Forum
u52606
u52606
Nekega juniskega dne smo se z družino preselili v New York. To je bila zame nočna mora. Brez prejšnih prijateljev in brez moje šole. V tej šoli sem imela najboljše in naj zvestejše prijatelje... No skratka, ko smo prišli v New York se mi je zdel pravi idealni kraj za bivanje a useeno slabši od prejšnega. Tam so bili ljudje res čudni stokrat bolj neumni in 100000000000 % brez modnega sloga. Fuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!! Sm si rekla in odša v hišo. V njej je bilo lepo in prostorno. Ob 10 zvečer sem se odpravila spat v mojo rožnato, otočjo, brez sloga in punčasto sobo. Zjutraj ob sedmih sem se zbudila in se oblekla, se zrihtala potem pa sem se še pol ure ogledovala v ogledalu. No pa sem šla v šolo. Ko sem pred šolo zagledala dijake sem dobila vrtoglavico, ko pa sem stopila na hodnik šole pa sem skoraj bruhala. Punce skoraj use z uhani po nosu, na jeziku.... In z mini kiklicami, pol premejhnimi majčkami in s petkami. Pete so bile tako, tako, tako dolge, da je ena tako padla naravnost na plošče.....Fantje pa, da ne govorim......
30. junij 2011
u52606
u52606
Usi no skoraj usi: barva las modra, zelena al pa rdeča
obleka: barva oblek črna redki se najdejo z temno modro...
30. junij 2011
u52606
u52606
Komentarje plissss
30. junij 2011
u52606
u52606
No ena punca in eden fant pa nista bla tuk grozna ampak na poglet prijetna. Uprašala sem ju kako jima je ime? Punca je odgovorila, da ji je ime Polly, fant pa me je najprej pozdravil no tudi punca me je a potiho, da je nisem skoraj nič slišala. No fant pa mi je odgovoril, da mu je ime Jack. Odpravili smo se k pouku. Prišli smo v razred. Učiteljica je bila pa ne urejena totalno neurejrena. Pa še učila je ( kr neki) A ko je bil odmor se pa zgodi to.......
30. junij 2011
^^Vljudno vabljeni:

Da še na tej strani objavite svoj naj komad!
http://www.igre123.com/forum/tema/tooooooooop-music-p/20045/1
WELCOME! WE NEED YOU!
30. junij 2011
u52606
u52606
berte če ne bo nobem bral ne bom pisala...

Zgodi se da se na igrišču šole začenja pretep. Do zdaj sem mislila, da se pretepajo večinoma samo fantje a sem se pošteno zmotila. Na dvorišču se je odvijal dekliški pretep. Ojjjooooooooojj sem si rekla in šla z Polly in Jackom raje v jedilnico. Ko smo prišli sem samo malo pogledala skozi okno. Ujela sem samo ta trenutek, ko je ena punca mislim, da ji je bilo ine Jessica udarila z vso silo drugo dekle Daysy. Videla pa sem tudi kako je Daysy zmagala! Bila sem vesela, ker se znjo tudi jaz dobro razumem in ni tako grozna. Sledil je pouk Angleščine. Učiteljica za ta predmet je bila taka kot čarovnica. Dolge lase do kolen, črne barve las z rumenimi, zelenimi in modrimi prameni pa tudi očala je nosila.
01. julij 2011
Next.... Do zdej mi je zgodbaa še kr ušeč... xD
Next
04. julij 2011
u52606
u52606
No pa me je uprašala kaj pomeni what? Odgovorila sem ji, da to pomeni kaj. Ona pa je z ostrim pogledom segla vame.. Kai sem rekla. Učiteljica pa mi je odgovorila : Ne nikakor... To pomeni : živjo. N ajraje bi jo brcnila in šla domol. No želja se mi je uresničila, da sem šla domol tisto z brco pa ne. Ko sem prišla domol sem ustopila v našo hišo. Potem pa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
05. julij 2011
u52606
u52606
Najprej sem poklicala Polly. In ji vse kar sem videla dobro opisala potem pa sem morala prekiniti, da sem to žival ali kar koli nagovorila . N o ti žival al kar koli " zgin " z moje hiše oki !? Ta pošast pa mi je odgovorila: Hei Bella kako se pa pogovarjaš z svojo mamo! Mama a to si ti " al kva " Ja to sem jas. Aja zakaj si pa tako napravlena pust je že zdavni mim? No ljudica soseda ( nova ) mi jepredlagala za ta odštekan slog hahahahah
05. julij 2011
u52606
u52606
komentarje plisssss
11. julij 2011
next
17. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg