Forum
u26679
u26679
zdej pišem že eno love story in sem se odločla da napišem še eno grozljivko...

napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. avgust 2010
u26679
u26679
vsaj neki pozitivnih komentarejv pa začnem...
17. avgust 2010
u26679
u26679
ok sej je useen
18. avgust 2010
u26679
u26679
Moje ime je Tinkara (Tinka). Imam bff Kajo... Kaja je najbolj smešen in odtrgan človek na svetu! Imam tudi mlajšega bratca. Ime mu je Jure. Strah ga je za vsako malenkost. No zdaj so se začele počitnice »yeeey«! jutri k meni pride Kaja in skupaj gremo taborit v gozd...
Drugo jutro se zbudim in pripravim vse za taborjenje (svetilko, spalno vrečo, šotor, pijačo, hrano...) in vse stlačim v srednje velik nahrbtnik. Popoldne pride Kaja. »heii!« zakričim in ji skočim v objem. »alohaa!« mi odgovori in obe se začneva smejati. »mami ali lahko že greva?« zakličem v kuhinjo. »lahko, ampak zraven morata vzeti Jureta!« mi odgovori. »kajjj? Jureta??? Mami!« postajam jezna »Jureta vzemita s sabo ali pa ne gresta nikamor!« mami ne popusti. S Kajo se spogledava in si pokimava. » okej no!« ji rečem. Jure je star 6 let... skupaj smo se odpravili v gozd in postavili šotor. S sabo sem imela knjigo »solze groze« saj smo jo z Kajo nameravale brati... ko se je znočilo smo se vsi spravili v spalne vreče in si pripovedovali skary story... Kaja je pripovedovala o mumijah in jaz sem se pošteno nasmejala. Pozneje sem odprla knjigo in malo brala... knjiga je govorila o mestu kjer straši. V tem mestu ni časa in tam živijo le pubertetniki, saj starejše in mlajše vzamejo matere pogube... takoj ko otroci odrastejo, jim matere pogube vzamejo dušo, truplo pa zakopljejo na pokopališče. Prav tako to storijo z mlajšimi otroci, samo pubertetinke pustijo žive... zaprla sem knjigo in poskušala zaspati. »Tinaaa, Tinkara!« se nekdo dere in me tepe. »kaj je?« se zaspano oglasim »nekdo je zunaj... strah me je!« zašepeta Jure. » daj nehaj!« mu rečem in se pokrijem čez glavo. Kmalu tudi sama zaslišim da se zunaj nekaj premika... »grem pogledat.« rečem in odprem vrata šotora...
NEXT?
18. avgust 2010
u25853
u25853
ja super zgodba
18. avgust 2010
u26679
u26679
Preden sem stopila ven sem pogledala na uro, bila je 1:00. veke so se mi zapirale, vendar morala sem iti pogledat kaj se dogaja. Stopim ven in se razgledam. Kar naenkrat se pred mano prikaže postava, »bu!« reče nekdo in jaz zakričim. »nehaj se dreti!« mi reče ta nekdo in me prime pod roko. »kdo si?« vprašam prestrašeno. »peter.« mi reče in se zasmeji. Peter je bratranec od Kaje. Star je 15 let, torej eno leto starejši od naju s Kajo... »kaj delaš tukaj? Prestrašil si mene in Jureta!« rečem jezno. »mojo teto in tvojo mami zlo skrbi za vas, pa so me prosile nej pridem k vam...« mi odgovori. »okej.« šla sva v šotor in se vlegla na tla. Peter je imel ogromno spalno vrečo. Kaja in Jure že spita in vidim da se Jure stiska h Kaji. Zasmejim se in zaspim. Ko sem se spet zbudila je bila še zmeraj noč. Pogledam na uro in kaže..................1.00!!!. »to ni mogoče!« rečem in se postavim na noge. Grem ven in vidim da je še zmeraj noč. Bila sem sigurna da sem spala vsaj 7 ur! Kmalu za mano pride še Kaja. »okej, kaj se dogaja? A ne bi moglo biti že jutro?« me zaspano vpraša in zazeha. »ja.« ji odgovorim. Zdaj iz šotora prideta še Jure in Peter. Oba obstojita in gledata v temo. »strah me je!« mi reče Jure in me objame. »mene tudi.« mu zašepetam. »gremo domov.« svetuje Peter. Vsi se strinjamo. Pospravimo šotor in gremo... ko pridemo v mesto je vse drugače... mogoče se mi je samo zdelo... ko pridemo do naše hiše Jure kar skoči skozi vrata. Mi se v hišo odpravimo bolj počasi. Še preden vstopimo Jure skoči na nas »Nikoga ni! NIKOGAR!!!« se dere Jure in joka...
Next?
18. avgust 2010
u19580
u19580
ja next
18. avgust 2010
u26679
u26679
»kako ni nikogar?« ga vprašam panično. »mami in oči...ni ju!« reče Jure in še naprej joka. »grem pogledat.« se odločim in grem v hišo. V hiši je vse razmetano in drugače. Mami in očija res ni v hiši. V kuhinji imamo stensko uro. Grem v kuhinjo in pogeldam. Ura kaže 1.00. »okej, najbrž sanjam!« si rečem in se uščipnem. Nič... še zmeraj sem tukaj! Grem ven in vse povem Kaji in Petru. »gremo se še malo razgledat v mesto... mogoče koga najdemo...« predlaga Peter in vsi se strinjamo. Vstavili smo se v polnočnem baru in pogledali noter. »tudi tu ni nikogar.« rečem žalostno. Spomnim se da me vse dogajanje v mestu na nekja spominja, vendar se ne morem spomniti na kaj. Ko stopimo ven se Jure nekam zagleda... »Jure, kaj je?« ga sprašujem, on pa z roko pokaže v nebo »poglej!« zakriči in po licu mu stečejo solze. Primem ga za rame in ga stresem. »Jure, na nebu ni nič!« se mu derem na uho, vendar on se sploh ne odzove. Zdaj k nama stopita še Kaja in Peter... gledam Jureta v oči iz katerih mu tečejo solze. Čez nekaj minut se njegovo lice obarva rdeče. »aaaaaaa! Šit!« zakričim in skočim stran od Jureta. »kaj je?!« me vpraša Peter. »pogelll-jjj Jure—ttt---a!« mu rečem vsa prestrašena. Peter ga pogleda in še sam odskoči »kravave solze joka!« zakriči Kaja in pade potleh. »Kaja!« rečem in grem do nje. Padla je v nezavest, vendar se je kmalu prebudila. Ko pogeldam Jureta, od njega že kaplja kri... »JURE!« se derem, vendar on me sploh ne sliši. Kar naenkrat pade po tleh in Izgine v nebo...
19. avgust 2010
u26679
u26679
next?
19. avgust 2010
jaaaaaa =)
19. avgust 2010
u26679
u26679
»knjiga!« vzihnem. »kakšna knjiga?« me vpraša Peter. »knjiga. Rabim knjigo! KNJiga!« se derem naprej. » Tinkara umiri se!« se dere Kaja. »kakšna knjiga?« sprašuje Peter obupano. »knjiga...Solze groze! Vse se dogaja po knjigi!« rečem in se primem za glavo. »kje imaš to knjigo?« sprašuje Kaja. »v nahrbtniku.« dodam in vzamem nahrbtnik v roke. »okej..tole je že preveč noro.« govori Peter in se drži za glavo. »preberi kaj piše v knjigi.« reče Kaja. Knjiga se odpre na strani 30. »kaj piše?« sprašuje peter. Začenm brati. »po izgubi brata, se je Katarina s svojima prijateljema odpravila v cerkev kjer so našli zapuščene otroke.« »naprej je vse izbrisano.« rečem razočarano. »Katarina, si najbrž ti.« razmišlja Kaja. »mhm.« vzdihnem in pogeldam v knjigo. »v cerkev moramo.« se odloči Peter...
19. avgust 2010
cooool =) ti sam piš =)
19. avgust 2010
plissss,piši naprej!!!!ful doroooo!!!!
12. februar 2011
u28803
u28803
next
18. februar 2011
u39661
u39661
next