Forum
u57621
u57621
heii,
ime mi je maša imam 15 let sem običajna najstnica z čudnimi dogotki, recimo ko sta se moja mami pa oči ločila sem hotela umreti zato sem se vrgla čez balko in zaprla oči ko sem jih odprla sem opazila da leživ na postelji v moji sobi danes se je začel zadnji teden počitnic in dobila sem nenavadno pismo( sliko od pisma bom nalimala spodaj) v njem je pisalo da sem prejeta na neko najboljšo šolo po imenu magija, mani ni bilo nič jasno moja mami ki pa je zelo tekmovalna z sosedo je rekla da grem seve ča piše da je najboljša in tako sem šla z vlako sem se odpeljala v londom tam pa naprej v neko čudno mesto po imenu dorgiy... že takoj ko sem prišla so me vsi čudno gledala in se mi priklanjali jaz pa nisem imela pojma zakaj to počnejo, aja moje ime in primek sta maša drgiy vem da imam eno primek kod je ime mesta ampak to nič ne pomeni ampak tukaj je nekaj pomenilo...
nato je k meni pristopila mlajše dekle in mi reklo...

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. avgust 2011
nexttttttt
31. avgust 2011
dobra,next
31. avgust 2011
Lpo, a je to Harry Potter?
31. avgust 2011
Next Ful dobro je < 33
31. avgust 2011
next
31. avgust 2011
u57621
u57621
redbull ja malo bo podobna
31. avgust 2011
Next!!!!
31. avgust 2011
OK, dej začni pisat, Harry Potter je zanimiv, stavim da bo tudi tole
31. avgust 2011
u57621
u57621
next:
reklo mi je: heiii torej ti torej slavna maša jz sm čistokrvna čarovnica tako kod ti moji starši so oplisvni samo pazi s kom se družis. in je šla... jaz sem pa kar tavala tam... saj nisem našla šole k meni je plistopila malo starejša žanska pomojem jih je ime 40 in me prijazna oprašala če kaj iščem povedala sem ji da sem se izgubila in da iščem šolo magija...
veselo me je pogledala in mi povedala da tudi njeni otroci hodijo tja pokazala mi je pod in me vprašla kje imam plašč in palico samo čudno sem jo pogledala potem je k meni pritelkla moja mami in mi rekla da se morava nujno pogovoriti...
pogovor j-jaz m-mami
j- kaj je mami?
m- nekaj ti morem povedati zelo pomembno je...
j- povej!!!
m- se spomniš knjigo k jo je pred 20 leti napisala j.k rowling?
j- mišliš harry potter?
m- ja ta knjiga je bila napisan po resničnih dogotkih!
j- kaj???????????
m- se spomniš ko je tvoj oče umru sva si zamenali primke ti si bila še majhna in se vrjetno ne spomniš kakšen je tvoj pravi primek ampak tvoj pravi primek je ... potter...
j- čakaj malo ampka mojemu očetu je bilo ime harry kaaaaaaaaaaaaaaj?? tvoje ime je jinny kako da se mi ni posvetilo ti si si pri poroku zamenjala primek z svojo pravo družino pa me nisi spoznala ker sem slavna!!!!!!!!!!!!!
m- jaa sedaj greva na prečno ulico kopiti pripomočke ampak pazi ne povej svojega primka
j- čakaj malooo to mi sedaj poveš kako pa da je ta vas ime kod po mojem drugem primku??
m- tudi čarovniki so izvedeli da smo ti spremenili primek zato so to morali proslaviti in so dali tej vasi kjer je šolo magija...
j- joj saj nemorm vrjeti in ti si mi to prikrivala??kako morš?

in tako se je pogovor končal saj sem v solzah stekla stra... saj se takrat se nisem zavedala kakšne stvari se dogajajo v čarovniškem svetu...
31. avgust 2011
Next
31. avgust 2011
next
31. avgust 2011
u36875
u36875
next;*
31. avgust 2011
u57621
u57621
nextam ko bo še en next
31. avgust 2011
next
31. avgust 2011
u57621
u57621
soriii zdele nemorm bom jutr ko pridem iz šole
31. avgust 2011
Dej nadaljuj!
31. avgust 2011
Lepo, me že zanima
01. september 2011
dj
01. september 2011
u40996
u40996
dj next
: D
01. september 2011
next
02. september 2011
u40996
u40996
neexT
03. september 2011
Next!!!
03. september 2011
u57621
u57621
ko sem pritekla do neke čudne stavbe sem se ustavila saj mi je zmankalo sape usedla sem se na klopico ampak čez nekaj časa zagledam psa ki me gleda naslednji trenutek pa se je že spremenil v dekle z dogimi blond lasmi

pogovor j-jz d-dekle
d- živio prvič vidim dekle tvojih let tako blizu prepovedanega gozda
j- kaj? kje sem?
d- prepovedan gozd je gozd v katerem živijo magična bitja ki niso vsa prijazna
j- wow je tuki vs folk zmešan in vi mislite da bom vrjelaa???
d- ja... kr je res
j- ja ja dej nehte a prov dost mam tega dam hočm kje je mami???
d- nwm kje ja tvoja mami samo vidm da je polna luna in da se umikajo oblaki tako da rajši pojdiva zarad volkodlakov in vampirjav
j- ja ja ne ne grem mami bom tuki počakala in konc
d- kuker čs jz grem
spremenila se je nazaj v psa in odšlaa nato pa zašlišim tuljenje in vidim...
soriii za krajši del pa nimam cajta zato bom jutr novga napisala ok?
03. september 2011
Next!!!
03. september 2011
u57621
u57621
okey slikice:
jz

dekle z blon lasmi:

moja mami&oči
to si plis sami odpritee [url]https://www.google.si/imgres?q=ginny+harry+potter&hl=sl&gbv=2&tbm=isch&tbnid=NUY-eXB7RCY-YM:&imgrefurl=https://blog.zap2it.com/pop2it/index.html%3Fpage%3D625&docid=zSK4auTPhsEWRM&w=315&h=191&ei=s3ZiTtTwGo7bsgbTp52DCg&zoom=1&iact=hc&vpx=400&vpy=285&dur=918&hovh=152&hovw=252&tx=98&ty=113&page=4&tbnh=129&tbnw=190&start=52&ndsp=15&ved=1t:429,r:12,s:52&biw=1024&bih=574[/url]
03. september 2011
u40996
u40996
nextt!
04. september 2011
u57621
u57621
videla sem volkodlake ki je tekel proti meni z rokami sem se prijela za gavo in zamižala bilo me je na smrt strah ampak ko sem spet pogledala sem videla novo čudno stvar okoli mene je gorel ogenj tako da mi volkodlak ni mogel nič! pogledala sem gdo je to naredu in zagledala mami ki je v roko držala palico in se mi nasmihala nato je izvedla še en urok in volkodlaka so ovile veje da se ni mogelj premikat in ko se je usvobodil je zbežal in cvilil ko ps... stekla sem do mami in jo objela ona pa mene nazaj pogovorili sva se da vseeno odidem v šolo in čeprav bom slavna naj me to ne zeveda saj nesem iskati nevarnosti...

Č
E
Z

E
N

T
E
D
E
N
!

moj prvi šolski dan je bil neverjetno dober že takoj ko sem videla svoje bratrance in sestrično sem bila vesela( od rona in hermione otroke) sedli smo skupaj v kupe in hmalu zatem je prišel še en fant ki je bil sem nato iz vedela tudi moj bratranec sin do freda... od moja edina sestrična je bila zelo pametna ampak rez zelo prebrala je vse učbenike in še od starejšiga brata vse! klobuk nas je vse dal v gryifondom v sobi sem bila skupaj z sestrično in še z dvema šlo mi je pa na živce da so me non stop vis gledali! ko sem prišla na prvo uro sem tam videla...
04. september 2011
Next!!!
04. september 2011
u57621
u57621
megaleah sam ti bereš tko da mi je bvz
04. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg