Forum
u151249
u151249

Heeeej (:
Jaz že vsaj od aprila načrtujem novo zgodbico in se ne morem spraviti k pisanju. No,zdaj je poletje in Sara se je končno spravila pisati (: Ja,prav ste ugotovili,to bo še en ff. Vem,da jih je že vsaj tisoč,ampak mislim,da se svet ne bo podrl če napišem tisočprvega. Ne vem,ampak zdi se mi,da mi gre najbolje od rok pisanje ff-jev (: Sicer še ne vem čisto točno,kaj se bo dogajalo,ampak imam pa zasnovano neko rdečo nit…Ne bom več nakladala,zato bom kar takoj prešla k pisanju.
sтαяяιηg
Cara Anthonia Prescott
Emma Rosemarie Prescott
Annie Lauren Thomson
Lucas Andrew Carinkton
Niall James Horan
Harry Edward Styles
Zayn Jedwad Malik
Liam James Payne
Louis William Tomilson
ƒℓαѕнвαcк
»Emma! Počakaj! Ustavi se!« Zasmejala sem se in tekla naprej. Skozi vhodna vrata sem se zagnala proti cesti. »Emma! Počakaj!« Cara me je jezno lovila,saj sem 'ukradla' njeno tablico. Stekla sem čez cesto,ko sem za sabo zaslišala srhljiv pok,ki mu je sledil glasen krik. Obrnila sem se in zagledala Caro,ki je negibno ležala pod tovornjakom. Vsa je bila krvava. Takrat se mi je svet obrnil na glavo. Ubila sem jo. Ubila sem lastno sestro.
єη∂ σƒ ƒℓαѕнвαcк

Upam,da vam bo všeč (:
Za nadaljevanje potrebujem vsaj nekaj nextov od različnih oseb (:
05. julij 2014
omggggggg that's so perff<333333
vem, da si šele začela ampak tole je dobesedno svetovno:**

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
05. julij 2014
next!
05. julij 2014
Neeeeeeeeeeexxt!!! 'O' 'O' *____*
05. julij 2014
NEXT
05. julij 2014
next
06. julij 2014
next
06. julij 2014
u151249
u151249
Hvala za use nexte<3 Vem,da je dolgo trajalo,da ste dobili next,ampak na koncu ste ga le (: Opravičujem se,ker je nekoliko krajši,ampak sem na morju. Do naslednje nedelje najverjetneje ne bo nič,ker gremo jutri nekam drugam še,in bom imela manj dostopa do interneta (: Obljubim pa,da bom,ko pridem domov pogosto nextala.
✰✰✰
ραят σηє

Sedela sem na stari,majavi klopci ob jezeru in zrla v daljavo. Pripravljalo se je k nevihti,in morala bi oditi domov,ker pri sebi nisem imela dežnika,vendar mi je bilo vseeno. Opazovala sem labode,ki so lahkotno plavali po gladini. Videti je bilo,kot da lebdijo. Ozrla sem se po okolici jezera. Premoglo je le eno staro klop,na kateri sem pravkar sedela. Tu običajno ni bilo ljudi in tudi danes je bilo tako. Zapihalo je in v daljavi je zagrmelo. Začelo me je zebsti. Vstala sem in oblekla svojo jopico. Ozrla sem se v nebo. Takrat sem zaslišala pok,ki nastane,ko kdo pohodi suho vejo. Obrnila sem se in iz hoste je proti meni prihajala Annie,moja najboljša prijateljica. »Vedela sem,da boš tu,«je rekla. Ko nisem nič rekla je nadaljevala. »Emma…Minila so že tri leta…moraš preboleti!« Prazno sem jo pogledala. V njeni velikih modrih očeh se je zrcalila zaskrbljenost,veter pa se je poigraval z njenimi dolgimi,temnimi kodri. Govorila je o Carini smrti. Takrat sem bila stara trinajst let. In nikoli si nisem oprostila za to,kar sem naredila. Nihče me ni krivil. Vsi so govorili,da je bila nesreča. Da nisem mogla vedeti,da bo pripeljal tovornjak. Ampak globoko v sebi sem vedela,da sem kriva jaz. Ann je zavzdihnila in me objela. Obraz sem zakopala v njene lase. Čez nekaj časa se je odmaknila. »Lucas te je iskal.« Namrdnila se je. Nikoli ga ni marala. On pa ne nje. Morala sem se nasmehniti. Grdo me je pogledala. »Želi,da ga pokličeš.« Zavzdihnila sem in skupaj sva se odpravili proti domu. Nekaj časa sva hodili v tišini. »Zakaj ga ne maraš?«sem jo naposled vprašala. »Ker je kreten!«je takoj odrezala. Zasmejala sem se. Ann je bila moja najboljša prijateljica od prvega dneva v prvem razredu,ko naju je učiteljica posedla v isto klop. V sedmem razredu pa sem se spoprijateljila z Luco in on je postal neke vrste moj najboljši prijatelj. Z Ann se nikoli nista razumela. Rabila sem skoraj dve leti,da mi je kapnilo zakaj. Ampak želela sem,da to priznata. Vendar nikoli nista. Ann je vedno pravila,da je Luca bedak in da fant in dekle ne moreta biti najboljša prijatelja. Poleg tega jo je jezilo,ker je bil Luca vedno nekoliko popularnejši in…nima smisla da razlagam naprej,ker je itak vse čista bedarija. Potem me je Ann ponovno zaskrbljeno pogledala. »Ampak resno,Emma…Moraš se nehati sekirati zaradi Care. Zajela sem sapo in se ustavila. »Ann…ne morem. Jaz sem kriva. Ubila sem jo. A ne razumeš?« V očeh so se mi nabrale solze. »Emma,kakorkoli obrneš,ne moreš narediti ničesar. Obe veva,da bi,če bi vedela kaj se bo zgodilo,to preprečila.« Pogoltnila sem cmok,ki se mi je naredil v grlu. Preostanek poti sva prehodili v tišini.
Pred blok,v katerem sva živeli z mamo sva prispeli le nekaj minut preden se je ulilo. Z mamo sva kmalu po Carini smrti hišo dali v najem in kupili majhno stanovanje v središču mesta. Očeta nisem imela. Ko sem bila stara osem let je naredil samomor,mama mi nikoli ni hotela povedati zakaj. Ampak dovolj o tem. Z Ann sva odšli v stanovanje. »Sestradana sem. Nama kaj pripravim?« sem jo vprašala. »Lahko,«je rekla Ann in sedla na enega izmed stolov v kuhinji. Spekla sem nama palačinke z Nutello. Ko sva pojedli sva se še nekaj časa pogovarjali,potem je morala Ann domov.
Okoli šestih zvečer je domov prišla mama. »Jutri pride babica na kosilo,«je rekla,medtem,ko sem ji pomagala pospravljati stvari iz nakupovalnih vrečk. Prikimala sem. Ko sva končali sem jaz šla v dnevno sobo gledati Friends,ona pa pripravljati večerjo. Po približno petnajstih minutah sem ugotovila,da se je odločila za špagete bolognese,moje najljubše.
Kmalu po večerji me je poklical Luca.
✰✰✰
Mnenje?
Graje,pohvale,predlogi?
Next?
10. julij 2014
je rekla da je 'na morju'. GUYS; Sara je v AVSTRALIJI *ooooo* #justsayin' ahah<3
in ja, logično da boš mogla pogostej nextat.

ta slikica je ena mojih najljubših slikic na sploh. *_*

that's so perfffff<3 in potem se bosta z Lucasom zaljubla *o* hohohoho that's going to be a lot of fun, if you ask me<3

umm, hotla si da se razpišem sam si napisala prekratek next in nimam o čem pisat :c hahahahahahah ti si kriva

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt
10. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt
12. julij 2014
u151249
u151249
Okej...Vem,da dolgo nisme nextala in,da je tole kratko pa še bedno,ampak upam,da vam(a) bo ušeč (: Pa prosim prosim prosim (puppy face) oglašujte malo,ker nujno rabim bralce :/ Barbi,veš ni vsem do tega,da bi se hvalili ane -.- Moja tut :*3 In ja...moj next je ogromen u primerjavi s tvojimi -.-
✰✰✰
ραят тωσ

Naslednje jutro so me zbudili sončni žarki. Zavzdihnila sem. Ponovno sem pozabila zagrniti zavese. Nejevoljno sem vstala in jih zaprla. Potem sem legla nazaj,ampak več nisem mogla zaspati. Nekaj časa sem se premetavala po postelji,potem sem vstala. Oblekla sem neko trenerko in majico s kratkimi rokavi. Lase sem si spela v ohlapno figo in se rahlo naličila. Nato sem odšla v kuhinjo. Bila je sobota in mama je še spala. V kuhinjski omarici sem našla čokoladne kosmiče,mama jih ni pozabila kupiti. V majhno,rožnato skodelico sem nalila mleko in jo položila v mikrovalovno pečico. Ko sem pojedla sem šla v svojo sobo. Na pisalni mizi sem zagledala odprt učbenik za zgodovino. Morala bi se učiti,saj v torek pišemo test,ampak se mi ni dalo. Tako ali tako nisem ničesar razumela. Legla sem na posteljo in na tablici nekaj časa gledala film. Ko se je končal sem spet šla v kuhinjo. Mama je že bedela. Sedela je za mizo in pila kapučino. Pogledala sem na uro. Bila je malo čez deseto. »Emma,lahko greš prosim v trgovino? Rada bi naredila jabolčno pito,ampak sem pozabila kupiti jabolka. In moko,«je rekla. Vedno ko je prišla babica na obisk je spekla pito. Ne vem zakaj. »Prav,«sem rekla čeprav se mi ni zares dalo. »In prinesi zelena,ne rdeča jabolka!«je čez petnajst minut zaklicala za mano,ko sem odklepala vrata. Najbližja trgovina je bila oddaljena celih deset minut hoje. Ko sem stala na blagajni me je nekdo poklical. Obrnila sem se. »Andrew!«sem se zasmejala in ga objela. »Kaj počneš v Miamiju?«sem ga vprašala ko sem se odmaknila. »Prišel sem pogledati svojo najljubšo sestrično,« je smeje rekel. »In tudi edino,«sem ga dopolnila. Potem sem prodajalki pomolila kartico. Andrew je ignoriral mojo izjavo. Pomignil je proti vrečki,v kateri sem imela moko in jabolka. »Bo tvoja mama spet pekla pito?« Prikimala sem . Potem je plačal čokolado in skupaj sva se odpravila ven. Potisnil mi jo je v roke. »Torej si me resnično nameraval obiskati?«sem rekla in se nasmehnila. »Seveda,kaj pa si mislila?« Vedno,ko je prišel na obisk mi je prinesel jagodno Milko,ker je vedel,da je moja najljubša. »Ne vem,mogoče,da si…« Zopet se je zasmejal. »Mislim,da si niti ne želim vedeti,«je rekel. Prikimala sem. Potem sva bila že pred našim blokom. Vtipkala sem kodo in vstopila sva. Potem sva morala prehoditi vse tiste stopnice do sedmega nadstropja. Ko sva vstopila je bila babica že pri nas. Z mamo sta sedeli na sedežni in se pogovarjali. Andrew je bil moj bratranec po mamini strani. S sorodniki po očetovi strani sem izgubila vse stike. Nazadnje sem jih videla na njegovem pogrebu. »Poglej,kdo se je spomnil na naju,«sem se nasmehnila mami in pokazala na Andrewa. Tudi babica se je nasmehnila. »Z mano je prišel. Mama je želela,da se spravi iz hiše.« Obrnila sem se k njemu in ga postrani pogledala. Skomignil je z rameni. Potem mi je zazvonil mobitel. Ann. »Takoj se vrnem,«sem rekla in odšla v svojo sobo. Oglasila sem se. »Hoj.« »Hej… Prideš danes kaj na plažo?« »Ummm… Mislim,da ne bom mogla…« »Daj no,Emma! Zvečer se bomo dobili! Moraš biti tam! In tudi….eh…Luca bo tam!« Zavzdihnila sem. »Ne morem…Babica in Andrew sta na obisku in….« »Andrew?!« Morala sem se nasmehniti. Ann se je zatreskana vanj od trenutka,ko ga je prvič videla. »Saj…veš…tudi on lahko pride.« Glasno sem zasmejala. »Ga bom vprašala,če pride.« »Boš res? Obljubiš?« »Bom. Obljubim.« Potem sva se poslovili. Vrnila sem se v dnevno sobo in sedla na tla poleg Andrewa. »Kdo je bil?«ga je zanimalo. »Ann…« Široko sem se nasmehnila. »Želi,da zvečer prideva na plažo. Če se ti da.« »Um…lahko ja.« Potem sva se pogovarjala. Okoli pol dvanajstih je mami šla peči pito.
»Emma! Veš koga sem srečala prejšnji teden?«me je vprašala babica,ko smo dve uri kasneje sedeli za kuhinjsko mizo in jedli puranje zrezke v smetanovi omaki in njoke. »Koga?« »Gemmo,«je rekla in se nasmehnila. »Koga?«sem ponovila. Babica je zavila z očmi. »Se spomniš ko si bila stara sedem let in sta med poletnimi počitnicami s Caro –bog ji daj večni mir-za dva tedna prišli k meni na počitnice? Saj veš! Malo starejša je bila od Care. Veliko ste se družile.« Malo sem pomislila. Potem sem se spomnila. Gemma je bila ravno takrat s teto in stricem na počitnicah v Ameriki. Stanovali so v hotelu blizu babicine hiše. Babica in njena teta sta se nekako poznale in zato smo se me tri pač veliko družile. Bila je tri leta starejša od Care in osem od mene. »Ja spomnim se,«sem rekla. »Na počitnicah s tremi prijateljicami je. Prihodnji teden pridejo v Miami. Povedala sem ji zate in rekla je,da se bo kaj oglasila.« Spet se mi je nasmehnila.
Bilo je okoli šestih zvečer. »Preobleči se grem,«sem rekla Andrewu in odšla v svojo sobo. Oblekla sem črno miniko in vzorčasto,kratko modro-belo majčko. Naličila sem se in si razdrla figo. Kodraste lase sem si rahlo natupirila. Potem sem obula nizke črne all starke in vzela črno torbico. Nato sem se vrnila v dnevno sobo. »Grema?« sem vprašala Andrewa. Prikimal je.
✰✰✰
Mnenje?
Graje,pohvale,predlogi?
Next?
Vesela bom,če se malo razpišete,pa ne napišete samo next (: Ker jaz sem tale enxt dve uri skup pacala in mislim,da ni preveč,če vas prosim,da si vzamete tri minutke časa,ane (:
20. julij 2014
next<3
20. julij 2014
Mnenje?supa
Graje,pohvale,predlogi? the best writer ever<3
Next? NEXT<33333333333333333333333333
20. julij 2014
u169121
u169121
nekšt
25. julij 2014
u175108
u175108
meni je všeč, samo ne morem se znebiti občutka, da nekaj manjka. zdi se mi, da so ti stavki čudni: Naslednje jutro so me zbudili sončni žarki. Zavzdihnila sem. Ponovno sem pozabila zagrniti zavese. Nejevoljno sem vstala in jih zaprla.
Ne znam razložit, samo prekratki so in nekako se ne ujemajo. no, po zaporedju že. samo nekako bi morala spremenit. grr, danes sem pa res slaba z izražanjem. naslednjič (pač ko bom spet ordinary me) ti bom na zs vse razložila.
ampak da si ne bi mislila, da so samo kritike. tisti prvi flashback me je dobesedno prisilil, da sem prebrala vse. nekje v tebi je skrit talent. samo vaditi moraš, pa bo.
Next!
25. julij 2014
Next
25. julij 2014
neeeextttt carsko!!!!
25. julij 2014
u136817
u136817
neeeeext
25. julij 2014
nextttt
25. julij 2014
u172733
u172733
Heeei maja tuki
Omfg kak noro dober pises *____*
Men je pa fhool usec nacin ko ga pises. O jej boga emma..ta pa res niam srece-.-...... Neeeeeeeeeeeext+ nova bralka
25. julij 2014
u160233
u160233
Ugani kdo si je končno vzel čas in prebral tvojo zgodbo. xđ
Res mi je žal, ker se nisem že prej odpravila brat zgodbe.
In mogoče bom kdaj mal kasneje prebrala, ko boš nadaljevala, ker mam res ogromno zgodb za brat in je težko vse pravočasno prebrat.
Upam, da razumeš. :*
Mene je tvoja zgodbica res navdušila.
Res je popolno. *.*
Žal mi je, ker se nisem že prej odpravila brat.
Neeext! :3
02. avgust 2014
u151249
u151249
Heei <3 Žal mi je,da tako dolgo nisem nextala :/ Ampak sedaj je tukaj. Hvala za use pohvale,ideje in predvsem predloge,kako naj zgodbico izboljšam (: Odprta sem za use predloge,ampak ne me preveč kritizirat,hahahaha. Next posvečam ღ love- ɘvol ღ in upam,da ji bo ušeč,haha (:
✰✰✰
ραят тняєє

Lυcαѕ'ѕ ρσν
»Res moraš iti?«me je vprašala Emma in naredila tiste velike očke,ki se jim komaj upreš. Ugriznil sem se v ustnico in prikimala. Skomignila je z rameni in se rahlo nasmehnila. »Prideš jutri na Vanessin rojstni dan?« Zmajala sem z glavo. »Ne… Moram..« Pakirati. »…paziti Trish. Sama boma doma…in saj veš..« Nekaj časa je razmišljala. »Potem tudi jaz ne grem,prišla bom k vama…saj veš,da ti ne bo dolgčas,«je odločno rekla in roke sklenila na prsih kot kakšen majhen otrok. »Nee,Emma… Saj veš,da bo Vanessa žalostna če ne prideš. Daj no. Trish bo tako ali tako cel popoldan hotela gledati Winxsice,se igrati čajanke ali pa previjanje dojenčkov. Nočeš biti zraven…« Nič več ni rekla,ampak v očeh sem ji videl,da si je premislila. Hudo mi je bilo,da sem ji moral lagati. Ampak nisem ji mogel povedati resnice. Ne še. Preveč bi jo prizadelo. Skomignila je z rameni in se rahlo nasmehnila. Potem me je objela. In sem odšel…
V šestem razredu smo se s starši preselili iz Sydneya v Miami. Mami je leto kasneje rodila,mojo sedaj štiriletno sestro Trish. Z Emmo sva bila sošolca. Bodimo iskreni. Na začetku mi je bila noro ušeč in jaz sem bil odločen,da jo hočem. Ampak kaj pa pri dvanajstih letih veš. Potem sva postala prijatelja. Ampak čisto se spomnim tiste majske sobote zvečer,v sedmem razredu,ko me je vsa objokana klicala in mi povedala,da je Cara umrla. Bila je cela depresivna. In ne vem… od takrat sva bila najboljša prijatelja. Pogrešal jo bom. Res jo bom.
ηєχт ∂αу
Pravkar sem zaprl še zadnji kovček. Sedel sem na posteljo in se ozrl po sobi. Bledo modre stene,ki so bile še pred kratkim prenabasane s posterji,so bile sedaj prazne. Videti so bile tako gole. Pisalna miza,ki je bila vedno prepolna zvezkov,starih pločevink kokakole in vsega drugega je bila prav tako prazna. Moja soba,vedno razmetana je bila prazna videti tako…samotna. Emmi še nisem povedal. Jutri,po pouku ji bom.

Eммα'ѕ Pσν
Zjutraj me je zbudil vonj palačink. Zaspano sem vstala odšla v kuhinjo. Mami,babica in Andrew so že sedeli za mizo. »Jut…ej! Vso Nutello mi boš pojedu!«sem napadla Andrewa,ko sem videla,koliko si je je namazal na palačinko. Nedolžno je pogledal,in si v usta stlačil še eno veliko žlico. »Požeruh,«sem zamrmrala,sedla in mu iz rok izpulila kozarec. »Egoistka,«zamrmral nazaj. Mama je le zmajala z glavo.
Po zajtrku sta babica in Andrew šla domov.
*
Naslednji dan me je budilka zbudila ob šestih. Nejevoljno sem jo ugasnila in vstala. Iz omare sem vzela črne pajkice in belo majico od Jacka Danielsa. Lase sem razčesala in spela v kito,ki mi je padala na ramena. Potem sem odšla v kuhinjo. Mami je že šla v službo. Iz hladilnika sem si vzela kozarec limonade,zraven sem pojedla žitno ploščico. Nekaj čez sedmo sem odšla v šolo. Z Ann sva se dobili pred trafiko na avtobusni postaji. Ona je že bila tam. Skupaj sva se odpravili proti šoli.
ѕтαявυcкѕ,σв 14.30,∂єαℓ? ∂єαℓ,sem odpisala in listek vrgla Luci.
Ob pol treh sva se dobila pred Starbucksom. Jaz sem nama šla poiskati prosto mizo,Luca pa je šel po vročo čokolado zanj,in ledeno kavo zame. Potem je sedel na stol nasproti mene. Nekaj časa je le tiho srkal vročo čokolado in me žalostno opazoval. »Luca…je vse v redu?« Nekaj časa me je gledal in odkimal. »Emma…nekaj ti moram povedati…« je šepnil. »Selimo se nazaj v Sydney,«je nato dobesedno izstrelil. Presenečeno sem ga pogledala. »Kaj? Ampak…kdaj?« Nekaj časa je bil tiho. Ampak ko je spregovoril,je bil njegov glas leden. »Jutri.«

Solze so mi ulile po licih. »Emma…žal mi je. Sploh ne moreš verjeti kako,«je šepnil. »Zakaj mi nisi prej povedal? Da bi se vsaj pripravila na to?«sem tiho vprašala. Žalostno me je pogledal in ugotovila sem,da mu je prav tako hudo kot meni. Odprl je usta,da bi nekaj rekel,ampak si je premislil in jih hitro zaprl. Namesto,da bi kaj rekel se je sklonil preko mize in me nežno poljubil.
✰✰✰
Kako mislite,da bo odreagirala Emma?
Mnenje?
Graje,pohvale,predlogi?
Next?
04. avgust 2014
u175108
u175108
Hmmm, počasi se izboljšuješ. Ni več toliko (pre)dolgih ali (pre)kratkih stavkov... ali pa, da bi jih bilo preveč. Še piši, piši in piši, pa bo. Poskusi dati še komu doma za prebrat, da ti razložijo, kako bi lahko pisala še boljše. Pri vseh je mogoč napredek. (:
Oh, pa hvala za posvečen next. Res si me presenetila, ker sem samo... no, kritizirala.
Pri tebi mi je všeč, da tudi daješ lepe slikice, ki zares popestrijo zgodbo.
Emma mu bo vrnila poljub. Brez debatiranja
Drugo imaš pa vse zgoraj.
Neeext!
04. avgust 2014
okej Sara, ne vem če sem ti že kdaj povedla, ampak dejansko pišeš svetovno dobro :3
in tega ne pravim samo zato ker si tak vredu oseba in ker te mam tak rada ampak dejansko<3
pa tut ful si razvila pisanje od prve nexta ki sem ga kdaj prebrala pa do tega in res, top pišeš<33 srsly.

amm glede same zgodbbe sem malo zmedena ampak upam, da bom v prihodnji nextih dobila razsvetljitev in da bi bo kmalu postalo vse jasno x'd hahaha

Emma? btw, všeč mi je njeno ime *o* no v glavnem, po moje bo malo zmedena mapka mu bo po nekaj sekundah vrnila poljub :3 ohohohoho kak lepo :'D
Mnenje? I pretty much already told you: Its perfect and i love it almost as much as i love you<3
Graje? hahahahaha ne.
Pohvale? --> glej Mnenje.
Predlogi? umm yeah, NEXTAJ? hahahaha<3 i know you love me.
Next? ne-.-''

bby i just want to say that i miss you, and i miss the way we used to talk all the time, every day, for hours and i miss the way you told me everything what happened beetween you and De**n al whatever mu je ime. And i just miss talking to you in genera. so if you have anything to say you can alwas tell me, you know right? and yeah, i just wanted to tell you that i love you so so so so much and even if i haven't met you yet, i believe that i will, one day because i can love you know, even tho i don't even know you for real you bring a misle on my face and i think about you a lot, even when we don't talk<3 aww, i'm so sweet hahaha *sem rekla da sem čudna dans, to je zato ker sem zaspana*

Neeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
+hočem da bi ga posvetiš, hvala<3 hohohoho
04. avgust 2014
u160233
u160233
Aww, kak kjut. ^.^
Bolje zate, da ga bo kušnala nazaj.
Sam bo najverjetneje tudi ful šokirana.
A men pa ne boš posvetila nexta?
Jokam.
Ne, sj ne.
Neext!! <3
04. avgust 2014
u136817
u136817
awwwwwww :3
kušlna ga bo nazaj

Next?
neeeeext!!!
04. avgust 2014
omggg awwwwwhh <3 in pol men govoriš da je popolno moje -.- how can u?<3
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *O*
nova bralka<3
13. avgust 2014
u151249
u151249
Hvala usem <3 Danes napišem next,če mi bo uspelo kaj skup spacat,ahahahaha.
13. avgust 2014
u160233
u160233
Okej, komaj čakam. :*
13. avgust 2014
u151249
u151249
Jaa...ne se preveč veselit,ker mi ne uspeva lih ahahahhaha
13. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg