Forum
u78054
u78054
Vem,da je že velik zgodbic o One direction,ampak bova napisale še eno.Piševa jaz in ♥ℓσνєнιмsσмυcн♥
berete?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hey.No verjetno se moram najprej predstaviti kajne?Moje ime je Allyn. Imam Indijanske korenine,ki se močno poznajo na mojem obrazu in telesu.Veliko ljudi mi govori,da imam videz pravih Indijancev,ki so bili divji in tak je bil tudi njihov videz.Visoko telo,z vitkimi nogami in pasom.Imam dolge lase,ki mi segajo skoraj do pasu.V mojih očeh se skriva divja duša,ki je dobro prikrita.Saj tudi mora biti.Delam kot služkinja v dvorcu nekega odvetnika.Šolali so me starši in znam ravno dovolj,da berem in izračunam lahke račune.Živimo v majhnem stanovanju v dvorcu,ker moramo biti na voljo 24 ur na dan.Nismo bogati.Ravno nasprotno.Hrano dobimo od tistega kar ostane.Moja garderoba je sestavljena iz približno 2 kavbojk in 7 majic.Ne vem kako izgledajo zabave,ker na nobeni še nisem bila.Stara pa sem 17 let!Saj bi še malo govorila o sebi,a moram iti nazaj na delo.Hočete vedeti zakaj?Ker je šefov sin tako razvajen,da je zanalašč razmetal svojo sobo.Lahko bi pričakovali,da bi bil zdaj že malo bolj odrasel,ko je pa star 16 let!Rit razvajena.Najbolj pri svojem delu sovražim,ko moram pospravljati njegovo sobo.Vedno najdem uporabljene kondome in umazane spodnjice. Nagravžno.

Allyn:

Nadaljujeva?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. januar 2013
NEEEXT
26. januar 2013
neext!
26. januar 2013
js jutr napisem next ^^
26. januar 2013
še dva nexta pa napišem?
27. januar 2013
u78054
u78054
<3lovehimsomuch<3 nima časa tako da bom jaz danes napisala next prou?
31. januar 2013
hvala lara ^^
jutr ti pa res dam castno da napisem. sam spovn me:*
sorry...
31. januar 2013
u104815
u104815
http://www.igre123.com/forum/tema/life-can-be-hard./49849/ sori ker smetim,bi kera mogoče brala? <3
31. januar 2013
u78054
u78054
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kako sem utrujena!Čisto izmučena sem padla na skromno posteljo in nisem imela niti najmanjše želje,da bi vstala ali se nasploh premaknila.Ampak,ker me usoda ne mara,mi ni bilo prizaneseno.
ati-a jaz-j
a: Allyn pridi pospravljat!Nocoj imamo goste!
j: Kaj so normalni?
a: Še vprašaš?
j: Imaš prav,brezveze.
a: No pridi,mora biti kot iz škatlice,pa še Carli moramo pomagati pri večerji.
j: Prav prav pridem,samo 5 min,da se malo odpočijem.
Odšel je ven.Carla je naša kuharica in meni osebno najboljša oseba,ki jo poznam.Lahko pa veste,da jih ne poznam veliko.Vedno mi je pomagala in ko je videla,da sem res utrujena je namesto mene včasih celo pospravljala.Stala mi je ob strani,ko sem stopila v puberteto in sem hotela pobegniti.Zaradi nje sem praktično še živa,a raje ne bi o tem.Nočem si še bolj pokvariti večera.Ah,čisto sem pozabila povedati kje sploh živim.No živimo.Dvorec je zgrajen blizu obale v južni Ameriki.Blizu Floride bolj natančno.Kadar sem le imela nekaj časa zase,sem odšla do vode in potopila svoje utrujeno telo v toplo vodo.

Mukoma sem vstala iz postelje in se odpravila v dnevno sobo,kjer je mami že čistila.Prijela sem za brisačo in čistilom za okna ter se spravila na delo.Cele 3 ure sem se mučila samo z vsemi okni v hiši,ki jih mimogrede ni malo.Nato pa še sesanje.Pomila pa bo mami.Naredila sem vse in odšla h Carli.
C: O poglej jo lepotičko,ki je čisto izmučena.
j: Živjo tudi tebi Carla.
C: Kako kaj dan?
j: Kako misliš,če sem morala pospravljati Taylorjevo sobo.
C: Ugh...Nočem podrobnosti.
j: Verjamem...Kaj boš danes pripravila?
C: Nekaj okusnega...Kaj pa,če jim naredim čisto navadno repo?To bi bilo smešno gledati kako bi se tisti razvajenci pačili,ko bi jo mogli jesti!
j: Pozabljaš,da jim ne bi bilo treba.Samo pomignili bi s prstom pa bi morala na novo kuhati.
C: Pusti me,da malo sanjarim no!
Zasmejali sva se in pričeli s kuhanjem.Naredili sva vegetarijansko lazanjo,govejo juho in za predjed popečene kruhke s kozjim sirom.Šef nama je namreč povedal,da bo večina gostov vegetarijancev.Odlično kajne?No,ne.Lotila sem se še sladice.Nisem imela ideje kaj naj naredim,zato sem začela malo listati po kuharici in našla odličen recept za skutine ledene kocke.

Kar dobro so mi uspele glede na to,da sem jih prvič delala.Gosti so prišli in mislim,da so bile neke manekenke ali nekaj.Nič čudnega,da so vegetarijanke.Odnesla sem jim predjed.Neka blondinka me je ogovorila.
b: Hey,prinesi mi vodo.
j: Seveda.
b: Veš,lahko bi bila manekenka.Imaš postavo in obraz,ampak škoda,pač si nihče,ker si služkinja.
Samo čudno sem jo pogledala in odšla v kuhinjo.Odnesla sem ji kozarec vode in nisem je niti pogledala.Ženska ima resne probleme.Nisem se ravno ukvarjala z njo.Večer je nato mirno minil in gosti so odšli.Zdaj res napol mrtva sem zaspala.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
kako se vam zdi zgodbica do zdaj?
next?
31. januar 2013
neeeeeeeeeeext
02. februar 2013
neeext
02. februar 2013
''Oh, I just wanna take you anywhere that you like...We could go out any day, any night..Baby I'll take you there...''. Tisti, ki me je zdajle zbudil, bo plačal. Odprla sem oči in se komaj pobrala. Vzela sem telefon iz police in na ekranu je pisala številka. Zagotovo spet kdo gnjavi... kot ponavadi. Javila sem se:''Ja, prosim?''. Zaslišala sem moški glas:''Hej, Nick pri telefonu. Se spomniš? Z bazena... pogovarjala sva se pa sem prosil za številko?''. Saj res, zadnjič sem enemu fantu na bazenu dala številko. ''Ja, seveda se spomnim''... ''A bi se lahko danes dobila? Spet bi te rad videl?''... ''Seveda, ob petih popoldan v Starbucks?''...''Dogovorjeno, see ya!''. Zveza prekinjena in tako moram ob petih ven. Še en opravek več danes. Telefon sem zagnala na drugo stran sobe-na kavč in se vrgla nazaj na posteljo. Sovražim svoje življenje, res!
Ups, skoraj sem se pozabila predstaviti. Sem Ashley Williams-Smith. Imam dva priimka, od očeta in mame. Sicer ne vem zakaj ampak ok, sem se že sprijaznila da sem vedno neka izjema. Moj oče je bogat poslovnež in živimo v ogromni vili v Manchestru, blizu Liverpoola, če vam je bolj znano? Stara sem 17 let. Še tri mesece in bom polnoletna.
Nekdo je potrkal na vrata:''Naprej!''. Bila je moja služkinja Gabrielle ali krajše Gab. Prijatelji tudi mene kličejo Ash in z Gab se odlično razumema. Nad njo nimam nekega vzvišenega položaja ali kako se že reče... Stara je 20let in mi je skoraj kot najboljša prijateljica. V šoli imam veliko prijateljic, lahko bi se celo reklo da sem najbolj popularna na šoli. Tako kot si verjetno že mislite, fanti kar plazijo za mano in če si katerega zaželim.. ga zlahka zavrtim okoli prsta. Slabost tega, da je moj oče bogat je, povsod me spremljajo varnostniki. Da me ne bi ugrabili, da ne bi očeta izsiljevali... pa še kaj.
No, kje sem ostala? Gab mi je prišla pospravit sobo, dejansko... je že pospravljena. Prišla je pobrisat prah in posesat. Oblekla sem se in jo pustila samo. Zaželela sem si svobode. Vzela sem jopico, si čez glavo dala kapuco in pobegnila iz hiše. Brez varnostnikov...
Tole je naša bogata vila:
http://www.fassinoimmobiliare.com/dubai/real-estate/Dubai%20villa%20dubai%20ville/dubai%20villa%20dubai%20ville%20dubai%20apartmets%20vila%20for%20sell%20%2811%29.jpg
To sem pa jaz:

02. februar 2013
Slike mi ni objavlo ^^
Se opravičujem... ok?
02. februar 2013
neeeeeeeeeext
02. februar 2013
neext
03. februar 2013
u78054
u78054
ewo hope you like it

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ahh...Mislim,da bi lahko spala še najmanj 1 dan!Zakaj moram imeti tako neumno življenje?Zakaj preprosto niso moji predniki ostali normalni neodvisni ljudje?Zato,ker so mi hoteli uničiti življenje.-.- Well,you make it thanks a lot!Že jezna sem vstala,a še bolj jezna bom odšla spat,le da tega še nisem vedela.Uredila sem se in odšla k mami v kuhinjo kjer je že pripravljala zajtrk.Seveda najprej "pomembnejši".Po zajtrku pa sem se odpravila pospravljati hišo.Do mene je prišla Allyson.Ja tudi hčerko ima.
A: Tukaj je spisek kaj moraš narediti.
j: Čisto dobro vem,kaj moram narediti.
A: Meni že ne boš odgovarjala!
j: Tudi prav.
A: Rekla bom očetu,da naj vas vse odpusti!
j: Kdo bo pa potem pospravljal za tvojo razvajeno ritjo?
A: Bom že našla druge čistilke.
j: Ti kar.
Vzela sem seznam in čistila naprej.Res imam dovolj te razvajenke.Mislim,da bi jo najraje udarila.Brzdaj konje Allyn.Jezno sem prebrala spisek.Ne boste verjeli kaj je pisalo.Počisti Allysino sobo in zloži ter operi obleke.Pometi pločnik pred hišo in uredi vrt.Počisti bazen.Pripravi nizko kaloričen obrok.Prijavi Allyson na fitnes in take bedarije.Ženska nima življenja.Jezno sem se odpravila naresti vse.Proti koncu dneva sem bila čisto razpištoljena.Ampak dneva še ni bilo konec.
A: Nisi pospravila moje sobe kot sem ti rekla!
j: Nisi mi rekla ampak mi je listek!
A: Pojdi in pospravi vse še enkrat.
j: Ne.
A: Nisi slišala kaj sem ti rekla?
j: Ne.
A: Takoj pospravi mojo sobo!
j: Zakaj?
A: Ker sem jaz glavna!
j: Mogoče v šoli,ampak tukaj ne.
A: Zatožila te bom očetu!
j: Ti kar.
Jezno je odšla ven in kmalu je prišla k meni mami.
m: Allyn,prosim pojdi pospraviti njeno sobo!
j: Zakaj?
m: Ker bomo drugače imeli probleme!
j: Če mi gre pa na živce.
m: Saj vem,meni tudi ampak prosim.
j: Naj bo.
Odšla sem v tisto greznico in skoraj umrla.Sovražim svoje življenje!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
vem ni veliko ampak bolj zanimivo še pride
04. februar 2013
neeext
05. februar 2013
neeeeeeeeext
05. februar 2013
u78054
u78054
hey next pride jutr če le utegnem ker gremo bordat :3
07. februar 2013
Jst bom probala dans zvečer nekej napisat, čeprau nevem če mi bo uspelo :/
Bom napisala nexxt ta vikend!
08. februar 2013
u78054
u78054
ewo prihajaaa končno...:$
10. februar 2013
hej
zdjle vam oblubim, da bom ta tedn res napisala... nekak nimam idej. Pa težave mam. Lajf se mi je sesu ja ;/
Sej pol so pa počitnce pa bom bol pisala.
Lara- škoda, da nimaš smsjeu<3
10. februar 2013
u78054
u78054
nisem imela časa za next se opravičujem :c

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

Umiram.Dobesedno.Ne res!Prav no ne res,ampak nekako pa.Ne morem več tako.Moram nekaj narediti.Če ne bom odšla se mi bo zmešalo.V mislih sem si začela pripravljati načrt pobega.Vedno bolj nori so bili in proti koncu sem bila že sama sebi nora.Počistila sem bazen in odšla na kosilo.Tam sem mami in očetu razložila,da bi rada odšla stran.
j: Rada bi šla stran od tu.Ne morem več zdržati.Rada bi svoje življenje.
m: Saj sva pričakovala.
j: Res?
a: Ja,tudi midva sva hotela kot mlada oditi,a nama starši niso pustili.
j: Potem lahko grem?
a: Lahko,a moramo se pogovoriti kam in kako boš vse plačevala.
j: Na računalniku bi pogledala naprimer kje potrebujejo natakarico ali kaj podobnega!Stanovanje pa bi lahko imela z najemnino.
m: Se bomo pogovorili zvečer prav?
j: Seveda!
Vsa polna upanja sem odšla nazaj pospravljati.Končno so moje sanje postajale resničnost.Našla si bom majhno in ljubko stanovanje,poiskala si bom službo in odšla bom v šolo.Ali pa raje,ko bom dovolj zaslužila si bom privoščila svojega učitelja.Tako sem sanjarila o svoji prihodnosti še nekaj časa.Razmišljanje je prekinilo odpiranje vrat in glasno smejanje in zganjanje hrupa.Ah nič pomembnega.Tisti težak je spet pripeljal naslednjo žrtev,ki bo naslednji dan v joku odšla domov.Nisem se jima preveč posvečala.Dan je minil in zvečer je končno prišel čas,ko smo se lahko v miru pogovorili o mojem odhodu.Kmalu bom polnoletna in to bi bilo najlepše darilo,ki bi ga lahko dobila.
m: Z očetom sva razmišljala kdaj bi odšla in kam.
j: Saj ni treba,da grem takoj!
a: Poslušaj mamo.
j: Prav.
m: Z očetom imava majhno stanovanje v Cambridgu.Zapustil nama ga je tvoj dedek in noben še ni bil notri odkar se je odselil pri svojih 40.Takrat je tudi spoznal tvojo babico in tako dalje.Naslov in vse boš še dobila.Službo pa bi si lahko poiskala v mestu.Stanovanje je namreč na podeželju.
j: Hvalaaaaa!!!!!!!!!
Veselo sem ju objela.Čeprav bom čisto na drugem kontinentu.Pa,da ne boste čudno gledali.Moj dedek je bil tudi indijanec,ampak njegovo pleme je že pred 200 leti razpadlo in nekako je pristal v Angliji.Ne vem cele zgodbe.Zmenili smo se še,da bom odšla čez približno mesec in pol,ko dopolnim 18 let in bom samostojna.Čisto sem žarela in od veselja bi kmalu poletela.Končno se bom rešila te grozne greznice!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
všeč?
next?
10. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. februar 2013
next
10. februar 2013
u78054
u78054
pride jutri iz moje strani oblubim ♥ℓσνєнιмsσмυcн♥ pa bo takoj ko lahko ker ima probleme,no sej razumete
13. februar 2013
ok
13. februar 2013
u78054
u78054
učerej me je računalnik zafrknu in nism mogla nextat te zgodbice -.- no sej pride zdej in upam da vm bo všeč

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tedni so minevali in moji živci so bili dan pred odhodom že čisto na koncu. Spakiran sem imela en majhen kovček in pripravljeno torbico s potnim listom in karto za letalo.Mislim,da sem že stotič pogledala,če je karta še na svojem mestu.Pogrešala bom starša.Toliko sta storila zame,a moram slediti svojim sanjam.Počasi sem se spravila spati,ker imam let že ob 9,do letališča pa se vozim 2 uri.Zjutraj sem se zbudila že zgodaj in se uredila ter odšla v kuhinjo.Tam sem se še najmanj pol ure objemala z mami in Carlo.Obe sta jokale,ko sem odšla skozi vrata.Ati me je že čakal pred majhnim avtom in se mi nasmihal.Še zadnjič sem pogledala mami in odšla v avto.Pomahala sem jima in odpeljala sva.Pred odhodom sem se še poslovila z atijem in odšla.Na letalu sem na srečo sedela ob oknu.V ušesa sem si dala slušalke in poslušala mojo najljubšo glasbo.To so The Script,The Fray,Train,Alanis Morissette in podobni.Po licu mi je spolzela solza,ko so mi misli prešinili spomini na vse lepe trenutke z mojo družino.Spodila sem si žalostne misli iz glave in se posvetila raje bodočim veselim trenutkom.Leteli smo približno 6 ur.Ko smo končno prišli sem vzela svojo prtljago in odšla do prvega taxija,ki je bil prost.Dala sem mu listek z naslovom,ter se naslonila na sedež.Komaj čakam,da vidim kakšno je moje stanovanje.Čez nekaj časa sva končno prispela.Stopila sem iz avta,mu plačala in vzela stvari.Stala sem pred visokim in starim blokom.Z nasmehom sem stopila notri in poiskala svoje stanovanje.Počasi sem odklenila vrata.Zaradi vznemirjenja sem zaprla oči in na slepo vstopila.Počasi sem odprla oči in pogled me je prav presenetil.Stala sem sredi stanovanja,ki je bil čisto vdet v bele rjuhe,ki so preprečevale,da bi se vse zaprašilo.Zrak je bil malo zatohel in šla sem odpret okno.Kako je bilo vse ljubko!Stare omare in staro pohištvo vse povsod okoli mene.Edino kar bom morala narediti je,da si najdem službo in prepleskam stanovanje.Lotila sem se čiščenja z nekaj čistila,ki sem ga šla kupit in brisačo,ki sem jo našla v omari.Ko sem odstranila vse rjuhe sem opazila celo klavir,ki je bil naslonjen ob steno ter edino sliko v stanovanju.Na njej sta bila dedek in neka ženska.Videti sta bila tako srečna skupaj.

[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS766pVyjckVl9FbN20y6vYBoAYcrCiohEmE2lgstXQRY7ATH1e7g[/img]

Izmučeno sem padla na posteljo in v trenutku zaspala.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ewo zdaj pa prihajajo bolj zanimivi nexti
15. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
16. februar 2013
~Ashley
Izmuznila sem se čez teraso skozi zadnja vrata. Tako sem bila že na pločniku. Zaradi previdnosti sem stekla. Kmalu sem prispela v park. Nisem vedela kaj naj počnem in zato sem Nick-u napisala sms, da naj pride v park. Odgovoril je, da bo v desetih minutkah tukaj. Sprehodila sem se na drugo stran parka. Povsod parčki, ki se poljubljajo, objemajo in mečkajo. Sovražim svoje življenje, res! Vse klopce so bile zasedene. Obrnila sem se in videla kako prihaja Nick. Tekal je, hja... očitno je hotel biti hitrejši. ''Hej, Ashley! Sem pozen?'' se mi je nasmehnil. Nasmehnila sem se nazaj:''Haj, ne nisi. Prehiter si.''. Začela sva se smejati. Upam, da ne misli, da mi je kaj do njega. Do sedaj sem imela samo enega fanta, sploh nimam zasebnosti zaradi varnostnikov. Zapustil me je, kar me je zelo prizadelo. Zdi se mi, da ga še do sedaj nisem čisto prebolela, čeprav je od tega že eno leto od tega. S fanti se samo igram, tu in tam dam komu upanje, ko gre pa zares... pa fante s težkim srcem zavrnem. Sklenila sem, da se ne bom nikoli več zaljubila. Verjetno ne bom imela več fanta! Vsaj dokler ne bom še malo starejša...
''Zemlja kliče Ashley?'', stresla sem se. Nick se mi je smejal. Ups, očitno sem se zamislila. ''Oprosti, malo sem se zamislila. Kliči me Ash, tako kot vsi prijatelji''. Pomignil mi je, da greva do klopce, ki je bila še prosta. Ne vem od kdaj... šla sem za njim in vsedla sva se. Pogovarjala sva se o raznih stvareh in ugotovila sem, da je Nick prav prijeten fant. Škoda, da ne morem več zaupati. Nato pa je prišel ta moj grozen trenutek. Nehala sva se pogovarjati in se samo gledala. Približeval se mi je, hotel me je poljubiti. Pogledala sem na uro in hitro rekla:''O, šit. Čez 15minut imam vaje! Uživaj!''. Stekla sem iz parka. Ja, vaje za balet imam. Vsaj enkrat je to koristno, izmaknila sme se mu. Tekla sem po pločniku navzgor in bila že skoraj pred hišo. Nekam sem se zaletela in čez sekundo sem že ležala na tleh. Hitro sem se pobrala in zaslišala smeh. Pogledala sem na desno. Tu je zapuščena hiša, v kateri že sto let ni nihče živel. Pred njo so stali trije fantje in umirali od smeha. Pogledala sem na tla, kjer je ležal blondinec. Očitno sem se zabila v njega. Pobral se je in rekel:''Oprosti, neroden sem. Kot ponavadi... a si blizu doma?''. ''Ja, sosednja hiša.'', zagledala sem se v njegove prelepe oči. Modre oči, wow. Prav izgubila sem se v njih. Imel je nek čuden naglas. Me zanima kdo so njegovi prijatelji. ''Moram na balet, se vidimo!'', odšla sem naprej. Za mano se je zadrl:''Hej, a lahko vsaj izvem kako ti je ime?''. Nasmehnila sem se in izginila za vrati. Pa drugič. Še pet minutk imam. Stekla sem v sobo, se preoblekla v opremo in šla v baletno dvorano, kjer imam vaje. Učiteljica mi je najprej pokazala kaj bom delala za začetek in nato sva trenirali dalje. Nikoli mi ne bo jasno, kako za vraga sama naredim špago haha... Očitno preveč razmišljam. Tako spet me je odneslo... kakšne oči je imel. Ne smem se zaljubiti, ne ne smem! Saj so samo oči...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Se opravičujem, ker bolj redko pišem. Ampak mam težave.... pa nemorem tak pogosto :/
19. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg