Forum
u142736
u142736

To sem jaz, Elena Rosseberry. Stara sem 18 let in živim v Londonu z mojo babico. Sem edinka. Starša sta umrla v prometni nesreči pred 2 leti. Ta izguba je bila nepopisno boleča, vendar sem po 2 letih že kar na nogah. Fanta nimam. Imam pa najboljšo prijateljico Claire Woodwim. Je eno leto starejša od mene. Bogu sem lahko hvaležna za tako prijateljico kot je ona. Vedno mi pomaga v slabem in dobrem, me podpira in me nikoli ne pusti na cedilu. Poleg babice je ona trenutno moje VSE! Obe z Claire sva directionerki. Meni je najlepši Zayn, Claire pa Harry.

(Claire)

◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊
"Driiiiiiiin, driiiiiiiin!!".Oh, spet ta budilka. Ugasnila sem jo in si pomela oči. Odšla sem do omare, kjer sem si vzela nekaj za oblečt. Izgledalo je nekako tako:

Nato sem šla v kopalnico in se počesala. Lase sem si spela v ohlapen čop, nato sem se naličila. Odšla sem v kuhinjo, kjer je babi ravno zajtrkovala. Pozdravila sem jo in se ji pridružila. Skupaj sva pojedli zajtrk. Nato sem se obula čevlje, ki so izgledali tako:

Vzela sem še torbo in se odpravila v službo. Oh, sem vam pozabila povedati? Delam v Starbucksu, znanem angleškem baru. Tam je zaposlena tudi Claire. Vedno imamo kar nekaj dela, še posebej, če nama glave zmešajo kakšni sexy tipčki, ki se kdaj pa kdaj vstavijo na capuchinotu. Sicer je najin šef Jason zelo prijazen in nama ne zameri, če kdaj zamudiva v službo. Ko sem korakala do Starbucksa, sem razmišljala o one direction. Kako kul bi bilo, če bi jih kdaj spoznala. Sicer pa to niti ni velika ovira, saj vendarle živim v Londonu. Tako sem prispela do Starbucksa. Claire me je tam že čakala. Stekli sva si v objem in tako se je začel najin navadni delovni dan. Sem pa tja je v bar prišel kak cute boy xđ. Eden mi je celo pomežiknil. Vendar noben ni Zaynu segal sploh do gležnjev. Ko sem bila tako zamišljena, sploh nisem opazila direndaja, ki se je pojavil na ulici. Iz razmišljanja me je zbudila Clarie. "Hej, glej koliko kričečih najstni. Zopet se nekaj dogaja!" je vzkliknila. In takrat sem ga zagledala. Zayna. Bežal je pred kupom norih deklet. Za trenutek so se najine oči srečale. Ampak res za trenutek. Mislim, da se je hotel celo ustaviti, ampk se ni moral saj je za njim hitela cela gruča norih najstnic. Bil je tako srčkan medtem ko je iskal skrivališče. Claire je opazila kako zasanjana sem bila. "Hej Elena, kateri ti meša glavo?" me je dražljivo vprašala Claire. "Daj Clar utihni!" sem rekla osorno, vendar čez treutek sva se že smejali. Kmalu sva z delom zaključili in slekli sva si delovne predpasnike. Takrat pa me je Claire močno presenetila. Iz torbice je potegnila 2 VIP karti za koncert od.. One direction!!? "Hvala Claire najbolša sii!" sem se drla. Skupaj sva veseli odšli domov.
28. junij 2013
neeeeeeext!
30. junij 2013
neeeeeeext
01. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg