Forum
Pisala bom o punci,ki je osamljena in si želi ljubezni.Vedno kadar spozna lušnega fanta se ji nekaj zalomi,včasih pa si želi nekdo drug biti v zvezi in zato je pripravljen narediti vse da bi bil z to punco....

Boš bral/a to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. november 2013
jaaapi
02. november 2013
Rabim dva nexta da nadaljujem
02. november 2013
next
02. november 2013
Še en in hvala za next
02. november 2013
next
02. november 2013
Haha okej dva nexta sta
I cameee in likeee a wreckiing baaaaall..!!!! Se zacne dret moja budilka-.- biu je cas da vstanem saj je bila ura 7:05 -.- kot kup nesrece sem šla do kopalnice,umila sem si zobe,pocesala lase in se nalicila ko sem končala sem se spet pogledala v ogledalo in si mislila "kdo bi mel tako grdobo" ko sem prisla iz kopalnice me je pozdravila mama jas pa sem samo zajamrala.Hodila sem po skoraj razpadlem plocniku,zagledala sem moje tri prijatelje ki so z nasmeskom na obrazu prihajali do mene.Tom me je nasmejano pozdravil in ovil roke okoli mojih ramen.Julie in Max sta moja druga dva prijatelja,vedno ko ju pogledam ujamem kako se gledata in Julie se kar iskrijo oci.Zelo sem srecna da imam prijatelje ampak vedno cutim da mi nekaj manjka.Po 10 min smo prislo do sole... Sori za kratek next sam sem nq foni oblubim da bo drugi dalsi. Kak se ti je zdeu next?
02. november 2013
next
02. november 2013
Bom ju3 nextala oblubim, mi poves kk se ti zdi? Pa prosim ce bi mal oglaševala tnx
02. november 2013
next
02. november 2013
Ju3 nextam poison hvala za next
02. november 2013
next
02. november 2013
Bom zj nrdila kratek next
Po 10 smo prisli do sole,ker je bilo se 20 min do pouka smo se druzili pred solo.Jaz,Tom,Julie in Max smo vedno se meli o cem pogovarjat in vedno so ble drugacne teme,danes smo se pogovarjali o ljubezni in vsem tem
02. november 2013
Opa

No nadaljujem

...saj se je takoj videlo da sta Max in Julie do ušes zaljubljena,saj Max je bil se kar lusen ampak ne zelo.Mislila sem nekaj reci ampak me je prekinil zvonec-.-.Prvo uro imam kemijo,ta predmet ni slab saj vedno delamo eksperimente čeprav smo jih ze sto krat videli ko smo bli 7 class a zdaj smo 9. ampak je se vedno zabavno saj sedim z Julie in se vedno pogovarjava.Danes smo delali v parih.... Kaj mislis s kom bom skupaj jaz s kom pa Julie?
02. november 2013
next
02. november 2013
Hvala za next, kak se vam zdi?
02. november 2013
zanimiu začetek.. bi kr še brala
02. november 2013
next
03. november 2013
Ok bom nextala

Pri kemiji smo delali v parih.Ker je profesorca mela slab dan nas je ona razdelila v pare-.- Julie je bila v paru z Maxom,Tom je bil z eno
03. november 2013
Fon mi nagaja-.-

No nadaljujem

Tom je bil pa z mano jeeej.Morali smo narediti majhen pok.Nama z Tomom je se kar uspelo,Maxu in Julie pa je eksplodiralo saj nista pazila kr sta se spogledovala.Nasledni dve uri smo imeli likovno:$.Risali smo na temo Halloween.Nasledno uro mato,potem geo in še anglescino.Po koncanem pouko smo skupaj odsli domov.Prisla sem domov in se prijavila na fb...nadaljujem z 4 nexti.
03. november 2013
neext
03. november 2013
Še trije nexti
03. november 2013
naxt
03. november 2013
še dva
03. november 2013
next
03. november 2013
bom kr nextala kr se mi ne da čakat
Prijavila sem se na fb in videla da imam prošnjo za prijateljstvo.Prošnjo za prijateljstvo mi je poslal nek Nik,bil je kar lušten.Po nekaj minutah me je kliknil

Pogovor:jas-j Nik-n

n-hey
j-hey
n-kk si?
j-kul ti?
n-fajn in kaj delaš?
j-nč ti?
n-pogovarjam se z najlepšo punco na svetu:$
j-aja,kdo pa je?
n-ti:3
j-aja kul hah:3
n-lušna si
j-hvala hvala
n-bi se dobla kdaj?
j-ja nwm kje pa živiš?
n-Maribor ti?
j-tud ja kje se bi pa dobila?
n-lah u parku v petek ob 19:00?
j-ja kul,zj pa grem
n-papa princesa:*

Odjavila sem se od fbja in po dolgem času začutila spet ta občutek...ta nepopisan občutek...bila sem srečna,počutila sem se ljubljeno.Hitro sem poklicala Julie.Povedala sem ji vse o Niku:$.Zelo sem bila srečna da sem našla nekoga ki se mu zdim lepa....
03. november 2013
next
03. november 2013
Slike:
jas(Avalon)

Julie

Max

Tom

Nik

03. november 2013
next
03. november 2013