Forum
Sem Laura in stara sem 15 let. Ko sem imela 10 let smo se preselili v Pariz. Zame ima posebno vrednost. Točno pod Eifflovim stolpom mi je umrl oče. Zadel ga je motorist. No torej so mi ostali samo še 4. Mama Klavdija, brat Nik in psička Nelli in najboljša prijateljica Klara. Živi z nami saj so tudi njej umrli starši. Hodim na šolo ki se imenuje Liberté à l'horizon kar pomeni Svoboda na obzorju. Svoboda pa taka ja. No zaljubljena sem v slovenca z naše šole, ki se je tudi preselil v Pariz. Ime mu je Alen. Je najbolj popovn fant.

Še nekaj slik pa začnem pisat.

Jaz:

Klara:

Alen:

16. april 2014
Torej spet navaden petek. Odločila sem se da danes oblečem tole:

Bila so čisto navadna oblačila. Nanesla sem malo meke-upa in se odpravila v šolo. Tam sem videla Alena. Bila je prelep. Ko sem tako zasanjano hodila po hodniku sem se zaletela v Alena. OmgOmg. Bla sem jezna name in hkrati veselo. Pogledala sem ga v oči in mu namenila tisti naš znani ''Sorry''. Nasmehnil se je in rekel tisti znani ''Np''. Nato pa rekel ''Hej Laura. Imam 2 vstopnici za film. Bi šla z mano?'' in se nasmehnil. ''Seveda'' sem rekla nazaj. ''Okej. Se dobiva v kinu ob 8.oo''. Samo pokimala sem in se nasmehnila ter odšla. Naslednjo uro smo imeli biologijo. Ker sem sedela zraven Alena in ker je biologija zanič sva si začela pisat. Ravno sem mu hotela napisati da mi je všeč se je pred mano pojavila neka postava...

3 Nexte
16. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg