Forum
u44013
u44013
Pač pisala neka zgodbica ka sm jo tut pisala ni uspela, ker nism mela več besed....Oz. nism vedla nadeljevt
Tak da sm se odločila za novo
Pač use zveste u zgodbi

Napišem novo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. junij 2011
u44013
u44013
Že slišim tisti zvonec....Tisti šolski zvonec.Misli so že usmerjene na kontrolne naloge in spraševanja.Na ocene, tiste grozne učitelje in razred.To je zadnje šolsko leto v osnovni šoli.Tisti grozen devet razred.
No naj se vam predstavim.Sem Rebeca.Stara sem 14 let(letos bom 15).
Je zadnji dan počitnic in jaz hočem uživati kakor se le da.Saj me ob misli na deveti razred začne zvijati v želodcu.še vedno se spomnim prvega septmbra pred 9 leti, ko sem prestrašena sopila v prvi razred, se spogledovala z sošolci in sošolkami in prestrašeno gledala učiteljico.Tisti dan je bil zabaven ampak ko pa stopiš v staro učilnico z dobrimi/slabimi učiteljicami in ko pogledaš stare sošolce se ti pa to ne zdi nič neobičajnega.
Vrnimo se k zgodbi.Je zadnji dan počitnic in kakor sem že povedala želim uživati kakor je le možno.
Ta dan že od jutra preživlajm nenavadno.Zbudila sem se ob šestih zjutraj(kar je zame nekaj nevsakdanjega)takoj sem si pripravila zajtrk in namesto da bi šla pred televizio sem šla ven na vrt pojest svoj zajtrk.Sosedje so me čudno gledali(tisti ki so bili že pokonci).Po zajtrku sem se oblekla in steklav gozd v mojo hiško na drevesu.Tam j bila že moja prijateljica vsa zaskrbljena.Vprašala sem jo kaj je narobe ona pa.......
Next?
19. junij 2011
u40399
u40399
neext
19. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg