Forum
u163511
u163511
Ʋвιѕтνυ, тα zgσɗвα ηιмα ησвєηєgα ѕмιѕƖ z ηαѕƖσνσм.Ƥαč кя єηα zgσɗвα вσ.ƓσνσяιƖσ ѕє ρα вσ σ ɗєкƖιcι Ɩιzzу кι נє ραč zαƖנυвƖנєηα ν gƖαѕвσ ιη кσ ρяιɗє ν gƖαѕвєησ šσƖσ ѕρσzηα fαηтα ѕє zαƖנυвι вƖα вƖα вƖα... ιη тυɗι ѕρσzηα ѕνσנσ ηαנвσƖšσ ρяιנαтєƖנιcσ кƖαяяу ιη кι zƖσ Ɩєρσ ρσנє..мєɗтєм ρα ѕє вσɗσ ѕтναяι šє ρσѕƖαвšαƖє νмєѕ ν gƖαѕвєηι šσƖι ǀƬƊ..

ƤRAƲǀLA;
-ηє σgƖαšυנ -.-*
-ηєxѕтαנ
-вєяι

žє zɗנ ѕє σρяανιčυנєм zα ѕƖσνηιčηє ηαραкє..
26. april 2014
next
26. april 2014
u163511
u163511
mi zazvoni budilka.Pretegnem se in odidem pot tuš.Sem Lizzy in sem stara 16 let.Hodim na sredno šolo glasbene in zlo lepo pojem.Nisem glih najbol modna na šoli, tako kot ene važičke.Sem pač navadno dekle,kot se spodobi za srednješolko.Moj hobi je da pomagam živalim in ljudjem okoli sebe.Imam tudi psičko Jessico in zajčka Robbita.Ljubim živali.
To sem jaz;

robby

Jessica

No jaz nimam fanta ampak sem zaljubljena v enega fanta.No dovolj predstavljana,moram it na bus!
papa se vidimo pozneje..
-------------------------------------------------------------------------------
1-kako se vamm zdi začetek?
26. april 2014
supr next
26. april 2014
next
27. april 2014
u163511
u163511
"Končno avtobus" sem se razveselila in vstopila.Ker je bilo do šolo še kakih 15 minut je bilo do šole in med tem časom sem poslušala glasbo,ki jo bom zapela na prireditvi v torek.

Ta pesem mi je najlepša,pa če prav je malo žalostna ampak je prelepa *-*.Končno smo prispeli in sem izstopila iz avtobusa.V šoli je bilo kot vsakič.Tečno in brezupno.Dobili smo tudi novi učiteljici Alenko in Jasha ja vem čudno ime sam pač tako ji je ime.Bilo so namesto Enkice in Logarke.Končno je minila zadnja ura in jaz sem odšla sama domov ko me za ramo prime najlepši fant na šoli.Ogovori me "hey, a grem lahko danes z tabo domov?" je vprašal z sramežlivim glasom "Vredu" nekako sem zmencala.Končno je prišel avtobus in midva sva se usedla v zadnjo klop.No tokrat nisem poslušala muziko saj sva se pogovarjala "No grem lahko danes do tebe?" je vprašal "ja seveda." nekaj časa sva strmela eden v drugega in potem je avtobus obstal. "Danes ob 16:00 pridek k tebi!!" "ja.Vredu.Zmenjeno!"Komaj sem čakala da pridem domov,da nekaj pojem saj sem bla pošteno lačna.Ja no jaz živim na robu gozda in blizu mesta tko nekje ves med gozdom in mestom.Zlo dobr se razumem z živalmi.Danes nismo imeli domače naloge saj smo imeli samo 1 uro pouk... Ko sem prišla doma očeta ni bilo in napissano je bilo sporočilo;
Draga Lizzy !
Z očetom sva odšla na havaje da si odpočijeva od vsega tega.Upam da naju boš razumela.Vem da nimamo veliko denarja samo varčevala sva in se odločila da greva malo na samo.
Oči in mami.
"Joj kako ju sovražim!samo nas ebe mislita.Kaj pa moje garanje?!!!!" sem se zadrla po eni strani sem pa se razveselila saj bom bilalahko sama... "Robby Jessica kje sta!? doma sem!!" iza kota priteče psička Jessica in na njenem hrbtu je zajček Robby.Bila sta čisto blatna.Dala sem jima za jest in še nekaj sebi pripravila.Končno je bila ura 15:50.Potem je bila ura 16:00 in juhuuuuuuuuu prišel je!! na vratih je pozvonilo in bil je on."O hey!kar ustopi!" "hvala." No vmes sem še nrdila sladico,tako da nebo lačen.Najprej ko je vstopil je Jessica skožila na njega in ga začela lizat."Jess sedi!".Bila je zelo pridna in me je ubogala."nisi rabla bit tko stroga.am če smem vprašat kje imate kopalnico?" "naravnost in na levo.. hihi!" ko je prišel nazaj je bila sladica na mizi.Ko sva pojedla sva si prižgala televizijo in gleala film in ko sva gleedala tale film me je Jack (najlepši fant na šoli) ...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-je ta nexst dober?
2-kaj bo Jack naredu?
3-ali si zaslužim nexst..
27. april 2014
u155122
u155122
Nexšt.!
27. april 2014
u163511
u163511
nebom več pisala tele zgodbe ker imam samo 2 bralki..
27. april 2014
ja
poljubil jo
ja
27. april 2014
NEEXT
27. april 2014
NEEXT
27. april 2014
u163511
u163511
Jack prijel za ramo in me nežno potisnil k sebi.Mal sem bila v zadregi saj sem to prvič doživela.Nekaj časa sem bila v zadregi,nato pa sem svojo roko položila na njegova kolena.Malo me je bilo sram,a Jack se je samo nasmehnil.Tako sva gledla film in vmes ko sta se v filmu poljubljala sva se z Jackom spogledala in se približevala in pribižlevala nato pa sta se najini ustnici združili v eno.Bilo je zel prijetno in zlo romantično.Poljubljanje je trajalo nekaj minut in ko je minilo 10 minut sva se nehala saj bi skoraj tisto počela pač počela na kaj še nisva pripravljena.Kmalu je bilo filma konec in Jack je mogel domov.
Hotela sem ga nagovoriti naj ne gre saj nočem bit sama.Nekaj časa je odkimaval nato pa me več ni mogel prepričati in je ostal pri meni,še pret tem pa je poklical svoje starše da naj mu prinesejo šolske potrepščine in oblačila saj bo bil pri meni 2 tedna.Bila sem zlo vesela in malo me je bilo strah,saj vsak ve kaj fanti hočejo od punc.No zvečer ko sva odšla spat je on spal na tleh ker si nisem upala da spi pri meni.No imel je udobnost saj sem mu dala za ležat blazino odejo in udoben podzglavnik.Zvečer sem hitro zaspala saj sem bila utrujena.zjutraj mi je bilo mrzlo in počutila sem se zelo izmučeno.Zvečer sem se prebudila in na sebi zagledala...
------------------------------------------------------------------------------------------
1-vem da ni dober next
2-koga je videla sredi noči?
3-si zaslužim next?
<3 hudič <3 -hvala ker bereš sam nemoreš ti vse pobolšat.Moja zgodba je edina ki ima tko zlo mal bralcev saj nevem napisat nič.Potrudila sem se koliko sem mogla ampak vem da moja zgodba ni vredu . Vse ostale so prfeketne samo moja je čudna
27. april 2014
next
27. april 2014
NEEXT
27. april 2014
u142732
u142732
NEEEEEEEEEEEEXT THE BEEST STORRY
27. april 2014
u126756
u126756
NEEEXT
27. april 2014
u163511
u163511
hvallllllllllaaaaaaaa!!!

No tule opozarjam da bo mal za starejše..
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Zvečer sem se prebudila in na sebi zagledala Jacka!!!.Bil je zelo nežen in hecen.Nevem kaj mi je bilo samo to sem počela z njim.Kar uživala sem.No potem je bil malo bolj grob in mi ga je porival vse do konca.Zakričala sem in nato ker sem bila zaspana sem zaspala nazaj.No res nevem kaj mi je bilo.Upam da so to bile le sanje.Ko sem pogledala po sebi sem le spoznala da to niso bile sanje.To je bila resničnost.Hitro sem pograbila obleke in stekla v kopalnico,si umila zobe si nadela make up in vse stvari kaj pač dekle potrebuje.Jack je še spal zato sem naredila zajterk .Danes sem se odločila da negrem v šolo in da ga pustim spati.Zelo dolgo je spal in ko se je zbudil je reku "To zvečer je pa bilo popouno!" še preden se je zavedal kloliko je ura je bil zlo sproščen in zadovoljen.Šele ko je prišel v kuhinjo ga je zaskrbelo ko je videl mene kako pomivam posodo."Zakaj me nisi zbudila?" "zato ker danes ne grem v šolo,ker se morava pogovoriti!!!" zatem je bil on malo v zadregi in mi skušal razložiti kaj je bilo to zveče.In začel je "No saj veš kakšni smo fantje.Potrebni.Saj ni bilo tako hudo.!" je reku še kar nezauplivo "Jah no res ni bilo samo ali si uporabil?" in izbulila oči "Joj.to pa nevem če sem ne spominjam se dobro.mislim da ne." je rekel zaskrbujoče "KAAAJ A SI TI NOR!STARŠA ME BOSTA ŠE ZADAVLA ČE SEM NOŠEČA! SAJ SEM ŠELE 16 LET STARA.!!!" planim v glasen jok. "saj bo še use vredu.ni nič kaj takega boš pa splavila!" je rekel zlobno. "samo tako bom ubila še zadno iskrico!!" in spet patem v neokrotliv jok. Končno me pomiri in mi da nekaj za popit. Nisem vedela kaj je to samo po tem sem bila zlo potrebna.!
--------------------------------------------------------------------------------------------
1-hvala vam!
2-upam da je okej next in sem se odločila da bom mal horrny nardila
3-zakaj je postala potrebna?
4-ali je vredu next? o.O
27. april 2014
u163511
u163511
27. april 2014
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtx
27. april 2014
next
28. april 2014
next
22. maj 2014
u142732
u142732
nexxttttttttttt
23. maj 2014
Nexxxt
23. maj 2014
nextnextnextnetnext
23. maj 2014
u172117
u172117
Next
24. maj 2014
u163511
u163511
oprostite sam ta zgodba več ne obstaja...
24. maj 2014
škoda!
24. maj 2014
ωιƖɗ αт нєαят♣ zakaj si e blokirala?
sem mislila da sva prijateljici
24. maj 2014
u163511
u163511
ne jaz te nisem.ti si mene..jaz nemorem tvoje teme komentirat ti pa lahko moje.pojdi pogledat na moj profil in boš videla da te nisem ana.grabrijan@gmail.com geslo: picaburek
24. maj 2014
pa jz te tud nism
24. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg