Forum
Ta članek sem našla v coolu. Tiste ki ga berete zgodbo najbrž poznate. Ostale pa si jo lahko preberte tukaj.

MORILEC IZ SERIJE

STEVEN MILES (17) je ubil svoje dekle tako, da je oponašal priljubljenega detektiva-morilca Dexterja.

Steven Miles iz angleškega mesta Oxted je cele dneve gledal različne detektivske serije, kriminalke in grozljivke. Njegov najljubši lik, s katerim je bil naravnost obseden, pa je bil detektiv-forenzik Dexter, serijski morilec iz istoimenske ameriške serije. Steven naj bi v družbi večkrat povedal, da bo nekega dne nekoga ubil po vzgledu Dexterja. "Velikokrat se mi zdi, da sva z Dexterjem ena in ista oseba," je napisal v SMS sporočilu svojemu 16-letnemu dekletu Elizabeth Thomas. Na koncu je grozljivi načrt tudi uresničil. Elizabeth je povabil v svojo hišo, kjer je imel že vse pripravljeno za uresničitev svoje grozljive in podrobno načrtovane ideje. Svojemu očetu kirurgu, je ukradel kirurški pribor, celotno sobo pa je zaščitil s plastično folijo, tako kot v seriji. Napadel jo je z nožem in po nekaj vbodih po celem telesu je nesrečna Elizabeth izdihnila. Steven je njeno telo zavil v folijo in ga prekril s plastično ponjavo. Ko je Elizabethina sestra Sophie poklicala Stevena, da bi izvedela, kje je njena sestra, ji je ta hladnokrvno odvrnil:" Naredil sem nekaj res groznega!" Policija, ki je takoj prihitela na kraj dogodka, je bila zgrožena nad hladnokrvnostjo, s katero je bil zločin storjen. Po večmesečni preiskavi je primer končno prispel na sodišče in Stevena so obsodili na 25 let zapora!
13. januar 2015
STEVEN

ELIZABETH

13. januar 2015
TO SE JE ZGODILO V VELIKI BRITANIJI!
13. januar 2015
Ja sem brala to v coolu mislila sem si samo WTF
13. januar 2015
u198897
u198897
tut js sm to prebrala in ne morem verjeti da takšne osebe obstajajo
23. avgust 2015