Forum
jaz bom apisala zgodbo samo ne vem okakšna naj bo parosim pomagajte!!!!

lahko mi pa gdo pošlje sporočilo in mi malo pomaga : dodaja slike, i da ideje,popavi napake, poskbi da zgodba ni dolgočasna.

kakšna naj bo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. junij 2010
o= odgovor
08. junij 2010
dej dej dej naprej!
08. junij 2010
jutri ok?
09. junij 2010
u6808
u6808
ok
09. junij 2010
Hitro,hitro!!
09. junij 2010
dej dej dej dej dej napreeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. junij 2010
....
10. junij 2010
tej ki ste dali drugača prosim napišite da vem
10. junij 2010
ok danes imana mogoče že začetek kr mam ful za šolo
glavne osebe:
1.ema prijazna in zabavna,nima naloge pa vse ve na pamet
2.pija njena prijateljica ki jija podobna samo pamet je zamenjana za gibčnost in moč
3.klemen s gregorjem sta njihova najhujša sovražnika niti malo se ne razumejo
4.gregor njegov najboljši prijatelj ki mu je zelo podoben zelo hitro se spomne in ima dober spomin
5.juš zelo majhen butast in zloben spozna se somo na umore in na strupe
15. junij 2010
pisala bom kot da jaz govorim o meni o.3
začela bom jutri
16. junij 2010
ko smo prispeli,v šolo v naravi, je vse učitelje začela boleti glava.Jaz,Ema in moja najboljša priatejica Pija sva se spraševali zakaj.Jaz sem že takoj sumila najhinega sošolca Juša.Juš je zelo zloben.Misli samo na strupe,kar meni ni niti malo všeč.Še sreča da je en učitelj ostav zdrav.Prvi dan sva jaz in Pija doživeli presenečenje.In najina sošolca-sovražnika tudi.Skupaj so nas dali v skupine zza cel teden.Nisem si mislila da sta najina sovražnika-Klemen in Gregor tako zabavna.Tisti dan smo se sprijatelili.Povsot smo bili skupaj.Torek je bol moj najslabši an.In Kemen tudi.Pija in Gregor sta se pač zaljubla.Nista se samo zaljubila,postala sta najbolša prijatelja!Takrat sva ,ko sva z Klemnom...
17. junij 2010
skušala to preprečit sva tudi midva postala najboljša prijatelja.
sm bolana in ne morem več pisat
18. junij 2010
u21619
u21619
z vikico skupaj nadaljujeva.
nadaljujem jaz!
20. junij 2010
u21619
u21619
Začutila sem,da sva se tudi midva z Klemnom zaljubila,saj me je vedno lepo gledal.V sredo pa...
V sredo popoldne smo vstali pred učitelji in čakali,da zavpijejo,kdaj boi zajtrk.Toda ni jih bilo pol ure,eno uro,dve uri...
Jaz,Pija in Gregor smo potrkali na učiteljičina vrata.Vstopili smo in videli da učiteljica leži v postelji.V rokah je imela čaj.
vikica nadaljuj
20. junij 2010
ok
27. junij 2010
next
27. junij 2010
To je bila ta učiteljica, ki je ta dva dni bila zdrava!
Povedala nam je da bojo tej tri dnevi prosti.Lahko bomo šli ven si pripravili malico....A vse sami.Prosila nas je da to povemo še drugim.Ko smo jim povedali , smo si pripravili zajterk in šli ven.Jaz sem na tleh zagledala majhno vrečko.Previdno sem jo pobrala in na glas prebrala nabis STRUP.Nato sem zkričala in jo spustila.Vn se je usulo malo belega praha.Nismo hoteli povedati učiteljem ker bi se prestrašili ker so zastupljeni.Stekla sem v garderobo,in zagledala čevlje ki co imeli bel prah.Bili so gojzerji ,zato nisem vedela čigavi so.Položila sem jih nazaj v omarico za čevlje. Ko sem hotela oditi sem se spotakenla in padla.Pogledala sem in videla da sem se spotakenla ob iste ćevlje ot so bili tisti,ki so imeli bel prahec.Pogledala sem v orico in tam so še vedno bili tisti čevlji.Zdaj sem vedela da ne bo lahko dobiti dokaza da je bil Juš.
27. junij 2010
next
27. junij 2010
ok še malo
27. junij 2010
oki
27. junij 2010
lahko jutri??
27. junij 2010
jp
27. junij 2010
prosim
29. junij 2010
ok
29. junij 2010
ma nebi šee!!
ustajam ob 6 zjutraJ IN ZASPIM OB 11 ZVEČER
29. junij 2010
nexti
31. avgust 2010
nextiiiiiiiiiiiiiiiii dost počitka folk nextite ko je škoda da bi zej nehali pisat
18. maj 2011
u19496
u19496
nexty plisssss
19. maj 2011
next
05. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg