Forum
evo začetek moje zgodbe...

Vkorakala sem v razred. Šola se je začela vsi so srečni jaz sem prestrašena , ker je moj prvi dan v tej sredni šoli. Drugi se spoznavajo jaz pa gledam v tablo. Vsi so zgledali prijazni,ampak iz mojih izkušenj so prijazni ljudje od zunaj neramni jing jang pač. Kot v vseh srednih šolah so priljubljeni ljudje in nepriljubljeni ljudje. Mislm da sem nepriljubljenimi. No vsaj tko je blo. Usedla sem se pred priljubljeno tolpo(full hitr so se našl). No k meni je prišla punca. Lepa, svetlolasa, visoka punca. Ampak ona je bla jing jang . Takoj je bla proti men. Oblečena sem v črne kavbojke čeprav je poletje in imam zelo temno roza pulover ki je debel kot 4 navadne majice skupaj. Obute imam take ponošene črne škornje z nizko peto ki prekrivajo gleženj. Takrat mi je postalo vroče rekla mi je same nesramne stvari ki jih ne bom omenjala. Kar tako je začela govoriti grdo o meni in to samo zaradi oblek in temno kratkih rjavih las. Imam frizuro tako kot jo ima Miley Cyrus. Jaz sem velika fenica Miley Cyrus oz. Hanne Montane gledala sem jo vedno vsak dan in pol se je kr spremenila v Miley Cyrus. Neki časa sem jokala zaradi te spremembe ampak sem prebolela navsezadnje bo Hanna Montanna vedno v mojem srcu. No ta nesramna blond punca je Jessica tako tipično ime za nesramne(v serijah je tko). Jessica je videla moje razmišlanje o serijah zato je šla stran v njeno tolpo kulskih ljudi in se tam hihitala v naročju blondinca Kendalla(tipično) in se mi nasmihalakot da sem en kreten k hoče bit prjatlca z njo. V razred je prišel učitelj Primož Steklovič ki sem ga videla že enkrat v supermarketu Hofer. Pomislila sem na sir ki ga je kupoval tisti dan. Tudi on je mene opazil in na njegovem obrazu sem videla izraz ki je namigoval da tudi on misli na sir. Govoril je da je srednja šola težka in da se moramo truditi "bla bla bla,"sem zamomljala malo prenaglas slišala me je punkrokerica zraven mene in se nasmehnila v njeno beležko kjer je risala kitaro.
30. november 2013
nadeljevanje.......

Učitelj me je pogledal in rekel: "Gospodična pustite mi povedati moj vsakoletni govor."
Pritrdila sem mu in on je pokimal. Zdaj gleda po razredu in išče vsako letno žrtev ki bo dobivala slabe ocene. Mene ni hotel izbrati zaradi Hoferja. Hvala Hofer!!! Hvaležna sem ti!!! No, izbral je punkrokerja za punkrokerico in vsi smo si oddahnili. Hmalu sem ugotovila da bo srednja šola težja od osnovne. V osnovni šoli sem imela samo 2 prijatelja, ki sta se preselila na Polsko. Preprosto nevem zakaj? Zavonil je zvonec in oznanil malico. Jessica me je hrepeneče pogledala in rekla:"A mi daš tvoj sir?" S učiteljem sva se spogledala in se zasmejala. Med nama je zelo posebna zvez, kot prijatelja sva si. Jessici sem dala sir in ona mi je dala šunko. Zgleda je Jessica zelo prijazna. Sir je začela jesti kot tiger gazelo. To se mi zdi prijazno. Malice je konec in vsi smo začeli pospravlati učilnico. Le punkroker je ni, ker je bil prizadet. Učitelj je spet začel govoriti jaz pa em poslušala Wrecking ball na mojem MP4. I CAME IN LIKE A WRECKING BALL... sem začela mrmrati in tudi drugi so začeli. To vzdušje je tok carsko da malo plešem in presenetljivo je učitelj Steklovič najglasneje mrmral. V učilnico je vstopil ravnatelj in okaral učitelja ter mu prepovedal kavo v zbornici za en teden. Začudil se je ves razred vklučno z mano in punkrokerjem. Odločila sem se da se bom zadržala drugič. Ceprav imam z Primožom prijateljevo vez mi je prepovedal poslušanje MP4 v šoli. Malo sem se cmerila.

*next???
*a se vm zdi smešen????
*v razredu manjka imen povejte imena( najboljš slovenska)!!
01. december 2013
*jaa next
*ja ful zabavn jee
*dej poglej po netu k se nč ne spomnim zdej
01. december 2013
hvala za komentar
01. december 2013
vse kar sem napisala se mi je zbrisal!!! napisala pa sem full velik!!!!!!
01. december 2013
next
01. december 2013
ta next je posvečen moji prvi komentatorki skeletoniall
Nehala sem se cmeriti in ne mislim več na Miley Cyrus. Ah ona je prijazna in nežna na zunaj. Jessica me je pogledala in mi z izrazom na obrazu pokazala, da mi je hvaležna za sir.Pokimala sem ji nazaj in ji rekla ni takega.Začela sem razmišljati o balerinkah ko pa je v razred vstopila nova učiteljica Ana Malavašič. Pravzaprav ni nova ampak jo poznam že iz osnovne šole. ONa je velika in oblači se v hipi oblačila. IMa lase dolge do njene riti in njen mejkup je ves razpackan mogoče zato ker jo njene mačke praskajo pa se joka. Hodila je po razredu in izbirala učenca slash učenko ki ji bo ta glup dijak. No in izbrala je mene. Pejt nekam mogoče v vampirski gozd da te bodo ubil. Sam mal ona je podobna zombiju jaaa ona je zobi k čaka da te bo zadržala po pouku in te zgrizla pa pol ravnatelju rekla da je žrtev začela. Ana je začela predavati jaz pa nisem nič razumela. Dvignila sem levo roko in jo vprašala za pojasnitev in ona me je spregledala. Tako sem celo uro držala levo roko v zrak z desno pa sem šilila svinčnike. Obžalujem za to moji svinčniki so dejansko za tri cm manjši in to že 1 dan. Konec pouka za danes(tear) je glasno oznanil zvonec. Šli smo ven in jaz sem brala mojo knjigo od Dese Muck Anica. K meni je prikorakala ženska ki je moja mama. Počasi sva se drsali do avta in na poti sva videli ljudi ki so tako grdi kot bruhanje. Pravzaparv se mi zdi da je to pravo bruhanje. Resnica boli. V avtu me je mama vprašala:"Kaj dogaja"- "nč" Obedve ožaljeni od pogovora sva se vrnili domov in doma sem ji povedala da ne bom jedla kosila saj je skuhala tako ribjo čorbo. Šla sem v sobo in jedla skrivne zaloge mojih sladkarij že od lanskoletnega pusta zraven pa poslušala od Paramore pesem STILL IN TO YOU.Nardila sem še Dn kar ni bilo težko morali smo prevesti samo eno besedo in ta je bila WATER.

*next?
*a naj večje nexte delam al so ok?
*nujno rabim imena vaših sošolcev in učitlev pls!!
01. december 2013
aja pa nujno napište vse pls
01. december 2013
*next
*jaa ok nexti so mogoče tko čist mal daljši drugač OK
*ti že veš hahaha
01. december 2013
neext!
01. december 2013
Neext je zdej za nove bralke HVALA K BERETE!
Ubistvu beseda water ni za nalogo to sem si zmisnla. Za nalogo sem naredila glasbilo za nar zdaj obnavranamo zvok in ta moj posebni prijatelj Primož je meni rekel naj naredim triangel. Torej začela sem zvijati žico ko pa sem se spomnila da bi blo ful lepše če bi žico zvila v obliki srčka. Ko sem to naredila sem navezala roza pentljo in za palčko za igranje sem uporabila kar moj 8 cm dolg svinčnik. Zvok je bil tak kot da bi mladi Justin Bieber zapel zelo visoki c. Ko sem igrala glas od Bibra sem zaslišala mamo kako se je opekla v peč. Naša peč je velika in rdeča in ima rumene pike. Ta peč ima tako topel ogenj, da se sladoled stopi ob njej v treh sekundah. Enkrat sem jedla sladoled ob peči in ta se je začel topiti tako hitro kot Jessica je sir oz. kot tiger gazelo. Ker nisem imela nič za početi sem šla spat. "jutro" sem rekla kot vsako jutro ter se začela oblačiti. Na urniku danes imam prvo angleščino in potem matematiko in športno. "lalalalalalalalalalalalalalalalalalalallallalalllalalalalalalalalalallalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalaalalla" sem pela v avtu ter resnično uživala. Mama me je utišala in skregali sva se in zmenili da grem nazaj peš in to je celih pet kilometrov torej pet tisoč metrov. Ker sem enkrat hodila že 100 000 kilometrov meni to ni nič ker sem tabornica. Hodim v Zmajev rod in tam so tok carji da sploh naum umenjala.Ok bom. No tm je en Egroeg k je eni Iras full ušeč in potem so tam Mezare,Akdov,Okfelb in drugi. Resnično dobro se razumem z Motivs. On je ful car. Ma take izbuljene oči pa zgleda k hitler. Jaz res obužujem hitlerja.

*next ali nxt ali neext?
- - - - - - - - - - - - -- - - -- - - -- - - --
Ta next je beden sam mami teži da moram it spat
nočko!!!!
03. december 2013
omg hahaha dej dej next čimprej
04. december 2013
Neeext!
Če rabiš imena lahko jz pomagam
04. december 2013
sory k nisem nč pisala že tko en mesec
zdej bo pa next
________________________________________________________________________________
Ne sej ne hecala sem se da obožujem hitlerja. Ravno včeraj sem gledala film Pianist in tam so pobijal ljudi če sem natančna Hitler je to delu. No prišla sem v razred in opazila da vsi že sedijo. Haha sem si rekla in se usedla zraven debelega človeka ki mu je ime Hajrudin. Videti je da se mu res nič ne da. Ima črne kolobarje okoli oči in njegove oči so zelloooo majhne. Ker sem kot sem že povedala fenica Miley Ray Cyrus sem zapela Wrecking ball. I CAME IN LIKE A WRECKING BALL... tudi debeli Hajro (ja Hajro ga bom klicala!!!) je zapel z mano in se veselil. Prva ura je slova in slovo ima učiteljica k ima oranžne kričeče lase in grozno svetlo modro majico gor pa piše 1#teacher pije pa iz skodelice 1#cup. Res nevem zakaj. "Danes bomo obravnavali knjigo Pazi gre!!" je rekla in cel razred je zakričal "KEUC." Prijela sem barvico in začela pisati naslov. Haha kaakšen kretenski priimk fak no sem rekla malo prenaglas. Priimek je bil Lnlhz. In potem sem videla da so kratice v povezavi z eno skupino ONEDIRECTION. Louis, Niall, Liam, Harry in Zayn. Kar na enkrat mi je ta pisatelj Lnlhz Lnlhz zelo všeč. Vprašala sem učiteljico če je napisal še kakšno knjigo. "Ja" mi je rekla "Gre, pazi" in "Kaj se dogaja tukaj, resno mislim". WMOHAHAWHAHAHA se je zasmejal kreten v zadnji vrsti. Prebrala sem prvo stran in pisalo je. "Jaz sem fant. Fant ki dela stvari taka kolesa. Star sem 23 in delam kolesa" seveda da je malo napisano saj je to slikanica. Waw tale mož na sliki je podoben Ronu iz Harryja Potterja oz. Garry potter v ruščini jaa učila sem se rusko. "riiiiiiiiinggggg" je zazvonilo športna ne športna je zdaj. Grem do omaric kjer vzamem svoje superge
na katerih piše A STAR. Seveda se z muko preoblečem in pomislim na fante če se oni tudi dosti mučijo?
- - - -- - -- - - -- - -- - - --- -- - - - - - - - - - - - - - - - - -
neeext?
imena rabim pod komentarje!!
11. januar 2014
mam cajt zato bo neext
________________________________________________________________________________
"Ufffffffffffffff AAHH" sovražim tek si na tiho rečem. Tečemo namreč na igrišču saj je poletje. Neko zasanjano dekle je padlo in pobrala sem jo in rekla je nekaj o tem da se mi iskreno zahvaljuje in da bog verjame vame in da sem angel itd. "Lenuhi eni dejte laufat ali pa boste delali skletce" reče trener Švicar. Tako mu pravimo ker je iz Švice in ja ker švica velik. Vsi začnemo še bolj tečti in bajska Hajrota skoraj zadane infarkt. "HEAAART ATTACK" začnem peti v mislih in opazim da začnem hopsati, zato končam. Ker je minilo deset minut nas posede na blatna tla in začne pričati o tem da lahko še nerojeni dojenček zdrži dlje. Nasmehnemo se in Švicarju so se zasvetile oči ter rekel je da nam ne bo težil če odtečemo še en extraa lep krog. Vsi srečni zatečemo extraa lep krog, ampak zaradi Hajrota moramo pretečti še enkrat. Hajro se je namreč usedel na tla med tekom ter začel jesti sendvič z nutello. Šele zdaj pomislim da je ta dan resssssssssss zellllllllllllllllooooooooooooo grd. Ima črne oblake ter tam bolj proti morju se vidijo strele. Prva kaplja, druga, tretja, četrta in ulilo se je. Dežuje kot iz vedra (tako govorim ker sem prava Slovenka daaaa). Ker dežuje ne moremo telovadit izvedela sem da telovadnic še ni ker jih prenavljajo starčki v modrem. To bi bil lahk film, dejansko. Zazvonilo je spett in to pomeni malica. Danes bo Hotdog yes. Medtem ko čakam moj Hotdog in razmišljam o življenju. "Zakaj moramo živeti? Kaj je smisel tega? Rodiš se, se trudiš v šoli, delaš kej brezveznga, maš otroke, pol pa umreš ker si star."Zavpijem: "Nima smisla tega lajfa!!" Sošolci so izgleda da navajeni na take izpade ljudi zato se še naprej posvečajo sebi. Malica končno prispe in namesto gorčice in ajvarja dobimo paradajz, namesto sladkega soka pa dobimo nesladkan čaj. No, to je razlog zakaj nemaram šole.
12. januar 2014
neeeeext?????

rabim nexte da vem sploh da to obstaja
28. januar 2014
no to je pa neext za vse anonimne bralce

No, ubistvu je še veliko razlogov zakaj ne maram šole. Učitelji, šola, dn, šola in šola. Ja pač je ne maram. No dans ubistvu zdaj sem ugotovila da matematike sploh nisem opisala. Imamo geometrijo in te preslikve delamo. No Nejko (poreden fant) je bil zelo čuden. Prvo se je zgovarjal da je pri zgodli pozabil puščico, kar pa sploh ni mogoče ker danes ni bilo zgodle.. "Hahahahhahaha" se je zasmejal Debil v tretji klopi. "Debil Kumin kaj pa misliš da si??" ga je vprašala učiteljica Krana Kravič kličemo jo pa spužva ker se lahko stisne povsod. Saj veste tist občutek kadar učiteljica odpre razred in vsi stečejo hitro kakor veter proti razredu in se zataknejo pri vratih? No spužva se stisne v centimeter majhno luknjico da pride prva v razred. "dbil?" je vprašal nekoliko nejasno. "omg ti sploh neveš kako ti je ime ti si DEBIL #wtf #omg #lol #yolo #swag!!!!" mu je odgovorila spužva. Sem pozabila omeniti da je spužva zeeelo stara ampak se trudi biti mlada ker si želi imeti Primoža mojega učitlja za naravoslovje oz. mojga razredničarja??? Aja a sem pozabila omeniti še to da je fantu v tretji vrsti res Debil??? "grooooooooooooooooooooooooooooom" zagrmelo je in neka Lučka ki ima že šestnajstega fanta v njenem lajfu je skočila v naročje k nekemu avtistu SERGEJU (mislim da je med njima kemija) mislim dejansko živita zraven laboratorija za kemijo nekje v mestu. " 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9...." je štela učiteljica ter naštela do deset. Rekla nam je da je čas v sekundah med gromom in strelo dolžina km-jev od tam do sem. In jas čisto nič nisem razumela kadar pa jaz česa ne razumem pa je vseeeeeeeee narobe. No ne vse sam moje ocene. Torej vse za mojo mamo. SMAJLI FACE. "ring riing riiing riiiing riiiiiiiing" je zavonilo ter oznanilo konec pouka. torej sem zelo počasi (slow motion) odkorakala iz razreda do omaric, ponavadi za to rabim 4 min zdaj pa sem potrebovala 29 minut+ postanek pri ribah, kateri je nujen. Takrat vedno pozdravim Filipa, Marjana, Jožefa, Marijo, Paris in Taylor Swift( moje naj naj ribe 4ever). Pri omaricah se obujem oblečem te plunim na tla ker baje je to kul . Grem domov in to peš zaradi kazni ki sem jo dobila že prej. Pet kilometrov moram prehoditi tudi zato ker vedno pozabim mojo modro mesečno urbano. Med potjo pravzaprav ne vidim nič special samo race in kkšne polže ob poti in v reki. " dam sem pršla" sem zaklicala doma. " ja okej pejt jest pol nared dn pol pa spet jej in pol pej spat" mi je rekla mama. Moja mama ima resno obsesijo. Mama je sicer lepa in suha vendar ko je bila približno enake starosti je imela anoreksijo. Zato me vedno gleda med jedjo ter nadzira koliko pojem na dan in si to zapisuje v beležko. Tudi v šolo je dala obvestilo da naj me vsi gledajo ter da zapisujejo količino zaužite hrane".
28. januar 2014
u162785
u162785
neeeext!!!!!
01. februar 2014
HVALA VSEM K BEREJO!!!!!!
02. februar 2014
Next!Ful dobro pišeš!
04. februar 2014
kms
Full dobr, sam nared kej da se kej ress dogaja, kkšna ljubezen pa to... aja pa NEEEEEXXXXTTTT
05. februar 2014
neext!!!
05. februar 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeext:3
07. februar 2014
Next!
07. februar 2014
u165300
u165300
neext!
20. februar 2014
u183712
u183712
Next+ mogoce bi lahko dala se kaksne slike drugac pa super
18. april 2015
okej next haha čeprov tko 1 leto nism pisala :")

next posvečen ♥αℓℓѕтαякє♥*, ker me je spomnla da to obstaja

Šla sem si umit zobe in obraz, potem pa karseda najbolj hitro stekla čez hodnik v mojo posteljo. Bala sem se pošasti. Ko sem tam v postelji ene 10 min mirno in prestrašeno ležala v postelji, sem se naveličala in vzela telefon v roke. Brskala sm po fejsbuku in naletela na Jessicin profil. Na profilki je imela duckface in njena naslovnica je kazala fante brez majic. Šla sem še malo bolj dol in naletela na njeno fejk poroko z fantom Erikom. Kliknila sem na njegov profil in ugotovila da je kar lep. Dodala sem ga kot prijatelja. Že čez minuto me je sprejel. Slišala sem korake proti moji sobi zato sem telefon porinila pod mojo majico in zaspala. Naslednje jutro sem se oblekla. Oblekla sem kavbojke, majico, superge in si naredila mejkup. (okej bom pač dajala slike od zdej naprej)

Hitro sem stekla dol v kuhinjo, da pozdravim mami, tam pa sem bila prisiljena pojesti ogromn zajtrk. Prenajedena sem stekla do avtobusne postaje, kjer me je pobral avtobus za v šolo. Na avtobusu so bili sami čudni ljudje. Neka bedna bakica, nek bedn otrok in en ful hud fant. Malo sem ga gledala in ugotovim, da je erik s fejsbuka. Avtobus hitro ustavi in jaz nestabilna padem v njegov objem. Lepo je dišal po otroškem jabolčnem šamponu in njegova toplota me je grela, da mi je bilo že kar vroče, da sploh ne omenim mišic! Tudi on je me je vohal in tipal kod da sva psa, ko pa me je nenadoma spustil saj je na avtobus vstopila Jessica. Zagrabila ga je in ga odvlekla na konec avtobusa, kjer ga je začela poljubljati. Moram reči, da mi je kar pasalo ležati na tleh saj sem padla na otrokov nahrbtnik.
30. april 2015
Ok to zgodbo sem nasla zato ker smo dobili to ucitelco ano malavasic ker nadomesca naso staro in jz jokam hhahahahahah res je grozna ful dobro si jo opisala res ful ljudi misli da si jaka ahhahah
19. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg