Forum
Hej!
Začela bom pisat zgodbo, ki bo pač povezana z depresijo in podobnimi stvarmi in upam da vam bo všeč.
Če pa vam nebo pa ni treba pisat grdih stvari.
No pa začnimo....

Sem Tjaša, stara sem 16 let in hodim v srednjo šolo.
In danes je bil spet en grozen dan. Zjutraj me je že ob 5.00 zbudila budilka in kot vsak dan je edino kar sem imela v mislih, da nočem iti v šolo. Ampak kaj češ, pač moraš it. Vstala sem se in se oblekla in uredila in šla na bus. Zunaj je bila še tema, na busu pa kot vedno gužva. Ko sem končno prišla v mesto sem še kakšnih 15 minut hodila do šole, po temi, po mrazu, sama. Ker ima moj bus pač čuden vozni red sem vedno v šoli pol ure prehitro,zato sem se vsedla na klop na hodniku in čakala. Čez čas so začeli prihajati sošolci. Vsi so šli mimo mene, nihče me ni pozdravil. Ne razumem zakaj. Kaj sem jim naredila. Ali je cel razred čuden ali je pa z mano kaj narobe. Začela se je prva ura, matematika. Bila sem vprašana. Osramotila sem se pred celim razredom, ker sem tako zabita, pa še cvek sem dobila. Po pouku sem šla iz šole, namenjena na avtobusno postajo, ko me je pred šolo ustavila neka punca. Rekla je da že od prvega dneva šole vidi, da z mano nekaj ni vredu. Vprašala sem jo kako je to opazila, če pa nihče ne opazi. Povedala mi je, da je tudi sama imela težave in da izgledam enako kot je ona včasih. Vprašala sem jo kako se je znebila depresije. Rekla je, da mi ne more razložiti, lahko mi pa pokaže. Odločila sem se da bom šla na bus uro kasneje in bom šla z njo. In sva šli...
_________________________________________________________________________________
1 next za nadaljevanje
11. februar 2017
zoe6056
zoe6056
Next
12. februar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg