Forum
u25089
u25089
MOJA ZGODBICA GOVORI O TREH DEKLETIH KI SO SI ČISTO RAZLIČNA!!
PRVI JE IME AMY IN JE RAZVAJENA, BOGATA BLONDINKA, KI VEDNO DOBI KAR HOČE!
DRUGA JE LUCY IN ŽIVI Z MAMO V MAJHNEM STANOVANJU, ZELO JE PRIJAZNA IN OBOŽUJE SLIKANJE TER ŽIVALI.
TRETJA PA JE MIA, SRAMEŽLJIVA DEKLICA, KI OBOŽUJE PETJE, ŽIVI PA V HIŠI Z MAMO OČETOM TER BRATOM! Moja zgodba bo povedala njihove življenske zgodbe in seveda kako se spoznajo med sabo, saj hodijo na isto šolo a se sploh ne poznajo.Stare so 16 let in verjemite mi da so si zelooo različne
NEXT..??(zdej še pridejo slikce)
20. januar 2011
u25089
u25089

AMY

LUCY

MIA
20. januar 2011
next next next
23. januar 2011
I like it
23. januar 2011
u25089
u25089
AMY:
Dekle živi z mamo ter očetom v vili.Bogati so a žal starša nimata nikol časa za Amy. Amy pa uživa v plesu, njena največja želja je da bi postala profesionalna plesalka.A oče si želi da bi šla po njegovih stopinjah in postala odvetnica.Je dekle ki ljubi fante in zabave.
LUCY:
Ni bogata in njena mama ima več služb da ju lahko preživlja, oče je umrl v prometni nesreči, Lucy je edinka.Obožuje slikanje in živali in je pridna učenka, seveda mora veliko pomagati mami in nima veliko časa da bi uživala v maldosti.Tudi z fanti ni najbolje a še bo.
MIA:
Je sramežljiva deklica ki z mamo očetom ter bratom živi v hiši.So srečna družinica,ki pa ima veliko skrivnost.Tudi ona se dokaj dobro uči in ima svoj mali krog prijateljev.Ima zelo lep glas in vsa družina jo podpira z sanjami da bi postala pevka.Fantje pa pri nje pridejo in grejo.
23. januar 2011
next,next,next...
23. januar 2011
u25089
u25089
DAN Z AMY:
Odprla sm oči in bila sm presrečna saj so se končno začele počitnice! Pohitela sm v kopalnico in se namazala z maskaro,eyelinerjom in eyeshadowom- sm pač šminker
Pol pa sm oblekla mini kiklco ter kratko majčko.Obula sm sandale na peto in se odpravila v kuhinjo kjer me je čakal zajtrk.Naša kuharca Katy je res odlična!!Pol pa sm se vsedla v mojga lamborginija in se odpeljala v shopping z bff Sarah.Kupila sm vse kar je bilo tak moj stil(pač ja pink) in nato sma šle še na koffe!! Fuul sma se mele fajn res!
Pol pa sma šle k men domov da sma poskusile oblekce za nacoj, ker en res hud tipček prireja zabavo stoletja!! Obe sva meli supr oblekce in čevlje in začeli sva se spravljati za zabavo.Prišla je make up artistka Jennifer in naju lepo nališpala ter frizer Jay ki nama je uredil pričesko bile sva "ready for the party!"
JST ZA PARTY:

SARAH ZA PARTY:

23. januar 2011
u25089
u25089
Pol pa je bil čas za party in blo je tko fancy!! Pač ja un hud fant se zna res poljubljati btw ime mu je Dean in je res hot!! Plesal smo in se potil, bol je mega!! NO ja pol ko je biu čas za domou je blo brezveze zato sm se odločila da prespim kr pr Deanu in on se je strinjal!! Pač use kar bom povedla je to da sma se mela huddoooooo..XD
NEXT..??
23. januar 2011
next,next...
24. januar 2011
u25089
u25089
DAN Z LUCY:
Ko sem vstala me je mami že klicala na zajtrk.Ura je bila 6 in mami je morala v službo.Jaz pa sem po zajtrku pomila posodo,pometla tla,odnesla smeti in dala cote za pranje.Ko je bila ura pou 8 pa sem se umila oblekla ter se odpravila v trgovino.Ko sem se vrnila domov pa sem šla slikat v mojo sobo.Obožujem slikanje.Zmotil me je moj kuža Beno,ki je imel prazno posodo za hrano,zato sem mu nasula brikete.Šele nato sem se spomnila da so počitnice in spet me je prelil tisti občutek da sem dolgočasna,saj nisem povabljena na nobeno zabavo in mi bo med počitnicami dolgčas.Ulegla sem se na posteljo in k meni je skočil beno.Tko sva se cartala dokler ni ura odbila 11 in je bil čas da skuham kosilo.Odločila sem se za lazanjo in ko je mami prišla je bilo kosilo na mizi.Skupaj sva pojedli nato pa je bil čas da gre mama v drugo službo.Jaz pa sem šla na fb in pogledala če je kaj novega.Kot vedno ni bilo novih sporočil in nihče se ni spomnil name.Odšla sem na profil od neke Amy in si zaželela da bi imela njeno življenje,bila je popolna.Spet je bil čas za čiščenje in cote sem pobrala iz pralnega stroja ter jih dala sušit.Nato sem umila Benota nato pa šla brat knjigo.Ko sem jo prebrala pa je pozvonilo pri vratih.Prišel je sosed in mi dal pismo ki so ga dali v napačen nabiralnik.Bil je za mamo zato sem ga odložila na mizo in šla pred televizijo.Ob 7-ih pa sam začela pripravljati večerjo.In ko je mama prišla sva skupaj pojedli večerjo nato pa sem se umila in šla še malo pred tv.Ob 10-ih pa sem zaspala.Spet en dolgočasen dan v mojem življenju.
25. januar 2011
next,next...
27. januar 2011
NEXT
09. februar 2011
next
09. februar 2011
next
22. februar 2011
u25089
u25089
DAN Z MIO:
Zbudil me je sitni glas mojega sitnega mlajšega brata Jacka.Na ves glas se je drl, da hoče danes v živalski vrt in moja mama,ki itaq spet ni dovolj spala in je sitna, mu bo dovolila kot vedno.Ampak saj bi blo vse lepo pa prau če bi šla mama z njim v zoo.Ampak ker spet nima časa lahko grem jaz z sitnobo gledat živalce.Toraj se oblečem in spravim ter grem z Jackom v živalski vrt.Popoldne, ko se vrneva naju že čaka kosilo.Po kosilu pa pokličem mojega zdajšnjega fanta Justina.Že dolgo ga nameravam pustiti,ker nima nikoli časa zame in vedno misli le na tisti njegov butast nogomet.Pokličem ga in ga dokončno pustim.Pol se pa dobim z bff Dolores v bližnjem lokalu.Tam so glih karaoke in seveda sodelujem in zmagam.Ob 8-ih se vrnem domov in večerjam.Ob devetih spravim Jacka v posteljo(star je 6 let in mora biti že ob devetih v postelji haha),se umijem in spravim pred televizijo.Ob enih pa zaspim.Normalen dan v mojem življenju pač.
22. februar 2011
u25089
u25089
AMYNA DRUŽINA:

MAMA
22. februar 2011
u25089
u25089

OČE
22. februar 2011
u25089
u25089