Forum
u45697
u45697
" Vannesa!" je mama zakričala v prazno (že po tem kako me je poklicala sem vedela da neki ni uredu. Če bi blo use super bi me poklicala Vanny)
kaj je?! sem ji odgovorila
takoj pridi u kuhinjo!! tkole je zgledsau najin pogovor naprej.
_____________________________________________________________________________________
j- jst
m- mami
k-kris

j- kaj je spet?
m- kako to misliš kaj je spet?! Povej mi kko je nastau tale rdeč flek na steni?!
j- em... nene nebi vedla. Praši Krisa.
m- Krisss?!!!!
k- ja mami??
m- kaj je to na zidu?
k- amm.. flek?
m- a mogoče veš nevem recimo... kako je tu nastau??!
k- ne
j- ja jst vem. delala sm si jagodni frape, pa je pol maš špricln po steni. big deal!
m- zgini mi u sobo in da te ne vidim da greš iz nje, dokler te ne pokličem. kris ti pa zgini se igrat. že tko te mam dovolj!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
in tkole je skori usak dan v naši hiši... em no, kdo sploh sm jst??

Ime mi je Vannesa ljubkovalno Vanny in sm stara 16 let. Mam mlajšega brata Kristjana- Krisa, ki je star 10 let.

21. april 2011
u45697
u45697
jst sm na zgornji sliki.
21. april 2011
nextiii
pa prjavi se na Hočeš biti najboljši/a pisatelj/ica?
tu je link
http://www.igre123.com/forum/tema/hoces-biti-najboljsi-a-pisatelj-ica/17046/
21. april 2011
u45697
u45697
Mami sem poznala že zelo dobro(itaq) in vedla sem da misli resno in je temu prepiru sledila kazen. Popoldan se mi je zaradi tega kar vleku in končno me je poklicala. Ko sem hodila dol po stopnicah v dnevno sobo, sm vidla da je oči prišeu iz službe in oba z mamo sta sedela na kauču in me gledala tako, kot gleda usak starš otroka ko sledi pomemben pogovor o prihodnoosti.

(vem da je mal brezveze, pa bo ratal pol bolš)

nexxt??
21. april 2011
nextiii
pa več napiši
a prbereš moji zgodbici začarana... in Ko je prišel Damen
tu je link za Ko je prišel Damen:
http://www.igre123.com/forum/tema/ko-je-prisel-damen/16346/1

tu pa za začarana...:
http://www.igre123.com/forum/tema/zacarana/15792/1
21. april 2011
u45697
u45697
ok. np bom prebrala.
m-mami
t-tata

m- No, mislim da dobro veš zakaj sva te poklicala dol.
j- em.. no ne ravno
t- glej ljubica... Kar se dogaja zadnjih nekaj tednov, je res nedopustljivo in z mamo se res počutiva, kot da nad tabo nimava več nobene kontrole.
j-ohh, pa sej nisem nardila nč noo!!
m-kako da ne! pred tremi tedni si pustila Krisa samega doma in seveda se je poškodoval. Pred 2 tedni si skoraj zažgala kuhinjo! Prejšnji teden, si priredila zabavo brez najinega dovoljenja in dan potem, sem v tvojem predalu našla cigarete! pa še da sploh ne omenjam tega kar se je zgodilo popoldan.
t- no, kar hoče mama povedati je, da dobro veš da z mamo oba delava od jutra do večera, da se nam godi čim bolje. Ker pa je Kris še majhen, potrebuje ustrezno varstvo. Ti in mami sta obe strastne zappravlivke kar pa res ni nič narobe, saj imamo veliko denarja, če pa si ti še NEODGOVORNA in nisi SPOSOBNA popaziti na hišo in Krisa, bomo na zalostz morali najeti varuško, kar sva z mami že storila.
j- aha ok, in se nadaljuje (rečem sarkastično)
m- glej Vanny(se mami skuša delati prijazno), z očkom sva dobro premislila in odločila sva se , da midva nad tabo nimava dovolj kontrole, da bi te ukrotila. Oba pa se strinjava, da ima poboljševalnica dovolj dobrih učiteljev, da te bodo ukrotili. Zato, boš naslednji teden odšla v Keiran, ki je kraj v Predmestju Texasa in tam imajo baje najbolšo poboljševalnico.
j- KAJ??!! A SE VAMA JE ČISTO ZMEŠALO?!! KRETENI ZABITI!!
O- VANNESA KONEC DEBATE. ŠLA BOŠ IN BOLJ SE BOŠ HITRO POBOLJŠEVALA, HITREJE BOŠ LAHKO PRIŠLA DOMOV! zdaj pa pojdi v sobo!

j-jst
e- jenny

j- jenny??
e- heii kokola.... kai pa je?
j- oh videt te morem. se lahko čez pol ure vidiva v parku?
e- ja seveda! čau
j- adijo.
naSE SEM NAVLEKLA oblačila, ki so mi prišla pod roko in odšla v par. V spodnjem nadstropju, me je seveda mami zadržala a jaz sem se se obrnila in jezno zarenčala spusti me. mama me je spustila, jaz pa sem odvihrala skozi vrata.
21. april 2011
u45697
u45697
jenny:

21. april 2011
nextii
21. april 2011
u45697
u45697
Čeprav je bil park od naše hiše oddaljen 5oo metrov, sem celo pot tekla in jokala. Ko sem prišla v park, je bila Jenny že tam. Sedela je na klopici in govorila po telefonu z njenim fantom Davidom. Ko me je zagledala je nekaj zašepetala v telefon in prekinila , nato pa se je obrnila k meni in vstala. Stekla sem ji v objem in ko sem se stiskala k njej, me je uprašala kaj je narobe.

e- kaj pa je tko narobe? ej pupa moja?
j- oh čakej d si obrišem solze.
(usedle sva se na klopco in začele govorit.)
e-no?
j- oh jenny ne boš verjela kaj je blo!!
e- no, povej že...
j- starši me bodo poslali v poboljševalnico!!
E- kaj? zakaj? kdaj? in predvsem kam??!
j- ja v poboljševalnico in to samo zato, ker sem pripravila zabavo in zato, ker je mami našla moje čike v predalu...
e- ojoj! kdaj pa greš?
j- naslednji teden...
e- ampak saj sta poskrbela, da boš blizu kajne?
j- če se tebi zdi chicago in predmestje texasa blizu....
e- v Texas greš??! ampak to pa je tako daleč!!!
j- ja saj vem! le kaj bom jst brez tebe? kaj bom počela med tistimi divjaki??! oh Jenny moraš mi pomagati!
e- bojim se, da ti ne upam pomagati.

Jenny je imela prav. Pomagati mi ni mogla in že je prispel dan ko sem se mogla posloviti od svojega ljubkega chicaga in svojih prijateljev. Gaja mi je sporočila veselo novico preden sem šla. David jo je končno vprašal ali bi hodila z njim tako uradno in rekla je ja. končno nekaj kar me je razveselilo.

21. april 2011
u45697
u45697
na sliki gor je Jennyjin fant David.
21. april 2011
u45697
u45697
vožnja je bila dolga in po petih urah vožnje smo prispeli na avtobusno postajo. Čudno se pogledala mami in očka in onadva sta pogledala mene. Mami je rekla: dragica,od tukej boš šla sama naprej. Pote bo prišel posebni avtobus prav od te poboljševalnice. Imajo internet, televizijo in telefon ter elektriko. Tudi mobilnik boš lahko imela in vsak mesec ti bova pošiljala po 4o Eurou. Imela se boš lepo, kej je zelo urejena pobolševalnica. deljeni boste po oddelkih, da se ne bi slučajno spoprijatelila s kakšnim mamilašem. Ko boste prispeli, poišči gospo po imenu ga. Denvery. ona te bo vodila v sobo. ne skrbi use bo u redu. Očka mi je medtem pospreavil prtljago iz avta, me objel in z mamo sta v minuti izginila. Vlile so se mi solze in vsedla sem se kar na tla. ni minilo 20 min. ko je že prispel v rdeče pobarvan avtobus. Bil je pol polen in ko sem vstopila me je presenetil kašen mir je v avtobusu bil, glede na to, da naj bi bili tukaj mladostniki s potrebo po redu.Vstopila sem, vrata so se zaprla in avtobus je unkovito odtegnil od avtobusne postaje. Šla sem prav do zadnjega sedeža in za mano je skozi hodila gospodična stara mogoče 4o let. ko sem prišla do prostega sedeža, me je gospa usmerila na drug sedež poleg dekleta. usedla sem se, vzela mi je prtljago, jo vrgla v omarico nad glavo in mi eno roko z lisicami priklenila na prednji sedež. drugo roko sem imela prosto. Nato je gospa odšla v ospredje avtobusa in pogledala sem dekle poleg mene. bila je mojih let. Najprej me je bilo strah nato pa sem se opogumila in se ji predstavila..
21. april 2011
u43161
u43161
next!!!
OMG fu. zanimivo pa ful dobro pišeš
22. april 2011
nextii
22. april 2011
http://www.igre123.com/forum/tema/punca-iz-gozda-eraklion/17168/
22. april 2011
u45697
u45697
hvala usem...

j-jst
p-punca zraun
p- (se začne režat) haha sej sm vidla tvoj pogled ko si vidla lisice (še kar naprej jo je dobesedno zvivalo od smeha)...
j- no ja ni ravno nekaj kar bi doživela vsak dan...
p- hja (se je končno ustavla se smejat) ni kaj. no kaj pa si nardila d so te tastari poslali sm?
j- eh nč posebnega... mal sm eno feštico priredila brez dovoljenja... sej ni blo nobenih mamil no... in še mami je čike u mojm predalu našla.
p- too! končno še ena šjorca.. hehe boma skupi hodile na čik pauzo...
j- em.. no ubistvu jst pokadim sam enga na teden. sm še v začetnem stanju.
p- če še nisi začela velik kadit.. pol te bo pa pobolševalnica prsilla. ne boš zdržala. dam ti 3 tedne predn boš začela klicat mami domov da pride te iskat.
j- bomo vidli... mogoče pa se zna zgodit tudi drugače. No torej dobila sem občutek, da si že bla tuki...
p- ja. z bratom greva za počitnice domov drgač pa sva tuki.
j- aa.. maš ti brata? tuki?
p- ja za nama sedi. pa nč bat .. posluša ipod.
j- u trebuhu me je začelo ščemet. mislila sm: upam da zgledam uredu. UPAM D JE LEP!!!
ko sm pogledala proti Teddy je bila že obrnena nazaj in z nekom govorila. pogledala me je in rekla:
p- tole je moj brat Tom.
obrnila sem se in zagledala najlepšega fanta, kar sem ga do zdej vidla. vidno sm zardela, pa tudi njemu se je videlo na obrazu, da je doživel šok. seveda sem najprej pomislila na slabe stvari: a mam kaj med zobmi? a.. kaj pa če smrdim? jojjj meša se mi!! Tom pa me je pozdravil a se je videlo da sm mu ušeč, le še pokazati ni hotel.

Teddy:

Tom:

23. april 2011
u45697
u45697
Teddy je bila iste starosti kott jst, Tom pa je bil 2 leti starejši. Seveda prva stvar, ki ste verjetno usi pomislili je, le kaj sta naredila, da sta pristala tu? Ampak ne, nisem hotla biti preveč vsiljiva, zato sem počaka še nekaj časa. ZTeddy sva se zatopili v debato o glavnih "prasicah", ki so v vsakem razredu, Tom, pa je še kar naprej posvečal pozornost svojemu ipodu. Po uri in pol vožnje, smo prispeli pred velika železna vrata. Odprla so se, in z avtobusom smo se preljali skozi 100 m dolg drevored. Vedno temneje je postajalo in počasi me je bilo kar strah, a me je Teddy pomirila. Prispeli smo pred temačno stavbo,... Učenci so bili vznemirjeni a jih je gospa, ki me je priklenila pomirila. Počasi nas je odklepala in vsi smo stekli v notranjost hiše, saj se je približevala nevihta.
23. april 2011
nextiii
pa prberi mojo novo zbodbico
jaz, čarovnica
http://www.igre123.com/forum/tema/jaz-carovnica/17218/
24. april 2011
zgodbico*
24. april 2011
u45697
u45697
Ko smo vstopili v staVbo, me je Teddy povlekla za roko, Tomu pa pomignila z roko, naj prinese prtljago. Na srečo smo bili vsi v isti skupini in smo dosegli d smo bli jst, tom pa teddy v isti sobi. bli smo sam mi trije. Tom je prnesu prtljago gor in začeli smo se štimat. Ble so 3 postelje, ena od druge pa so bile oddaljene le meter in pol. Teddy je vztrajala da sem poleg nje, tom pa je ravno tako hotel imeti posteljo poleg mene...ostalo mi je samo to, da sm spala na sredini. Ko smo se razpakirali, smo z Teddy odprle okna, ker je večinoma cela stavba smrdela po vlagi in zatohlem. Bil je že večer in šli smo na večerjo. Ko smo hodili v jedilnico, so pod nami škripala tla.
25. april 2011
nextiii
pa več napiši...
26. april 2011
u45697
u45697
Kot se mi je zdelo, je v jedilnici prav tako smrdelo. Folk se je zaganjal u gručah in vsta je bila vesoljna. Potem pa smo tudi mi uzeli pladen in se postavli v vrsto. Bila sem sestradana in kmalu tudi razočarana, saj je bilo za jest kar neki. blo je: nek čudn krompir z fižolom in zelenjavna mineštra iz korenčka. juho sm zlila kar u vrč za ostanke, krompirja pa sm pojedla le nekaj žlic,ker mi ni biu ušeč. Pogledala sem Toma in Teddy in usi smo se začeli režat. pa sploh ne vem zakaj. Teddy nama je pomignila in skupaj smo odnesli pladnje na stojalo in stekli iz jedilnice.
________________________________________________________________-
j-jst
t-teddy
f-tom

j- to je biunajslabši krompir kar sm ga kdaj jedla...
t- kar privadi se.... boš še dosti tega sranja dobila.
f- katastrofa
t- pa sej ni treba d je... že od lani vem za skrivališče, kjer skriva ravnatelca svoje sladkarije. pejta gremo na lov...
f- ja strinjam se. še zmiri sm zlo lačn...
j- oh nevem... kaj pa če nas dobijo?
t- nebojo nas ne. za ta prehod vem sam jst. še ravnatelca hodi po drugi strani...
27. april 2011
nextii
27. april 2011
u45697
u45697
joj sem use že napisala pa mi je zbrisal... bom napisala bl pol
28. april 2011
NEXT!!!
28. april 2011
u45697
u45697
počakali smo, da je vs folk šeu mimo nas, pol pa smo hitro stekli v temačen hodnik na levo. Tam so bila samo ena vrata, ki pa so bila zaklenjena. Rekla sem: Teddy odnehajmo. zakljenjena so.
Tom: Ja Teddy, brezveze se tuki neki jebat...
Teddy pa je imela orožje. Iz žepa je potegnila žico, jo vtaknila v ključavnico in kar prestrašila sem se, ko so se vrata vdala. Teddy: in tako opravi profič...
Odprla je vrata in hitro smo se vtihotapili notr. Bila je tema, svetila je samo luna in bilo je srhljivo. Tom je na mizi dobil svetilko in jo prižgal. Vse se je bolje videlo in v sobi je bilo samo nekaj kosov starega pohištva ter omara, ki je komaj stala. Teddy je pominila tomu in skupaj sta prestavila omaro. Lahko smo videli rov, ki je peljal kdovekam. Bil je tako majhen, da sem se komaj spravila noter, pa sem bila proti moji generaciji precej drobna. Teddy je šla prva, jaz druga, Tom pa seveda za mano. Ko smo se plazili po rovu, mi je bilo kar nekam neprijetno s Tomom za mojim hrbtom. Ko smo prišli do konca rova, nismo opazili stopnice, in vsi trije smo popadali na tla. Ko smo se pobrali, so okoli nas ležale čokoladice, čipsi, smokiji in take bolj KALORIČNE stvari. Napokali smo se in se počasi odpravili nazaj. skozi rov smo prišli kot bi mignil in se hitro spravili iz sobe. Nato smo šli v sobo. Teddy je oznanila, da gre obiskati kolegico Dee, v sosednje nadstropje in tako sva s Tomom ostala sama v sobi. Ulegla sem se na posteljo in se pretvarjala, da berem revijo, saj mi je bilo ZELO neprijetno. Čez nekaj časa, pa se nisem mogla upirati večžeji in stopila sem do mize v kotu sobe, kjer sem imela svojo plastenko. Ko sem spila, sem se hitro obrnila in za mano je stal Tom. Bil mi je tako blizu... tako tesno skupaj sva bila in...
29. april 2011
nextiii, pa hitro
pa nextala sm začarana:
http://www.igre123.com/forum/tema/zacarana/15792/8

ko je prišel Damen, sm tut:
http://www.igre123.com/forum/tema/ko-je-prisel-damen/16346/4

pa jaz, čarovnica tut:
http://www.igre123.com/forum/tema/jaz-carovnica/17218/3

pliss prbri, pa takoj nextii svojo zgodbico
29. april 2011
next
29. april 2011
u45697
u45697
hehe hvala usemm...!!! dost mi pomeni resss!!!
29. april 2011
u45697
u45697
prosim prjaute se tukile u moj top model... prosimm!!
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-tyra-banks/17172/

hvala!
29. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg