Forum
Zgodba govori o tem, kako je lahko življenje včasih zapleteno.
zgodbo sem že napisala, in tistim, ki sem jim jo pokazala je blo vsem všeč.

Naj Zacnem piSat.? :o

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. junij 2011
u36052
u36052
jaa dej
03. junij 2011
jooop...pišiii
03. junij 2011
piši
03. junij 2011
JoooJ,.. ZadNji dan. Blo je fajn. Ampak ne šole v naravi, da ne bi slučajno mislili.
S starši smo šli najprej za 1 teden na smučanje, da se malo spomnim, kako že to gre. Pa da se navadim na nove smuči. Danes je petek. V ponedeljek pa gremo v school in the nature. Komaaj čakaam!! moje nove smuči niso ble najlepše zato me je bilo malo strah, da se mi bodo fantje smejali. Vem, da sem lahko 100% da se mi punce ne bodo, tako, da sem lahko brez skrbi.

Pride sobota,...... Pa nedelja.... In PONEDELJEK!

Zjutraj se zbudim in se pripravim na šolo v naravi,.. Potem pa,.....

NexT.?
04. junij 2011
Mal več piši drugače pa NEXTAAAAJ!
04. junij 2011
Atijov auto se pokvari.! Pa ne tocno danes! JoooJ, ze tako ali tako sem zamujala zdaj pa se to! Kaj prauu viDim.?? Mamiiiii, juuh se nikoli je nisem bila bolj vesela. Odpelajala me je v solo in videla sem da nisem JaZ zadnja, ampak je ena moja sosolka manjkala. potem pa je prisla njena mama in jo opravicla, ker je zbolela. Ehh, pa je konec z bonboni. Ona je vedno prinesla najbolse bonbone. Potem smo pa sli na bus. jooJ, vsi smo bli tak vznemirjeniii.! Ko smo prispeli, smo si znosili prtljago v sobo. Jesos, kak so ble lepee (sobe mislim). Kopalnica je bila se lepsaa. Kak je lahko zivljenje lepo ce imas ob sebi prijatelje je zapela moja bff. 'Ja se strinjam s tabo,' sem rekla.! Razkomotili smo se in ze smo se sli smucat. Bila sem v najbolsi skupini. Poleg moje najbolse prijateljice.! JeeeeeeeJ. Ajaa, pozabla sem vam povedat, da imam 2 bff. Janjo in Nastjo. Bla sem Poleg Janje. Natja je pa bila v srednji skupini. Janja je velika in zelooo suha. Nastja pa srednja in tudi suhaa. Jas pa sem mala in tudi suha. Poleg nas je bila tu se ena sola. No dan je minil hitro in sli smo spat. Naslednjega dne smo se zbudili in nisem vedela, da se bo danes zgodilo nekaj, kar me bo cisto spremenilo. Tudi ta dan je minil hitro. : Zajtrk, smucanje, kosilo, prosti cas, smucanje, vecerja, POL PA; Neki ded nam je govoril o zgodovini tega kraja. Blaaa, Blaaaa, Blaaaaaa ,... Samo nakladanje.!
Obrnila sem se nazaj in zagledala...

NExT.?? : D
06. junij 2011
Se opravicujem, ampak sem pisala, na rac. , ki nima sumnikou. Kot lahko vidite : P
06. junij 2011
bbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
10. junij 2011
next
10. junij 2011
žabar :
Saj vam, da mas probleme, sam pliss ci te ke moti, NE GLEJ.!
OkaYy.?

iwantyounowand4 , Hvala za NexT. : *
10. junij 2011
v rt se zalet
10. junij 2011
Ohh. Saj bi se pa se nemorem. ti pa priporocam. : D
15. junij 2011
next
15. junij 2011
u45307
u45307
n
ne
nex
next
nex
ne
n
15. junij 2011
Se en next. : *
16. junij 2011
u44979
u44979
next
22. junij 2011
next
27. junij 2011
tvoja zgodba je kul
27. junij 2011
...

Najlepsega fanta ne celem svetuuu.!!!
Jooj kok je cute.!
Jb frizura, najlepsi smile, Najlepsa jopcaa.!
Obstaja pa ena tezava: Vse punce so ga vidle, vsee.! In zdaj se mu smejejo in flirtajo z njim prek oci in smeha. Brrr : / prvic recem, da sovrazim svoje sosolke.
Rekle so mu chupa chup, ker je mel tako awsome cupo. Opaziu je, da ga gledajo, zato
si je dau kapico gor. Skodaa.!!!!
Ko je tip koncau z govorjenjem smo sli v sobe. Kar takoj sm se sla stusirat in sem premisljevala ali je zdaj mogoce, da verjamem v ljubezen na prvi pogled.?
Ko sem prisla ven is kopalnice sem vidla, da vse punce (iz nase sobe) sedijo na postelji in poslusajo mojo sosolko Sanjo,
kako jim govori o 'chupa chupu'. Bla mi je dobra prijateljica ampak, takrat bi jo najrajsi
tresnila po gobcu in ji rekla naj ze vtihne, tako pa sem se samo nasmehnila in sla spat.!
Takrat je v mojo postlo prisla Nastja in zacela pogovor:

j: Jas n: Nastja

n; hej, nekam zalostna zgledas.
j; a res.? a se full vidi.?
n; mislim, da ne. Razen ce te negdo dobro pozna kot te jas.!
j; mislim, da sem se zalubla. ...
n; v koga .?? Pa ne da v tistega " chupa chup " .!
j; zau je tocno on : (
n; lej jas sem v onga, ki je poleg njega sedeu. Nike jopco je meu ce se spomnis.?
j; se jaa.! Jooj zakaj je to tak zakompliciranoo.!?
n; newem.! Tud jas si zelim, da nebi blo.!
j; 'chupa chup' je podobn, fantu v katerega sm bla Anzetu.!
n; jaa, jas sm tud na njega pomisla.!!
j; jas bom ' chupa chup' klicala Anze, da nihce nebu vedu.!
n; dobra ideja, jas pa onga Najki. : D

( smeeh )

n; okej jas sm zaspana rem u svojo postlo, okej.?
j; ja okeej.! Baj in lahko noc. ; )

Potem sem sla u svojo postlo in zaspala....

NeXt.? ;o
28. junij 2011
31. julij 2011
NexT
07. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg