Forum
Hei!Tudi jaz sem se odločila da bom začela pisat zgodbo.Hvala vsem ki jo berete.Upam da vam bo všeč...
Začetek bo malo kratek…
~1.~ Jaz

Živjo!Moje ime je Nina stara pa sem 16 let.Imam BFF po imenu Liza.Živim v Parizu in mi je zelo zelo všeč!Sem edinka ampak mi nikoli ni dolgčas saj se vedno družim z prijateljicami najbolj pa z Lizo.
Jaz:

Liza:

Imam tudi psa po imenu Tačko.Je Zlato prinašalec.

Tačko(pes):

Naša hiša:

Hiša od Lize:
http://montazne-hise-on.net/images/sanjska-hisa-1.jpg
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Upam da nobim vsaj 1 next...
Lahko rešite anketo:

Kakšen se ti zdi začetek zgodbe,ali bi jo bral/a naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. december 2013
next
12. december 2013
u158601
u158601
Neeeeeeext!
13. december 2013
nexxxxxt
13. december 2013
u158750
u158750
Next
13. december 2013
Nextam ju3 ker danes nebom imela časa
13. december 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTTT super zgodba!!!
13. december 2013
Ko bi še moja zgodba bla tok popularna(link na moji strani)
13. december 2013
I <3 PARIS ~<333<333<333<333 Prid kej na hw <333<333<333<333
Ju3 zjutraj dobite neext!
13. december 2013
Bom grem ravno kar pa lahk me kličeš kr I<3P
13. december 2013
u158738
u158738
next
14. december 2013
Jooooj!Hvele vam za nexte<33In se opravičujem da nisem napisala zjutraj sem imela obveznosti...Nextam takoj!
14. december 2013
~2~ Ponedeljek-sumljivo obnašanje staršev

Zjutraj sem se zbudila.Z težka sem se spravila iz postelje... Odšla sem v kopalnico in se oblekla.Nato sem prišla v kuhinjo kjer je sedel oče in ovoril po telefonu...nisem se zmenila za to kaj je govoril. Sem samo uzela sem jogurt iz hladilnika.Usedla sem se na mizo in pojedla dokonca.Rekla sem samo:"Adijo oči!" inže me ni bilo v kuhinji in sem stala na pagu hiše.Hitro sem stekla do bencinske črpalke kjer me je že čakala Liza in v roksh je držala kapučino<3 zase in zame...pripla sem do nje in odpravili sva se prti avtobusni postaji...medtem sva se pogovarjali:
j-jaz l-Liza
j:Hvala da si mi jo prinesla <3
lh malenkost!......si se naučila fiziko?
j:Ja seeem pa ti?
l:Jaaaaa...upam da dobim 5!Hey danes lahko greva na bazen če želiš!
jkej!Bom vprašala mami amoak mi verjetno nebo dovolila
l:No pokliči me če boš lahko okej?
jkej!Greva hitro da nebova zamudili!

Stekli sva do postaje kjer je že čakal avtobus hito sva se usedli na zadnjesedeže.
Avtobus je pripeljal pred šolo ko sem izstopila sem zagledala Kimy(moja prijateljica) in stekla k njej.
j-jaz k-kimy

j:Heeeu!Kako si?
k:Uredu sem.Samo fizike ne znam dobro.Prosim ne me zatoit da imam plonk listek..
j:Ja itak da te neom nooo!
Prišla je Ashley najbolj razvajena budala šole!!!Nevem zakaj me e mara saj ji nikoli nisem nič naredila!Rekla mi je:"Hey guba piflarska!Hahaha...kaj delaš na tem območju ti je kdo dovolil da si tukaj?!" Raje sem pobrala stvari in odšla do obarice kjer sem se preobula.Nisem hotela imeti težav zlasti pa ne z to pohotnico!Gr kako sem jo sovražila!

Čas v šoli je hitro šel in že sem bila doma...

Vstopila sem v hišo in pozdravila "Živjo!Kdo doma?" Očka je il v psarni in mi rekel "Živjo miška.Daj počakaj malo da končam klic." Počakala sem,ker pa je če imel vata v pisarno odprta sem zlhka ujela njegove besede:Kaj oravite?Ahaaaa to je pa odlčno da bo nared že maja!...Ja seveda prideo sem se že pogovoril z ženo...hčerka pa nima vpliva na to in tam bo užvala!" Hmmm le kajoka naklepa nisem vedela raje sem odšla v sobo.Očka je končal z klicem in me poklical "Nina!Pridi dol!" seveda sem takoj prišla dol in izstelila iz sebe"Očka a lahko proooosssiiiimmm grem danes z Lizo toplice?Prooosssiiimmmmm!" očka je rekel"No hmmm...lahko greš.Ampak do 10ih bodi doma!" nisem verjela svojim ušesom do 10ih doma?!Učsaih sta mi rekla do 6ih OMG! Takoj sem poklicala Lizo...ampak še zmeraj mi iz glave ni šel tisti pogovor..kaj bo maja,kaj se je pogovoril z mami,kaj je super???Ah bom že videla važno da lahko uživam z Lizo!Zmenili sva se da se dobiva ob treh Spet sva šli do avtobusa in nato sva se napotili peš do bazena...takoj ko sva prišli do bazeov sva skočili notri!Nato pa kar naenkrat zagledam...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
A dobim 3 nexte?
14. december 2013
Pro unih smežko so O-ji pa ju dam še slike gor
14. december 2013
u158601
u158601
Neext
15. december 2013
u157456
u157456
neeeeeeeeeext ful dobr pišeš res sam maš mal napakic umes drgač pa ok
15. december 2013
next
15. december 2013
u159015
u159015
ɴeхт
15. december 2013
u153117
u153117
next
15. december 2013
Ja se vam opravičujem za vse napake hehehe sem zvečer pisala tko da...danes zvečer dobite next!
15. december 2013
u159015
u159015
Next
17. december 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTTTTTTTTTTT I<3THIS STORY
17. december 2013
Pa sam tok da veš zdle sem šele videla n mosi strani kar si napisala Sory kr ti nisem prej nextala soryyy ampak tok da veš nisem pozabilsa brati zgodeb!!! <3
17. december 2013
Ej vse OK!Sam mam trenutno res problemče v RL tko da k bom lahko!Hvala da berete <3
17. december 2013
Next!
17. december 2013
нeιιι▲нмм...jα pαč jѕт ѕe вoм zвrιѕαlα▲zαĸαj?▲ĸer ιмαм dovolj...▲doѕт мαм žαljeɴjα, ɢrožeɴj ιɴ oвreĸovαɴjα▲doѕт мαм нιɴαvščιɴe, lαžɴιvcev ιɴ ɴeѕrαмɴežev, ĸι ѕo zαljυвljeɴι ѕαмι vαѕe▲vѕι ѕo мe zαpυѕтιlι, le še ιzjeмe ѕo z мαɴo (тe pα ιтαĸ pozɴαм тυdι zυɴαj ιɢer)▲preveč oѕeв je ɴα ιɢrαн,ĸι ѕo мι zαpιčιle ɴož v ѕrce, pα ѕej me тko αl tko ɴeвo ɴιнče poɢrešαl▲ѕory ĸer тo pιšeм v тo тeмo▲αмpαĸ вι rαdα ѕporočιlα dα тιѕтι ĸι мe ιмαjo vѕαj мαlo rαdι, ɴαj мι pιšejo dα ѕe poѕlovιмo▲ pα sej ιтαĸ že ɢreм▲čαw
20. december 2013
Se opravičujem ker res dolgo ni nexta...zdej ga morem res napisat
Dobita v roku 4h denh verjetno
02. januar 2014
u153117
u153117
next
02. januar 2014
u160588
u160588
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnext
03. januar 2014