Forum
Živjo ;P
No js in Kєℓℓү*Lσνє < 3 boma pisale skup eno zgodbo, ja spet bo fanfic od 1D tak da če nisi Directioner, poberi svoje pete pa spizdi .

Lahk pa tut to preberete: http://www.igre123.com/forum/tema/i-had-the-time-of-my-life-feat-one-direction/35221/102

No preden začnemo, naj se vam predstavim. Moje ime je Emma Rose Roberts in stara sem 18 let. Ker ime Rose sovražim, tega imena ne uporabljam. Vsi me kličejo Emma. Živim z mamo v centru Los Angelesa in imam priimek tudi po mami. Če me boste vprašali če imam očeta in kakšno sestro ali brata..Moj oče in sestra živita nekje v Londonu. Ne vem niti več kako je sestri ime, sprašujem pa mame ne o tem ker ji postane hudo. Moja strast je nogomet. Ja prav ste slišali, nogomet. Igram ga že od prvega razreda. Na naši gimnaziji imamo tudi žensko nogometno ekipo in včasih igramo proti fantom, včasih se nam celo posreči in zmagamo. Moja mama je tudi učiteljica športne vzgoje in trenerka naše ekipe in je zelo ponosna name. Imam eno najboljšo prijateljico Emily ter fanta Kevina. Skupaj sva že 4 mesece in tudi on je nogometaš, tako da včasih trenirava skupaj in se zabavava. Pravzaprav sva nekako najpopularnejši par na šoli bi se lahko reklo.

Kevin in jaz na šolskem plesu, tukaj sva postala par:

Slikala naju je Emily. Imam še veliko prijateljic, ampak Emily imam najraje. Emily in Kevin sta najpomembnejši osebi v mojem življenju. Zdaj pa gremo k zgodbi..

''Zabij gol, zabij!'' zavpijem pred TVjem. Bila je nogometna tekma, igrali so Real Madrid in Barcelona. Navijala sem za Barcelono. ''Toooooo!'' zavpijemo jaz, Kevin in Emily pred TVjem. Mama je stopila v dnevno sobo in nam dala kokice na mizo. ''Hvala mami.'' rečem in spijem požirek coca-cole. ''Sem rekla da bojo zmagali.'' reče Emily in da kokico v usta. ''Pozno je že, se vidimo jutri.'' reče Kevin in me objame. Z Emily sta šla, jaz pa sem stekla direktno v posteljo in zaspala. Sanjala sem nekaj čisto nenavadnega. Svojo sestro! Da sva se srečali v Londonu in da je čisto drugačna kot sem si jo predstavljala. Pa zakaj ravno to no?! Raje bi sanjala Kevina. Naslednje jutro sem se zbudila in z mamo sva odhiteli v šolo. ''Emma!'' zavpije Emily in steče do mene in me objame. ''Kako si spala?'' me vpraša. To me vedno vpraša, ker to pač BFF delamo. ''Vredu. Ampak sanjala sem svojo sestro. Da je čisto drugačna kot si jo predstavljam.'' odvrnem. ''Haha in kakšno si jo sploh predstavljaš?'' vpraša. ''Pravzaprav..Ne vem.'' rečem ter skomignem z rameni. Zasmejali sva se in šli v učilnico. Še samo ena ura je manjkala do športne vzgoje.
14. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeext nujno!!!!
14. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!!!!!!!!!!!
14. avgust 2012
neeeext!!!! :*
14. avgust 2012
Rachel:

"Pa ne nooooo!" vzkliknem ko da mesi gol. "TOOO!" vzklikne Spencer in mislim da sem oglušela. "Seveda da je zadel če je bil dva metra od gola golmana pa ni bilo v mreži" zamrmram Spencer pa mi pokaže jezik. "Ja ja to vedno govoriš" reče in se nasloni nazaj na zofo. "Če pa je res... pa še ni branil Casillas... če bi on branil bi bilo vse drugače! Pa si videl tisto enajstmetrovko. To je bilo božično darilo ali kaj!? Mislim jasno se je videlo da je imel Ramos roke ob telesu in ga je roka zadela malo pod ramo in v normalnih okoliščinah to ne bi bila enajstmetrovka samo ne ker igra Barca in so navadni priliznjenci je to enajstmetrovka in rumeni karton!" nakladam ker se bila res jezna.
"Dobro je umiri se... tega penala res ne bi smelo biti ampak glavno je da je Barca zmagala" reče Spencer jas pa mu že na pol v šali blazino zabrišem v obraz in tako sva se začela tepsti z blazinami.
No naj se vam predstavim jas sem Rachel Megan Walker.

Vem ja da imam čudno drugo ime zato me vsi kličejo Rachel razen mojega norega bratranca Spencer-ja. Ve da mi gre to na žive in tako se zabava. Kdo le še ima dan-danes ime po avtu! Škoda da mi niso dali ime BMW! Ja jezna sem.
No stara sem 17 in nimam ne brata in ne sestre... no eno sestro imam ampak sta se ati in mami ločila ona je ostala z mamo jas pa sem odšla z očetom tako da je nisem že dolgo videla. Ravnokar sva s Spencerjem gledala tekmo in zmagala je Barcelona! UGH sovražim ta klub!
"Megan kokice!" vzklikne Spencer iz kuhinje jas pa spet zavzdihnem ker me je poklical Megan... včasih je CELO tako prijazen da mi reče Rachel. In ja nimam fanta... imam mojega popolnega tečnega bratranca in atija drugih moških jas v življenju ne rabim! In ja zelo trmast človek sem.

Spencer:

Spencer je prišel iz kuhinje s polno skledo kokic in naredil nama je grozljivko The Descent. Oba s Spencerjem obožujeva grozljivke in nogomet... in jas petje kar pa Spencer zagotovo ne. Vsemu skupaj pravi cviljenje. Mislim da je vsega skupaj dovolj o meni vrnimo se k realnosti.

"O glej tvojo podobo" reče Spencer ko pokaže tisti grd stvor ki je ubijal v jami. "Ha-ha. Se vidi da sem v sorodu s tabo" rečem in ga grdo pogledam nato pa oba-dva planeva v smeh. "Rechel ta teden pride sem tvoja sestra in SKUPAJ greste ti, Spencer in ona na zaključek olimpijskih iger" reče oče resno saj o Emmi ali kako je ji že bilo ime nisem imela dobrega mnenja in je nisem hotela videti... ne vem mogoče samo zato ker je ostala s mamo ampak to ni bila njena odločitev. Kakorkoli že... "NI GOVORA!" vzkliknem in ugasnem TV.
14. avgust 2012
Rachel:

"Pa ne nooooo!" vzkliknem ko da mesi gol. "TOOO!" vzklikne Spencer in mislim da sem oglušela. "Seveda da je zadel če je bil dva metra od gola golmana pa ni bilo v mreži" zamrmram Spencer pa mi pokaže jezik. "Ja ja to vedno govoriš" reče in se nasloni nazaj na zofo. "Če pa je res... pa še ni branil Casillas... če bi on branil bi bilo vse drugače! Pa si videl tisto enajstmetrovko. To je bilo božično darilo ali kaj!? Mislim jasno se je videlo da je imel Ramos roke ob telesu in ga je roka zadela malo pod ramo in v normalnih okoliščinah to ne bi bila enajstmetrovka samo ne ker igra Barca in so navadni priliznjenci je to enajstmetrovka in rumeni karton!" nakladam ker se bila res jezna.
"Dobro je umiri se... tega penala res ne bi smelo biti ampak glavno je da je Barca zmagala" reče Spencer jas pa mu že na pol v šali blazino zabrišem v obraz in tako sva se začela tepsti z blazinami.
No naj se vam predstavim jas sem Rachel Megan Walker.

Vem ja da imam čudno drugo ime zato me vsi kličejo Rachel razen mojega norega bratranca Spencer-ja. Ve da mi gre to na žive in tako se zabava. Kdo le še ima dan-danes ime po avtu! Škoda da mi niso dali ime BMW! Ja jezna sem.
No stara sem 17 in nimam ne brata in ne sestre... no eno sestro imam ampak sta se ati in mami ločila ona je ostala z mamo jas pa sem odšla z očetom tako da je nisem že dolgo videla. Ravnokar sva s Spencerjem gledala tekmo in zmagala je Barcelona! UGH sovražim ta klub!
"Megan kokice!" vzklikne Spencer iz kuhinje jas pa spet zavzdihnem ker me je poklical Megan... včasih je CELO tako prijazen da mi reče Rachel. In ja nimam fanta... imam mojega popolnega tečnega bratranca in atija drugih moških jas v življenju ne rabim! In ja zelo trmast človek sem.

Spencer:

Spencer je prišel iz kuhinje s polno skledo kokic in naredil nama je grozljivko The Descent. Oba s Spencerjem obožujeva grozljivke in nogomet... in jas petje kar pa Spencer zagotovo ne. Vsemu skupaj pravi cviljenje. Mislim da je vsega skupaj dovolj o meni vrnimo se k realnosti.

"O glej tvojo podobo" reče Spencer ko pokaže tisti grd stvor ki je ubijal v jami. "Ha-ha. Se vidi da sem v sorodu s tabo" rečem in ga grdo pogledam nato pa oba-dva planeva v smeh. "Rechel ta teden pride sem tvoja sestra in SKUPAJ greste ti, Spencer in ona na zaključek olimpijskih iger" reče oče resno saj o Emmi ali kako je ji že bilo ime nisem imela dobrega mnenja in je nisem hotela videti... ne vem mogoče samo zato ker je ostala s mamo ampak to ni bila njena odločitev. Kakorkoli že... "NI GOVORA!" vzkliknem in ugasnem TV.
14. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEEEEEEEEEExxxxxxxxxxT NuJnO!!!!
14. avgust 2012
se opravičujem ampak ne vem zakaj mije 2-krat ven vrglo
14. avgust 2012
Emma:
Ko je bila končno ura športne vzgoje sem veselo tekla proti telovadnici. Emily pa z mano. Tokrat smo imeli fantje in punce skupaj športno vzgojo. ''Emma ti imaš tako popolno postavo in lepe lase. Kako ti uspe biti tako popolna?'' vpraša Samanthav garderobi. Vedno se mi je prilizovala, ker sem med najpopularnejšimi puncami na šoli. Le zmajala sem z glavo in z Emily sva stekli v telovadnico. Tam so že fantje igrali nogomet. ''Hej vidve, se bosta pridružili?'' vpraša Aiden, Kevinov najboljši prijatelj. ''Šuuur.'' odvrne Emily in me povleče na sredino. Igrali smo dokler ni prišla moja mama, oziroma naša trenerka. ''Gospa profesorica, jaz danes ne bom telovadil, glava me boli.'' reče Kevin pri vratih. Pomežiknil mi je in točno sem vedela kaj storit. Večkrat sva to naredilaa, da Kevin ni telovadil, jaz pa sem mamo prepričala da mi dovoli da pazim na njega. Nasmehnila sem se in stopila do mame. Preden sem kaj začela govorit me je ustavila. ''Ja Emma, pojdi ga pazit da se mu kaj ne zgodi. Potem pa me počakaj v garderobi ker morem govorit s tabo.'' reče. Prikimala sem in pomahala Emily ter šla v garderobo. Kevin je sedel na klopci in jaz sem prisedla. Roko je dal čez mojo ramo in jaz sem se naslonila na njega. Poljubljala sva se. ''Ljubim te Emma, moja prva ljubezen si.'' reče in me spet poljubi. ''Enako.'' odvrnem in ga še jaz poljubim. Ko naju je prekinil šolski zvonec sva z roko v roki stekla proti vratom, a sem se spomnila da morem počakat mamo. Le kaj je tako nujnega da mi ne more povedat doma. ''Srček, se vidiva pri pouku. Morem počakat mamo tukaj, nekaj mi more povedat.'' rečem. ''Prav. Pogrešal te bom.'' reče in me poljubi ter gre. Z nasmeškom na obrazu sem se odpravila v žensko garderobo in se preoblekla. Noter je prišla mama. ''Kaj je tako nujnega?'' vprašam. ''Emma..Se spomniš ko sem ti govorila o tvoji sestri Rachel in očetu? Živita v Londonu. Prav tako imaš bratranca Spencerja in je vajinih let. Včeraj sva se z tvojim očetom pogovarjala in sva se dogovorila da greš ta teden tja in greste skupaj na olimpijske igre.'' Ko je to rekla se mi je skoraj zmešalo. ''Kaj? Kaj je s tabo? V London? Saj še šole ni konec! In ne morem pustit Kevina in Emily tukaj, toliko načrtov imamo te dni in še šolski ples je!'' začnem kričatt. ''Pomiri se. Šola je še en teden in imaš vse ocene zaključene, pogovorila sem se z ravnateljico in ni bilo problema. Glede Kevina in Emily.. Kevin je vredu fant ampak mislim da sta te onadva čisto spremenila. Saj imaš skoraj pri vseh predmetih trojke in štirje, razen pri športni.'' odvrne. ''Ja in kaj je narobe z trojkami in štirkami?'' vprašam. ''Koristilo ti bo, verjemi. Tudi jaz grem s tabo ker res hočem videt Rachel in oče komaj čaka da te vidi.'' reče in me poboža po laseh. Zavzdihnila sem in zazvonil je šolski zvonec. Stekla sem v učilnico in vrgla torbo pod mizo ter sedla poleg Emily. ''Kaj je narobe?'' vpraša. ''Ah baje grem v London in grem na olimpijske igre s svojo neznano sestro in bratrancem.'' rečem. ''Omg. Za kako dolgo? Kdaj?'' vpraša. ''Baje že kmalu, nič ne bo iz plesa z mojim Kevinom.'' rečem in iz torbe vzamem zvezke in jih vržem na mizo. ''Kaj pa si ti tako groba?'' vpraša Kevin in me objame od zadaj. Še njemu sem povedala za London in tudi njemu to ni bilo všeč. ''Pa saj se bomo vsak dan slišali.'' reče Kevin in me poljubi na lice. Prikimala sem in sledil je pouk....
Čez 2 dni sva z mamo sva že bili na letališču za London...
14. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEEEExxxxT!!!
14. avgust 2012
Rachel:

"Ne ni govora, da si oblečem obleko samo zaradi tega ker ona pride! Ne ne bom oblekla preklete obleke!" vzkliknem in se skrijem pod odejo med te ko me očka in Spencer prepričujeta naj si oblečem obleko.
"Nikoli v življenju še je nisem nosila in niti zdaj je ne bom! Še na poroki bom v hlačah če jo bom sploh dočakala ker me bosta ubila s to obleko!" vzkliknem in se malo odkrijem da ju vidim. Oče je sedel na levi strani postelje Spencer pa s obleko v roki na desni strani. "NE" ponovim Spencer pa naredi Puppy Face. "Ne boš me prepričal" rečem in pogledam vstran. "Ni govora! Nikoli je ne bom oblekla pa še takrat ne!"

---------------------Čez pol ure-------------------

"Ne morem verjet da sem jo res oblekla" rečem in zavijem z očmi ko se gledam v ogledalo. "Obleka je grozna... se res ne smem oblačiti kot fant ali pa v drese nogometašev?" vprašam Spencer pa oče pa enako-časno odkimata. "Ob taki priložnosti res ne" reče Spencer jas pa zavijem z očmi. "Si nebi mogla obleči nekaj vsakdanjega... mislim model ki ga imam oblečen vsak da. Recimo to?" vprašam in m pred nos pomolim nekaj podobnega modrcu in kratke hlače.

"Ne" reče in odkima Spencer jas pa obupana hlače in modrc vržem nazaj na posteljo. "Groza" rečem Spencer pa mi začne nekaj delati pri laseh. "Pa bodi pri miru no nekaj ti bom naredil da ne boš imela, kar tako spuščenih las" reče jas pa zavzdihnem in zavijem z očmi.
Ko je končal je za mano dal majhno ogledalo da sem lahko videla kaj je naredil v večje ogledalo. Bil je mašelj iz mojih las... moram reči da je bil lep če prav nisem ravno ljubiteljica kit pa vsega tega.

"Hvala" rečem in ga objamem. Šli smo do avta in se odpeljali na letališče... OMG kaj še je grda ali debela!? Ali pa ima zobni aparat... O gash preveč razmišljam. Veliko lepih in tudi nekaj ne ravno čudovitih punc je izstopilo iz letala... kako naj zdaj vem katera je prava. "EMMA!" vzklikne oče in neka punca pogleda sem. "Oče!" vzklikne in ga objame. Jas sem pogledala prosti starejši gospe ki je bila poleg nje... je to moja mama? "Megan?" vpraša in me objame... še nekdo ki me kliče Megan! "Rachel" jo popravim ona pa med jokom pokima. Tudi Emma je bila urejena kot jas in moram priznati da je bila čedna...
14. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!
14. avgust 2012
obleka ki jo je oblekla Rachel:

14. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEExxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxT!!!!

14. avgust 2012
I love u :*
I love u :*
nextiii
14. avgust 2012
Emma:

Saj ne morem verjeti da me je mama res prepričala da oblečem neko elegantno obleko. In visoke pete! Na letalu je mama bila živčna. ''Pa kaj je to kaj takega? Pač bom videla drug del družine. In btw, če je tista Rachel kakšna barbika in daddy's girl, prisežem da grem domov. Že zdaj pogrešam Kevina in Emily!'' ji rečem. Ona pa me le grdo pogleda. Priznam da sem pravzaprav bila radovedna kako ta moja sestra izgleda. Še najbolj od vsega pa sem želela videt očeta. Ko sva pristali na letališču sem postala še jaz nekako živčna. ''Poglej, tam so tvoj oče, Rachel in tvoj bratranec Spencer.'' reče in pokaže na neke ljudi. ''Emma!'' zavpije oče in priteče do mene ter me objame.

''Saj si prava mlada dama!'' reče in me pogleda od glave do pet. Ozrla sem se naprej in zagledala mamo kako objema tisto mojo sestro Rachel. ''Pridi da ti predstavim tvojo sestro in bratranca.'' reče in me povleče do njih. Moje in Racheline oči so se srečale. ''Daj ji roko.'' mi zašepeta mama na uho. Odkimala sem. Potem pa mi je dal roko Spencer. ''Jaz sem Spencer.'' reče. ''Vem.'' odvrnem. Rachel me je še kar naprej gledala in jaz njo. Po oblačilih se torej vidi da je tipična daddy's girl. No ali pa tudi ne. Saj je vseeno. Ko smo prispeli v očetov dom sem komaj čakala da se bom lahko preoblekla. ''Kje je moja soba?'' vprašam. ''Emma, z Rachel si bosta delili sobo.Da preživita čas skupaj.'' odvrne oče. ''Kaj? Saj se hecaš kajne?'' vprašam in jezno pograbim torbo. Sedla sem na dvorišče in iz torbe vzela nogometno žogo, na kateri je podpis Messija, mojega najljubšega nogometaša. Metala sem jo v zrak in kar naenkrat sem opazila da me Rachel opazuje.
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
Neeeeeeeext
14. avgust 2012
Rachel:

Bljeks kako grdo žogo ima... čakaj a ima rada nogomet? "Se lahko grem zdaj preobleči!" vzkliknem Spencer pa pride do mene. "Ti ne popuščaš kajne? Ja idi se preobleči" reče Spencer in zavije z očmi. "Hvala očka" se pošalim on pa zavije z očmi. "Si za nogomet?" vpraša Emmo. "Seveda" mu odvrne ona jas pa se stečem preobleči. "Megan si za nogomet?!" vzklikne jas pa si na hitro oblečem dres Riracda Kaka-ja 8. "Ne dokler me kličeš Megan!" vzkliknem in vzamem iz predala mojo žogo... NAVADNO ne od Real-a ali pa katerega kluba ker s tisto ne bom igrala ona pa tudi ne bo če bo žoga od Reala predvidevam.
Spencer je že klical svoje prijatelje da pridejo. ker jih je bilo pet je ravno prav v vsaki ekipi so štirje. Torej en golman, en napadalec, en v obrambi in na sredini... saj ko bo napad bo obrambni pa sredinski tudi pomagal. Prišel je tudi moj oče... ko se gre za nogomet je vedno zraven . Predlagala sem da še pride mam ne res je prišla. "Vi-dve igrata skupaj" reče oče jas pa zavzdihnem. "Pa ne nooooooo" zastokava obe na enkrat. "Ja pa ja" Rachel prinesi nam drese. Vzela sem pet od Real-a in pet od Barcelone.
"HEY!" vzklikne nek fant ko pride... ne spat ta Lewis ali kaj je. On je vedno pri nas ko igramo nogomet onih štirih pa ne poznam. "No Lewis-" "Louis" me popravi jas pa pokimam. "Kakorkoli že. Ti imaš dres od Barce Messi-ja ti imaš dres od Xavi-ja" rečem blondincu "Ti imaš dres od Inieste" rečem črnolascu "Mami očka vidva imata dres od... hm... Puyol-a ima očka mami ti pa imaš od Valdes-a... saj boš golman ne?" vprašam ona pa pokima. "Torej jas imam dres od-" "Ronaldo-ja" me odseka črnolasec. "Ne od Ricarda Kaka-ja imaš problem? Ti imaš od Ronaldo-ta" rečem rjavolascu in mu dres potisnem v roke. "Ti od Marcelota" rečem pudlju... no temu ki ima skodrane lase. "Ti pa od Alonso-ta" rečem Emmi in ji dam dres. "Resno Alonso?" vpraša jas pa pokimam. "Saj lahko rečeš Xabi se bolj sliši kot Xavi" rečem in pogledam Spencer-ja. "Ti moj predragi bratranec pa imaš od Casillas-a. Srečnež" vsi so si drese oblekli prek majic.

"JES!" vzkliknem ko dam gol. "Ofsajd!" vzklikne Louis jas pa pogledam očeta on pa pokima. Jezno zamahnem z roko v zrak Louis pa mi pokaže jezik. "Kušni mi rit!" vzkliknem on pa se zasmeje. Ko je bil Louis tu sva se vedno skregala... VEDNO.
Na koncu smo zmagali mi s 7:5. Ja vem pri tem malem nogometu so vedno velike številke.
"Zakaj imaš drese od Barce če jo tako sovražiš?" me vpraša tisti blondinec. "Zato da imaš ti nekaj za vprašat" mu odvrnem on pa zavije z očmi. "Resno misli" reče jas pa pokimam. "Sva že dva" no pri stavku pa bi že lahko dojel da se nočem pogovarjati s komerkoli! "Dresi od Barce so moji... vse imava" reče Spencer oni blondinec pa pokima. "No jas sem Niall James Horan" reče jas pa zavzdihnem. "Jas pa Rachel Walker" rečem in mu podam roko. "Kaj pa drugo ime?" vpraša jas pa ga grdo pogledam. "Megan" zamrmram. "Uf drugo ime mi je zelo všeč... Megan" reče in se nasmehne. "Kdo pa še ima dan danes ime po avtu?" vprašam in grem v dnevno sobo kjer so bili ostali... vsem sem se predstavila z OBEMA imenoma... ja mogla sem se drugače bi Spencer vse zblebetal.
Nekaj časa smo se še pogovarjali nato pa so odšli domov. "No pojdita v sobo... pozno je že" reče mama jas pa pokimam če prav nisem bila niti malo zaspana. Odprla sem vrata moje sobe Emmi pa so skoraj oči iz jamic padle... celo sobo imam polepljeno s plakati od Real-a in od Ricarda Kaka-ja pa tudi od Ronaldo-ta od vseh igralcev iz Real-a. Tam kjer pa ni bilo plakata pa sem imela velik znak od reala ali pa napis Real Madrid od spodaj pa vse igralce. Tudi strop ni bil prazen. Tam pa sem ZELO lepo napisala QUEEN. Na zelo veliko in lepo in še okrasila sem. "WOW to pa je ljubezen do kluba" reče Emma jas pa se nasmehnem...
14. avgust 2012
Neeeeeeext
14. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeeeext
14. avgust 2012
Emma:
Vrgla sem se na posteljo in se spomnila na Kevina. Planila sem pokonci in iz torbe vzela iPhone. Takoj sem ga poklicala. ''Ja?'' se oglasi. ''Srček, jaz sem, Emma. Pogrešam te bolj kot si misliš.'' rečem. ''Pikica, si le poklicala. Jaz te še bolj pogrešam. Kako je v Londonu?'' vpraša. ''Saj veš..London kot London. Raje bi ostala tam in bi mama šla sama sem če ji je toliko do tega.'' odvrnem. ''Ja saj vem..Že zdaj te pogrešamo pri nogometu. Nobena punca pri nas ni tako dobra kot ti in me vsi sprašujejo kdaj prideš nazaj.'' reče. ''Pozdravi vse, pogrešam vas. Zdaj pa morem it ker starša težita da morem spat. Čeprav ne vem kako se bom navadila na to časovno razliko.'' rečem in se zasmejem. ''Saj bo. Lepo se imej.'' reče. ''Ti tudi. Ljubim te.'' rečem. ''Enako.'' odvrne. Prekinila sem in odložila telefon na nočno omarico. ''Fanta imaš?'' radovedno vpraša Rachel. ''Ja. In zaradi tega Londona sem mogla pustit tam njega, mojo bff Emily in nogometno ekipo.'' odvrnem. ''Nogometno ekipo?''se začudi. ''Bitch please, šport je moj lajf. Najbolj nogomet. Na moji šoli sem jaz vodja dekliške ekipe, moj fant Kevin pa fantovske.'' rečem. ''Ja saj se vidi da hočeš bit vsepovsod vodja.'' odvrne. Grdo sem jo pogledaala. ''Raje mi povej kdaj gremo na olimpijske igre ker ne vem.'' rečem. ''Jutri. Med drugim nastopata tudi Niall in Louis, ta dva ki sta bila danes tukaj.'' odvrne. Zavila sem z očmi. ''Kot da me zanima kdo nastopa od glasbenikov. Rada bi videla legende od športnikov.'' odvrnem in se pokrijem preko glave. ''Kaj če se bosta mama in oče odločila bit spet skupaj? Potem boš pa mogla ostat tu, ker midva z očetom ne greva iz Londona.'' reče. ''Kaj me briga, stara sem 18 let in če bo tako, bom šla pa sama nazaj ker brez Kevina in Emily je moje življenje nula.'' odvrnem. Zaspali sva...
14. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeeeext
14. avgust 2012
neeeeeeeext
14. avgust 2012
Rachel:

Zjutraj sem se zbudila zelo pozno... moja navada. Emma se je očitno že vstala ker je ni bilo v postelji. Oblekla sem se tako kot sem se jas ponavadi oblačila to pa je ali dres ali pa hlače in majica, ki mi ne prekriva popka. "Dobro jutro" rečem še vedno zaspana ko pridem v dnevno sobo. Tam sta bila Emma in Spencer. "Dober dan" mi odvrne Emma. O moj bog ko bi pogledi ubijali!

--------------Na OI---------------

Vse je bilo FUUL v redu... peli so čisto vsi po vrsti svetovno najbolj pa mi je bilo všeč We Will Rock You... pa tudi Bohemian Repsody, ki je bila zmes... preprosto obožujem te pesmi!
Z Emmo se enkrat za spremembo nisva kregali! V bistvu sva se skupaj imele še kar v redu... z nama je bil tudi Spencer očeta pa ni bilo... še sreča ker drugače se itaq nebi tako oblekla. Imam uhan v popku in vedno ko me oče vidi s z roko prekrijem uhan... nikoli še ni niti posumil da bi si naredila kaj takega. Če misli da em še vedno nedolžna! Jas pa mu niti ne upam povedati da nisem. Pa kaj tako ali tako ne bo izvedel.

-------------Čez en teden------------

Bi mi verjeli če bi rekla da sva z Emmo na OI postali zelo dobri prijateljici!? No verjetno mi nebi ampak sva. Lahko bi rekli celo najboljši. In dobili smo nove soseden. Sicer še ne vem kdo so ampak vem da je tukaj pred enim letom živela Ga. Tomlinson in je umrla zdaj pa je njeno hišo podedoval vnuk in pride s prijatelji na počitnice. Samo to vem. "Emma telefonski klic imaš!" vzkliknem ko na naš domači telefon kliče neka punca...
14. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeeext
14. avgust 2012
neeeeeeeeeeeext!
14. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg