Forum
Hej how!

Ime mi je Annabella Established Cowell, krajše Anna. Stara sem 17 let in obiskujem Umetniško gimnazijo v Parizu. Očeta ne poznam, vendar mi vsak mesec pošilja preživnino, mama pa mi je umrla ko sem imela 15 let. Obožujem Hip-Hop, ki ga tudi treniram. imam najboljšo prijateljico Liso, ki pravi, da sem najbolj nor človek na svetu. POZOR! NE MARAM ONE DIRECTION!!!
To sem jaz:

Pa naj vam opišem še mojo najboljšo prijateljico, Liso. Z Liso imava veliko skupnega. Tudi ona je stara 17 let in obiskuje 3. letnik Umetniške gimnazije v Parizu. Obe živiva za Hip-Hop in obe sovraživa One direction. Lisina mama je po poklicu odvetnica, Lisin oče pa je njo in mamo zapustil, ko je bila Lisa stara 10 let. Od tedaj Lisa z njim nima več nobenih stikov. Je najboljša oseba kolikor jih poznam in dela v Starbucksu.
Lisa:

+to zgodbico bom sicer objavljala jaz, ampak izmislila pa si jo je tiana ( ʂƚαɾ.ɯσɱαɳεϊз )

do you like it?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. avgust 2013
u111868
u111868
next
14. avgust 2013
next!
14. avgust 2013
neeeeext
14. avgust 2013
u146275
u146275
next
14. avgust 2013
Neext
14. avgust 2013
next!
14. avgust 2013
u112295
u112295
next
15. avgust 2013
u111868
u111868
hej a bo kej z nextom?
15. avgust 2013
Nina je na igrah sam bolj zvečer tko da počakimo na zvečer (:
15. avgust 2013
next dobite danes zvečer ker ga morva s tiano še napisat...
15. avgust 2013
next
15. avgust 2013
evo next. mal je kratek samo nisva meli časa....
next je pa za vse najine prve bralke: jυѕт ѕмιle(¬‿¬) ƒℓυƒƒувєαя :● Sparrow.* ∞.Fσяєνєя.∞ ● ρσкємση ● cнocolαтe. ● EYES girl in Dιяєcтισηѕ ℓσνє
Drinn!!!!Drinn!!Me je zbudila budilka. ''Oh, ne že spet!'' sem si rekla ko sem jo izklopila. Nato sem se vrgla nazaj v posteljo in poskušala zaspati nazaj, ampak nisem mogla ker sem se spomnila da je danes zadnji dan šole. Hitro sem se oblekla in nato poklicala Liso če gre z mano do šole. Ko sva prišli do šole so bili že večinoma vsi v učilnicah zato sva pohiteli da nebi zamudili. Ko je prišla učiteljica v razred je prvo vsem čestitala da smo napredovali v naslednji letnik, nato pa nam je razdelila spričevala in razna priznanja. Ko smo končali sva z Liso odšle do bližnje kavarne kjer sva se pogovarjali o vsem mogočem. Ampak sva morali hitro končati ker je morala Lisa na delo. Poslovili sva se in jaz sem odšla domov. Doma sem prvo odšla do nabiralnika kjer me je čakalo presenečenje...

kakšno bo presenečenje?
+naslednji next bo daaaljši
15. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeext<3333333333
15. avgust 2013
neext...
Presenečenje je pa preživnina od očija alpa nekej od 1D...nevem
15. avgust 2013
next
16. avgust 2013
se vsaj 3-je next-i
16. avgust 2013
next
16. avgust 2013
next
21. avgust 2013
Next!
27. avgust 2013
next!
27. avgust 2013
evo obljubljeni malo daljši next za nove bralke (CHOCOLATE !* , Selena&Styles in ●мιѕѕ.мαℓιк● )

Med vsemi položnicami je izstopala kuverta iz Londona. Hitro sem odšla v hišo, kjer sem odprla kuverto in začela brati:

Spoštovana Annabella Established Cowell!
Čestitamo! Zadeli ste eno-letno križarjenje po svetu za dve osebi. Križarjenje se prične 29.08.2013 ob 17.00 uri iz pristanišča v Le Havreju v Franciji. Upamo da boste izkoristili nagrado.
Za več informacij na pokličite na tel. 555-669-324

Lepo pozdravljeni!

Agencija Holidays

Omg! Ne morem verjeti. Kako sem sploh to zadela? Zakaj ravno jaz? In še milijon drugih vprašanj mi je skakalo po glavi. Takoj sem poklicala Liso in najin pogovor je stekel nekako tako:
j-jaz, l-Lisa
j: heii!!
L: hoj!
J: imam veselo novico..
L: takoj povej. Si dobila fanta??
J: Lisaaa!! Ne nisem. Sem pa dobila ravnokar pismo da sem zadela eno-letno križarjenje po svetu za dve osebi!!
L: kaj??!! Nemogoče! In a boš šla?
J: ne vem še.. mogoče. Zakaj?
L: nora si če ne bi šla!!
J: saj to vem ampak ne bi šla rada sama..
L: ej sigurno bi spoznala kakšnega fanta.
J: ne pravim da ne bi šla sama ker bi potem ostalo eno prosto mesto« in ti veš da brez tebe ne grem nikamor.
L: ampak jaz ne morem s tabo.
J: zakaj ne? Veš da si moja najboljša prijateljica in brez tebe ne grem nikamor!
L: ja vem , ampak kaj pa šola?
J: Draga Lisa! Veš da dan danes obstaja tudi šolanje prek računalnika. Poleg tega stavim da imava zadovoljive ocene da bi potem pisale samo izpite ko bi prišli nazaj.
L: heh.. to sploh ni slabo... ampak obstaja še nek drug razlog.. veš zadnje čase ne gre vse po načrtih…
next
27. avgust 2013
next
27. avgust 2013
u125586
u125586
neeext
27. avgust 2013
nexttt
27. avgust 2013
next
27. avgust 2013