Forum
bila je najhujša noč v mojem življenju....bolečine v očeh, strah pred najhujšim, a zbuditi se nisem mogla. Končno je v sobo prišla medicinska sestra..odprla sem oči, a sem še vedno spala...
-Kaj je z mano?
-Ne vznemirjaj se...ni tako hudo kot je videti...
-Videti?? Videti?? Saj nič ne vidim!
-Lea...imela si prometno nesrečo
-veeem! Ti delujem tako glupo kot da tega nebi vedela?
-tvoj fant..
-Matic? Kaj je z njim!
Nastala je tišina...
-pooovej miii kajj je z njiimmmm!!
-torej matic je....
-Kaj je z njim??! Pooveeeeej! (po licih so mi začele tečti debele solze v očeh me je zbadalo kot bi sto igel z vso silo zapičil vanje.) Kjee je Matic kaaaj je z njim?
-Matic ti bo pomagal iz nebez, on pazi nate, in vedno bo, pomagal ti bo da boš spet normalno živela.
-Neeeee Neeeee Matiiiicccc! Moooj Maticcc! Zakaj on?? Zakaj ne jaz?? Matic!
Kričala sem ib jokala...mislim da se mi je zmešalo....umrla je oseba, ki mi je pomenila vse...zanjega sem bila pripravljena umreti...pa je on umrl namesto mene?
-Lea umiri se....nikar nebodi črnogleda...
-kako naj nebom črnogleda...umrl je, umrl je..neeeee neee ni mogel umreti! Ne ravno moj matic! On si ne zasluži tega...neee moj matic!
Čutila sem kako je zdravnica jokala poleg mene, vedela sem, da sem se ji zasmilila. Prvič sem se smilila tudi sama sebi!
-mooj matic! Zakaj si mogel....matiiiic! Maaaatic veš da bres tebe nemorem! Matic moj matiiiiic!
-Lea, te ne zanima zakaj nevidiš?
-neee, neee ravno matiiic...zakaj ne rajši jaz??
-tudi ti imaš posledice lea. In ne govori tako...veseli smo da si preživela....imaš skoraj neozdravljivo posledico! Lea ne vznemirjaj se vedar mislim da nikoli več...
-neeee! Neeee ne govori.! Saj vem. Sleeepa seeem! Tudi jaz sem oslepela....tako kot večina ljudi v prometnih nesrečah. Ampak matic je umrl! On ima hujšo posledico! Neeeboo ga več! Nikoooooli veeeeč!
26. maj 2012
next?
26. maj 2012
u92012
u92012
omg neext 'o'
27. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg