Forum
no men j emal dougčas pa bom svojo še eno zgodbico napisala.

driiiin driiiin ! sovražim budilko vsak dan me zbudi in me vrže iz postelje. "LANA USTANI!" se je zaslišal glas moje mlajše sestrice. prišla je v sobo in me pocukala za lase. "ja no saj že grem." vstala sem in se pripravila za v šolo.ko sem sestrico peljala v vrtec sem tam zagledala...

naj vam povem nekaj o sebi. ime mi je lana in stara sem 14 let hodim v 9.b razred in moja najboljša prijateljica se odlično razume z mojo sovražnico. v razredu sem imam najmanj prijateljev. živim z mamo in mojo mlajšo sestrico pio.

jst:

moja bff (nika):

pia:

01. december 2011
NEXT ?
01. december 2011
next !!!
01. december 2011
...roka (svojo simpatijo) "ž-ž-živjo" sem zajeclala. samo čudno me je pogledal in šel naprej. pri fanth nisem najbolj priljubljena. najhuje pa je bilo ko se je za njim prikazala maja(moja sovražnica) hitro sem peljala sestrico v vrtec in odhitela v šolo. v šoli sem vse povedala niki ona pa je samo rekla: "ja pač je maja ušeč roku in obratno" "včasih mislim da sploh nisi več moja najboljša prijateljica. več časa se družiš z majo kot pa z mano! " sem ji rekla.ravno takrat pa je zvonilo in morala sem oditi v razred. vesela sem bila da nisva v istem razredu. ura se mi je vlekla...

maja:

rok:

01. december 2011
Next
01. december 2011
...bilo je še toliko hujše ker sem sedela zreven maje. "joj ! a bi lohk ti me že mal poslušala?!" mi je težila maja. zdolgočaseno sem jo pogledala in ona je nadeljevala."no in pol sva šla z rokom u kino gledt jutranjo zarjo (al krkol je že un film) in nakonc sva se zažvalila ! a ni to lepo !!?! " se je maja skoraj zadrla, jaz pa sem se skoraj zadavila . mislm rok? rok ki bi mogel biti moj ? "NE !!" sem se brez zavedanja zadrla.

vsi so se obrnili proti meni. "kwa je pa stabo ?" me je neumno vprašala maja. na srečo je zvonilo in hitro sem pobegnila na wc.
umila sem si obraz in si popraila make-up in se odpravila v učilnico. ko sem hodila po hodniku sem zagledala...

NEXT ?
02. december 2011
Next
02. december 2011
...res lepega tipčka . hmm mogoče je pa naš nov sošolec sem pomislila in hitro odšla v razred. naslednjo uro sem kot zmeraj sedela zraven maje. bilo je dolgočasno pa še učiteljica ja zemujala 10min. končno je prišla v razred in začela nekaj blebetati "bla bla bla nov v šoli bla bla bla ime mu je rok bla bla bla..." takoj sem dvignila glavo. roki so ponavadi lepi in če bo v razred prišel še en lep rok lahko maja pusti roka št.1 ali pa imam jaz lahko roka št.2 . tako sem razmišljala da sploh nisem opazila da je prišel v razred.

rok:

učiteljica je nadaljevala "sedel boš zraven žane" seveda edino prosto mesto je zraven največje psihopatke. ko je zvonilo je bila malica že med poukom sem razmišljala kako se bo maja takoj začela metati po roku. čisto podobno njej. takrat pa sem dobila idejo. ker je bil rok št.1 v drugem razredu sem hitro stekla do njega in rekla...
05. december 2011
NEXT NEXT NEXT!!!
05. december 2011
Nextt.!!!
05. december 2011
bom pol k bom sla na kompu na intrnet (k zdej sm na tv-ju)
07. december 2011
u50889
u50889
Neeext
07. december 2011
"rok maja te potrebuje !" rok je odložil malico in stekel v naš razred. maja pa se je ravno takrat poljubila z rokom št.2 . rok št.1 ju je samo gledal kar pa je maja opazila šele čez 1min. hitro se mu je začela opravičevati in govoriti da sama ni nič kriva. "saj je vredu. " je rekel "njen" rok. KAJ???? že drugič danes sem želela zakričati. nato pa je v razred prišla nika in kot zmeraj prvo pozdravila majo "slišala sem kaj se je zgodilo. dobro da je rok tako dobraga srce. splohh nevem gdo bi bil tako zloben da bi to naredil. prijela sem mojo srugo najboljšo prijateljico evo za roko in z njo stekla na wc. pogovarjali sva se kakšne 4min. ko je zvonilo sva hitro stekle v razred na moji mizi pa me je čakal listek na katerem je pisalo: GIVE UP !!

vedela sem da ga je napisala maja zato nisem opazila da se je rok presedel zraven mene. "živjo" je rekel in me zbudil iz mojih misli. "živjo" sem ga hitro pozdravila nazaj. "pozabil sem učbenik bi mi prosim posodila tvojega" vzela sem učbenik in ga položila na mizo nato pa sem se zatopila v svoje misli. nasljedne ure se v šoli ni zgodilo nič zanimivega.

ko sem hodila domov sem kot vsakič poslušala mojo najljubšo pesem

prišla sem do semaforja in čakala na zeleno luč nato pa je zraven mene stopli rok...
07. december 2011
neeext.!!!
07. december 2011
NEXT NEXT NEXT NEXT!!!!!
07. december 2011
bom jutr dons nimam časa :/
08. december 2011
ok
pa hitr napiš
08. december 2011
..."a me ti slučajn zasleduješ ?" sem ga vpršala. "ne! svojo punco čakam" mi je odgovoril. super sem si mislila že tretjič sem želela zakričati. čez 6s in 34 stotink je prišla njegova punca. lhko jo je bilo prepoznati celo na majci je imala sliko roka, ki so jo zakrivali prekrasni črni lasje. imela je prekrasne rjave oči in najraje bi bila na njenem mestu. vanjo sem gledala kot tele v nova vrata. takoj zatem se je prižgala zelena luč in hitro sem šla čez cesto. ko sem prišla domov sem odšla na računalnik na fb-ju nisem imela veliko prijateljov saj tudi nisem bila najbolj priljubljena na šoli.

bila sem tako zatopljena v pogovor s prijateljico da sem pozabila iti po sestrico v vrtec. seveda mi je mami začela njedati ko je prišla domov. res ne razumem zakaj se vsi zanimajo zato. mislim saj malo več časa bo v družbi prijateljev. pia je bila zdaj že doma in lahko sem šla ven. šla sem do parka in si prižgala cigareto.

udi najbolj
in tako se je zgodilo da se je zrven mene usedla blair. ne da je bila za crknit lepa bila je tudi najbolj priljubljena na celi šoli. "živjo" je rekla presenečeno sem odgovorila "živjo?"
nato se je zvito nasmehnila in rekla "sem slišala kaj si naredila maji " zasmejla sem se in odgovorila "tej prasici je treba neko vrniti " vav sem res to ravno kar rekla ?...
09. december 2011
neeeext.!!!
09. december 2011
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
09. december 2011
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
09. december 2011
"hahahaaha ! sploh nevem kako da nisem opazila kako kul si ti. rabila bi samo novo garderobo !" je rekla. "lahko pa bi mi ti pri tem pomagala " sem rekla. bila sem presenečena ko je odgovorila "seveda ali grev že zdaj ?" moji mama je tudi zelo bogata in mi pusti da si kupim vse kar potrebujem. najprej sva odšli v TALLY WEiJL kjer sem si kupila svetlo roza obleko

in črne škornje.

odšli sva tudi v bershko in tam kupile par majic in črno usnjeno jakno. na zadnje sva odšli še v two way kjer sva kupile celo morje kavbojk.

tako se je istekel preostanek mojega dneva in z blair sva se zmenile da me počaka pred hišo. zjutraj sem se zbudila zelo zgodaj in odločila sem se da bom oblekla hudo črno oblekico ki sem jo kupila včeraj temno modre kavbojke in črne škornje. ko sem prišla pred hišo sem zagledala blair. delala se je da bo pravkar omedlela. ko sem prišla do nje se mi je nasmehnila "ali sploh veš kako lepa si ?" je rekla. "čeprav sem to vrjetno želela slišati od kakšnega fanta bom rekla...hm...jebi se ?" sem rekla in se zasmejala. skupaj sva odšli do šole in vsi so naju gledali. v razredu je do mene prišel...

blair:

10. december 2011
NEXT ??
10. december 2011
neeeext!!!
11. december 2011
NEXT NEXT!!!!!
11. december 2011
u20311
u20311
next!
11. december 2011
mal kasnej zdele nimam cajta ://
12. december 2011
next
12. december 2011
no sm že neki cajta najdla

...rok. "ali si nova tukaj ?" z blair sva se spogledali in se zasmejali. pred šolo je vsaka spila 1l vodke. blair je bila zaradi pjanosti že velikokrat pri ravnatelju. bila je velika vrjetnost da bova danes skupaj pri ravntelju. ko je zazvonil zvonec sva se usedli skupaj. poskušali sva se zresniti vendar sva se še bolj smejale. v razred je prišel učitelj ki je kakor zmeraj zamujal 10min. "se opravičujem. ženi sem kupoval obleko" je rekel. ves razred je planil v smeh vendar so se kmalu vsi pomirili in smejali sva se samo še blair in jaz. "BLAIR ! LANA?!" blair je že hodila proti vratom meni pa ni preostalo drugega kot da sem ji smejala in ji sledila. iiz razreda sva odšli kot dve pijanke hkrati pa sva veljali za največje carice. na hodniku sva se zresnili in blair je rekla " faza 1 complete " nasmehnili sva se druga drugi in odšli proti zadnjim vratom. bili sva v avli in majhni otroci so vadili predstavo zreven pa je bil ravnatelj.

blair se je obrnila in potiho sva stekli v najvišje nadstropje, nato v prvo nadstropje in na koncu v pritličje. če dobro pomislim mi je bilo tekanje po šoli z blair zelo všeč. šli sva v sobo z orodjem ki je bila hvala bogu na predmetni stopnji saj je naša šola razdeljena na predmetno in razredno stopnjo ločuje pa ju avla. z blair sva vzeli lestev in stekli v drugo nadstropje lestev sva postavili pod loputo ki pelje na podstrešje. splezali sva po lestvi odprli loputo lestev dvignili na podstrešje in zaprli loputo. blair je tukj bila že velikokrat saj mi je povedala za rezrervni načrt . na podstrešju je bilo polno krame. zagledala sem razne dokumente in slike. slike? vzela sem prvo sliko v roko in videla da so na slikah samo glave učencev. nekaj pa me je prsenetilo na sliki sem bila jaz. pogledala sem letnico. 1934. "b-b-b-blair ?" sem zajeclala "ja ?" mi je zaklicaala medtem ko je iskala svetilko. le kam za vraga jo je dala? "pridi sem " sem rekla s tresočim glasom. blair je prišla in videlaa da v roki držim sliko "aaaa odloži to hitro " je zakričala . spustila sem sliko da je padla v škatlo. "kaj pa je narobe ?" sem rekla zdaj sem imela že miren glas blair pa je zajeclala "če se dotakneš kakšno od teh slik se tu na podstrešju zgodijo grozne stvari. enkrat sem sliko držala v roki nekaj časa nato pa sem jo spustila na tla vzela luč posvetila in pred mano se je pokazala postav ki se je čez sekundo razblinila. me prav znima če se bo zdaj zgodilo kaj slabega?" našla je svetilko zamižala in jo prižgala. odahnila si je ko je videla da ni nič. odprla je loputo na strehi in rekla "bodi pazljiva. zlazi na streho nato pa preplezaj na drugo stran strehe. premikaj se v levo smer in čez čas boš opazila zaraščene požarne stopnice pazljivo splezaj iz strehe in opozarjam te ne skači saj stopnice niso tako trdne"

blair je prva splezala na streho jaz pa sem ji sledila. takoj ko sem prišla na steho sem splezala na drugo stran blair pa je zaprla loputo. priplezala je na drugo stran in začeli sva se premikti v levo nato pa je blair spodrsnilo...
12. december 2011
NEXT ??
12. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg