Forum
heeilaaa. tuki bom pisala eno zgodbicoo

hei hoi sm eva in hodm v 8 klaas. mam starejšga brata k je v 9 klasu in ma punco nino k je moja sošolkaa. js pa nimam fanta kot večina mojih sošolk. moji bff sta lea in sara. ful pa ne maram nine, maruše in katje. v našm klasu so tut 4je ful ufuraani tipčki. to pa so luka, tim, rok in pa matej. men je lukaa ful leep pa sm ful vanga sam problemčk pa je da je on fnt od maruše k jo js fuul sovražm. sploh pa se luka sploh ne zmen zame do nekega petka. takrat sem prišla v šolo in............

a nextaam.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. december 2010
NEEEEEEEEEEEXT
12. december 2010
......kr naenkrat zagledam luka k se trud odpret mojo omarcoo..pršla sm do njega in začeu se je pogovoor: (L=LUKA, J=jss)

J: hei..kaj pa ti odpiraaš mojo omarco aa?
L: am.sori saam tole mam zate
J: kva pa jee too..? (biu je en papirčk zvit v nek trikootnik)
L: ja nvm pogleej..
drin drin drin...naju je prekinu šolski zvonc. med tekom u razreed sm ful razmišlala o teem. 1oo% sm bla da gree za loveee sporočiloo. ko sem prišla u razreed sm vidla da pr oknu sedi en čist hud tiip. med odmorom sm ga uprašala kko mu je ime in izveedla sm da je žaaan. bil je prekraasen..
12. december 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. december 2010
..pol pa sva se začela pogovarjaat (Ž=žan, J=jss)
J: in kak sii..?
Ž: pa tko noo..ej a si dublaa pismoo??
J: kako pismoo? o čeem ti govoriiš?
Ž: ja js sm bl sramežljiu pa sm prosu luka če bi ti nekak dou pismoo.
prekinu naju je šolski zvoonc in zdrvela sm u učilnico za matemaatko in odprla pismo na katerem je pisal: ˝kot veš sm nou na šoli in zato prirejam danes ob 18.00 pri meni doma zabavoo..upam da prideš tudi ti˝ bila sem zelo žalostna da ni lowee pismo od luka, ob enem pa sem bila zeloo, zeloo vesela...........
12. december 2010
neeeeeeext
12. december 2010
....takoj sem se pozanimaala če gresta tut moji bff na zabavoo. na žalost lea ne pride ker grejoo s staršii na morje, sara pa je močno prehlajenaa. izvedla sem tudi da pridejoo nina-punca od mojegaa brata, maruša in katjaa. za luka, mateja, tima in rooka pa niseem vedla. hitro sem prebrskalaa omaro in si nedela kaubojee in najljubšo majcoo in se odpravlaa.na poti sem srečaala mojga brata in nino, ki sta se mi privoščljivo nasmehnilaa..le kaj spet naklepataa. prišla sem do hiše, pozvonila na zvonec in ustopilaa. potema paa...............
12. december 2010
a neextaaaam.?
14. december 2010
neeeeeexxxxxxt
14. december 2010
nextttttttttttttt
14. december 2010
.........sem zagledala luka, mateja, roka, tima in žana. sploh se nisem mogla odločit ker je lepši. usi so bli prekrasni....iz mojega sanjarjenja in gledanja u tipčke pa me je zbudu pozdrauček žana
Ž: ojla..a si le prišla?
J: heej..ja itak daa
Ž: ti se kr raskumoot pa si na mizi uzem pijačo pa hrano
J: okei
waaaaaaa...sem si misnla kok je žan kjutiš. žan je 1oox lepši od luka < 3...sej ne da se hvalm ampak mislm da sm od žana začutla neko lowe do mene. te prelepe misli pa je prekinu prihod nine, mojga brata, maruše in katje. opazovala sem žana in tut do maruše se je vedu tko. takoj sem ga poklicala sem. hotela sem mu nekaj povedati ko.......
16. december 2010
nexttttttttttttt
17. december 2010
next
17. december 2010
.........me je kr naenkret poljubu. waaaa. njegove ustnice so ble tak nežne. potem pa me je pogledu u očkee in me uprašu:
Ž: aam..a bi bla moja punca?
J: ja itak da looh..sam zalaj si se prej tak vedo tud do maruše?< 3
Ž: neeeeeee..ti si 100x bolšaa < 3
J: okej pol sva pa parčeek
ura je bla že 11 zvečer in žaan me je pospremu do doma. pol sm še ceu vikend razmišlala o nem in kumi čakala ta pondelk. saaammm o šiit.. u pondelk pišemo mato. morm se učit.!!! u pondelk u šol smo odpisal test. seveda mi ni šlo dobr in žan me je potolažu. u tork smo dubl teste in pisala sm 1 zato sm bla za kazn sm bla 1 vikend doma brez fona in brez kompa in seveda brez žana. ko sm pa pršla u šolo ..........
17. december 2010
a nextam?
20. december 2010
next
27. december 2010
u14845
u14845
next
29. december 2010
.....pa sm vidla žana v objemu maruše. .obstala sm in gledala. po licih so se mi ulile solze. žan je takoj prihiteu do mene in mi hotel stvar obrazložit ampak ga nisem hotela poslušat. doma sem se zaklenila u sobo in ceu dan jokala..nič nisem jedla ne pila. v šoli je bilo use kot takrat ko nisem imela fanta..kmalu pa so prišle na vrsto počitnice. k mojemu bratu je usak dan prihajala punca nina in skupaj sta se zabavala.bilo mi je žal da takrt nisem hotla poslušat žana. mogoče pa le ni blo tko resno. opogumila sem se in ga poklicala. oglasil se je in rekel:
Ž: žiujo
J: hei am...
Ž: use mi je jasno..kličeš me keer..
u tistem trenutku pa je u sobo vstopula mama..cjooooj..vedno use pokvar..rekla sem žanu da se dobiva v parku in prekinila klic.........
30. december 2010
next
30. december 2010
u14845
u14845
next
30. december 2010
next pa preberte še tto zgodbohttp://www.igre123.com/forum/tema/lejino-zivljenje/12257/
30. december 2010
........takoj sem se oblekla in bla sm fuuuul vesela.u tistm momentu pa prejmem sms od leje "evaa..a pridš zdele pliiiiiiiiiis u park..sporoč .." ojooojjj..pa lih dons ko se dobim z žanom (..ampak to je moja prjatlcaa kaj neej nardim..žan al lea...joooj polom pa tak..aah. mislm da mi več pomeeen.........
01. januar 2011
next
01. januar 2011
..........leja. vem da sm ful zalublena u žana sam useen. žanu sm sporočilaa in videt je biu mal razočaraan sam leja mi u tem trenutku več pomen. ko sm pršla tja sm jo poklicala in povedala mi je da je ne bo ker so dobili nenapovedan obisk. maaaaah sm si misnla ej. zdej sm preklicala "zmenk" z žanom da bi se loh iz njo dubla pol je pa sploh ni.sama sem se mal sprehajala k pa kr naenkrat pride tim :
T: žiujoo
J: heila
T: kaj pa ti sama tuki?..a greš z mano na sladoleed??
J: am...nvm če no....am..okej greem ampak na hitro!
kupiu mi je sladoled in bilo je takoo lepo..pospremiu me je do doma. prišla sem domou in mami mi je rekla da me je iskal nek žan ker je slišal da leje ne bo. OOOO ŠIIIT!!! kaj bo zdej reku..no sej 100% ne ve da sm bla z timom. zjutrej sm se zbudila in vidla da me je klicu žan................
01. januar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
< 3
02. januar 2011
.........poklicala sm ga nazaj sam se mi oglasu. pa joooj kva mu je vedno se oglas na telefon. poklicala sm mojo drugo bff saro in ji use razložila. svetvala mi je da nej rečm žanu da nej mi on razloži kaj je blo tist z marušo jst pa mu bom razložila kva je blo t timom. in reees. poklicala sm ga in mu use razložila.SAM k mi on ni nč vrjeu in mi je reku da mi tega nikol nebo oprostiu. bla sm tok žalostna da sm se zaprla u sobo in ceu dan jokala.kr naenkrat pa i en potrka. odprla sm mu in biu je moj brt.(bedakk da večiga ni)razložu mi je da sta se z nino skregala in če bi mu js lahko kko pomagala. povedu mi je da morm poklicat nino in ji povedat da mu je fuuu žou pa da nej se mu oglasi da gresta u park. jst pa sm rekla da lahko pod pogojem da on pokliče žana in mu isto powe. on je poklicu žana prvi. začeu se je pogovor..................
03. januar 2011
a neextam???
04. januar 2011
next
04. januar 2011
......( B-moj brt, Ž-žan )
Ž: žiujo
B: hej om..js sm od eve brt pa bi ti rd neki povedu.
Ž: o njej se ne pogoovarjam!!
B: sam neki me posluši..PROSIM!
Ž: okej pa hitr k se mi mudi u kino s frendi..
no in tko mu je povedu. žan je reku da bo o tem razmislu sam da ga je to ful prizadel. reku je da me po kinu pokliče pa mi pove kak se je odloču. no zdej sm mogla pa js poklicat nino. saaaaaaaam to je biu pa velk problem ker mi2 se sovražva od 3 klasa naprej. ampak poklicala sm jo. rekla je da bratu oprosti POD POGOJEM da se mi2 z nino pobotava. rekla sm ji da bom o tem še premisnla. rekla je da se bo šele tax žačela pogovarjat z bratoom. zvečer sva mi2 z bratom gledala TV kr sva bla sama doma. kr naenx pa mi zazvoni telefon. biu/bla je.......................
06. januar 2011
neeeeeeeeeeeeeext
06. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg