Forum
u155101
u155101
Hey Sarč is Back. No tuki je novi FF/Love story. Najprej sem razmišljala če bi pisala Teenfiction ali pa FF. Potem pa sem malo spreletela forume pa sem vidla da je malo TeenFictov še majn pa pravih love storyes. Odločila sem se da bo pač Fanfictionska ljubezenska zgodba podobna Romeju in Juliji. Nwm še če bo vesel ali pa žalostni konec. Whatever! Let's begin. Aja pa še nekaj(zgodba se odvija večinoma v preteklosti) Aja srednja šola se tu pri 12 začne.

(hwala Bibi za naslovnico)

Ashley Benson as herself
Harry Styles as himself
One Direction as theirselfs
Lucy Fry as herself

✬So you say you hate me?✬Harry Styles Love story FF✬/UVOD
✬2007✬
"Harry Edward Styles!" sem zatulila. V srednji šoli smo že 1 leto on pa še zmiraj ne razume da naj mi da mir. "Ja Ash?" je lepo vprašal. "Ti bom dala jaz 'Ja Ash?'! Za tebe sem Ashley" sem zavpila in ga brcnila v njegovo šibko točko. Vse se je dogajalo na hodniku zato so vsi zatulili "Auč!". K nam je prihitel naš ravnatelj. "Kaj se tu dogaja. Spet Ashley in Harry!" je zavpil in naju pogledal. "Dovolj vaju imam. Ashley pospremi Harryja v ambulanto, kasneje pa oba k meni!" je zavpil in odšel preden bi začela ugovarjati. Kaj? Ne! "In Liz nadziraj ju!" je zavpil ravnatelj naši profesorici glasbe nato pa izginil za vogalom. "1. Ashley pomagaj mu. 2. Po pouku pripor oba!" je zavpila prof. Clarkonn. Nebom se ga dotikala. "Zdaj! Gospodična!" je zavpila. Prijela sem Harryja za roko nato pa mu pomagala vstati, saj se je valjal v bolečinah. Prav mu je. "Kakšne pete pa za vraga nosiš?" je vprašal. V njegovem glasu si zaznal jezo,bes in seveda bolečino. "Praga, 15 m peta iz želežja. Ne zlomijo se." sme v smehu odgovorila. "Bitch!" je zavpil. Te čevlje sem kupila samo zaradi tega da Harryju uničim spolne celice. Kmalu sva stala pred ambulanto. Zdravnica ga je sprejela meni pa ukazala naj grem noter. Zakaj za vraga?

Z prekletim pudljem sva stala v ravnateljevi pisarni in čakala kaj bo rekel. "Kaj je z vama narobe za vraga!?!" je zavpil. No pa smo tam. "Z mano nič. On ima težave!" sem se razkurila. "Tiho Ashley ali pa boš v priporu. In ja. Cel teden dežurata skupaj v kuhinji od 7:20 do 16:15. Konec! Pojdita zdaj!" je rekel. Čakaj kaj? Cel dan z njim v kuhinji? Neeeeeeee! "Ne morete tega narediti kajne?" sem vprašala z vsem upanjem. "Lahko in še več vaju čaka!" je rekel nato pa nakazal na vrata.

02. avgust 2014
u60555
u60555
next
02. avgust 2014
neeeext
03. avgust 2014
u165907
u165907
neext
03. avgust 2014
Next popouno je hvala ℕiaℓℓ's ωiƒeღ, da si mi poslala link in trailer je AMAZAYN, naslovnica je BRILIAM in vse ostalo je BEAUTIFULOUIS.
IN JA NEXTTTTTT
IN A SM OMENLA DA JE PHENOMENIALL IN SPLOH PA EXTRAORDIHARRY.
03. avgust 2014
u165577
u165577
Neeeeeeeeeeeeeext
+novo bralko maaaaaš<333
03. avgust 2014
u155101
u155101
haha hwala vsem next je pa posvečen αloɴe.* Punce oglašujte malo.

✬So you say you hate me?✬Harry Styles Love story FF✬
Olivia Holt as Lilly Collins
Zoe Sugg as Bella Hutson
Stefanie Scott as Lisa Heardway
chapter 1

"Lilly ne razumem kako je lahko Styles takšen bedak!" sem zavpila v telefon. "Ej pomiri se!" je zavpila mama, ko je očitno vstopila v dnevno. "Morem it Lilly. Čuske!" sem ji rekla nato pa prekinila. "Ja?" sem jezno vprašala. "Anne in Gemma sta tukaj zato se pomiri!" je jezno vzkliknila. Zavila sme z očmi nato pa pograbila jakno in stekla iz hiše. Stekla sem do Starsbucka kjer sem si naročila zamrzjen jogurt in se vsedla v mizi v kotu kjer ponavadi sedim z Lilly, Bello in Liso. One so moje najboljše pijateljice. "Poglej poglej če to ni Ashley!". Ko sem zaslišala njegov glas se mi je zaletelo. "Styles!" sem siknila. "Me veseli da dovoliš da sedim s tabo!" je rekel in se vsedel. Zavila sem z očmi in zamrmrala "Jebi se, Harry". In seveda je pudelj moral slišati kaj sem rekla. "Sam se nemorem. Lahko se pa midva. Kaj praviš?" Tokrat sem pa mu jogurt dobesedno vsipala na glavo. "Še eno tako pa te bom ubila!" sem rekla nato pa odšla po kozarec vode in se vsedla nazaj na svoje mesto. "Daj no. Moreš mi pomagat!" je spet začel. Prijela sem kozarec in mu ga zlila naravnost v obraz. "Z mano ni šale." sem se zlobno zasmejala nato pa se odpravila iz restravracije vmes pa podrla najlepšega rjavolasca na svetu. "O-oprosti!" sem se opravičila. "Luke! Kaj za vraga?" sem zaslišala spet tisti glas. "Adijo in oprosti!" sem rekla in odhitela stran. Ne smem se zaljubiti v njegovega prijatelja. Od daleč sem v parku zagledala Lilly z Liso. Stopila sem do njiju. "Hey!" sem ju pozdravila in ju objela. "Si res Harryju zlila vodo in jogurt na glavo?" me je v smehu vprašala Lisa. Pokimala sem nato pa smo padle v smeh.

✬march 2008✬
Trenutno z Bello nakupujem obleko za spring dance. Ravnatelj je grožnjo izpred leta trdno držal in zdaj morem plesati s prekletim Stylesom. "Glej tole!" je rekla Bella in mi pokazala na obleko z potiskom rožic, do sredine stegen. Na začetku je bila oprijeta a nato je prosto padala po telesu. Bila je prelepa.(za sliko poglej gor)"Tole bom uzela." sem rekla in odšla v kabino. Oblekla sme obleko in se pogledala v obledalo. "Popolno!" sme rekla in se preoblekla nazaj v nirvana majico in skinny kavbojke z rožami. Na koncu sem si še izbrala črne čevlje s petko in vse plačala nato pa sva se z Bello odpravili domov!

next?
03. avgust 2014
Evo sem že anzaj z novim profilom
#Dodajte
03. avgust 2014
u165907
u165907
neext
03. avgust 2014
next
04. avgust 2014
danes bo
04. avgust 2014
neext
04. avgust 2014
i love it
NEXT
04. avgust 2014
Anne Cox kot Anne Cox
Cara Delevingne kot Marie Holt
Gemma Styles kot Gemma Styles

Z Bello,Liso in Lilly smo se poslavlale pred križiščem. Bila so še le 4 ure do najbolj okrutnega dne na svetu-SPRING DANCE 2008- Sovražim Harryja -a hrati se mi zdi seksi-bolj kot vse nasvetu. Z Lilly sva se objeli saj sva postali najboljši prijateljici nato pa sem odšla proti naši hiši. Bila je navadna hiša marelične barve z rdečo streho in bazenom za hišo. Lahko rečem da je bila proti naši premožnosti zelo velika. In draga ampak nisem bila razvajena punčka, ki bi imela vse, celo butlerje,čistilke in nwm kaj še. Kuhala sem jaz ali pa moja pol sestra Debbie, ki je pa že poročena ampak vseeno veliko krat je bila na obisku. Debbie je imela že 21 let in je bila 7 let starejša. Res je popolna sestrica in je sicer ne maram ne vem kako zelo ampak mi je všeč saj se je poročila z enim najbolj porednih fantov na svetu. Okey dovolj o Deb. Prekinila sem to razmišljanje in vstopila noter nato pa se odpravila v kuhinjo. "Mam...Živjo Anne!" sem rekla in pozdravila mamo znamenitega Stylesa. Sovražim to da sta najini mami najboljši prijateljici. "Kaj pa jaz?" sem zaslišala od zadaj nato pa zagledala Gemmo z neko kodrolasko. Bolje sme pogledala nato pa videla da je to moja 17 letna sestrična Marie. "Živjo Marie in Gemma. Morem se iti pripraviti za ples." sem rekla nato pa zavila z očmi. "Zato sva tukaj. Da te uredima!" je ponosno rekla Marie. Marie je študirala modo, Gemma pa se spozna na modo. Pokimala sem nato pa smo šle v mojo sobo. "Ti se stuširaj, midve pa boma pripravili vse potrebno!" je navdušeno vzkliknila Gemma, ko ji je zazvonil telefon. "Ja Hazz?"...."Pri Ash!"..."Asley Benson!"....."Harry!Nehaj!"......."Nič ti meni-Pomiri se Gemma-Resno mislim!"....."Adijo!" Zadnje je zasikala. zagodernjala je nato pa vrgla telefon na mizo. Zavila sem z očmi nato pa odšla v kopalnico. Oprala sem si lase, se stuširala, Nato pa se obrisala in oblekla spodnje perilo, neko majico, ki je bila mimogrede čisto nova-sploh nisem gledala kaj gor piše(razumele boste ko boste prebrale malo naprej)- in črne oprijete pajkice z luknjicami. Stopila sme ven ko me je zaslepila bliskavica. Zavila sme z očmi nato pa rekla "Pit grem!" Gemma in Marie sta se prestrašeno spogledali nato pa hitro prikimali. Ko sem vstopila v kuhinjo sta mama in Anne padli v smeh. "Opa!" je zaklicala Anne. "Kaj za...?" sem začela a me je mamam prekinla "Poglej majico!" šele takrat sem svoj pogled spustila na belo majico z črnim napisom I'm future mrs.Styles. "Gemma!" sem zatulila nato pa stekla v sobo. "Ubila te bom!" Gemma in Marie sta padli v smeh jaz sme pa v omari pograbila črno AC/DC majico in odvihrala v kopalnico. Preoblekla sem majico nato pa odšla ven in namenila leden pogled smejočima se Gemmi in Marie. Posedli sta me na stol in začeli nekaj ustvarjat z mojimi lasmi. Skodrali sta mi jih nato mi jih pa utrdili s lakom za lase. Kmalu sta bili že pri ličilih.

Okey kaj se bo na plesu zgodilo?
Next?
Razpis please!
04. avgust 2014
next
05. avgust 2014
u165907
u165907
neext
05. avgust 2014
u60555
u60555
Omg future mrs Styles majca. Hahah jaz mama future miss.Horan .
Definitivno je prekratko! Hhahaha
Okey kaj se bo na plesu zgodilo? Stepla se bota?
Next?Itak
Razpis please! Nimam cajta
Neeeeeeeeext
05. avgust 2014
NEXT
06. avgust 2014
omg neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ;3
perf je *0*
07. avgust 2014
u127671
u127671
neeeeeeeext*----*
12. avgust 2014
u160233
u160233
Kaj pa vem.
Fajn bi bilo, če bi jo kušnu. xđ
Ampak, ker se kao sovražita. -.-
Ampak hej, Harry ji nagaja, ne ne je sovraži, kajneda?
Hitro next, ker tole je.popolno!
NEEEXT *.*
25. avgust 2014
u160233
u160233
P.S. Nova bralka
25. avgust 2014
next
25. avgust 2014
Res mi je žal da tak dolgo ni blo nexta samo je mela moja sestrična vlke težave in ja pomagala sem ji skozi to zdaj pa tud sama trpim za isto boleznijo -.-

tak da ja jutri bo :33
25. avgust 2014
u160233
u160233
Zbolela si?
Je že v redu, nextaj, ko boš lahko.
25. avgust 2014
u60555
u60555
sara ma bulimijo pa tisto ko maš neke kamne
25. avgust 2014
u60555
u60555
Sara je v komi že en teden. Hvala bogu mi je pred operacijo poslala 11 delov
30. september 2014
KOMI?! WATAFAK SE JI JE ZGODILO?
KAJ ČE SE NE ZBUDIIII
30. september 2014
u160233
u160233
Pa briga nas teh enajst delov! Mislim haloooo! Ženska je v komi! Omg. To je grozno. Upam, da se zbudi. 'O'
30. september 2014
u60555
u60555
Rezala se je ker jo je 4letna ljubezen prevarala z neko plasticno barbiko. Sara je stara 15 , Lan(njen bivsi) 17. Ona barbika pa 27. Mislim halo??!! Jaz sem cela panicna pa se operirali so jo.
30. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg