Forum
u152522
u152522
1.POGLAVJE

''1,2,3... Drži!'' Solza mi zdrsi po licu. ''Boli!'' Kakor da me ni. Le prazne besede. Bolečina.
''19,20,21...'' Zaprem oči. Še nekaj sekund. ''27,28,29...''
''Vstani!'' Globoki glas in močne roke me postavijo na noge. Zgrudim se kakor mrtvec. ''Boli...'' še enkrat zavzdihnem.

''Si v redu? Zveniš žalostno.'' Končno. Nekdo, ki bo poslušal. Nasmehnem se sama sebi. Telefon naslonim na uho. ''V redu sem, hvala. Pogrešam te.'' Kot strel v srce je bolečina prodrla v globino krvavo redečega organa. Tišina. ''Luke?'' zašepetam.
''Tu sem.'' v joku izreče. ''Jočeš?'' ''Ne zdržim več. Vsak dan si govorim, da te bom spet videl, a v resnici vem, da nikoli ne bo, kot je bilo.'' Vdihne. Izdihne. ''Ne govori, Luke, ne govori kar ni res! še en mesec in bo konec šole. Prišla bom.''
''Rose, ne laži. Ljubim te, a tako ne gre več. Zaslužiš si mnogo boljše, kot imaš.'' Prekine.
''Luke...''

~MIRANDA ROSE | 17 |

''Večerja!'' Zaslišim iz kuhinje. ''Prihajam!'' zakličem nazaj. A se ne premaknem. ''Večerja, Rose!''
''Rekla sem, da prihajam!'' Zavijem z očmi in se zakotalim z postelje.
**************************************************************************************************************************
2.POGLAVJE

''Pojdi z mano, Rose, prosim! Imam dve VIP karti!'' Že dve uri slišim ena in isti stavek. ''Prav, a le tokrat.'' Od veselja moje najboljše prijateljice še cel dan čutim posledice oglušelosti. ''Hvala, hvala, hvala, hvala, Miranda Rose!'' ''Samo Rose.'' se predirno nasmehnim. ''Seveda.'' ''Ella, nekaj ti moram povedati...'' Vdihne, kakor morski slon, v upanju da ne gre za koncert njenega najljubšega boy banda. ''Ne, ne skrbi. S tabo grem.'' Oddahne si. ''Z Lukom sva šla narazen.''
''O fak.'' zakolne. ''Ne skrbi, preživela bom.'' ''Lahko si z Niallom. Jaz bom z Harryjem prav?''
Zasmejem se. ''Prav.'' Ella resno misli, da lahko dobi Harryja? No, vso srečo, pomislim.

~ELLA | 16 |

***************************************************************************************************************************
3. POGLAVJE
''Greva hitro v zaodrje!'' Močen stisk roke me zvleče bog ve kam. ''Sta vidve Ella in Rose?'' Prikimava mladi ženski nepopisno lepih obraznih potez. Ella seveda navdušeno, jaz bolj malo. ''Fantje so tamle.'' S prstom nama pokaže vrata.
Čutim, kako Ellino srce bije. ''Ženska, umiri se.'' zavijem z očmi.
Ella steče v objem - seveda, Harryju. ''Ne zadavi ga, prosim.'' ji zašepetam, ko se pribljižam.
Vsi pogledi zletijo name. ''Okej, okej, zadavi ga!'' Dvignem roke k višku.
Harry se zasmeje. Oh, ta smeh. Ne, ne, nehaj, Elli je všeč. ''Kako ti je ime?'' zaslišim irski naglas. ''Rose.'' ''Miranda Rose'' me popravi Ella, ki še vedno stisnjena k Harryju naslanja glavo na njegova prsa.
*************************************************************************************
Oprostite, ker ni velik več. Ampak pisala nism tko že skor eno leto :'D
I hope you like it anyways :3
05. november 2013
u155654
u155654
Neeext *w*
05. november 2013
u153281
u153281
Neeeeext!! °__°
05. november 2013
u28319
u28319
Neext:*
05. november 2013
neeext
05. november 2013
nnnneeeexxttt :**
06. november 2013
u152522
u152522
btw, hvala vam. ne veste kok mi to pomen :3
-------------------------------------------------------------------------
4. POGLAVJE
Vržem se na posteljo. ''Si lahko prosim tiho? Vsaj sekundo?'' zasikam prjateljici. ''Je kaj narobe?'' me sarkastično pogleda. ''Ne, samo ustavi svoje konje, ljubica.'' se nasmehnem.
Spet začne poskakovati.
''Nehaj, Ella!'' zakričim.
Tokrat jo je rešil Harry, ko je potrkal na vrata sobe.
''Mrtva si.'' je tiho zabrusim in stečem odpret vrata.
''Kaj?'' zazjam v zelene oči. Kakor bi padla v brezno svojih sanj. ''Je vse v redu?'' Nasmeh se mu zbriše z obraza zato prepustim nadlegovanje Elli. ''Harry!'' stisne mu objem. ''Videla si ga pred pol ure, pusti ga!'' zakričim, medtem ko se sprehajam po prostoru.
''Kaj ji je?'' zaslišim šepetanje.
''Pustil jo je...''
''Imela je fanta?''
''Seveda sem imela fanta!'' zaškrtam z zobmi.
A bolj kot jezna, bila sem razočarana. Moram biti tu, med samimi kreteni - tokrat vključujem tudi Ello, namesto, da bi iskala Luka.
''Oh,'' izdavi Harry. ''oprosti...''
''Že vredu.'' pogoltnem slino. Predvidevam, da Harry bulji vame z razdalje 5-ih metrov.
''Zdaj pa izginita.'' Dvignem pogled in ga usmerim k vratom. Postavi izgineta.
Izbruhnem v jok.
**************************************************************************************
5. POGLAVJE
Še vedno rdečih oči se odpravim v kopalnico. Lase si spnem v nemarno figo in se pogledam v ogledalo. Zavzdihnem. Po nekaj mnutah se le zgnajvim in se odpravim iz sobe.

''Lou, grem,'' reče Zayn. ''k Perrie.'' še pojasni in izgine. ''Tudi jaz bom odšel. Ella si želi ogledati studio.'' zamomlja Louis. ''Prav.'' se prisilno nasmehnem.
''Reci Harryju naj me pokliče.'' Prikimam.
''Ell-Rose!''
''Hej Niall.'' na kavču naredim nekaj prostora. Sede zraven.
''Kako si?''
''V redu,'' hitro odvrnem, še vedno strmeča v klubsko mizico pred mano.''
''Jokala si-''
''Ne,'' Pogled usmerim proti modrookemu blondincu. ''Nisem.''
Harry se privleče k nama. ''Gremo jest,'' reče Niall in s tem prekine moje razmšljanje.
Ker smo se strinjali vsi, smo končno našli zavetišče v manjši restavraciji.
''Mmogrede, Harry,''
Nič. Niti pogleda me ne.
''Louis je rekel, da ga pokliči.'' dokončam svoj stavek ter pogoltnem velik zalogaj sline.
Z Niallom se spogledava. Nasmehne se.
''Fanta,'' končno se dva pogleda zazreta vame. ''Ravno sem se razšla in naj vama ne pade na pamet kakšno osvajanje - sploh pa ti Harry.'' Ostanem resna.
''Ampak-''
''Nič ampak, Niall. Rekla sem ne in ne je ne, v redu?''
Zbledi mu nasmešek, a prikima.
**************************************************************************************************
damn grejo ta poglavja hitr ane? bom mal bl počas-daljš pisala :'p
pol mal več < 3
06. november 2013
nnnnnnneeexxttt <33 popolno! *o*
06. november 2013
u153281
u153281
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. november 2013
u152522
u152522
ok, k sm lih prosta vam bom nextala :'D dougcajt mi je no -.-''
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
6. POGLAVJE
Naslednjo uro smo le sedeli in jedli. Vase sem spravila le nekaj grižljajev. ''Bom plačala.'' se oglasim po dolgi tišini. ''Bom jaz.'' naenkrat izdavita fanta. Ignoriram in plačam. ''Jaz grem domov.'' se podviza Niall. ''Naj bo,'' objamem ga in se poslovim. ''Kasneje,'' se še nasmehnem.

''Niall ti je všeč, kajne?''
Ustavim se. ''Ne, všeč mi je moj bivši.'' jezno odvrnem.
''Pa vseeno,''
''Ne, nehaj.'' Sem na kakšnem zasliševanju? ''In tudi če mi bi bil, pa kaj? Imaš problem? Reši ga, ker jaz ga ne bom.'' zamomljam.
''Nimam problema.'' Plašno me dohiti.
''Sploh vidiš svet ob sebi?''
''Ja, seveda ga. Ga ti?'' mirno odvrnem.
''Ja, ampak mislil sem-''
''Tudi to vidim, Harry! Vem, kako 'poseben' si in koliko punc te želi objeti, ampak jaz sem tukaj zaradi svoje prijateljice, ne zaradi tebe!''
Nekako sem že vedela, da bo to slaba poteza, saj je okoli naju čebnelo od novinarjev. Nekateri so me zasliševali, a le na nekatera vprašanja sem odgovorila. ''Ne, nisem njegova simpatija ali nova punca, sem le prijateljica dobitnice dveh VIP kart in One Direction me prav nič ne zanimajo, in poleg tega imam fan-'' Pomislim. Nimam fanta in One Direction me zanima, Niall je luškan, Harry je privlačen, moja prijateljica pa pozablja name. ''Fanta.'' se dokončam po trenutku tišine.

*****************************************************************************************
7. POGLAVJE
Nisem spregovorila, le prikimala sem vsem vprašanjem.
''Si v redu?''
''Seveda sem,'' se nasmehnem Niallu. ''Samo malo utrujena in...'' Utihnem.
''In?''
''Nič, pozabi.''
''Naj bo.'' vidim, kako spusti pogled. ''Kje je Harry?''
''Nevem.'' zamrmram.
''Všeč ti je, kajne?'' Spet tisti pogled. In isto vprašanje.
''Ne, Niall.'' V glavi mi je zaskelelo. Toliko a zaupanju. Samo lažem.
''Pač,''
''Kako naj dokažem, da mi ni?''
''Poljubi ga.'' Zaslišim tihe korake. In grob ta glas...
''Ne! Nehajta!'' Iz oči mi spolzijo solze. ''Oba sta krasna, ampak ne!''
''To pomeni, da ti je všeč,''
''Zakaj ne odnehaš?'' zašepetam komaj slišno. ''Niall, odnehaj, prosim.''
Noge sem stisnila k prsim in glavo položila na kolena. Slišala sem, kako se prijatelja prepirata. Uničila sem prijateljstvo. Pravzaprav kar dve. Ko Ella izve, da sem bila z Harryjem v javnosti me bo ubila. In če rečem, da mi je vseeno? Še ena laž.
***********************************************************************************
brezveze sj vem no :'c
06. november 2013
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxtttttttt <33
i am loving it <33
ksenija prijazno komentira
06. november 2013
u152522
u152522
dobr to :'p
js bi več bralcev sam kk, k ne pišem tku dobr o:
06. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
06. november 2013
u152522
u152522
8. POGLAVJE
''Hej.''
''Hej.'' Obrišem solzo.
''Rose,''
''V redu je, Luke.'' nerazločno izdavim med jokom.
''Ni,''
''Saj ti je vseeno.''
''Ni mi, le...-''
Prekinem, saj se Harry znajde sredi moje sobe. Hitro obrišem živo rdeče oči.
''Želiš?'' zavzdihnem. Ker je bila tema nisem razločila razpoloženja na njegovem obrazu, a glas je zvenel nenavadno.
''Niall ti sporoča, da mu je žal.'' zamomlja.
''No, sporoči mu, da opravičila ne sprejmem.''
''Vedel je, da boš to rekla, zato vseeno vstraja.''
''Sporoču mu da kar naj vstr-'' Prekine me.
''Ja? Kar sama mu povej.''
Čutim, kako se je postelja pogreznila, kar je pomenilo, da se je Harry usedel. ''Nisi jezen?'' zašepetam. ''Uničila si naju.'' ''Naju? Midva ne obstajava, dragec.'' ''Mislil sem naju z Niallom.'' Začutm, kako zardim. ''Oh,'' nekako se mi ustnice prevesijo v manjši nasmešek.
''Sta se Ella in Louis že vrnila?'' prekinem neprijetno tišino.
''Ja.'' na kratko odgovori.
''Je Niall jezen?''
Ne dobim odgovora.
''Ella je kar prijetna, kajne?''
Tokrat so se mi oči že privadile na temo in opazila sem, kako se Harry nasmiha. Namenil mi je prijazen pogled.
''Vem, da je zaljubljena vame, ampak...''
''Ni zaljubljena, obsedena je.'' ga hitro popravim in se zasmejem.
''Ampak meni si všeč ti.'' se dokonča. Prevali se na bok in se zastrmi.
Nastane tišina.

Odprem oči. Glava mi počiva na prsih Harryja. Moram priznati, ni ravno udbno ležati na njemu. A ne premaknem se. Slišim, kako se premakne kljuka.
''Ha-'' Ne razločim glasu. ''Vaju motim?'' zaslišim smeh. ''Zayn, zapri luč!'' mu vrnem nasmešek. ''Oprosti,'' ''Že vredu.'' ''Zajtrk je pripravljen in mislil sem...''
''Seveda,'' se nasmehnem. Vrata se zaprejo.
''Harry?''
''Rose...'' sladko zaprede.
''Na zajtrk grem, greš z mano?''
Še vedno sem slonela ob njem in tokrat sem se rahlo dvignila, da sem bila nad njem.
''Rose...'' še enkrat reče in se dvigne, da doseče moje ustnice.

Nase navlečem Harryjevo majico, saj je bila najbljižje mojemu dosegu in še enkrat poljubim Harryja. Sem res tako sebična? Harry? Elli je všeč in... ''Greva,'' razmišljanje prekine Harry, ki me prime za roko. Odmaknem se. ''Samo prijatelja.'' ga opomnim. ''Oh,''
Z roko mu zdrsim čez kodrčke. ''Ljubim te.'' zamrmra.

****************************************************************************************
06. november 2013
u152522
u152522
aja... a vas mot k tok hitr nextam? :3
06. november 2013
u152522
u152522
kdo sploh bere? ))':
07. november 2013
u153281
u153281
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. november 2013
u152522
u152522
oh tenks, sm že mislna da noben ne bere več :'p
------------------------------------------------------------------------------
10. POGLAVJE
''Hej,'' odrinem ga, da lahko vidim njegov obraz. ''Ljubiš me?''
''Seveda te,'' se nasmehne.
''Harry, to je prevelik pojem, da bi ga izgovarjal kar tako. Mislila sem, da sem ti všeč.''
Ostane tiho.
''Tudi ti si všeč meni, a poznam te komaj en dan in med nama ni ničesar, prav?''
Prikima.
''Zdaj pa greva.'' Namenim mu nasmešek.
Njegova roka se zvije v mojo. ''Harry...'' zaprem oči. Je bila napaka, da sem spala ob njem?

Je to Perrie? Uau, kakšna lepotica. ''Ti si Miranda Rose, kajne?'' vstane in se mi pribljiža. Skobacam se iz Harryejevega močnega prijema. ''Spusti me,'' šepnem. Popusti in zdaj sem zmožna dati objem. ''Samo Rose.'' jo popravim. Sedem zraven Zayna in Harry sede zraven mene. ''Zamujata.'' Zayn me pogleda. ''Oprosti,''
''Ti je Harry kaj rekel?''
''Na kaj misliš?'' začudeno ga pogledam.
''Ali ni-''
Utihne.
''Kaj?''
''Pozabi,'' svojo roko položi na na mojo.

11. POGLAVJE
*NIALL*
''Si kaj videla Rose?'' Naslonim se nad Ello. Ljubka punca. ''Ne,'' užaljeno odkima. ''Daj no, kaj je narobe?'' sedem k njej. ''Zakaj ste vsi zaineteresirani za njo in ne zame?''
''Oh,'' povesim glavo. ''Saj nismo, Ella, nismo.'' zamrmram.
''In zakaj sta Harry in moja najboljša prijateljica spala skupaj?''
Ozolzijo se mi oči. ''Kaj res,'' Obraz skrijem v dlani. Harryjeva je, pomislim. Njegova.

srry k je kratko sam sm fulj utrujena. ju3 bo daljše (upam)
-sam prosm berte ker je men drgać brezveze ))':
07. november 2013
neeeeeeeeext
07. november 2013
u152522
u152522
a lhka poveste kk je? kako se vm zdi pisanje pa too?? c;
Obrnem se. Moje roke so ovijejo okoli njegovega vratu. ''Moj bog, tole boš obžaloval.'' se nasmehnem. Vrne mi nasmeh.

''Saj ne misliš resno, Ella.'' Primem se za glavo. ''To je res čudovito, a ne moreš kar-''
''Ne govori meni, kaj lahko. Vem, da sta z Harryjem skupaj.'' Vdihne. ''In ne veš kako to boli.''
''Ella, počakaj malo...'' Dvignem pogled. ''Z Harryjem nimava ničesar, le všeč mi je. Prav tako mi je všeč Niall in ravno tako Lou. Umiri se.''
''Pa si njiju poljubila? Ali ju vsaj 'objela'?''
Šit. Kako ve? Začutim, kako se mi tresejo roke. Komaj zadržujem resnico.
''Seveda sem ju.'' se prisilno nasmehnem. ''Objela.'' še dodam.
Rjavolaska se zavrti na petah in odvihra iz dnevne sobe.

''Harry!'' zaslišim Zayna. Kje hudiča je? ''Niall!'' Zayn izgubla glas, pomislim.
''Si kje videla Nialla, ali vsaj Harryja?'' zadihano se vrže na kavč. ''Niall? Nevem. Harry? Prej sva bila v sobi.'' zamomljam.
''Si v redu?'' ''Ja. Le utrujena sem od ležanja na trdih mišicah Harryja.'' odvrnem.
Bodo zmagale solze in le pritekle na moja bleda lica? Prosim, ne.
''Je Harry?'' Spet mi da tisti občutek, ki sem ga dobila med kosilom. ''Ne, zakaj?''
''Ker Harry...'' ''Ker Harry kaj?!'' nervozno stresem Zayna. ''Harry... Harry je prisiljen imeti punco. Ne padi z njim.''
Zamomljam nekaj nerazločnega.
''Rose, pozorno me poslušaj.'' Prime me za brado in jo dvigne. ''Ne zaljubi se.''' šepne.
Po licu mi zdrsjo debele solze.
Žalostno odkimam. ''Mislim...'' Pogltnem slino. ''Da je prepozno.''

''Oh,'' Znajdem se v Zaynovem objemu. ''Kako je lahko prisiljen ljubiti nekoga, ki ga ne ljubi?''
''Rose, dovolj za danes.''

Večer. Končno je sonce začelo zahajati in končno so se vsi odpravili na večerjo.
Stopila sem na balkon. Veter mi je razmiršil lase. Pogledala sem proti mestu. ''Kaj sem naredila...'' si šepnem. Napako, mi odvrne glava.
u155957
Evo js sm Shtter.
Sam neki: ta tema ne velja več, usi tisti k berete to pls dodejte me (če vas js že nism) in ko bom začela ponovno pisat (tokrat se bom bolj organizirala pa to :'p prosm berte! < 3)
09. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg