Forum
FORKS

V Forksu kamor sem odšla živet k očetu ,je živela družina , ki se je pisala Cullen .Alice je imela je bledo polt kot sama belina .Oči je imela Rjavo oranžne barve , kot vsi ostali . Vsi okoli nje ,ki so jo poznali so jo klicali Ally . Kar je krajšava za ime Alice . Vsi so vedno zgledali mladi,zdravi in lepo urejeni . V družini so trije bratje Edward,Emmett in Jasper . In dve sestri Alice in Rosalie . Koliko sem opazila med malico niso nikoli jedli . Zazdelo se mi je kot ,da je nekaj močno narobe . Edward me je vedno gledal kot ,da bi me najraje pojedel

To je obnovitev Somraka ali nadaljujem ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. julij 2010
u20249
u20249
Ja
20. julij 2010
ok
20. julij 2010
NASLEDNJI DAN MED BIOLOGIJO IN DOMA

Naslednji dan med biologijo se mi je vedno zdelo ,da ga nekaj na meni moti to sem predvidevala vsak dan . Eno sekundo preden se je biologija končala je on odšel . Seveda
Nisem niti pomislila na to ,da me on sovraži in se me hoče znebiti . Ko sem prišla domov
Sem svoje vlažne lase spela v čop . Pogledala sem če je kaj novih sporočil . Mama mi je pisala tri krat medtem ,ko me ni bilo doma , bila je zaskrbljena če je vse vredu . Odgovorila
,da ji bom kasneje vse razložila . Zjutraj mi je še enkrat poslala in rekla da se ji naj javim povedala sem ji vse :
večkrat dežuje v šoli sem spoznala nekaj novih prijateljev ti še naslednjič napišem vendar ne nameravam vsakih deset minut pregledovat pošte.Pogrešam te.
Rada te imam tvoja Bella.
20. julij 2010
nadaljujem?
20. julij 2010
u24224
u24224
ne
20. julij 2010
u24816
u24816
neee
20. julij 2010
LoL cicr pa kok ostali hočejo
20. julij 2010
u24548
u24548
NEE!!
20. julij 2010
vsi ne zka pa to?
20. julij 2010
^^
20. julij 2010
Jaaa nadaljuj ;D
20. julij 2010
Sej niso usi za ne sam glih tiste k so ne klikle so tut napisale to tut napisale pod komentarje xD
20. julij 2010
NOČNA MORA

Tisti dan sem imela nočne more . Sanjala sem Edwarda ,ki me je čakal poleg zida naslonjen nanj. Vklopila sem luč saj sem mislila da sem nekaj vidla vendar tisto je v hipu izginilo .
Moji lasje speti v čop so bili mokri . Ura je bila šest zjutraj zato nisem zaspala nazaj .
Bila sem preveč mokra ,da bi lahko zaspala v miru . še vedno sem mislila ,da sem nekaj videla. Nisem bila prepričana kaj točno je bilo vendar se mi je zdelo ,da sem videla Edwarda.
Ura je hitro minila in naenkrat je bila sedem čez pol ure sem morala biti že v šoli . Takoj sem odhitela kolikor hitro je šlo nisem gledala poti nazaj samo šla sem . Bila je megla kot ,da bi nekaj kazalo ,da bo dež . Vrane so se drle na ves glas močno . Tako sem prišla do šole
Mike,Eric,Jessica in Angela so me takoj prepoznali po avtu .

Nadaljujem ju3 al pa čet al pa pet sam v petek ne vem če bom imela čas ker dobim kuižka pa grem z mamo pa z mojo Moly v službo
20. julij 2010
Naparej :3
26. julij 2010
u24816
u24816
neeeee
26. julij 2010
vtihni ti mala
28. julij 2010
PORT ANGELES

Mike me je povabil na maturantski ples,seveda pri plesu nisem bila odlična,zato sem si izmislila ,da grem v Jacksonville tisti teden ,da vidim svojo mamo in Phila.Rekla sem mu ,da naj povabi Jessico saj bo zelo vesela.Edward ,ki je stal blizu me je nato vprašal kaj je v Jacksonvillu.Seveda mu nisem nič rekla saj on meni tudi ne odgovori kaj šele ,da me pozdravi.Čez nekaj časa sem mu odgovorila.Tam je moja mama.Tako se je naš naravoslovni,dan končal.Naslednji dan je bilo sončno saj smo odšli nakupovati obleke s Angelo,Jessico . Tam sta rabili mojo pomoč saj nista vedeli kaj naj kupit za maturantski ples ,ki je bil čez en mesec.Vprašala sem ju ali lahko grem v knjižnico.Seveda.Sta odgovorili.Šla sem v knjižnjico pogledati za knjigo,ki je bila precej stara po mojem mnenju.Ko sem prišla domov sem prišla do strani na kateri je pisali ; Mrzli.To sem tudi natipkala v moj računalnik ,ki je bil vklpoljen. Ven sem dobila vse legende tisto noč sem izvedela kaj pravzaprav je Edward.

Nadaljejuje se v pon
28. julij 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
28. julij 2010
vtihnite vsi k ste dali ne
28. julij 2010
ker ste tečni pa glupi '-.-
28. julij 2010
al pa zaj
28. julij 2010
neeext =)
28. julij 2010
VAMPIR

Seveda ,ko sem spoznala kaj je je bil pravi čudež tako sem si predstavljala kako mi pije mojo toplo kri. Na tej strani je pisalo vse kaj sem že preživela skozi, zato sem bila popolnoma prepričana.Naslednji dan sem prišla prej v šolo ter zagledala Edwarda Cullena ,ki me je že dolgo čakal. Odšla sem v gozd in mu povedala ,da je izjemno hiter ,njegova koža je bleda in ledena,vedno je tako hiter ,da noben ni opazil kako je bil hiter,kot takrat v tisti nesreči ,ki sem to opazila samo sama . Nato je izjavil: reci na glas kaj sem .
Odgovorila sem z besedo ,ki me je na smrt prestrašila : Vampir. Povlekel me je za roko in ga vprašala kam greva ? Odgovoril je ,da mi gre pokazat kak zgleda na soncu . Na soncu se je vse svetlikalo kot diamanti.Rekla sem ,da je
lep . ''To je koža morilca'' je bil njegov odgovor.
On misli ,da je najnevarnejši plezalec na svetu.
V to nisem verjela nikoli.Tako sva prišla do velikega travnika na katerem sva ležala več ur.
28. julij 2010
utihn raj pejte gledat film
29. julij 2010
u8640
u8640
SUCK DOBR BUL KU MLADA LUNA K JE ZA PUSRT
30. julij 2010
vtihnite sploh pa ti petarda in tvoja rit
30. julij 2010
dej pička matrna js sm sam to reku ne pa da sm dou ne
30. julij 2010
Kaj si star 5 let al zakaj ? Cicr pa če ti kaj ne paše se pelji v tvojo mozoljasto prekleto rit
11. avgust 2010
lahko pa še ostali pišete poleg
14. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg