Forum
Živjo danes bom napisala svojo prvo zgodbo in upam da vas bo navdušila. Pisala bom o punci z imenom cassey in o tem kako je padla v slabo družbo zaradi njenega fanta zaradi njega je storila veliko napak kopa je zpoznala da tako negre naprej se je odločila da gre od očeta in brata iz slovenije k mami v avstralijo in tam se je njeno življenje popolnoma spremenilo...

cassey je punca z prelepim otroštvom ki si ga lahko le vsak želi nikoli ni bila zaljubljena in ni nokoli spregovorila s kom ki ga ni poznali raje se je umaknila v svoj svet kjer ji je po glavi rojila je snjena najljubša skupina 5sos in youtuberja danny edge in paul zimmer sanjala je kako jih bo spoznala nekoč in da po z njimi pela v duetu in hodila z njimi na turneji in uglavnem vse kar je bilo pvezano z 5sos je enostavno oboževala. Ko je prišel njen 16. rojstni dan se je vse spremenilo ko je prišla v šolo jo je nekdo čakal pred njeno omarico z polnimi rokami rdečih in črnih vrtnic ki so bile njene najljubse rože nič ji ibilo jasno saj je njega oznala le na videz vedela je da je iz njene šole in da ga je že nekajkrat videla v jedilnici. Ko je prišla do do omarice jo je objel ona pa ga je vprašala kdo je on in zakaj jo je objel on pa se ji je le lepo predstavil in ji dal rože jo šeenkrat obel in ji rekel da jo je opazoval že približno kakšni dve leti in končno je zbral dovol poguma in ji to povedal cassey pa je le zardela sprejela je darilo in ga pospravila v omarico dommen pa jo jo je pospremil do njenega razreda in odšel do svojega ko pa je bilo konec pouka jo je pričakal pred šolo in jo objel na vse pretege jo je hotel pospremiti do doma ona pa se ni upirala čeprav je vedela da bo prikrajšana za dve pesmi od 5sos pogovarjala sta se in nato jo je vprešal če bi bila njegova punca ona pa je spet zasrdela in se mu nasmehnila in sramežljivo dahnila da in tako sta bia pred njeno hišo objeta popolnoma nedolžna cassey in dommen. Ko je stobila v hišo ji je že zapiskal telefon in dobila je sporočila od dommena če bi šla popaldan ven in odpisal da mi lahko našla nekaj časa zanj. Najedla se je in že je bila ura tri ko jo je pred vrati z rožami v rokah čakal dommen in šele takrat je začutila tisti občutek so se zaljubiš. Vzela je rože jih dala v vazo in odšla sta. Hodila sta po pločniku šla v trgovino po čokolado in pijačo nato pa je zavil na železniško postajo malo se je obobatavala ker jo je bilo vedno strah železniške postaje od takrat ko je prebrala knjigo mi otroci s postaje zoo a se je sprostila in pregnala strah tako da je rekla da ni povsod tako in zbrala pogum in šla za njim a tam je spoznala da dommen ni bil tako popoln fant kot je na začetku mislila...
04. marec 2016
omg neext takoj *_*
04. marec 2016
Next
05. marec 2016
Next mi otroci s postaje zoo *-*
05. marec 2016
evo vam Next
2.del
pripoveduje cassey :
ko je iz žepe potegnil škatlico s cigareti mi je zastal dih pomislila sem kaj če mi ponudi ali bom sprejela ali bom zavrgla na koncu sem pa se dokončno odločila da marsikdo na tem svetu kadi in da če mi ponudi bom sprejela in ko je ponudil tudi meni sem se ustrašila a sem rekla da lahko ja in vzela sem cigareto in jo prižgala. Marsikdo pravi da po cigareti začneš kašljati ali pa da ti je slabo a meni ni bilo nič kot bi to počela že celo večnost čeprav je bila to le prva cigareta v mojem življenju. pokadila sva in pospremil me je do doma kjer sva se poljubila in odšla sem pod prho sem se sveža in cista ulegla v posteljo mi je zazvonil telefon bil je dommen javila sem se mu in po glasu sem slišala da je bil pijan in iz ozadja so se slišali zvoki drugih punc rekla sem adijo in ga prekinila. Ko sem poskušala zaspati sta se začela starša kregat in nisem mogla zaspat šla sem poslušat pesem amnesia od 5sos in zaspala v solzah. Ko sem se zbudila v lepo sobotno jutro pogledam na telefon ura je bila 10.00 in dommen mi je poslal sporočilo če bi se lahko dobila napisala sem da lahko ja tako čez kako uro in ko je prišel pome me je poljubil in me ni izpustil iz objema kakšnih 5 min in mi rekel da me je pogrešal rekla sem da sem jaz tudi njega in odšla sva a žal spet na enak kraj mislila sem si nič nebo če začnem kaditi a tistega dne ni potegnil ven škatlice s cigareti ampak škatlico snusa in mi ponudil vzela sem in počakala da je to naredil prvi saj jaz še nisem znala ko sem ga videla kako si je dal na dlesen me je bilo zelo strah a sem si dala še sama da nebi izpadla kot strahopetnica ko sva tako kakšnih 45 min ležala na postaji je rekel da izpljuneva in greva počasi domov ko pa sva bila pred hišo me je poljubil kot še nikoli bila sem v oblakih in mislim da zato ni bil kriv poljub... šla sem pod tuš in v posteljo nato sem spet zaslišala kreganje staršev in to je bilo veliko huje kot prejšnji dan prekipelo mi je in šla sem na računalnik si nastavila pesem baby don't cut in razstavila šilček nastavila roko in pritisnila rezilo ob kozo na roki in potegnila vlila se je kri ki je nisem mogla ustaviti...
06. marec 2016
Next
06. marec 2016
Neext!!!
06. marec 2016
nexxt!
07. marec 2016
Next
08. marec 2016
evo vam Next

3del
pripoveduje cassey:
Ko pa mi je nekako uspelo ustaviti krvavitev tako da sem si zapestje obložila z robčki in povila s povojem izavezala in se vlegla nazaj v posteljo in spet zaspala v solzah.zjutraj me je prebudil prepir mame in očeta in takoj ko sem bila sposobna prižgati telefun si nastavila pesem amnesia od 5sos in se zamislila ko se je pesem končala sem hotela vstati iz postelje in sem se naslonila na levo roko in ta me je zabolela in zapekla kot se nikoli nič spomnila sem se včerajšnega večera mi je samo solza spolzela po licu ko sem si odvila povoj iz roke ni bilo videti lepo sploh ne bilo je zelo grdo in nikoli si nisem mogla predstavljati da se bo to zgodilo meni da se bom nekoč porezala. Zbrala sem moč in sla do kopalnice si slejla krvalo majico in šla pod tuš ko sem si očistila rano sem mislila da bom umrla kako je pa to peklo ko sem bila čista sem se oblekla v kavbojke in v majico brez rokavov in si na roko nanesla puder da bi zgledalo vsaj malo drugače ko je šel oče od doma je mama šla v sobo in poklicala svojo najbolso prijateljico mell ki sta najbolši prijateljici že od kar pomnim ko se je klic koncal je mami prišla v kuhinjo in me pozdravila takrat pa sem dobia sms od dommena če bi se lahko dobila ko sva šla ven je takoj opazil da sem porezana a ni nič rekel ampak samo pogledal kot da mu je vseeno ko sem to opazila sem se naredila da moram domv takoj on pa je rekel da ne grem nikamor a sem hotela iti a me je zaustavil in nesel na železniško postajo kar mi ni bilo prijetno rekla sem da moram domov on pa me je udaril takrat sem rekla da je med nama konec in sem v solzah odšla proti domu ko je bila ura 7 sem prišla domov in brez da bi šla pod tuš se preoblekla v pižamo ali karkoli sem se vrgla v posteljo in spet naredila nekaj rezov na svoji roki ustavila krvavitev in postopek ponovila še nekaj krat ko me je klicala hanna ki se nisva družile zelo dolgo kašen mesec ali dva a je točno vedela da nekaj ni vredu ko se ji nisem oglašala na telefon ko sem jo trikrat prekinila je poskusila seenkrat okrog 6 ure zvečer a ko ji nisem odgovorila je bila v 5minutah pri meni ko je pozvonilo pri vratih ja šla odpret mama ko je hanno spustila naprej in je rekla da sem v sobi je v sobo skoraj vlomila in vsa zasopihana vprašala zakaj se ne oglasam na telefon a ko je videla da sem objokana je šprišla do mene in me dbjela a se je ponesreči naslonila na mojo roko in sem zajavkala ona pa je samo pogledala moje roke in rekla ni te vreden a sem jo samo objela in jokala na njeni rami rekla je naj pridem za nekaj dni k njej da ga bova skupaj preboleli in se na njegov račun kar lepo nasmejali šla sem do mame po dovoljenje in ni bilo treba prositi dvakrat ko sem že pakirala kovčka z k hanni ...
09. marec 2016
Next
09. marec 2016
Next
09. marec 2016
u143259
u143259
Neeeext+nova bralka
10. marec 2016
Next
10. marec 2016
u209432