Forum
u63759
u63759
No tokrat bom pa napisala svojo prvo zgodbo
In upam da vas bo moje pisanje očaralo ;D
Naslov vam že malo pove,govori o vojakih ki se borijo za mir.
Nextaj pa izveš ;D

Če bi kdo v nadeljevanju z mano pisal zgodbice naj mi pošlje zasebno sporočili ;D

Nextaj pa izveš ;D
29. oktober 2011
u57700
u57700
next
pošlsporočiu prek zs k boš nextala
29. oktober 2011
u63759
u63759
Ok
29. oktober 2011
jz bi pisala s tabo
29. oktober 2011
u63759
u63759
Moje jutro se je začelo glasno.nikoli si nisem mislila da bo tako hrupen pa še budilka mi je zvonila,moja mama gre pa danes prostrovolno pomagati revnim v Kazakstan.Meni je bilo mar za njeno službo ker dobi samo 100€ plače na mesec,to mi ne ugaja pa še oče je brezposelen,tako da si ne moremo privoščiti veliko.no kot se je hrup začel se je tudi končal mama je mirno odšla.ko sem mirno hodila proti kuhinji sem slišala en nekakšen zacviljen pok!Nato sem si sezula moje copate in stekla proti oknu,opazila sem mamin avto.Hitro sem poklicala rešilce!Piiiiiiiiip ta številka neobstaja prosimo pokličite kasneje.Ohh ne kaj naj naredim.Panika me je zgrabila.Zato sem poklicala policiste piiiiiiip.Nihče se mi ni oglasil.Ampak ko je zraven mene hodil Klovn oblečen v policisko obleko sem se hitro zbudila in si rekla ˝Punca ti si zmešana˝

Še enkrat sem odšla v kuhinjo kjer sem si pripravila koruzne kosmiče.V miru sem jih pojedla in šla v dnevno sobo gledati DVD zame ni bilo nič zanimivega za gledati,ker smo zbirčni tipi navadno ZBIRČNI zagledala sem CD z imenom Twilight in go vložila v DVD predvajalnik
....
....
....
....
Čas je mineval in sem bila ker razkodrana ker sem se motala okoli kavča.
Moje sanje niso govorile resnice.Moj oče ni brezposelen je Vojak Miru™
Podjetje je ustvaril Thomas Crusade ki je zelo dober vojak ki je že osvojil Nobelovo Nagrado za mir.Podjetje se bori proti nasilnežem,barabam,oboroženim ljudem.Podjetje tudi prostovolno pomaga policiji.

Nextaj In Izveš ;D ->
29. oktober 2011
u62753
u62753
Ajmo EN Next
29. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg