Hey tukaj bom pisala komaj svojo 2 zgodbico prosila bi da to berete malo starejši ......Hvala za razumevanje.......
_______________________________________________________________________________________________________

1.del

Bila sem stara 16 skoraj 17 let....Bila je jesen bilo je tik pred počitnicami moja dobra prijatelica Špela je takrat praznovala rojstni dan povabila je par svojih prijatelic vklučno z mano odločila se je da nas povabi na party v btc takrat je bila navada da smo bili pred samim klubom in se zunaj družli preden smo odšli noter raven je bil vklučen alkohol in tudi trava jaz se tega nisem dotikala kr sem bila dokaj pridna in pametna ko smo tja prišli so se ljudje že zbirali ob stari želežniški progi ker je bil to izredno priljubljen prostor vsaka se je zapletla v pogovor z drugimi ljudmi kmalu se je pričel kazati vpliv alkohola ped samo zabavo smo si punce (bile so 3 jaz Špela in Ana)obljubile da bomo pazile ena na drugo in da bo ostala vsj ena trezna da se kj ne zgodi.....
____________________________________________________________________________________________________

Se opravičujem za kratek Next nimam več časa nadaljujem čez par nextov
28. december 2017
lahk nadaljuješ?
28. december 2017
ok ampak bo res kratek
28. december 2017
2.del

ampak v tej situaciji je bilo toliko ljudi da smo izgubile druga drugo klepetale smo vsaka z svojimi znanci vsi smo ze bili pod vplivom alkohola ampak ena punca je šla zares predaleč sedela je na pločinku vsi so jo kledali ampak ona je bila pod tako mocnim vplivom da se je samozadovoljevala sredi množice ljudi nekateri fantje so tudi snemali zato je bila po koncanih počitnicah tarča posmeha spoznavala sem na zabavi veliko novih ljudi in tako sem padla enemu fantu v oči ves čas je biu ob meni me hotev objemati in vmes me je spraševal ali imam fanta sem samska......ker sem se ga htela znebiti sem rekla da ja da ga imam čeprav sem bila samska še naprej je drezal vame in mi govoril da moj fant nikoli nebo nic izvedel in take stvari...... Fant je biu dokaj privlačen imel je svetje oči svetlo rjave lase in top postave kot se spodobi ponavadi se nikoli ne zapletem z fantom ki ga ne poznam a tokrat sem popustila fant me je dvignil.......
28. december 2017
nadaljuj ful mi je všeč
28. december 2017
3.del

Odnesel me je na klopco in tam sem se naslonila na njega začela sva se poljubljati bila je čista tema in neben naju ni motil dokler ni posvetila v naju najmočnejša svetilka sveta PRISEŽEMMM!! bila je policija ker smo bili preglasni in ker smo razbijali vse kaj je mogoče so jo seveda poklicali
nisva se zavedala kaj se dogaja vsi so bežali tudi midva sva se vstala fant ki nikolnisem izvedla kako mu je ime je zbežal mene je policistka močno zgrabila za roko in me odpeljala v kombi tam smo se posedli na klopco in čakali da so nas začeli zasliševati polek mene je sedel.....
____________________________________________________________________________________________________

Next?
30. december 2017
Next
30. december 2017
Next
30. december 2017
4.del

Zelo čeden blondinec bil je zelo umirjen in res se mu je videlo da ni bil ničesar kriv tudi njega so zgrbili po naklučju ko so nas polcisti izpraševali za ime in priimek sem se zlagala sej sem se bala da bi starši kaj izvedeli tako so šli v njihovo bazo to prevriti tačas smo ostali v kombiju sami.....
============================================================================== ZELOOO MI JE ŽAL IN SE OPRAVIČUJEM ZA TAKO KRATEK Next AMPAK ZANIMA ME KAJ MENITE O MOJI ZGODBI IN KAJ MISLITE DA SE BO ZGODILO....
02. januar 2018
Next
ful mi je všeč
02. januar 2018
Next
02. januar 2018
5.del
Tega fanta sem takoj zecela sprasevati kaj se bo zgodilo z nami takoj me je zacel miriti in mi razlagati da bo se vse vredubin da naj ne skrbim tako smo koncali z policijo in izpustili so nas iz avta cela prestrasena nisem vedela kam nej grem in tako sta me opazila 2 fanta iz naše šole nikoli se nismo kaj prevec pogovarjali ampak prepoznala sta me in prisla sta do mene me zacela miriti mi povedala da sta tudi onadva bila velikokrat ze zaslisana in da se potem ni zgodilo nic in da starsi nikoli niso izvedeli tako sta me pomirila in pospremila domov zjutraj sem se vstala in se prejsnega dneva ne prevec dobro spomnila sla sem pod tus da sem malo razmislila o vsem na svoji kozi sem opazila poljube in na roki napisano številko takoj sem se spomnila tistega fanta s katerim sem se poljubljala pisala sem mu in tako sma si pisala in postala besteka minil je mesec in.....
---------------------------------------------------------
Kaj mislite da se bo zgodilo??????
Next???
09. januar 2018
Next
09. januar 2018
Si želite nove družbe, kjer boste kot sam človek vredni?
Pridružite se, tovariši!
Dobrodošli vsi, ki vas zanima
http://www.igre123.com/forum/tema/chat-for-my-comrades-klepetalnica/195282/1

26. januar 2018
Next
27. januar 2018
**✿❀GayFant❀✿**
**✿❀GayFant❀✿**
To zgodbo si dobesedno fejkala od Lane. Njen video čaj z lano - https://www.youtube.com/watch?v=jBJ_KH0cOgE&t=29s.
01. februar 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg