Forum
Z Vanesso, mojo najboljšo prijateljico, sva sedeli ob plaži in se sončili. Bil je zadnji dan počitnic in odločili sva se, da ta dan izkoristili za sproščanje, pred začetkom zadnjega letnika.
»Ash, jaz grem malo v vodo,« mi je rekla. »Ja, ti kar pojdi, meni trenutno ni.« »Oh. Sem mislila, da bi tekmovale do tistega pomola,« mi je rekla vsa razočarana. Vanessa je zelo rada tekmovala, v čemerkoli. Bila je zelo športen tip človeka, a sama sem bila bolj umirjena od nje. »Van, saj veš, da te jaz sploh ne bi prehitela, ali kakorkoli premagala. Ti kar pojdi.« Odšla je, a takoj ko je prispela do vode, se je njena razočaranost ohladila in zaplavala je. Nekaj časa sem jo opazovala, nato pa se zleknila in si prek oči poveznila slamnik. Naenkrat je k meni preletelo nekaj. Hitro sem se sedla in opazila žogo. Z koncem očesa sem opazila gibanje in k meni je prišel fant. Ampak kakšen fant. Bil je tako velik in močan, z vsakim gibom, ko je šel proti meni, so se mu napele vse mišice. Srce mi je začelo noreti kot zmešano. Ashley zberi se, saj je samo prišel po žogo.

Naj nadaljujem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. avgust 2010
u23904
u23904
nexti začetek je cool
26. avgust 2010
»Zdravo! Oprosti za žogo, ampak s prijatelji igramo odbojko in jo je Jack po pomoti preveč udaril in je zletela do tebe,« me je sproščeno ogovoril, jaz pa sem ga gledala kot tele v nova vrata. Na mojo srečo se je iz plavanja vrnila Van in naju zmotila. Hvala bogu, da je prišla, saj bi si se tako osramotila, da si ne bi upala več govoriti z nobenim fantom. »Oh, kdo pa je to Ash?« me je vprašala vsa nasmejana. Vanessa je bila takšno nasprotje mene. Ona je bila družabna, zgovorna, z dečki je govorila kot, da so prijatelji od malih nog. Sama pa sem hudo zardela že, ko me je ogovoril. Ker sama nisem mogla izgovoriti niti besedice, se je predstavil kar sam. »Moje ime je Charlie. Vidve pa sta?« »Jaz sem Vanessa, Van za prijatelje, to pa je moja najboljša prijateljica Ashley, za prijatelje Ash.« Van naju je predstavila in mi na hitro pomežiknila, saj je opazila, da me Charlie opazuje. Hitro se je rokoval z obema, a mojo roko je podržal par sekund več kot Vanessino. Ali pa se mi je samo zdelo, ker je bil tako lep in se nisem mogla sprostit v njegovi družbi. »S prijatelji igramo odbojko. Bi se nama pridružile?« Še preden bi lahko karkoli namignila Vanessi je vsa navdušena privolila. Druga si nisem niti zamišljala. Hitro je pograbila svoje stvari in odšla proti igrišču. Sama sem si dala veliko več opravka s pospravljenjem. Ko sem si hitro oblekla majčko čez kopalke, sem opazila, da Charlie čaka name. »Daj da ti pomagam,« je rekel in pograbil mojo torbo. »Hvala,« sem po tihem zamomljala in nisem prepričana, če me je slišal. Samo pogledal me je in se nasmehnil. Počasi sva se odpravila proti igrišču.
26. avgust 2010
next??
26. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiii
26. avgust 2010
»Sta le prišla,« je vsa neučakana pripomnila Van. Zardela sem in se odpravila k ograji, da bi se usedla, saj nisem imela namena igrati. »Charlie pridi igrati no!« so zavpili njegovi prijatelji. »Eh, ne da se mi več. Saj bo Vanessa namesto mene. Mimogrede, to je Vanessa ja, to pa je njena prijateljica Ashley.« Njegovi prijatelji so se ob omembi mojega imena namuznili in postalo mi še je bolj neprijetno. Hitro sem pograbila svojo torbo iz njegove roke in vsa njena vsebina se je raztreščila na tla. Hitro sem začela pobarati stvari, ko se je k meni sklonil Charlie. »Pusti moje kolege. Niso še dorasli, ker so jih mame prepozno nehale dojiti,« mi je rekel in spogledala sva se. Njegove oči so bile čokoladne, takšne v katere bi šel in zaplaval v njih. Pobrala sva vse moje stvari in sama sem se usedla na tla ob ograji. Charlie je prisedel k meni čez par minut. Sedela sva tam, čisto blizu drug drugega in gledala tekmo. Na vsake toliko časa, sva si izmenjala pogled, sama sem zardevala, on pa se je smejal. Čez čas sem začutila njegov stisk roke na svoji in srce mi je tako ponorelo, da sem stavila sama pri sebi, da je moj utrip zaslišal in začutil tudi on. Tako sva sedela, dokler se ni zvečerilo in z Van sva odšle domov. Poslovila sva se in vedela sem, da se ne bova več videla. Bilo mi je hudo in ob prvem trenutku moje zmedenosti me je poljubil.
27. avgust 2010
u25553
u25553
next cool je plis nexti
27. avgust 2010
Nisem mogla verjeti kako je možno, da sem se tako hitro zaljubila. Saj sva se komaj prvič videla in skupaj sva preživela komaj eno popoldne, pa še zraven so bili njegovi trije prijatelji in Van. Van mi je med potjo govorila, kako je skupaj s Robbiejem premagal druga Charlijeva prijatelja, Jacka in Willa. Poslušala sem jo napol, saj sem razmišljala o Charlieju , o njegovih prelepih očeh in najinem prvem poljubu. Upam, da nisem izpadla plehko, saj po navadi sem rabila kar nekaj časa, da sem k sebi spustila ljudi, sploh fante. Do sedaj nisem bila resno zaljubljena, samo v prvem letniku mi je bil en fant všeč, pa še za tega se je ugotovilo, da je največji kreten na šoli, ki izkorišča dekleta, verjetno naivne kakršna sem sama. Van me je pripeljala domov. »Se vidiva Van.« »Jap, čau, zaljubljenka.« Fino, sedaj pa me še bo izzivala. Ampak taka je ona, sem se že navadila na to. Odšla sem v hišo. Pozdravila sem starša, ki sta sedela na kavču in gledala film, in odšla v sobo. Odvrgla sem torbo v kot in se šla stuširat. Mlačna voda mi je dobro dela. Po prhanju sem se pogledala v obraz in ugotovila, da imam nekakšno slabo kožo. Verjetno od te solne vode in sonca. Namazala sem se s svojo kremo in odšla v posteljo. Na telefonu sem si nastavila budilko, da ne bi zamudila šole. Pokrila sem se do glave in zaprla oči. Začela sem razmišljati o današnjem dnevu in, ko sem z mislili prišla do Charlieja, mi je zapiskal telefon. Sporočilo. Sigurno je Van pozabila, ob kolikih more priti jutri po mene, da ne bova zamudili prvega dne šole. A sporočila mi ni poslala Van. Pisalo je: Sladko sanjaj, lepotica. Ni bilo podpisa, a sem vedela kdo mi ga je poslal. Charlie.
27. avgust 2010
next.
27. avgust 2010
Zjutraj sem se zbudila pol ure prej kot sem nameravala. Izklopila sem budilko in še enkrat pogledala sporočilo. Bilo je tam, torej nisem samo sanjala. Iz postelje sem skočila vsa nasmejana in odšla v kopalnico. Na hitro sem se oprhala, si umila zobe in si skrtačila svoje neukrotljive lase. Odšla sem v sobo k omari. Grozno, če ne veš kaj naj oblečeš. Zato sem nase hitro povlekla črne kavbojke in čipkasto majčko. Pravkar sem se ličila, ko mi je zazvonil telefon. Van me kliče. »Ja, prosim.« »Dobro jutro,« mi je zazehala Van v telefon. »Sedaj si se komaj zbudila?« sem jo začudena vprašala. »Eh, ne nisem se. Pred eno uro, ampak sem še malo dremala. Daj prosim, prosim, prosim, povej mi kaj si si oblekla.« »Em, ..., črne kavbojke in mojo čipkasto majčko. Kaj pa si boš ti?« »Ashley! Ne moreš hodit tako oblečena po šoli, pa še prvi dan je. Kaj si bodo fanti mislili? Sploh en?« me je začela nadirati. »Ej, ej, umiri se in kaj za vraga si mislila s tistim kaj si bo en fant mislil?« sem se razburila. »Eh, nič. No pa bodi tako oblečena. Pote pridem čez 15 minut,« še mi je nazadnje rekla in mi prekinila. Kaj je spet naredila. Upam, da mi ne išče spet kakšnega fanta, ker prisežem, da se ne pogovarjam z njo do konca življenja. Van je prišla pome čez natanko 10 min. Vau! Nekaj novega zanjo. Hitro sem pograbila torbico in odšla do avta. Med potjo sem se poslovila od staršev in zaprla vrata za seboj. Kakor hitro sem se usedla na stol mi je začela težit. Kako sem lahko vseeno prišla tako oblečena, kako ne mislim na nič drugega. Poslušala sem jo samo z enim ušesom. Težit mi ni nehala vse do šole in do učilnice. Usedla sem se v svojo klop, ona pa za menoj. Preden je v učilnico vstopila naša razredničarka, sem jo slišala dejati, da mi bo vsak trenutek zelo žal in takrat me bo prosila, da še jo kdaj opomnim kaj si naj oblečem. Hotela sem se obrniti, ko je razredničarka zahtevala mir. Še vedno mi je v glavi vrelo, a takrat je v razred vstopil on.
27. avgust 2010
u21246
u21246
next
27. avgust 2010
O moj bog! Obrnila sem se za 180 stopinj in se zazrla v Vanesso. »Sem ti rekla, pa me nisi poslušala,« mi je vsa zadovoljna rekla. Kolikor se našo profesorico razumela, bo zadnji letnik obiskoval z menoj. Mislim z našim razredom. Kako, da tega ni omenil že včeraj. No, saj se sploh nisva pogovarjala kako dosti. Profesorica ga je posadila v klop pred menoj. Ko je šel do klopi nisem mogla odmakniti oči z njega, saj je bil še bolj lepi kakor včeraj. Srce mi je razbijalo in ko se je vsedel in se zasukal k meni, mi je srce za trenutek nehalo biti. Kakor hitro je začelo spet neprestano tolči, sem zardela kot kuhan rak in se naslonila na roke, da me niso mogli videti sošolci. Čez pet minut pa so v razred planili še njegovi trije prijatelji, in očitno je bilo, da se bodo tudi oni prepisali sem. Charlie je jim je smejal, ko jih je profesorica nadirala, nato pa jih posedla v klopi. Robbie je dobil klop za Vanesso, Will poleg moje klopi in Jack za njim. Sedaj so bile vse mize zasedene v razredu. Skupaj z njimi nas je bilo 25. Prfoksa nam je razlagala eno uro o poteku pouka in o maturi, ko smo končno lahko šli. Skupaj z Charliejem sva odšla iz razreda in razlagala sem mu, kje so kakšne učilnice. Ampak to ga ni skrbelo, saj je vedel, da sem ob njem jaz. Bilo mi še je bolj vroče kot prej v učilnici in nasmehnil se mi je. Ko sva prišla ven na šolsko ploščad, pa je iz žepa potegnil cigarete in si eno prižgal. »Kaj si normalen? Saj ne moreš kar tukaj kaditi, noben ne kadi tukaj,« sem mu rekla jezna, ker mi sploh ni povedal da kadi. Sama sem probala samo enkrat, in še takrat sem se skoraj zadušila. »Aja. Zakaj pa potem lahko tudi oni in profesorice tam?« mi je rekel. »Zato, ker … ker …,« sem začela in ker nisem več vedela kaj naj rečem, sem se obrnila in odšla proti domu. Van sem napisala sms, da grem domov in mi sploh ni odpisala. Verjetno je bila z Charliejevi kolegi.
27. avgust 2010
u20213
u20213
next
27. avgust 2010
next please
27. avgust 2010
u23904
u23904
nexti plis
27. avgust 2010
Ko sem hodila že pet minut, se je ob meni ustavil avto. Bil je Charlie. Odprl je okno in mi prigovarjal, da naj prisedem. Prisedla sem. »Bi šla mogoče na kavo z menoj?« me je vprašal. »Amm, ja lahko. No prav. Tukaj je ena zelo dobra kavarna, in imajo zelo dobre sladice.« To sem mu rekla tako zadovoljna, da se je nasmejal tudi on. Odšla sva v kavarno in si naročila kavo, sama sem si vzela tudi eno tortico, saj sem bila že zelo lačna. Sedela sva v oddaljeni mizici. Tiho sva bila vse dokler ni natakarica prišla do naju, z najinima kavama in tortico. »Veš Ash, zelo si mi všeč. Že od samega dne, ko sem te videl in je Jack nabil žogo do tebe, saj drugače te ne bi nikoli spoznal. Oziroma bi te, ampak bi to še trajalo dolgo časa, ampak sedaj se mi zdi, kot da sva par že zelo dolgo časa,« mi je začel razlagat. Bila sem šokirana, saj je bilo to sploh prvič, da mi je kdo izpovedal ljubezen. »Saj meni si tudi všeč. In to zelo, ampak trenutno še nisem pripravljena …« sem mu hitela odgovarjat, ko se je sklonil prek mize in me nežno poljubil. Poljubljal se je tako dobro, da se zatrepetala na stolu. »Oprosti za to, ampak sploh si nisem mogel pomagati. Tako zelo si lepa, da je že škoda, da si sama.« Zardela sem in k sebi potegnila tortico. »Amm, hvala za ta komentar. Bi mogoče tortico?« sem ga vprašala. »Lahko,« in narahlo odprl usta. Druga mi ni preostalo kot, da mu na žlički košček torte ponesem v usta. Za zunanjega gledalca sva verjetno bila kot največja zaljubljenca na svetu, ampak prvič v življenju mi ni bilo mar. Sedela sem skupaj z najlepšim fantom in počutila sem se neverjetno. Čez čas sva se odpravila in Charlie me je peljal do doma. Za trenutek sem še sedela v avto, nato pa sem se nagnila do njega in ga na rahlo poljubila na lice. Hitro sem se nagnila nazaj, a on je hotel več in se strastno zalepil na moje ustnice. Poljubljal me je z tako vnemo, da se mu nisem mogla upreti. Bila sem tako noro zaljubljena v njega, da nisem razmišljala trezno. Po napetih minutah mi je zazvonil telefon in prenehala sva se poljubljati. Bilo mi je malo žal, saj se je poljubljal tako dobro in njegove ustnice so bile tako mehke. Poslovila sva se in odpeljal se je šele, ko sem vstopila v hišo.
27. avgust 2010
u14096
u14096
nexti!!
27. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiiiiiiiii =)))
27. avgust 2010
u20213
u20213
next
28. avgust 2010
Pogledala sem na telefon in klicala me je Vanessa. Oglasila sem se ji in pričela mi je razlagati, kako jo je Robbie povabil na zmenek in takoj mu je rekla, da gre. Zmenjena sta bila ta vikend. Sama je hotela vedeti, če je kaj novega med nama z Charliejem, ampak iz nekakšnega razloga sem se ji zlagala in rekla da ne. Poslovile sva se in odšla sem v sobo. Sanjarila sem o najinem poljubu v kavarni, ki je bil čisto nasprotje od te nepotešene sile pred nekaj minutami v avto. Oba sva izgubila nadzor nad seboj, ampak ni mi bilo žal. Bila sem srečna. Telefon mi je spet zapiskal. Sporočilo. Pisalo je: Hvala za ta najlepši trenutek. Charlie. Sem vedela, da je on. Najverjetneje je številko dobil od Vanessa, ampak ji ne bom težila zaradi tega. Najverjetneje se ji bom zahvalila. Pravkar sem mu nameravala odpisati, ko me je mami poklicala češ, da je zame prišla pošta. Čudno nikoli je ne dobivam. Odšla sem dol in v veži je stala mami s šopkom rož v roki. »Izvoli. To je prišlo zate,« je rekla in se nasmejala. »Hvala,« sem še ji rekla in odšla nazaj v sobo. Pogledala sem, če je kje kakšna vizitka in bila skrita med svetovi rdečih vrtnic. Rože sem postavila v vazo in odprla vizitko. »Kaj?« sem vsa začudena rekla in gledala tisto vizitko. Teh rož mi ni poslal Charlie, ampak njegov prijatelj Will. Napisal pa mi je: Želim si, da bi ti poljubljal tvojo mehko kožo. Will. Kaj mogoče še ne ve, da sem jaz všeč Charlieju. Saj naju je ja videl včeraj na plaži. Vizitko sem raztrgala, pograbila rože in vse odvrgla v koš za smeti.
28. avgust 2010
u20213
u20213
next
28. avgust 2010
next
28. avgust 2010
next.nexti please..zakon story res...nadaliuj....
28. avgust 2010
Naslednji teden je minil brez kakršnih sprememb. S Charliejem sva se dogovorila za najin prvi pravi zmenek. Še zadnjič pred ohladitvijo naslednji teden, se bova odpravila na plažo. Tja kjer sva se prvič spoznala. Romantično ni kaj. Nisva še uradno hodila, a sem vedela, da me bo vsak čas vprašal. Mogoče še ta vikend. Ampak nisem si hotela delati utvar, zato sem te misli pospravila iz svoje glave. Glede tistih poslanih rož od Willa se tudi nisem obremenjevala, saj sem bila prepričana, da je šlo za pomoti. On tega tudi ni omenil, zato sem bila pomirjena. Napočil je vikend in v soboto zjutraj je prišel Charlie pome. Usedla sem se v avto, ga na hitro poljubila in odpeljal je. Prišla sva do plaže in si poiskala miren kotiček. Charlie me je opazoval, ko sem si slekla majčko in še hlačke. Sploh ni odmaknil pogleda z mene, malo mi je bilo seveda neprijetno. On sam se ni preoblekel oz. slekel v kopalke, kar je bilo malo čudno. »Se ne misliš preobleči v kopalke?« sem ga vprašala medtem, ko sem brskala po torbi, da bi našla kremo za sončenje. »Saj sem že oblečen v njih,« mi je rekel. Dobro sem ga pogledala in videla, da je pravzaprav imel oblečene te kratke hlače, ki so bile kot kopalke. »No, prav,« sem mu še rekla in se začela mazati z kremo. »Daj, da te jaz namažem,« mi je rekel in pograbil kremo iz moje roke. »Ne, saj je že v redu. Saj se zmorem tudi sama,« sem se začela upirati. »Ampak na hrbtu se boš težko sama namazala. No, daj. obrni se,« še mi je rekel. No prav, sem si mislila in se obrnila proti njemu. Počasi in nežno mi je začel vtirati kremo v moj hrbet. Bil je tako nežen, in njegove roke so bile tako mehke. Z njimi je delal počasne kroge na mojem hrbtu in bil je tako dober občutek, da ga ne znam opisati. Tega še nisem začutila pri nobenem fantu. Nato je počasi zdrsnil na moje noge, ko sem se ulegla na trebuh, in mi še tja vtrl kremo. Ko mi je nežno vtiral kremo v noge, se mi je ta neverjetni občutek še okrepil in počasi sem začela sopsti. Zaprla sem oči, ko je nehal. Pogledala sem ga, in presenečeno me je gledal nazaj. Preobrnila sem se na hrbet, in brez kakšnega razloga se je nagnil nad mene in me poljubil.
28. avgust 2010
u20213
u20213
next
28. avgust 2010
NEXT :3 dobra je ta zgodbica rezz
28. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiiiiii...=))))
28. avgust 2010
»Kako ti uspe, da me spraviš v tako zmedenost?« sem ga vprašala. Zasmejal se je in me spet poljubil. »Kako uspe tebi, da znorim poleg tebe. No hotel sem te nekaj vprašati.« »A ja? In kak se glasi to vprašanje?« sem mu rekla. »No, mislim sem še malo počakati, ampak res ne želim več. No zanimalo me je samo, ..« je začel blebetati, »bi želela biti moja punca?« je nato končno izdavil. Srce mi je ob tem vprašanju poskočilo in stavila bi, da je začelo delat prevale. »Ooh, a to te je zanimalo,« sem zanalašč začela delati, da morem na to vprašanje premisliti. »Seveda da bi, ti tepček,« in ga poljubila še preden se je zavedal odgovora. Nič mi ni odgovor, samo poljubil me je nazaj, in počasi se je ulegel name. Na začetku mi je vzela njegova teža dih, a kasneje je svojo težo prenesel na svoje komolce. Poljubljala sva se in noben izmed naju si ni želel, da bi nehala. Kasneje sem začutila kako njegova desna roka počasi polzi po mojem obrazu, po mojem vratu in kasneje se je počasi dotaknil mojih prsi. Zatrepetala sem po njim, a ni odnehal. Njegov poljub se je nadaljeval do mojega vrata in nazaj do ustnic, njegova roka pa je sedaj začela polzeti vse niže. Od mojih prsi na bok, na stegna, meča, katera je privzdignil in mi začel gneti moj zadnji del stegna. Občutek je bil fenomenalen, a počasi kljub temu, da nisem hotela odnehati, sem ga narahlo odrinila od sebe. »Charlie, zelo si mi všeč, a rajši ne bi prehitevala dogodkov. Kljub vsemu sva par šele por ure,« sem mu rekla in ga poljubila. »Saj te razumem, in tudi sam ne želim česa takega, ki bi te spravilo na slab položaj,« mi je odvrnil in me poljubil nazaj. Prevalil se je in potegnil nase mene, sedaj se jaz bila na njem. Usedla sem se nanj, se sklonila in ga spet poljubila, nato pa se odmaknila iz njega, saj mi je bilo malce neprijetno sedeti na njem. Zasmejal se je, a nič ni rekel. Kar naenkrat pa se je vstal, me vzel v naročje in odšel proti morju. »Da si ne drzneš narediti tega, Charlie,« sem skoraj zavpila na njega. A on se je samo začel smejati, in z menoj vred se je vrgel v morje.
29. avgust 2010
za danes je to to, ker grem nekam in ne bom mela več čas pisati .. uživajte
29. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiiiiiii
PŁissssss...;D
29. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg