Forum
Sociopath l Niall Horan ff
Ira Zara Worthy - She is the one. She will change him; he will became a better person becuase of her. When she's around him; nothing's hopeless. She is a harmless girl with a good, great and big mind. She wants to help everyone and everything is more important than her. So that's why she decides to help Niall with all the problems he deals with. But will she sucess? Will she save him from everything? Will he survive it all without her kindness and love while he is pushing her away?

Way too many tears.
Way too much pain.
Forbiden love.
Almost impossible friendship.

How will this end?

Prolog l Sociopath l Niall Horan ff
''Ne!'' sem glasno protestirala. ''Ne grem nikamor! Rešila te bom ne glede na vse.'' sem šepetajoče in napol v joku rekla. ''Ni mi vseeno zate!'' sem se dodala. Prišel je do mene in me zgrabil za obraz; ''Zakaj? ZAKAJ?'' mi je kričal v obraz. ''Ker te prekleto ljubim!'' sem mu zakričala nazaj in začela jokati. ''Prekleto ljubim.'' sem ponovila on pa me je spustil in šel nekaj korakov proč od mene. ''Kako lahko ljubiš pošast kot sem jaz?'' mi je zašepetal, ko je pokleknil pred mano. ''Nevem.'' sem odvrnila. ''Vidiš.'' je nežno rekel in se nasmehnil. ''To je dokaz več, da ni res.'' je kriče dokončal in spet šel nekaj korakov proč. ''Zakaj mi to počneš?'' sem mu skoraj brez glasa zakričala. ''Ker lahko.'' je odvrnil in se nesramno nasmehnil. ''Nekje globoko moraš imeti čustva.'' sem zašepetala bolj sama sebi, kot pa njemu, čeprav mu je bilo namenjeno. ''Čustva, kaj? Zaradi njih ste ljudje pomehkuženi.'' je zopet bil nesramen. ''Kaj ti nisi človek?'' sem mu jezno rekla in brisala solze. ''Sem rekel, da nisem?'' je odvrnil in prišel do mene ter še enkrat počepnil. ''Sem; le, da brez čustev.'' mi je nezno zasepetal. Nova solza mi je spolzela po licu. ''Ne joči.'' je nežno rekel in mi obrisal solzo ter se mi nasmehnil. ''Ne? Kaj tebi mar za to? Malo prej si bil še čisto brez čustev!'' sem mu zakričala v obraz in izpustila nove solze. ''Odidi že!'' je zakričal nazaj. '' Zakaj še nisi odšla? Kaj še čakaš? Vse, VSE bo bolje, ko te nebo več!'' je še vedno kričal in vedno več solz je teklo po mojem obrazu. ''Zakaj bi?'' sem rekla upajoč, da mi ga bo uspelo prepričat v nasprotno, čeprav sem že skoraj obupala. ''Zakaj nebi?'' mi je vrnil vprašanje in se zvito nasmehnil. Oči sem zaprla in se poskušala pomiriti. Niall je odšel na drugo stran sobe in se sesedel na tla. Odprla sem oči in se splazila do njega. Roke sem mu položila na obraz tako, da sem mu ga z njimi objela. ''Niall prosim te.'' sem mu rekla in še vedno imela upanje, da mi bo uspelo, čeprav ni kazalo dobro. ''Ljubim te.'' sem zašepetala in dovolila solzam prosto pot. ''Prosim, prosim.'' sem še vedno moledovala, njegove prečudovite modre oči pa so se rahlo zasvetile in kmalu navlažile. ''Oprosti.'' je zašepetal in pogledal nekam za mano. ''Med nama nič nebo nikoli.'' je rekel in strmel v nekaj. ''Nikoli ne reči nikoli.'' sem z zlomljenim glasom rekla in ga še vedno gledala v oči, ki so se vlažile. ''Si bom zapomnil.'' je rekel in me končno pogledal v oči in še v isti sekundi mu je stekla solza. ''Me imaš vsaj rad?'' sem ga obupana vprašala. ''Niti to.'' je z malo zahripanim glasom odvrnil in prijel moje roke ter jih grdo 'odtrgal' z njegovega obraza. Zdrznila sem se in čustila, da prihaja nov naval solz. Vstal je in šel do vrat. ''Nočem te več videti, zato izgini še preden se vrnem.'' je rekel in odšel iz sobe. ''O moj bog.'' sem si zašepetala. ''Zakaj ljubezen tako boli?'' sem še vedno na glas govorila sama sebi. Solze so mi neustavljivo tekle in nikakor jim tega nisem želela preprečiti. Pustila sem jim prosto pot česar Niall-u nočem. Bi mu morala?
omfg tis nora to je popouno,asdfg brez besed sem to je popounost :$$$$ vsako zgodbico popouno pišeš sm tale je pa fak prfektna,nebom se razpisvala k se mi neda sm ok brez besed :3 *0*
Čimprei en vlk neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <33333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
24. avgust 2014
OMG ITS PERFECT
NEXTTT
I LOVE THIS STORY
NEXTT
IM CRAZYYYY
NEXTTTTTT
ZAKAJ LJUBEZEN TAKO BOLI?
TO SE TUT JS SPRASUJEM AHHAHA
NEXTTT
24. avgust 2014
In naslovnca is amazayn
24. avgust 2014
u178008
u178008
od kje teb ideje zenska? *0* zahtevam neeeext!<3
24. avgust 2014
faaaaaaak kok je svetouno!!!! hitr next!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
24. avgust 2014
omg perf
srsly one of the best stories
nextttttt
24. avgust 2014
O faaaak *0*
Neeeeeeext
24. avgust 2014
u166108
u166108
Next
24. avgust 2014
u177714
u177714
Next *_*
24. avgust 2014
Neext!
24. avgust 2014
u172733
u172733
PIZDA TI MATERNA MENE BO POBRAAAAAAL!!¡!
KA TI HOVPCES DA SPET POSTANEM ZASVOJENA??
KER TOLE JE AWESOME REEEEEEEEES<333
IN TAK SM LUBOSUMNA KER SI TAK FUCKING DOBRA PRJATLCA,TAK DOBER PISES,TVOJE IDEJE SO UHHHHH DOBREEEE!!!!

IN TOLE JE TOOOOOOOP SZBSUSBXGSBSISNSHSBSJSOSHSBSHSHSNSJNSJS IM DAAAAYYINGGGGG!!!!!!<3

FUCK HAHAHAANPRVO SM MISLA DA BO ZGODBA U ANGLI XĐ
HAHAHAH CE BI JST KEJ TAKEGA PISALA BI SE UCITLCA U GLAVO ŠUTNALA Z REVOLVERJEM CE BI BRALA HAHAHA XĐ

VRJETNO SPLOH NEBI ZNAL BRAT KER BI BLO TAK AL TAK POL U SLOVKI XĐ

PAC REEEEES JST SM OBSEDENA Z USEMI TVOJIMI ZGODBICAMI,IN PLLSSSS HELP ME WITH WRITING MY FF HAHHA XĐ

FUUUUCK PA MOJ MOCEEEEK IGRA NOTTT!!!!

UHHHHH NIALL WHY ARE U SOOO SO SEXEY??

SUCK IT BITCHES HE IS MINEEEEE!!! XĐ

ONLY MINEEE!!! XĐ

SAAAM FUUUCK ZAKAA JE TAK HUDOOOBNNNN????

IN OMFG NASLOVNCA JE PERFERFFFFFFFFFFECCCTTTTTTT!!!!!

JUJ TO BO REEEEES SE EN AWESOME FF IN PAC OMFG I LOVE U BABE XĐ

HAHAHAAHAHAHAHAHA NEEEEEEEEEEXTI MI PIZDA TI MATERNAAAAAA!!!

NEEEEEEEEEEEXT+ REEES SOREH KER NI RASPISA SAM SUCK IT BITCHES NE LUP SE MI HAHAHA
Hahahhahahaha xđ

NiCE SLIKICA <333

UGLAVNEM

N
E
X
T
!!!!!!!!
AND PLEASEEEEEEEEE LAHK DOBIM POSVECEN NEXT HAHA? XĐ

PA REEEES SOREHKER NI RAPISA :/ PIZDA CE SE MI NE LUUUP HAHAH XĐ

BYE BYE MAFFF ;**
24. avgust 2014
u100166
u100166
neext!
24. avgust 2014
FUUUUL DOBRI ZAČETEK. *O*
KOMAJ ČAKAM NADALJEVANJE!<3
NEXT!
24. avgust 2014
u160233
u160233
Wauuu, ful dobr začetek.
Komaj čakam na prvi del.
NEXT <3
24. avgust 2014
next
perfecto
24. avgust 2014
Damn, I fucking love it :$
Neeeeeeeeeeeeeeeeext
24. avgust 2014
u122384
u122384
Caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarskooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!
Tooooooooorej?
Kje je MOJ next?
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!
24. avgust 2014
next plis
24. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
This is THE BEST ne ni prave pohvale za pisanje !
24. avgust 2014
Neeeeeeeeeeext *_*
24. avgust 2014
u176150
u176150
Next
24. avgust 2014
OH GOD.
DOBRO DA SI MI LINK TEGA POSLALA DRUGACE BI OBZALOVALA DA NEBI TEGA PREBRALA*0*
I THINK THAT I'M FUCKINGS OBSESSED WITH THIS STORY
OH GOD.
PREDLOG JE AMAZAYN*0*
NASLOVNA JE FAB*0*
NEXT JE TOP*0*
USEEE JE PERF*0*
OBSESSED.
HOW CAN YOU DO THIS TO ME xc
FAB FAB FAB*0*
OHOH IS IT WEIRD IF I LIKE THIS TYPE OF NIALL? xđ
OH GOD.
SRSLY SE MI ZAJ SPOKAJ IDI NEXTAT,
PLEASE? xđ
NEEEEEEEEEEXT*Q*
24. avgust 2014
next . . . so že ostali use povedal haha
24. avgust 2014
OMG ženskaaa!!!! KoooK je to faking najboooooolš!!!!!!! Mašš da se mi spakeraš neeeeextttaat taaaaakooooj!!!!!! <33333 *___*
24. avgust 2014
u172703
u172703
next
24. avgust 2014
u127671
u127671
fak popolno*--------*<333
neeeeeeeeeeext!!
24. avgust 2014
u178455
u178455
omg nujno next! *____* full hvala, ker si mi poslala zgodbico na zs <3 res je perfect *___* sociopati so ljudje, ki nimajo čustev kajne? boga :c zakaj je niall do nje tak :c čimprej next!
24. avgust 2014
u60555
u60555
Next
24. avgust 2014
neext
24. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg