Forum
Živjo. Jaz sem Alesia. Stara sem 14 let. Živim z bratom. Star je 21 let. Moji starši so umrli v požaru. Toda nebi o tem.
Jaz:

Moj brat:

Ime mu je Alex.
Od takrat , ko sva z bratom živela sama se je vse spremenilo. Morala sem imeti dobre ocene , nisem smela piti in kaditi in hoditi po zabavah. In še nekaj danes mi bo predstavil fanta z katerim bom morala živeti. Zato sem se morala lepo obleči. Komaj sem dokončala make-up je brat zaklical: »Alesia, pridi!« takoj sem odšla iz svoje sobe. hitro sva odšla do avta in se odpeeljala v zelo 'high' restavracijo. Takoj sem zagledala par fantov in punc. Vsi so bili poparčkani tako , da sem takoj vedela kdo je zame. Brata sem grdo pogledala on pa se ni zmenil zame.
nadaljujem?
22. oktober 2012
upsi pri prvi sliki bi moglo bit:

22. oktober 2012
neeext
22. oktober 2012
neextt
22. oktober 2012
u68726
u68726
next
22. oktober 2012
NEXT
22. oktober 2012
neextaj plisss
22. oktober 2012
neext
22. oktober 2012
neeeeext ženka ;333 takoj!
23. oktober 2012
heei hwala za use nexte pred vami pa je že novi del:
Rekel je naj grem iz avta. Jaz sem odkimala. Sam je odšel v restavracijo. Nato pa je prišel iz restavracije on. Čeprav je bil obožanski tega nikoli nebom priznala. Prišel je do avta jaz pa sem vzela maskaro in si popravljala trepalnice. Odprl je vrata in mi ponudil roko. Seveda nisem kar tako odšla. Nato se je usedel na voznikov stol vzel ključe in prižgal avto. Odpeljal me je malo stran od restavracije. K bljižnem gozdu. Uzel me je v naročje in se nasmehnil. Komaj sem se zadrževala , da se nebi nazaj. V naročju me je imel še nekaj časa , nato pa me je vprašal , če greva nazaj. Odkimala sem in naredila tako , da me je malce sram. Rekel je , da odpeljeva avto nazaj in se prestaviva v njegov avto in greva. Bila sem presenečena. Toda hitro sem se spomnila na brata ker že tako je vse narobi. V oči so mi stopile solze. Komaj sem jih zadržala. Takoj je vedel zakaj. Rekel je , da naj neskrbim. Ker je že načrtoval , da bo tako. Ni bilo dolgo , ko se so mi ulile solze. Razpackal se mi je cel make-up. Še dobro , da sem imela s seboj robčke. Nato pa sva se odločila , da greva nazaj v restavracijo.
nadaljujem?
23. oktober 2012
next!
23. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeext
23. oktober 2012
nexxxt
23. oktober 2012
neext
23. oktober 2012
nextaaj
24. oktober 2012
Predenj sva vstopila se je nasmehnil in njegovi snežno beli zobje so tudi meni dali nasmeh na obraz. Izgledalo je kot , da sva najbolj zaljubljen par na celem svetu. Predno sva vstopila sem mu podala roko. In z roko v roki sva odšla skozi vrata restavracije. Z hitrimi koraki sva se usedla. Sedela sem med njim in med bratom. Ves čas sem ga stiskala za roko. On pa mi je namenil samo tist pogled , ki pravi 'vse bo vredu'. Nato so prinesli hrano. Ni mi bilo do teka. Andy (fant z katerim mora biti alesia) me je zaskrbljajoče pogledal. Nekaj časa sva ostala tam. Bilo je dolgočasno. Nato sva se poslovila. Odšla sva na večje parkirišče in tam je stal ferrari. Obkoljen z veliko dolgih limuzin. Vsedla sva se v ferrari in se peljala. Pot se je vlekla v tišini. Nato pa so se kar naenkrat pojavila železna vrata. Dolgo je trajalo , da sva prišla mimo dvorišča. Ustavil je pred veliko vilo. Samo razprla sem oči in gledala. Prišel je do druge strani avta in mi odprl vrata.
24. oktober 2012
nexšt xP
24. oktober 2012
neeeeeeeeeeeext
24. oktober 2012
neext!!
24. oktober 2012
nextaaj
24. oktober 2012
NEXT
25. oktober 2012
nekštaj pikuš < 33