Forum
u27102
u27102
Bilo je nevihtne noči in dež je lil, kot za stavo. Deklica, stara okoli trinajst let je potihoma korakala proti temni hiši. Na bleda lica so ji padale dežne kaplje, njen obraz pa se je dobro razločil le takrat, ko ji ga je razsvetlil blisk. Še vedno je bosa stopala, dokler se ni ustavila. Počasi je pogledovala okoli. Njeno temno pregrinjalo je bilo že čisto premočeno. Nato je začela hoditi naprej proti hiši, njen pogled pa je dajal vtis prestrašenosti in neizmerne žalosti.
*
Prebudila sem se v lepo jutro. Po včerajšnji nevihti je narava spet oživela. Zaradi vročine, ki nas je mučila zadnje tedne smo je bili zares veseli.
Danes sem zmenjena s prijatelji, da se odpravimo do zapuščene Vile, sredi gozda. Nekaj stvari v zvezi z Vilo, sem se še pozanimala. Ugotovila sem, kdo je včasih živel v njej. Ko sem ljudi po vasi spraševala se je izkazalo, da je predhodno lastnico poznala velika večina ljudi. Pravijo, da je bila čudakinja, čarovnica. Nekateri pa so ji celo nadeli ime, poslana od hudiča. To kar so naši vaščani povedali me je zelo presenetilo. Izvedela sem celo, da je hiša zdaj v lasti njene trinajst letne prapravnukinje.
Naenkrat je pozvonilo pri vratih in vedela sem, da so to zagotovo moji trije prijatelji; Katja, Žiga in Miha. Vsi skupaj smo torej štirje prijatelji.
Počasi smo se odpravili proti hiši. Stopali smo po peščenih tleh, ki so bila še vedno vlažna od včerajšnje nevihte. Ko smo stopili izza ovinka se je pred nami že zarisovala velika postava, stare, na pol porušene Vile. Bila je še iz kamna, ki pa se je z leti začel močno odkrušil, zato so v steni nastale luknje. Navdal nas je občutek samote in žalosti. Nato mi je iz ust ušlo nekaj čisto nejasnega: »se vam tudi zdi, da nas nekdo opazuje?« Vsi so me samo pogledali, na moje začudenje pa prikimali. Naenkrat je vsem postalo nelagodno in stekli smo nazaj po peščeni poti, do doma...

heh.. am.. next.??
18. avgust 2011
jaaaaaaaaaaa... ma to bo super story že vidim...N€XT hočem!!!
18. avgust 2011
u27102
u27102
plizz sam ne nakladat, kr se mi res ne zdi neki fuŁ dobra..
18. avgust 2011
nimam jz traktora z nakladalko tk da nemorem tud če bi hoto
18. avgust 2011
u53889
u53889
NEEXT se strinjam z Marxonom
18. avgust 2011
u27102
u27102
hahah.. okei dobr še 2 nexta.. pol pa naprej..
18. avgust 2011
NEXT...NEXT ... zdj pa loh nadaljuješ
18. avgust 2011
u27102
u27102
ne ne.. nč ne vela
18. avgust 2011
Neeeext. Fuul je lušnaa. ^^
18. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg