Forum
u59711
u59711
Hey! Napisala bom zgodbo, tokrat malce drugačno...
--------------------------------------
Zgodba bo govorila o šolski klapi imenovani Supermans. V njej bom opisala vse njihove dogodivščine in težave, ki jih doživljajo:Zoya-glavna junakinja, Ian-Zoyina simpatija, Noah-Punca, ki jih rada ušpiči, Rachel-Zoyina BFF, Mel-Zoyina Bivša Best Frendica(BBF).... Uživajte ob branju!
-------------------------------------
"Hihi, sploh ne bo opazila," mi šepne Noah in me dregne v trebuh, kar me prisili v smeh. "Haha, prav imaš. Zdaj pa se poberimo," zašepetam celotni klapi in se hitro izmuznem stran od učitljičine pisalne mize in stola, na WC. "Kaj pravite, koliko časa bomo še tukaj klečali?" zaječam, saj me že kar bolijo kolena. Vsa klapa, torej; jaz-Zoya, Noah, Ian, Mel in Rachel smo se stlačili na WC, tam pa je bilo bolj ali manj prostora. "Ah, dokler ne bomo slišali njenega krika, ko se bo prilepila na stol, hehe," se je zahihital Ian in se mi nasmehnil. Profesorici Mendzaline Ercaus(prihaja iz Irske), smo namreč na stol namazali Super Exso-sekundno lepilo! In zdaj čakamo, prav tu, da zaslišimo njeno panično vpitje! Tako radi kaj zakuhamo učiteljem, ki postanejo, tako rekoč, naše žrtve!
16. februar 2012
next
16. februar 2012
u59711
u59711
hvala
16. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg