo vodila je v strašen temen gozd poln žužko in groznih živalih vsepovsod je bilo polno pajčevine naenkrat sma prišle do mirnega potoka ki je bil čisto normalne barve kot vsi potoki po najinem prečkanju pa je postal krvave barve nato se nisva kaj preveč ozirali po nekaj minutah pa sva prišle do zapuščenega dvorišča kjer sva slišali glasove otrok bilo naju je strah kot še nikoli vendar sma vseeno vstopili v nekatero izmed hiš ko sva odprle vrata sma tam zagledale....
03. januar 2011
se opravičujem
04. januar 2011
Nexxxxt plizzzzz....(:
17. marec 2011
lily ki je jokala.ni naju opazila.eva je hotela pobegniti vendar sem jo zadržala.nekaj časa sma jo opazovale.potem pa naju je opazila ona.iz oči ji je začela teči kri.hotela naju je ubiti.vendar ni morala ker je eva s seboj mela križ.lily se ga je zelo bala.nisma vedeli zakaj.videli sma da ima lily nove rane.naenkrat je lily začela kričati.spustile sva se v tek.nisma več našle poti iz gozda.začelo se je mračiti.slišale sma da nekdo hodi.zvok se nama je veddno bolj pribljiževal.zagledale sma...
15. maj 2011
nexti!!!prosim
15. maj 2011
ful dobr pišeš !
28. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg