Forum
u36875
u36875
Heii. spet sm tuki. to je moja tretja zgodbica in prosim če jo prebereete. super fajna bo tta zgodbica. za vak nov del potrebujem 3 nexte. ko bojo ti nexti bom nadaljevala!

1. poglavje: Sobota, sončno in toplo!

'Kakšen krasen dan je danes!' je zaklicala ,mojanajbolša prijateljica Izabela. 'Res je. Sončno in toplo!' sem ji odgovorila. Izabela se je zasmejala. Dobro me je poznala: scoje počutje nadvse rada opisujem z izrazi iz vrmeenskih poročil.' ' Če še malo ostaneva pri vremenu, Izabela: ali veš, kaj imajo skupnega učitelji in oblaki?'
'Učitelji in oblaki? Prav ničesar,' je odločno rekla prijateljica.
Sedeli sva sredi Stuttgarta na robu velikega vodnjaka, ki stoji na trgu pred Bovim dvorcem, hladili stopalav vodi in uživali zadjo soboto poletnih počitnic. 'Pojma nimaš!'
Počakala sem toliko časa, da je Izabelo skoraj razgnalo od radovednosti: ' No, povej že! Ne bodi tako skrivnostna!' 'Če že hočeš vedeti, Izabela: Dan je lepši če jih ni!'
Odgovor je na Izabelo naredil velik vtis. Presenečno je dvingnila obrvi. 'Res je!!' 'Saj ti pravim. Če bi mene kdo vprašal, bi zlahka shajala brez učiteljev in šole.'

Izabela:

js:

30. junij 2011
next
30. junij 2011
u37271
u37271
nexti
30. junij 2011
next : D
30. junij 2011
next
30. junij 2011
u36875
u36875
okej. hwala da beretee:*
nextam:
'Kako prosim? In to praviš ti Inna? Ti, ki so doplodn v šoli, popoldne, pa hodiš še k baletu? Učuitelji dopoldne in popoldne? Nihče iz našega razreda nima toliko opravka z učitelji kot prav ti!' 'Pa saj vendar so popolnoma različni. Brez tistih v šoli bi zlahka shajala, brez učiteljice baleta pa nikoli. Saj veš, kako s že veselim začetek vadbe. Počitnice so sicer dobra stvar, toda medte, sem že čisto zaravela.' 'Ne pretiravaj. Saj si mi povedla, da vsak dan vadiš,' mi je ugovajala Izabela. In imela je celo prav!
'Seveda vadim. Vaje za sproščanje, raztezanje, malo treninga za moč..... Toda vse to ni nič!!
30. junij 2011
next
30. junij 2011
u36875
u36875
js med baletom

30. junij 2011
u28700
u28700
NEXT
30. junij 2011
u37271
u37271
next. 3 nexte ž mš. xD

ubila se bom če neboš nextala
30. junij 2011
u36875
u36875
hihihih:3

že nextam:
Pomigala sem s prsti na nogah. Moja mama je kot otrok obiskovala zasebno šolo baleta, in ker sem bila po njenem mnenju gibčna, kot nekoč ona, lahka in suha sta me z očetom malo po šestem rojstnem dnevu vpisala k baletu. Takoj mi je bilo všeč, počutila sem se kot riba v vodi in pri sedmih so me sprejeli v pripravnico baletne šole John Cranko. Nateden smo imele le poldrugo uro vadbe, kar se mi je zdelo strahovito premalo. Zato sem spremljala prijateljico Eleno, ki sem jo poznala iz vrtca in ki je še naprej obiskovala zasebno baletno šolo, tako da sem lahko plesala vsak dvakrat na teden. Pri devetih letih smo vadili štirikrat na teden, pri enajstih pa šestkrat na teden: vsako popoldne od ponedeljka do sobote. Zame to ni nič hudega, nasprotno, balet spada k mojemu življenju prav kakot to da pijem in jem. V baletni šoli sem v skupini kjer smo 1o deklet.
baletke: (tista v sredini sm js)

spet rabim tri nexte, da nadaljujem zgodbo.
30. junij 2011
u37271
u37271
next
.next
.next

ewo ih.
30. junij 2011
next
30. junij 2011
u52963
u52963
next
30. junij 2011
next
30. junij 2011
u13132
u13132
Next
30. junij 2011
u36875
u36875
ohh:$ dobla sm 5 nextov. zgleda da je to moja najbolša zgodbico dosleej hwalaa
že nextam:

Sedaj pa še mau o družini. S starši in desetletnim bratom Tomom živimo v Stuttgartu, v predelu Diemershalde. To je izvrstno, kajti tako lahko grem vsepovsod peš: do svoje gimnazije ter do baletne šole v Urbanstrasse. Tudi do mestnega središča nimam daleč, običajno se ne vozim s tramvajom ali podzemno, niti ne grem s svojim kolesom.
Naša hiša leži na stmem pobočju ob takšnih stopnicah in moja babica, v katere hiše vsi skupaj živimo, pravi, da ima tako zdravo srce samo zato, ker je v življenju toliko hodila po stopnicah.
Zdrznila sm se, ker me je Izabela dregnila v rebra. 'Hej, Inna, ponoči sanjaj!' povej, koliko časa še misliš hoditi k baletu?'
od groze sm skoraj zdrsnila v vodnjak.'Se ti meša, Izabela? Zakaj me to sprašuješ? Vedno bom plesala. Balet je moje življenje. Zapolni si to VEDNO!' Skočila sem na rob vodnjaka, postavila noge v prvo pozicijo, razprla roke in jih počasi dvignila, in nadaljevala z gibami ko smo se jih učili pri baletu.Mimoidoči so mi navdušeno zaploskali, nekdo pa je celo zaklical: 'Še enkrat ljubica!' ....
30. junij 2011
u13132
u13132
Next
30. junij 2011
next
30. junij 2011
u37271
u37271
hah. neext
30. junij 2011
Next ;P
30. junij 2011
u36875
u36875
mam spet tri nextee. necerjetno napišem zgodbico in 11 minutah še speet :** hwalaa vam

Zasmejala sem se ljudem in jim po zraku pošiljala poljubčke.'Nekega dne se bom takole zahvaljevala občinstvu po nastopu,' sem rekla Izabeli. 'In ko bo potem na velikih plakatih pisalo mojee ime, no takrat bom pa lahko rekla, da mi je uspelo. 'Misliš, da boš kdaj res prilezla tako daleč?'je uanimalo priateljico. 'Ne mislim, ampak VEM.' 'Super,' Izabela je zavzdihnila. Ima rdečkaste svetle lase, super postavo, lepe modre oči in še in še.. Najraje poležava v ležalniku na vrtu, bere kakšno dobro knjigo in ob tem je bonbone ali čokolado z lešniki. 'Res Inna, zavidam ti. Že zdaj veš, kaj boš počela v življenju. Jaz prav ničesar ne vem. Edino, kar mi je za zabavo so knige, filmi in zabava. Pa nakupovanje seveda. Škoda, da imaš tako malo časa, inna.
Prikimala sm. Res je bilo škoda, toda tega pač nisem mogla spremeniti. Pravzaprav sem imela le med počitnicami čas za Izabelo. Če ne bi stanovali tako blizu in ne bi bili sosedi bi bilo najnega prijatejstva še zdavnej konec. Včasih tudi nimam časa za domače naloge. Takrat zgodaj vstanem pozvonim pri Izabeli in lahko mirno prepišem nalogo. Izabela vedno naredi vse naloge, saj ima ogromno časa. Ni piflarka, je pač takšna, da jih vedno naredi. ''Pridi greva na sladoled.' sem predlagala kosem se spomnila, da bom njeno pomoč potrebovala tudi v tem šolskem letu. 'Te povabim!!' ......
30. junij 2011
u37271
u37271
next. nujnoo.
30. junij 2011
nextttttttt
30. junij 2011
u36875
u36875
hwala ze nextee. nextala bom zvečer al pa zgodi ju3..
30. junij 2011
u36875
u36875
Tega Izabli ni bilo treba dvakrat reči. S kornetoma v rokah sva sedli na stopnice ob Malem dvornem trgu. Lizali sva sladoled in si ogledovali ljudi, ki so hodili po opravkihm se srečovali s prijatelji ali se, otovorjeni z nakupovalnimi vrečkami odpravljali proti železniški postaji ali garažni hiši. Stopnice pa niso namenjene le hoji, temreč tudi posedanju, Na njih ob vsakem času srečaš tega ali onega znanca. Tudi to soboto je bilo tako.Komaj sva sedli, že sem dregnila Izabelo: 'Poglej tamle prihaja tvoj dragi!!' Skoraj je poskočila 'KJE?' 'Tamle! Te je že zagledal in prihaja po stopnicah!' 'Ojoj, pa ravno danes me more videti, ko se nisem niti malo uredla' je zastokala Izabela.'Sploh pa Inna, Jan ni moj dragi. Le kako lahko kaj takšnega sploh pomisliš?'
Izabela! To ni moja zamisel, temreč povsem očitna stvar! Ti si zardela, Jan je zardel...Le kaj še hočeš? ' ...RABIM TRI NEXTE DA NEXTAM ZGODBICO

Izabelin dragi Jan:

30. junij 2011
next
01. julij 2011
u36875
u36875
še en nex pa nextam
gaja < 3 bom prebrala
01. julij 2011
u51999
u51999
wau to pa je kul. next