Forum
živjo tara tuki odločila sm se da bom napisala nekaj z zvezi z šolo . Ker se mi ne da učit raje pišem o najstnikih seveda tudi oni nemarajo šole no to se bo dogajalo v moji zgodbi no prepustite se branju!
16. oktober 2012
živjo jas sem najstnica in hodim v beeedno šolo.najbol se veselim jasmine taje in tjaše .
in seveda skrivne simpatije
16. oktober 2012
oprostite za kratek next drugič obljubim da bo daljši
16. oktober 2012
kako je potekal šolski dan:
ja seveda smo vse komaj čakale da se vidimo objele smo se in začele klepetati ko ravno zazvoni zvonec letela sem do svoje učilnice in se zaletala v skrivno simpatijo in zardela sem in se komaj opravičila da nebi zamudila.ko sem zagledala gdo nas uči, se postala še jezna ker sem se zaletela ker sem vedela da mi bo dala cvek kr sem zamudila eno minuto ja imeli smo zeloooooooo tečno učitelco." Kako si lahko zamudila že prvi dan " oprostite bila sem na wc" sem se zlagala. No naj ti bo saj je prvi dan.je jezno rekla in se z orjaško ritjo usedla na lesen stol.odahnala sem si saj sem mislila da mi bo dala cvek.bila je matematika in jaz si od lani nisem nič zapomnala . "no naša pametna tina bo začela. ko je omenila moje ime mi je švic ravno stekel po glavi "no kaj ti morem stokrat reči da pridi k tabli?"vstala sem se in počasi odšla k tabli narekovala mi je najtežji račun komaj sem ga zračunala .ja rešil me je zvonec hvala bogu a kaj ko sem srečala napoti v drugo uč
16. oktober 2012
ups misla sem učilnico
16. oktober 2012
nextajte naprej pa boste izvedeli kaj se je zgodilo in koga je srečala
16. oktober 2012
Tole je Tina:

Aja ta next je posvečen Hannahh ker je prva bralka.
.........................................................................................
Srečala sem Lucy važičko.
Lucy:

"Kaj je grdoba?"me je vprašala. "Pusti me na miru nič ti nisem naredila ne vem zakaj si takšna do mene" Šla sem mimo nje v učilnico za angleščino tam sem srečala mojo skrivno simpatijo Luka.

Luka:

Iz zasanjanosti me je zbudil zvonec. "Dobili boste novega učenca" je rekla učiteljica.
V razred je stopil moj bivši!!!!Nik!!!!
Nik:https://hartmanarena.com/images/content/images/cody_simpson__pub2__andrew_zaeh.jpg

Vsem puncam je zastal dih jaz sem pa samo zavila z očmi. Sploh ne vejo da punce menja kot svoje gate! "Hi moje ime je Nik Tinin bivšin vem da je neprimerno da to govorim ampak resnica boli."Ko je rekel to me je pogledal. Še sreča da z Lucy nisva bili v istem razredu ker je Nik ravno njen tip in zdaj bi me že lahko ubijala s pogledom ne kar na tleh bi že ležala. "Kreten zakaj to vsem govoriš?" Se se zadrla in vstala. "Punce bodo kmalu ugotovile da jih menjaš kot svoje gate tega pa ne poveš kaj kako si prijazen tako da si že v 1 letu prevaral 5 punc!!!" Pobrala sem stvari in odšla z razreda. Stekla sem v središče šole kjer je bil travnik. Ampak kmalu sem se obrnila saj sem zagledala Luka. Ampak prepozno. Potegnil me je za roko in obrnil...
................................................................................
Kaj se bo zgodilo?
Vas zanima?
Vesele bi bile nextov ali komentarčkov.
17. oktober 2012
ja zgodil se je čudež zgledalo je da mu je mar zame saj mislim tako.luka kako si la hko ka ko če...............pssssssss!slišal te bo ! kaj gdo me bo slišal? učitelj saj nočeš cveka ne? kako si vedel da sem šla ravno sem? oprosti sledil sem ti .zakaj ????...ni važno hitro pridi saj se boš teško izmuznila cveku.Prijeu me je za roko in potegnil da nebi zamudila.aja je še rekel pozabil sem ti povedati da si .......ko je hotel dokončati stavek je zazvonil zvonec rekel je še samo miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .........................Nevem kaj mi je hotel povedati . ko je bilo konec pouka in sem šla domov sem videla jasmino kako osvaja luka. Stopila sem tja in jasmina je zbežala no uprašala sem ga kaj si mi hotel povedati ??? ja pojdiva na samo pa ti bom povedal.Odšla sva v park kjer je bilo vse mirno in naenkra je postalo oblačno hotel sem ti povedati da si mi všeč tudi ti si meni všeč in ko sva se objela je začelo deževati poljubila sva se in nesel me je domov moral je jiti saj je imel tekmo . Ja hodil je košarki bil je glava ekipe orli.še zadnjič sva se poljubila in uprašal me je če bi šla jutri v kino seveda sem rekla ja in se poslovila zdaj mi je bila sumljiva le jasmina saj zdelo se mi je da je tudi ona zaljublena vanj.a kar naenkrat zazvoni zvonec bil je luka.Luka si kaj pozabil? ja in prikazali sta se taja in jasmina kaj pa vidve tukaj presenečenje s Tajo sva te hotili presenetiti zato sva se dobili z Lukom .Luka a nimaš ti danes tekme? ne to je del presenečenja saj te Luka ljubi žeod negdaj in to je priznal samo nama in naju prosil za pomoč se spomniš rož ki si jih med počitnicami dobila po pošti ? Ja no to so bile lukecove rože .kaj res pa tako lepe so bile in tisto pismo.........potem pa kar naenkrat o čem je fora bil je moj sosed tutalno zmešan joj lahko greš stran tepec jajaja...stopimo raje notri se rekla . greva sta rekli taja in jasmina pustimo sveži par malo sam.In odšle adio!čaw!In z lukco sva bila sama ker nisva imela kaj delat sva se odpravila v kino kaj bova gledala ljubica? Počutila sem se kot princesa . jaz bi gledala kakšno grozlivko.Ok! in sredi filma me je začel poljubljati .a ves čas se mi je zdelo da me negdo gleda bila je lucy ja važička s šole . pomojem je vaju bolje gledati kot film tako smešna sta lepotec z klošarko . hahahaaha!!!! tina ni dobena klošarka ampak je lepotica ti pa čarovnica hahahahahah!!! Kaj jaz čarovnica sebe poglej ti ti ti važič zopern in odšla iz dvorane, midva pa sva nadaljevala s poljubljanjem. Ko je bilo filma konec sv se začela pogovarjati o lucy rekel mi je : veš tina čeprav ona misli da je lepa ,ja je lepa za strašilo hahahahaha!!!!no ura je bila pol desetih in moraala sem domov no adijo ljubi!!čaw ljubica!in odšel je
17. oktober 2012
...................................................................................................................če hočete vedeti kaj se je zgodilo napišite nexte..nočko vsem bralcem
17. oktober 2012
u99383
u99383
next!
17. oktober 2012
em next
17. oktober 2012
pliss berte nova zgodba http://www.igre123.com/forum/tema/ples-dreves../43464/
18. oktober 2012
...................................................................................................................zjutraj je luka pprišel pome z avtom.Nisem vedela da imaš izpit za avto?! ah očetu sem ga vzel . Da nebova zamudila . danes je prva ura angleščina,moj najljubši predmed.no prispeli smo je rekel in mi odpr vrata videl naju je videl Nik joj takoj je prišel k nama in govoril o kaj kaj kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj njega si izbrala sploh nimaš okusa pred dvema tednoma si me še ljubila . Luka se je razjezil nehaj tako govoriti o Tini sicer boš lahko bil še samo v grobu . Saj si ne upaš.Jje rekel Nik in pred šolo se je zgodil prtep. Luka,Nik nehajta!!!!!!!!!!Sem se zadrla in ravnatejica je stopila iz šole še dobro da je prišla sicer bi obadva ležala na bolniških posteljah. nehala sta nik je imel zlomljeno nogo in presekano glavo ker je udaril po robniku.Luka pa je hvalabogu ostal cel samo kri mu je tekla iz nosa . Ljubi pretep ni bil potreben . Si čula ka je govoril ta gej .pomiri se ljubi. no sledila je slovenščina moj drugi najljubši predmed. ampak ko zagledam učitelico mi jebilo kar mimo . Učila nas je gospa Mila Šošnik grozna učiteljica ja učila me je že lani . Sedite prosim . Ooooooooooo poglej naša Tina je tuki, bo pa kar ona začela. Je rekla z nizkim glasom.šla sem k tabli in dala mi je nekaj nolog v sekundi sem končala.čisto lahko je bilo mislila sem da bo težje. Hvala bogu da danes ni bilo plesnih . ja hodim plesnim imenujejo se JAY DANCE . No seveda kot veste imam danes zmenek upam da se bom lahko odločila kaj bom oblekla.
18. oktober 2012
kaj se je zgodilo na zmenku izveste če napišete nexte!!!!!!!!!!!!!nočko
18. oktober 2012
u108183
u108183
neeext
19. oktober 2012
Prišel je dan zmenka!! Bila je sobota in ob 10 pride Luka pome. (Sprememba) Naj bi šla samo na večerjo zvečer ampak ne more ker gre k babici na rojstni dan in zdaj greva v zabaviščni park. Šla sem pod tuš pod tušem sem si pela pesem Beuty and a beat od Justina Bieberja. (Mojega vzornika)

Iz omare sem hitro izbrskala nekaj:

ob 10 je prišel Luka in šla sva..
19. oktober 2012
oprostite za kratek next
19. oktober 2012
u108183
u108183
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. oktober 2012
nexxt dobite zvečer
25. oktober 2012
čaw! :***
25. oktober 2012
hvala še enkrat vsem bralcom no sweet JuJu
25. oktober 2012
u108183
u108183
tnx :************ pa hitrrr neeeext
25. oktober 2012
no v zabaviščnem parku je bilo polno najstinikov ,zdelo se mi je čudno čez nekaj minut zaslišim peti JUSTIN BIEBERJA <3 ja najlepši fant na svetu pel je veliko njegovih pesmi zato se skoraj znorela ko sem morala domov začela sem se dreti na Lukeca . zakaj ! zakaj že grema veš da ga obožujem!!
30. oktober 2012
oprostite za kratek next .napišite nexte pa bom nadaljevala!
čaw! tara in taja!!!
30. oktober 2012
napišite nexte
31. oktober 2012
u99383
u99383
nwxttt!
31. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg