Forum
u42692
u42692
hej. napisala bom eno resnično zgodbo, iz mojga lastnega lajfa, če me pa kdo pozna, plis nej ne pove resničnih imen oseb, ki nastopajo. ja, tako je. imena bodo neresnična, dogajanje pa popplnoma resnično. upam da boste užival u moji zgodbi. samo meni bo ime tako kot je rees.
ANA.

BOŠ BRAL/A?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2012
u70391
u70391
brala bom če bo zanimivo nadaljevanje
25. januar 2012
next
25. januar 2012
Next
25. januar 2012
NexT
25. januar 2012
u42692
u42692
ok
eno jutro sm se zbudila bleeah še en bedn šolski dan u mirnem novembru. pa sm se oblekla, si umila zobe in šla dool po stopnicah u pritličje, kjer je kuhna pa tko. in zagledam tm eno weeeelko torbo. ooooo Ana kook si pa ti neumna. si res čist nč ne zapomnš. dans je u šolo u naravi!!! juj, kok sm vesela!! končno!!! prvič bom šla u šolo u naravi z mojimi novimi sušolci in sušolkami. upam, da se bomo mel fajn k me zadne čase ne marajo kej preveč. jaap, nova sm na moji šoli. in to je moja tretja šola u naravi u laajfu. komi čakam!! ob 7.15 zjutrej sm že stala na parkirišču pred šolo. in ob pol osmih so končn prihajale moje sošolke, k so mele čist use še večje torbe kt jest. ja jasno, use so mele ličila sabo, čeprou Maja ni bla še niti 12 stara. no, odpravl smo se. z nami je šla razredničarka, ga. V in učitlca računalništva, ga. Janja.
usi so sedel uzadi, js pa sama uspredi. družbo sta mi delala samo Tim in njegov najbolši prjatu Luka u sosedni vrsti. no pot je bla dougočasna, js pa poplnoma mirna, kt bi vedla, da me čaka spoznanje, ki me muči še zdej.
26. januar 2012
neext
26. januar 2012
u58951
u58951
NEEEXT
26. januar 2012
neextt
26. januar 2012
Next
26. januar 2012
next
26. januar 2012
u73551
u73551
next
26. januar 2012
u42692
u42692
k smo prispel na morje(u Fieso natančneje) smo se pač u domu razvrstil po sobah pa tko...in nakladal so uno po primorsk kt nori!!! če vas zamina, kašna zgledata Tim in Luka, vam povem: Tim je mejhn, grrd in rad igra košarko ampak Luka pa ni tok slb...vedno se mi je zdeu pouprečn fant, pač tko....dobr za use, a mojster u ničemer. no, mel smo veliiik dougočasnih aktivnost in eno samo dobro na svetu: nočni sprehod v Piran. blo je zlooo romantično, sam če ne bi bli taki neromantični fantje u našm razredu. med tem k smo hodil, sm se pogovarjala z učitlcama Janjo in gospo V, fantje so nm pa s svetilkami u uči svetil. no, usi smo bli izčrpani od dolge hoje po stopnicah, ki so vodile do doma, in smo kr popadali u postelje. no, vsaj tko so mislili učitli. js, Bina, Betina in Blanka(sta albanki) smo se pa še dooooooug pogovarjale. ta neumna Bina nm je puvedala use o svojm novm fantu, ka ga je spoznala predučerejšnjim. ona ma itak usak tedn novga fanta...js pa mam tako nesrečo u ljubezni...
27. januar 2012
u42692
u42692
next...?
31. januar 2012
u62735
u62735
next
31. januar 2012
u73825
u73825
neeext!
31. januar 2012
u42692
u42692
še en next pliss...
02. februar 2012
next
02. februar 2012
u42692
u42692
ok nextam ampak če jee zgodbica dougočasna mi lahk kr poveste. bom potem malo priredila. evo nadaljevanje:

zunaj pojejo ptički. sonce se dviguje iznad oblakov. v zraku se vije mediteranski vonj po morju. no, skorej bi že verjela temu "paradižu", ko ne bi v sobo dobesedno udrla ga. V, in brez posluha zapela: dobro juuuuuuuuuuuuutro!!! na ves glas. prišla nas je zbudit in nm vrnila mobije. sej veste, kako je ka vas starši (oziroma budilka) zjutraj zbudijo. nemogoče. in če to pride naredit razredničarka 7. klassa, je pa to še stokrat hujše. pa še na jutranjo telovadbo smo mogli it. en krog okol velikega jezera, po stopnicah na ploščad in razgibalne vaje. šele po tem zajtrk. in kot da nismo mel dovol tega teka in tako dalje, je bil danes na sporedu še dnevni pohod v Piran. ker pa tokrat Janja in ga. V nista imeli časa, sem se med potjo bolje spoznala z Luko in Timom. ker pa je bila z nami še ena šola(pozabla povedat) , natančneje OŠ Miren iz Nove Gorice, so se pričele tkati prijateljske vezi. da se ne bomo narobe razumeli, jaz sem se takrat pogovarjala Lukom in Timom. mojo sošolko Nano pa so kar oblegali fantje. eden od mojih sošolcev, Domen po imenu, se je ponudil, da ji zrihta fanta, ker jo je ravno on pred mesecem zavrnil. eden iz druge šole je poskušal poljubiti Tamy, ki pa se mu je spretno izmaknila, tako, da ga je porinila na tla. ceu razred se je začeu smejati kot nor, Tamy pa je bila straaaašno ponosna nase in tista gnida se ji do konca tedna ni več pribižala. no, Piran, saj veste, vedno zanimiv in privlačen za turiste, tudi v jeseni oziroma bolj v zimi kot jeseni(bilo je novembra) in ko so nam dali vodniki pol ure prosto, so se vsi razen mene zakadili po trgovinah...jaz pa sem le razmišljala...
kaj sem razmišljala, lahko izveste v nadaljevenju, za katerega rabim 4 nexte...
03. februar 2012
u62735
u62735
nnnnnnnnnnnnnext!!
03. februar 2012
nextttttttttttttttt
03. februar 2012
u76844
u76844
N
Ne
Nex
Next
Nex
Ne
N
10. februar 2012
next next nujno....
10. februar 2012
neext
10. februar 2012
u42692
u42692
jooooi hualla k berete...

no, nextam:
razmišljala sem, kaj se z mano dogaja. veeedno sm padala na luštkane tipčke z luškanimi čupcami al pa lepo vzgojene romantike. kaj menite? ah, pozabite na Tima. ta palček je bil ob meni in Luku postavljen na stranski tir. Luka je biu tisti, ki mi je mešal glavo!!! nisem punca, ki se zaljubi v nekoga po 1 uri tvezenja o šoli, učitlih k skoooos težijo in pripovedovanju šal. nisem ne punca, ki se zaljubi na prvi pogled! nisem vedela, če sem res zaljubljena v Luko. no, ki so se vsi vrnili s šopinga, sem želela bit sama z Lukom, da bi se malo pomenila, saj se mi je zdelo, da on čuti enako. ampak ne. mogu se je zraven urinit mali Tim, seveda Lukov najbolši prijatelj. tako sem preživela še eno uro hoje nazaj do Fiese med dvema fantoma. pozabila sem omenit, da že dooolgo nisem videla svoje dolgoletne simpatije Matica, ampak sedaj me prevzel Luka in njegov, humor, šarm in...prijaznost. preskočimo k mojim sošolkam.Nani je Domen zrihtal fanta, Davida, ki ga Nana na začetku ni marala, na poti nazaj pa sta se že objemala. tako je pač najstniško življenje.zvečer, ko so že vsi spali, me je Bina vprašala: "ej, Ana, si ti mejbi zaljublena u Lukata?" js pa sm ji odgovorila samo: "ne vem, Bina. res ne vem".

next?
10. februar 2012
nexttt
10. februar 2012
next sporoč
10. februar 2012
u62735
u62735
next!!
12. februar 2012
u42692
u42692