Forum
u73517
u73517
Zjutraj sem se zbudila in odsla v kopalnico . Ko sem se pogledala v ogledalo sem obstala. Bila sem kot 'sova' saj sem imela zelo velike podocnjake in frizura mi je stala 'pokonci'. Hitro sem vzela make-up in krtaco. Pocesala sem se in namazala. Nato se hitro oblekla in odsla v spodnje nadstropje , v kuhinjo. Ker tam ni bilo nikogar sem zaklicala : mami kje si? A nic ni bilo sla sem naprej do mize na kateri je bil listek: vzami si zajtrk , jaz sem na sluzbenem potovanju saj so me klicali in sem mogla ze zgodaj iti. V denarnici sem ti pustila 300$ . Rada te imam, poljubcek. In vrnem se cez 2 meseca.
'' vredu'' sem si mislila in si uzela zajtrk. Ko je bila ura 7:30 sem uzela torbo in odsla v solo. Ko sem peski prispela tja je moja najboljsa prijateljica Lana zacela skakati okoli mene. Ko sem jo uprasala kaj je narobe se je ustavila in zacela razlagati po dolgem in poces....

No nadaljevala bom potem zdaj pa se vrnimo na zacetek. : jaz sem Lorena krajse Lori stara sem 17 let in hodim v 1. letnik moja najboljsa prijateljica je Lana. Zelo dobro se razumema .

Moja bff Lana:

s kom od 1D nej bo Lori ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2012
u96670
u96670
še plisssssss
ups
n
e
x
t
03. julij 2012
Neext!!
03. julij 2012
u84822
u84822
next!!!
03. julij 2012
u73517
u73517
Hvala za nexte res.
ves Lori ker midve tako zelo obuzujema 1D sem mojo mami prosila ce bi lahko dobila dve vstopnici za njihov koncert ko je vceraj prisla s potovanja mi je rekla da ima presenecenje. Ni mi ga hotela dati a je rekla da ga bom kmalu dobila. Danes zjutraj ko sem se zbudila mami ni bilo vec doma a je na mizi pustila to kuverto in pismo. Na njem je pisalo: draga moja Lana ta kuverta je zate a odpres jo lahko v soli ko bosta skupaj z Lori notri je za vsako nekaj. Jaz in njena mami sva sva na sluzbenem potovanju zato lahko gres k njej za ta dva meseca ko naju ni. Umes pa seveda izkoristita darilo. Lp. Rada te imam.
To mi je napisala mami a se strinjas da kuverto odprema potem pri tebi doma ???? . Seveda , sem odgovorila in odsle sva v razred. Ko je pouk pocasi tekel sva se dolgocasile in ko ga je bilo konec sva hitro stekli k meni domov se usedle na zofo in zivcno in pocasi zacele odpirati kuverto. Prva je notri pogledala Lana. Najprej je zakricala potem pa se meni pokazala . Ven sva uzeli presenecenje, notri pa je bilo nekaj najboljsega: .......

u96670
next hiter ker me zanima!!!
03. julij 2012
u84822
u84822
ma nevem ustopnici za 1d koncert?!?
next!!!!!!!!!!!!!
03. julij 2012
u73517
u73517
Se en next. Lahka oglasujes. Zajle enmu reci nej nexta pa bom nextala
03. julij 2012
Neext!!! VIP vstopnici za koncert One Direction??
03. julij 2012
next! ustopnici za 1d koncert.
next
03. julij 2012
u73517
u73517
Notri pa je bilo nekaj najboljsega: ...
Vip vstopnici za koncert od 1D. Obe sva bili tako veseli saj je koncert ze cez 5 dni do takrat pa morava nakupiti usa oblacila. Ta dan se nama nic ni dalo zato sva sle pocivati bil je petek. Tako sva se zatopili v spanec da sva spali kar do jutra soncne sobote. Zjutraj sva spekli palacinke in si jih namazali z nutello. Ko sma vsaka pojedli stiri palacinke sva uzeli denar in se odpravile nakupovat. Najprej sva sle v newyorkerja kjer sva za vsako nasle odlicna oblacila.
Moja oblacila:
03. julij 2012
u84822
u84822
next!!
03. julij 2012
Next!!!
03. julij 2012
u63958
u63958
neeext
06. julij 2012