Forum
u85444
u85444

Anna

Tina
31. marec 2012
next pa kej piš
31. marec 2012
u85444
u85444
Anna:
Plesala sem skoraj kot vedno. Le da sem tokrat plesala kot da plešem zadnjič. Moja majica je bila čisto mokra, lasje so se mi lepili na obraz, po obrazu so mi tekle kapljice potu. Bila sem izmučena. Vendar nisem odnehala.
~ ČEZ 2 URI ~
Ležala sem na tleh in globoko dihala. Zaprla sem oči in razmišljala. O plesu, o mojem življenju. Roko sem premaknila proti torbi in iz nje povlekla plastenko vode. Odprla sem jo in si četrtino vode zlila na obraz. Malo sem se ohladila. Čez nekaj časa sem Vstala in se odpravila domov.
31. marec 2012
next
31. marec 2012
u85444
u85444
Tina:
Spet so vame metali papirčke, dele radirk in včasih tudi svinčnik. Samo zato ker imam v šoli dobre ocene. Nisem jaz kriva če imam rada šolo, učenje. Sovražili so me. Vzeli so mi vse prijatelje. Sovražila sem jih tako kot oni mene. Zvonilo je. Hitro sem si pospravila zvezke v torbo in stekla ven iz učilnice na stranišče. Vedela sem da mi bosta Lana in Kaja sledile in me poniževale. Skrila sem se in upala da ju nebo. Vendar sem zaman upala. Našli sta me in govorili grde stvari o meni, moji družini. Takrat pa sem ju imela dovolj. Stopila sem iz kabine in ju udarila v nos. Zakričali sta, jaz pa sem se samo nasmehnila in odšla.
31. marec 2012
u85444
u85444

Kaja
31. marec 2012
u85444
u85444

Lana
31. marec 2012
u85444
u85444
a nextam?
31. marec 2012
u85444
u85444
Tina:
Hotela sem v knjižnico. Hodila sem po praznem hodniku. Zaslišala sem glasbo. Sledila sem ji. Prišla sem do telovadnice. Počasi sem odprla vrata. Videla sem neko punco. Plesala je. Bila je zelo dobra. Nasmehnila sem se. Tako sem jo opazovala še dve uri. Kar naenkrat je nehala plesati in pogledala nekam v bližino mene. Takrat sem spoznala kdo je ta punca. Bila je Anna. Najpopularnejša punca na šoli. Nikoli me ni poniževala, verjetno zato ker me sploh ni opazila, saj se je družila le z popularnimi ljudmi. Pograbila sem torbo in stekla domov.
31. marec 2012
še sreča da nč več nemore pisat kr je njena zgodba totalna beda!
03. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg