Forum
to zgodbico bom pisala sama in upam da vam bo všeč DD
BIlo je hladno jutro in morala sem v šolo ..sovražim jo.. stopila sem iz hiše in kar na enkrat sem pristala na tleh..mimo pa je pravkar prišel tim pomagal mi je vstat..hvala sem rekla ko sem že spet stala na nogah potem pa sva se odpravila v šolo celo pot sva se pogovarjala v projektu pri angleščini..prvo uro smo imeli matematiko moj najhujši predmet.. in seveda sem bila vprašana dobila sem cvek učke so se mi zarosile vsedla sem se v klop in bila do konca ure čisto tiho..zvnec je zazvonil in odhitela sm na wc obrisala sem si solze popravila ličila in se odpravila v avlo zagledala sem tima in odšla k njemu.. tim me je vprašal če sem vredu odgovorila sem ja nato pa sva odšla v razred.. imeli smo angleščino in z timom sva bila na vrsti za projekt imela sva veliko britanijo...

ČEZ 15 MIN

povedla sva jo tekoče in vse sva naredila prav zato sva dobila 5...do konca ure je bil še 5 min učitelica je vse lepo pohvala potem pa smo odšli iz razreda .. v avli sva se z timom objela in se vesela odpravia k malci ..tam sva se pogovarjala v različnih stvareh.. malica je hitro minila in odhitela sva naslednji uri..ure so potekale normalno in kmalu je bilo konec pouka na poti domov sva se z timom zmenila da se grem k njemu učit ..učila sva se do 17.00 potem pa sem mogla domov čeprav sem rekla timu da ni treba me je pospremil zahvalila sem se mu ga objela in odšla .. ko sem vstopila sem vse lepo pozdravila potem pa odšla v svojo sobo tam sem odhitela na skaype.. z timom sva se še pogovarjala nekaj časa potem pa odšla na večirjo.. imeli smo palačinke ko sem se najedla sem utrujena odšla v svojo sobo.. tam sem si pripravila stvari za spat in odšla v kopalnico..na srečo ni bila zasedena .. hitro sem se stuširala oblekla v pižamo počesala lase umila zobe …nato pa odšla nazaj v sobo.. vrgla sem se na posteljo in pogreznila v globok spanec..

no pa se vam nej predstavim..ime mi je lilly in prihajam iz zelo majhne države slovenije..stara sem 17. let čez 3.tedna bom 18 in takrat se bom preselila v london.. imam naj bojšega prijatelja na svetu.. ime mu je tim..in star je 18 .let.. živim z očetom mama je umrla pri mojih 3.letih.. ja to bi blo pa to..

lilly:
https://data.whicdn.com/images/14274462/tumblr-girl-cheese-nice-hair_large.jpg

boš brala??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. maj 2013
u90139
u90139
next
03. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
03. maj 2013
next
03. maj 2013
še 2 next-a pa dam nasledn dev D
03. maj 2013
next
03. maj 2013
u87504
u87504
next
03. maj 2013
u126564
u126564
next
07. maj 2013
next
21. maj 2013
kdaj bo next???
21. maj 2013
drage moje bralke men je fulllll žav kr ni next-a tuk dovg sam sem bila v bolnici..res mi je zelo žav in upam da vas nism zgubila D***
29. maj 2013
neeeext
03. oktober 2013
u155253
u155253
next
23. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg