Forum
Ime mi je Eva in napisala bom to izmišljeno zgodbico. No , pa preidimo k stvari.Podatki iz zgodbice bodo izmišljeni !

Ime mi je Eva in stara sem že skoraj 15 let. Jutri imam rojstni dan in povabila bom vse sošolce in sošolke. Imam tudi najboljšo prijateljico Tino. V šoli je vedno zelo zabavno in danes po šoli bom praznovala rojstni dan. Zjutraj me je zbudila budilka in mama je prišla v mojo sobo ter me še dodatno zbudila . Eva , zajtrk!! Se je zadrla in hitro sem se oblekla in šla v kuhinjo pojest zajtrk. Bili so čokoladni kosmiči. Mmm !!! To je zelo dobro. Nato sem si na rame navlekla mojo šolsko torbo in odhitela na avtobus. Tam me je že čakala Tina in mi rezervirala sedež . Ko sem sedla , mi je rekla , da naj ne pozabim , da je jutri dan obdarjanja. Haha ! Sem se zadrla in še dodala , da je zame že danes saj imam B-day ! Obe sma se glasno zasmejali. Nato sem se spomnila , da , jutri je res dan obdarjanja to imam najraje vsak nekomu nekaj da in nerabimo šolskih torb. Ko sma stopili iz avtobusa , sma tam zagledali , da nekaj zunaj prirejajo. Le kaj bo to. Točno ! Danes neki pevci dečki iz 9.b razreda nastopajo. Komaj sem že čakala , da bomo šli poslušat. Danes smo dobili nazaj test in zgodovine. Too!!!! pdb (4) ! Vsaj 4 imam. Potem smo šli poslušat tisto petje in naenkrat sem zagledala nekega novega prečudovitega fanta. Tisti fant je bil tako lep da nisem mogla priti do diha. V srcu sem začutila neznosno bolečino ljubezni , ki mi je govorila da sem zaljubljena. Potem sem šla do Tine in vse mi je povedala. To je Nik , je povedala . Ime mi je bilo zelo všeč. Potem pa sem se vsedla poleg Tine in ta mi je potihoma prišepnila na uho , da Nik ima tudi danes rojstni dan. In se mi nasmejala češ da lahko praznujema skupaj. Nebi bila slaba ideja cel moj razred bom tako ali tako povabila na B-day ki bo danes popoldan. Ampak postalo mi je malce nerodno , vdarila sem jo po ramenu in zardela. Potem je zazvonil zvonec in šole je bilo konec . Komaj sem že čakala , da pridem na avtobus in grem domov saj bom praznovala B-day. Danes sem še vsem dala vabila in vsi lahko pridejo. Potem sem se pripreljala domov in šla še malo k Tina. Potem pa , ko sem vstopila v sobo pri meni doma so......................

Next ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. februar 2011
Jaz , Eva :

Tina , moja BFF :

Tisti fant , pevec Nik :
13. februar 2011
No to je Nik :

13. februar 2011
ali naj napišem next ?
13. februar 2011
u36228
u36228
next!!!!!!!!!!
13. februar 2011
ok nextam =)
13. februar 2011
Pri meni doma so v sobi že čakali vsi prijatelji in prijateljice in vsak je v roki držal svoje darilo. Bilo jih je 23 . Omg ! Ta vsa darila so zame ? Da , so enoglasno vsi odgovorili. Srce mi je začelo razbijati , ko so mi vsi izročili darila. Naenkrat pa so se odprla vrata in vstopila je Tina zraven njej pa je stal Nik . Omg ! Kakšen šok. Rekla sem , naj mi za momentek oprostijo in šla do Tine ter jo za roko povlekla do kopalnice nato pa sem ji rekla : Pogoovoriti se morava ! Pogovor : J-jas T-tina
T- ja ok ok kaj pa je ?
J - saj ti dobro veš kaj je ! Pa zakaj si privlekla Nika , nebo tudi on praznoval ?
T - ne , nima družine zato sem ga pripeljala to je moje darilo zate , Eva ! 15 let imaš in imaš lahko prelepega fanta ! Izkoristi priložnost , dokler jo imaš..
J - če me je pa sram ! Zardela bom kot kuhana rdeča paprika !
In obe sma planili v smeh.
J - no prav ! Ampak malce tvoje pomoči bom potrebovala. Jaz grem z njim ven na pijačo , da se zbližama ti pa nekaj govori drugim , da se bodo z tistim zaposlili ali pa naj mi spečejo torto ! Tako ja ! Spečite mi torto ker z Nikom grem ven.
T - haha ok ! Se vidima !
J - hehe ! se vidima !
Potem sem stopila do Nika , ki je stal v kotu saj ga je bilo sram malček je zardel. Vprašala sem ga , če bi morda šel na sprehod z mano in rekel je , da lahko. Vprašala sem ga , če grema na pijačo in rekel je da tudi prav. Potem sem ga prijela za roko in šla sma se ven sprehajat. V bar sma si šla po pijačo in se veliko menila. Potem sma se vsedla na neko klopco in začel se mi je..................
13. februar 2011
nextam ?
13. februar 2011
2 next prosim.
13. februar 2011
pa hvala ker glasujete pri anketi
13. februar 2011
dobro še en glas sem dobila hvala ! xD ampak naj vsaj nešče komentira.
13. februar 2011
dobro mam že dovolj glasov bom nextala
13. februar 2011
Približevati. Potem pa me je poljubil. Na to še nisem bila ravno pripravljena ampak se zgodi. Potem mi je postalo smešno in odšla sma domov k meni nazaj. Med potjo je Nik nekaj mencal potem pa je le povedal : Pogovor : N-nik J-jas
N- veš..zaljubljen sem vate hotel sem če..
J - lepoo ! Am naj ti nekaj po pravici povem jas sem tudi vate (zardim in srce mi začne biti ) Kaj si hotel ?
N - no .. če bi bila..moja punca ?
J - objela sem ga in mu rekla ja !!!!!!!!
To je bil moj najsrečnejši in najboljši rojstni dan. Zvečer , ko sem gledala skozi okno sem neankrat zagledala nekaj črnega..
13. februar 2011
next ?
13. februar 2011
1 next plis
13. februar 2011
dajte komentirat no
13. februar 2011
nexti tkoj!!
13. februar 2011
u36228
u36228
next!!!!!
13. februar 2011
V sosednji hiši je bilo nekaj črnega . Le kaj se dogaja , sem po tihem tuhtala . Na enkrat pa sem spet pogledala skozi okno in v sosednji hiši sem na oknu zagledala kri . Letela sem po mamo in ji rekla naj pokliče policijo . Sprva me je imela da se norčujem in zakaj naj pokliče potem pa sem šla v sobo in ji pokazala . Ko je pogledala skozi okno , je na oknu sosednje hiše bilo še več krvi. Takoj grema v sosednjo hišo še prej pa bom poklicala policijo , mi je rekla . Leteli sma do telefona in poklicala je policijo . Čez 10 minut so potrkali na vrata in leteli smo do okna druge hiše kjer je bilo krvavo že celo okno . Policaji so rekli , da bomo potrebovali tudi rešilce in jih hitro poklicali . Prispeli so čez 5 min . A , ko smo vstopili v hišo , nas je na tleh pričakala ...
14. februar 2011
ali naj nextam ?
14. februar 2011
Naša hiša :

sosednja hiša :
na oknu je bil takšen madež krvi

pa še hiša :

14. februar 2011
pod komentarje povejte če naj nextam !
14. februar 2011
1 next vsaj
14. februar 2011
prosim komentirajte
14. februar 2011
no bo kaj ?
14. februar 2011
next walda...
14. februar 2011
ja zdaj nextam
14. februar 2011
Nas v hiši pričaka.. truplo neke ženske ali ženska ki je na tleh vsa krvava... to je bila prava nočna mora. Rešilci so jo odpeljali v bolnico in tam je na srečo preživela.
Potem mi je zazvonil telefon T - oseba na telefonu J - jas
J - prosim ? Kdo je ?
T - jas soseda , ki si jo videla takrat na tleh krvavo..rada bi..
J - vi ? preživeli ste ? Hvalabogu =) No povejte kaj želite..
T rada bi se ti zahvalila da si povedala naj pokličejo policijo drugače bi umrla. Res hvala. Ko pridem dobiš denar od mene.
J -saj ni treba , to sem rada naredila . Pa vseeno hvala.
T - no dobro res hvala grem.
J - ja , prosim adijo.
T - na svidenje.
In prekinilo je. V tistem trenutku sem se počutila najbolj močno in pogumno , mogoče sem to celo bila saj sem to povedala. Potem pa je nekaj pozvonilo na zvonec..
14. februar 2011
next ?
14. februar 2011
aja tista moja soseda :

14. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg