Forum
u38947
u38947
hej!
naslov moje zgodbe je: Someday will be everything posibble...pač pisala bom (to je neresnična zgodba) kako sem postala najbolj slavna zvezda na svetu!

in kako bo nekega dne vse mogoče....

Moje ime pa je Maja in pišem se Kobal...slike ne bom dajala..zaradi težav,ki mi jih povzročajo igre 123!

pa začnimo.........
20. junij 2011
u38947
u38947
Ne,ne...čeprav sem rekla,da bom pisala kako bo nekega dne vse mogoče...zmotili ste se..ne bom pisala kako bo nekega dne,ko bo vse mogoče oživel zmaj! xD
pa saj to je že bilo! semizdi xD
in ali verjamete ali ne...nekje v vesolju obstaja planet kjer živijo vsi risani junaki! sepravi svet iz pravljice!

ah...pustimo zdaj to...preidimo h zgodbi!

no...kot že veste sem največja oboževalka JBa..on je tak srček! xD in selene tut..fulll sem si želela bit tut jaz ena izmed njih..in sem nekega dne kar sama od sebe začela pisati pesmi...wow! napisala sem jih kar 43 v dveh mesecih! in tako sem nekega dne...(dan je bil jasen xD) dobila msn od JBa in slavnih zvezd! ko sem mu napisala sporočilo in nasljednji dan odšla pogledat ali je odpisal....OMG! odpisal jeeeeeee! vdih,zdih,vdih,izdih....JB mi je pisaaaaal! nato sem mu napisala ali bi se lahko kdaj pogovarjala skupaj in mu kakšno zapela...strinjal se je. < 3
...........................................
20. junij 2011
u33742
u33742
no ma to ni resnično ne??? ok byby love you your bff ever forever!!!
21. junij 2011
u38947
u38947
neeee... ni resnično..lahk ap bi blo!
21. junij 2011
u44599
u44599
nextiiiiiiiii
21. junij 2011
u38947
u38947
okej...pa začnimo

nekega dne..meni nič tebi nič..sem šla na MSN in se prijavila...na MSNju je bil justin! OMG...dihaj,dihaj..in me je kar dodal in sva klepetala...klepetulji xD...in sem ga dodala za v glasovni klepet in sprejel je povabilo in sem mu zapela in še več je hotel slišati...nato mi je rekel: ko si odprla usta sem slišal peti angele!

powevejte mi ali sanjam????????

ne...predlagal me je scooterju-braunu...nato sem še njemu mogla zapeti..in povabil me ej v LA..tam smo se srečali...več o tem...boste izvedeli...v naslednjih dneh

.....................
23. junij 2011
u33742
u33742
no še next
23. junij 2011
u44599
u44599
next
23. junij 2011
u38947
u38947
eh...sploh ne morem verjet,da je res!
rekli so da sem naraven talent! ubstvu da se bo z mojo voljo vse uresničilo!!!!!

in da ko so me videli so vedeli kaj priačkujejo!!! moj bog...tako sem vesela...sploh.nevem...mislim o tem sanjam že leta in leta...in ko sem povedala moji prjateljici sva obe začeli kričati...moja manjša skoraj ni moja prijateljica se je tut veselila,moja sestrična ( enkrat sva bili BFF) pa me je totalka ignorirala..ko sem ji vseeno povedala je rekla: puf...koga to briga..itak boš že po enem dnevu padla! haha.....čawčy
GRRRRRRRRRR! ne morem verjet,da se tako obnaša!! mislim...bili sva BFF in zdaj..mogoče zato,ker je objavila en video na youtubu in je nekaj komentarjev blo,da je dobra se zdaj čuti..in ni spoštljiva do drugih...ko sva bili mlajši sva si vse povedali...povedali,da si želiva bit pevki...in ko sem imela grde sanje o naju...je rekla to se ne bo nikol zgodilo!! sestrična..khm...kaj se dogaja pa prav zdaj...vem,da mi hoče preprečit...ampak bo že videla nekega dne!!

mah...pustimo zdaj to...

no tako sem neučakana..še dobro,da bojo kmali počitnice..čez dva tedna...bom lahko v LAju vsak dan videla zvezde..in mogoče bom že ena izmed njih!! jeeeeeeeeeeeeej!
..................................
24. junij 2011
next
24. junij 2011
u38947
u38947
konec šole! yes...dva tedna je minila kot bi treznil z očmi !! xD
jutri ubstvu pojutrišnjem odletimo v LA...byby
neučakana sem....danes si z JBom pišem prek maila...govori mi da imam res najlepši glas pa take fore...na letališču me bo pričakal on...z limuzino se bomo odpeljali do studia ubstvu najprej v hotel...nato bom v studii zapela...mah...Maja...zbudi seeee!! to naj počaka za potem...zdaj že preveč delaš načrt...prepusti se presenetiti...sama sebi sem si govorila...nato pa prek maila:
bla,bla,bla,BLAAAA,..
bla,bla...

nato sem pomislila,da grem mal h frendicam xD

poslovila sem se....i odšla nisem se odjavla,ker se mi ni dalo in starše pa sestro to sploh ne briga...ampak potem sem pustila glasovni klepet ,da kar teče naprej...ko sva se posljlavljala je na koncu zelooo potihooo rekel:
ljubim te! < 3
OMB!! JB je rekel da me ljubiiiiiiiii! iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

..........................................
25. junij 2011
next
25. junij 2011
u50446
u50446
next!!!!!!!!!!!!!!
25. junij 2011
u38947
u38947
no jutri gremooooooooooooooooo!
zdaj sem bom šla poslovit h prijateljcem,pa starim staršem,sorodnikom in moji BFFF!! jooooj! Vi sploh ne veste kako jo bom pogrešala!! cel julij!!
in kaj če se ji kaj zgodi?? in če bo osamljena,in če ji ne bo všeč,da sem jo zapustila in si bo našla kako drugo?,..
vse to mi je letelo po glavi..zato sem nujno potrebovala njen glas!!

danes odletimo...smo v prvem razredu!(na letalu seveda)

.......................................
prispeli smoooooooo! wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..tukaj naš že čaka JB...

...................................

pozdravimo se...in se objameva..
........................

zagledam sel in corrya ukop...kok sta srčkana

........................................

zdaj smo v hotelu s petimi zvezdicami...
...................

peljemo se v studi..aha..baby!! jeeeeeeeeeeeeeej!!

................................

več naslednjič in kaj se je tam dogajalo naj bo za trenutek še skrivnost hush-hush

ampak vam jo bom razkrila!! < 3

26. junij 2011
u42341
u42341
next
28. junij 2011
next
28. junij 2011
Next
28. junij 2011
u38947
u38947
no tole je skrivnost:
tam so me pričakali selena in cheryl
z justinom sva odšla noter in jih pozdravila..rekli so mi naj jim zapojem pesmi,ki jih znam..in sem jih odpela..ko sem končno prišla ven sem videla njihove poglede..nisem vedla kaj pomenijo ali ,da je kul ali da je za crknt...nato pa so vstali in zaploskali..in rekli:
splačalo se je bit tukaj teh 15 min.!!!

OMG..všeč jim jeeeeee

oh yeah,oh yeah...selena in jaz sva postali ne razdružljivi... nato sem ji morala pokazat svoje pesmi...bile so ji všeč!!!!!!!!!!!!!

jeeej!! tukaj se začne moja pravljica bolje rečeno moje sanje! wiii

ampak..ne boste verjeli kdo je prišel v LA...

moja sestričnaaaaaa!

jaz sem se je razveselila..sestrična pa? hm...nevem kako bi opisala..nekako je zavila s očmi in vprašala:
kako ti je šlo? so se ti smejali? moraš že oditi?

jaz pa samo:
NEEE

čisto nasprotje Ema! sploh ni tako! šlo mi je dobro in zakaj mi tega preprosto ne priželiš?

E: ph..ker nimš nobenga talenta!! še twoja sestra je rekla tako!
J: ja..ampak potem,ko sem ji povedala in ji zapela je bila drugačnega mnenja! tudi ti si malo bolj uspela!!in če misliš bit taka..te hollywood ne bo imel rad!!
E: saj ne bom v tem mestu ampak v sliveniji..sem slovenka in tam bom najbolj znana saj sem v polfinalu šova slovenija ima talent!
J: bravo! ampak vseeno..ne bit tako trdo prepričana v to ,da boš senzacija leta 2000!
pomisli tut na druge!
E: ou em đi(OMG) kako sem sploh lahk bla tvoja BFF! vedno si si mislila da si nekaj več in ker si starejša za en kilav mesec..
J: ah jaz? vedno,ko sem pela kakšno pesem in ti je šla na živce in sem povedala,da je os selene si rekla pa potem,da ni slaba! ko sem jaz rekla,da je strast petje si tudi hitro ti to rekla!! ti si vedno mogla bet v središči pozornosti!!
E: debil! itaq da boš takoj padla!
J: dobro pač ti misli s svojo glavo! vrživa ta prepir v koš in se vidiva pozneje!
Ezelo tiho doda) v tvojih sanjah!
OMG! tudi jaz ne morm verjet! pač...žal mi je,da sva se z Emo skregali..ampak kaj! ona vse začne!! GRRRRR...
...............................................................................
28. junij 2011
next!
28. junij 2011
u38947
u38947
no..malčk sva se pobotale! wiii
mogoč pa le ne bo tuki tako slaboo...danes se mi je opravičila in sva se pobotale!

no..spet sva se s seleno dobile in se pogovarjale si izmenjale telefosnke!!!!
jeeeeeeeeej!
zvečer sva se dobila s JBom...wiii!
me prav zanima kaj bo!

...................................
8h zvečer me je pričakalmpred mojo hišo oz. hotelom..bil je oblečen v smookingt..mama mi je zaželela srečo in rekla naj mu pokažem pravo dekle...

......................................
odšla sva peš..tam sva jedla kalamare in pomfri z majonezo.
............................................................................

in potem sva odšla v cirkus nato pa so tam bili še neki pevci ubistvu je bil kot nek sejem..odšla sva na vertiljake..pa take reči..nato sva šla tja kjer so tiste igračke pa to in nama je uspelo,da sva dobila igračko nekga pingvinčka in ga je podaril meeeeniii!!!!!!!
cuuteee....
nato pa sva se končno ob 11.30 odpravila domov,,ampak nisva končala..odšel je z mano

....................................
28. junij 2011
next
28. junij 2011
next
12. julij 2011
u38947
u38947
OPROSTITE,KER NISEM NEXTALA BOM ZDAJ

no...takrat se je zgodil trenutek,ki ga nobeno dele ne pozabi..poljub prave ljubezni..najmočnejša stvar na svetu...nasmejana sva se objemala in rekla sem mu naj se ta trenutek NIKOLI ne konča...ampak on mi je vrnil najlepši nasmeh in sva se poljubljala..ni nama bilo mar na paparazze,mogoče moje družinske člane,oboževalce,prijatelje...v tem trenutku sva živela samo še jaz in on! bila sva kot dve sonci v tem meglenem svetu..nato me je prijel za roko in me odpeljal k sebi domov a njegov vrt na klopco...tam se je malo zresnil in rekel:
Maja..že dolgo to skrivam v sebi...jaz to tebe gojim taka čustva ki jih nobeden ne more! zato te z vsem srcem sprašujem:
Majchy..bi postala moja punca?

jaz sem nekaj časa strmela v njega a potem sem mu vrnila poljub in mu rekla:
če ti to kaj pove? seveda..ti si najboljši človek!

in tako sva se do 12.36 tam na klopci zasanjano crkljala....
nikoli prej nisem bila srečnejša!

_______________________________________________________-
zaprla sem vrata naše hiše in zasanjano vse to povedala človeku ki je prav tako ena izmed najboljših oseb na svetu: Mami!

nato še seleni in ostalim frendicam....vse so me podpirale le v Eminem glasu sem slišala razočaranje
najin pogovor:
M(maja)
E(ema)
M: OMG,OMG..ne boš verjela kaj se je zgodilo
E: kaj že spet..in sploh kolk je tam ura?
M: ph..okrog 1 zjutraj..ampak ni važno! true love kiss!! ♥♥
E: si doživela?!
M: jaaaaaa
E: jeeej! s kom pa?
M: khm..s kom se ti zdi?Z justinom
E: veseli se dokler je še tako..in jaz ti moram tut nek povedat
M: kaj?
E: zmagala sem na slovenija ima talent
M: OMG...čestitaaam!
E: hvala...kakopa gre tebi? so te pregnali?
M:neeee...čez en mesec bo izšel moj nou album
E: mogoče si ga kupim
M: hvala..zdaj pa moram it..eden zvoni pri vratih..čaaw..uživej
E: adijo

zaprla sem skype in stekla h vratom...na moje presenečenje je bil tam
....................................................................................
24. julij 2011
u38947
u38947
dekle*
24. julij 2011
nextt
24. julij 2011
u38947
u38947
na moje presenečnje je stal tam justin...njegova frizura je bila razkuštrana..oblečen je bil v pižamo,in oči so se mu zapirale..v rokah je držal vzglavnik. potem me je z nasmeškom urašal: smem?
odgovorila sem mu...: kakor se ti zdi..vedno si dobrodošel!
in je prespal pri meni..ponoči sva se crkljala se poljubljala...no predvsem se zabavala! bila sem tako srečna..spoznala sem fanta ki mi je resnično všeč, snemam album,sanje so se mi dokončno uresničile!

ampak se nisem veselila preveč saj sem vedela da bodo prišli tudi slabi dnevi..tako sem uživala v mojem trenutku življenja in si zaželela da se ne bi nikoli končal...presmejala sem se v justinovem naročju!

bila sva najbolj zaljubljena golobčka..gledala sva same zaljubljene romantične filme!!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
24. julij 2011
NEEEXT
04. avgust 2011
u38947
u38947
naslednji dan sem bila kot prerojenaa! vsa zaljubljena,lahko rečem da sem imela metuljčke v trebuhu in pomladna tiščenja

še vedno sem čutila njega ob meni...tako sem sanjarila in sanjarila še cel dan..dobila sem se s seleno in sva se pogovarjali do onemogolsti odšli na ice-cream in tako je dan odšel...bilo je kulsko mal preživet z frendmi pridružile so se mi še willow in Miley...potem sem zvečer odšla domou in zagledala pismo od nevem koga ubistvu dve pismi! ojoj! odprla sem jih..pisali sta mi Lady gaga in OMg...kraljica!! elizabetha II

naslednji teden v sredo imam sprejem pri njej in v petek pri Gagi em...na bahamih?? neeeee mora biti pomota to je nemogoče

ampak vseeno je teden minil kot strela in potem je prišel torek imela sem že obleko...upam,da je primerna

zdaj sem na letalu in sem čudežno vesela...tam bo tudi kate pa william...jeej!komaj čakam

ojoj! stojim pred backhigansko palačo in stražarjem sem pravkar pokazala povabilo

.....................................................................
05. avgust 2011
next
06. avgust 2011
u38947
u38947
in sem vstopila...hodim in hodim po hodnikih pozabila sem vsa besedila in besede in naslove od pesmi mojih pesmi,ki bi jih morala zapet!! OMG OMG
heeeelp me!
ampak na mojo velikooo srečo so me vsi lepo sprejeli yesss

in imela sem se super!! zabavali smo se,pogovarjali,razkazali so mi palače in vse kako deluje..no nekako vse skrivnosti..bile je amazing...potem sem imela photoshoot s kraljevo družino in ni bilo slabo moram reči! in ko sem odhajala sem se s kraljico še malo pogovarjala in je rekla,da bi rada spoznala mojo družino..vse stare starše pa tko..in na koncu mi je nekaj zašepetala na uho kar ni zdaj pomembno ampak pomembno je tisto kar mi je stisnila v roko! številko nevem telefonsko!!! OMG jaz se mi zdi da sanjaaaam!! ♥♥♥

no povedala sem doma in dobila SMS od justina ki mi je napisal da se morava dobiti danes zvečer...bila sem razočarana saj sem v angliji in je rekel da je v angliji

komaj čakaaam

..................................................................
06. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg