Forum
Sem Eva in rada hodim v šolo Svobode...

naj pišem? nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. januar 2012
u64528
u64528
nextiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. januar 2012
u64528
u64528
dons zdele!!!!!!
19. januar 2012
u73565
u73565
nexti!!dones plis!Q!!!!!
19. januar 2012
next če se da še danes
19. januar 2012
Next
20. januar 2012
NEX!!!!
20. januar 2012
Bom:

"Eva! pridi dol!" je zavpila mami. Počasi sem se skobacala dol. Ko sem zagledala kuhinjo, me je kmalu kap zadela. "KAJ!!!???" sem tresoče zavpila, ko sem videla, da mleko kaplja od vseh omar. "No ti povem...: Hotela sem narediti kakav in kruh, ni se mi dalo in sem mleko vlila v steklen kozarec in ga položila na štedilnik. Prižgala sem ogenj in šla gledati televizijo... Nato je mleko začelo vreti. Hitro sem skočila do mleka, ampak se je kozarec razbil in mleko je špricnilo na vse strani..." je mami mi v smehu govorila. "Boš ti pospravila?" je rekla mami. "Ja takoj!" sem odgovorila in vzela mojo čarobno palico iz škornjev in rekla "Kosbis, dosbis..." in hitro je vse postalo nazaj čisto. "Kje so pa črepinje?" sem vprašala mamo. "Ne vem. Ko sem prišla do mleka, je šele počilo." je rekla. Obrnila se je in iskala črepinje. "Dobila sem jih!" sem rekla prestrašeno. Bile so globoko v maminem hrbtu. "Ojej hrbet me je začel boleti." je rekla mama in se usedla na stol. Stekla sem proti zidnem telefonu in vtipkala 112. "Ja prosim?" se je oglasilo na oni strani. "Moja mami je dobila črepinje v hrbet!" sem odgovorila. "Koliko globoko?" je vprašalo na oni strani. "Precej... Počakajte... Mislim, da je prišlo do žile, ker je začela špricati kri!" sem s tresajočim se glasom odgovorila. "Povej vaš naslov!" mi je spet ukazal tisti, ki je na oni strani telefona. Počasi sem ga povedala. "Smo že poslali rešilca, ki pride čez pol minute, ker niste daleč od bolnice." je še dodalo. "Hvala vam in nasvidenje. Prijeten dan vam želim!" sem še dodala. "O kako prijetna punca. Nasvidenje!" in prekinilo. Zaslišala sem sirene. "Mami, rešilci so tukaj!" sem prestrašeno rekla. Pridirjali so noter reševalci z nosili. "Prosim umakni se!" je rekla zdravnica. Mami so položili na nosila in jo odnesli v rešilec. "Spustite me noter! Njena hčer sem!!!" sem vpila, ko me je zdravnica držala za roki in se je rešilec že odpravljal. Solza mi je spolzela po licu...

NEXT?
20. januar 2012
Neeext!!
20. januar 2012
hahahahaha
kozarec pa kar na štedilnik
next
20. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg