Forum
No jaz mislim da takšna tema še ne obstaja če že obstaja se opravičujem prvemu ki se je to spomnil.
____________________________________________________________________________________
No v tej igri boste ob prijavi dobili 1.000.000€ katere boste lahko porabili za nakup hotelov, hiš, apartmajev in podobnega izbrali pa si boste tudi 1 službo s katero si boste zaslužili dodaten denar. Na par dni bom dala izziv ki ga boste opravili pri svoji službi. Za vsak izziv boste dobili denar, na vsake nekaj dni pa boste dobili tudi na izbero hotele, hiše, apartmaje ki jih lahko kupite in kasneje tudi prodate ostalim obiskovalcem teme(meni boste poslali po ZS-ju da želite prodati kakšno zgradbo in za koliko denarja kar bom vsak ponedeljek, sredo in petek objaila v reviji PRODAJA NEPREMIČNIN!!!).
____________________________________________________________________________________
PRIJAVNICA:

Ime:
Priimek:
Delofrizer:0/2
fotograf:0/2
modni oblikovalec:0/2)
Starost:
Slikanaj bo čimbolj poslovna)
Prijavi se vas lahko 6 nič več in nič manj!

To pa sem jaz vodja nepremičnin:

Ashley Olsen
vodja nepremičnin
26 let

(no tako nekako naj izgleda tudi vaša prijavnica vendar vi namesto VODJA NEPREMIČNIN napišete vaše delo (tista tri zgoraj lahko izbirate))
_____________________________________________________________________________________

PRIJAVITE SE PROSIM!!!
_____________________________________________________________________________________

Ali se boš prijavil-a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. avgust 2012
I love u :*
Maby
zaljubljena < 3
fotografinja
15
profiŁka
03. avgust 2012
u100901
u100901
Larissa
fotograf
17 let

03. avgust 2012
u82298
u82298
PRIJAVNICA:

Ime:nina
Priimek: dokša
pevka
23

03. avgust 2012
u100901
u100901
Ne moreš bit pevka, lahko so samo frizerka, fotografinja ali pa modna oblikovalka.
03. avgust 2012
u82298
u82298
PRIJAVNICA:

PRIJAVNICA:

pevka
23
23