Forum
u124578
u124578
Hei! No končno sem se opogumila in se odločila da objavim svojo prvo zgodbico... No ja upam da vam bo všeč... Aja pa zelo se imam za zahvalit Irwin † ki je najboljša pisateljica ever in me je sploh spodbudila in pokomentirala moj začetek... Next je posvečen najboljši Irwin † !
...............................................................................................................
1.
Rachel Rose
………………………………

*Flashback*
''Rachel?''
Začutila sem njegove roke okoli mojih bokov in nato rahel poljub na vrat. Obrnila sem se in si med tem potegnila slušalke iz ušes. Nato me je poljubil na ustnice. Obožujem ga! Vse na njem je popolno. Nevem koliko časa sva se poljubljala ampak se iskreno sploh nisem obremenjevala. ''Pridi greva,'' je rekel in me še enkrat poljubil. Rahlo sem prikimala in odšla sva. Bilo je čarobno. Sprehajala sva se po mestu, držala za roke… Nato sva se vsedla na klop v parku ob jezeru. Objeta sva tiho gledala v jezero. Nihče ni rekel besedice in čas je kar tekel. ''Zamudila bova film!'' sem rekla ko sem preverila uro. ''Potem pa pojdiva,'' je rekel še on in hitro sva se odpravila. Komaj sva ujela film, a sva ga. Po koncu filma sva šla k njemu. ''Alex, ljubim te,'' sem še rekla nato pa sva v objemu zaspala.
*End of Flashback*
Kako sem mu lahko to naredila. Zakaj? Zakaj sem se odločila, da grem s prijatelicami v klub, ker Alexa slučajno ni v mestu?! Vedno se konča tako! Vsi se zabavajo, jaz pa pristanem na stranišču in neutolažljivo jokam… Alex si tega ni zaslužil. Ne zalsuži si da ga varam! Zakaj? Ko smo prišle v klub je bilo še vse v redu, nato pa… Kaj se je sploh zgodilo!? ''Rachel?'' sem zaslišala glas moje najboljše prijateljice Jessice. ''Jess!'' sem odgovorila in odklenila vrata. Nujno sem potrebovala nekoga za pogovor. Ko me je videla jokati me je takoj objela. Kaj se je sploh zgodilo? Počasi sem se začela spominjati poteka dogodkov.
Bila sem doma nato pa me je Jessica vsa navdušena poklicala in predlagala da greva v klub, ker Alexa slučajno ni v mestu. Nisem se strinjala, a ni odnehala. Jessica je taka, nikoli ne odneha! Ko mi je bilo dosti pričkanja sem privolila. Saj Alex tako ali tako ne bo izvedel. Kmalu je prišla do mene in uredili sva se. Proti večeru sva se odpravili proti klubu. Ko sva prišli noter sva sedli za pult in naročili pijačo. Jessico je takoj začel osvajati nek tip in zato je odšla plesat z njim. Jaz pa sem samo sedela in vsake toliko naročila novo pijačo. Morala sem na stranišče zato sem vstala. Zvrtelo se mi je in komaj sem stala. Brezizrazno sem hodila proti stranišču,nato pa sem kar naenkrat pristala na tleh.
Louis Tomlinson
……………………………………
http://content-img.experienceproject.com/1371742213Ttej6j.jpg

''Ampak…''
'' Žal mi se Louis, tako ne more iti naprej, res mi je žal ampak… ne ljubim te!''
''Ampak Kat…''
''Zate sem Katharine!''
''Ampak…''
''Adijo Louis…'' je še rekla in me rahlo poljubila na lice, nato pa odšla. Za vedno. Prekleto! Ljubil sem jo! Bila je popolna! Bila sva nepremagljiva! Zakaj si lažem! ''Še vedno jo ljubim prekleto!'' sem zakričal, čeprav sem vedel da me ne bo nihče slišal, če pa me že bo se ne bo brigal zame. Takrat sem se zlomil. Začel sem jokati. Spominjal sem se vseh dogodkov, vsega kar sva skupaj prežiela… Zakaj!? Spominjal sem se kako sva se na ulici zaletela in tako se je vse začelo… Povabil sem jo na pijačo in kmalu sva se bolje spoznala… Hodila sva 6 mesecev. 6 dolgih mesecev, to je pol leta! Pol leta, ki ga bo težko pozabiti! Kaj sem ji naredil? Zakaj me je pustila? Potreboval sem jo, še prekleto sem jo potreboval! Zakaj nisem ničesar rekel? Kakšen idiot lahko ko ga zapusti punca reče le ampak. Moral bi steči za njo, jo ustaviti, objeti in poljubiti, nato pa jo na kolenih prositi da bi bila spet par! Zakaj!? Moral bi! Samo tako jo pogrešam! Lahko bi se tudi porezal, takrat ji bi bilo žal ker me je pustila! Ali pa raje ne, kdo ve če bi sploh prišla v bolnico. Tako ali tako ji je vseeno zame. Nujno sem potreboval pijačo! Hotel sem vstati a se mi je zvrtelo in spet sem pristal na tleh. Počasi in s težavo sem še enkrat poiskušal vstati. Tako zelo sem jo ljubil! Počasi sem poiskal ključe in iz žepov izbrskal nekaj denarja, s katerim sem mislil pijačo plačati,nato pa odšel. Bil sem namenjen v klub. Mogoče bom pa vsaj za trenutek pozabil na Kat. Prispel sem in se počasi odpravil noter. Nikjer ni bilo nikogar znenega, razen nekih punc iz šole. Ena je bila še posebej lepa. Louis spametuj se! Prišel si na pijačo in da bi pozabil Kat ne pa da bi si našel drugo. Ampak vseeno sem jo naskrivaj opazoval. Brezizrazno je sedela na stolu in vsake toliko naročila še eno pijačo. Nehal sem biti pozoren nanjo in šel še enkrat preveriti ali koga poznam. Nenadoma pa sem se v nekoga zaletel. Oseba je pristala na tleh in ponudil sem ji roko, da bi lažje vstala. ''Oprosti,'' sem rekel in jo pogledal. Izgledala je kot tisto dekle, ki sem jo prej opazoval. Bila je čudovita. Izgledala je kot angel. Rahlo se je nasmehnila in nekaj rekla, a je nisem slišal. Preveč sem bil zatopljen v svoje misli. ''Kaj?'' sem vprašal. ''Ime mi je Rachel!'' je glasneje ponovila, saj je mislila da je nisem slišal zaradi glasne glasbe. ''Louis,'' sem odgovoril in jo pogledal v oči. ''Greš plesat?'' sem še počasi in z oklevanjem vprašal. Nisem hotel še ene zavrnitve, še posebej ne danes. Kakšen idiot sem. Pred uro sem se razšel z punco sedaj pa že osvajam novo. ''Ok,'' je rekla in skomignila z rameni. In potem… Nekaj časa sva plesala in nato sem jo poljubil. Nevem kaj mi je bilo ampak najberž sem bil zelo pijan on pa tudi. Ni bil samo majhen poljub ma ustnice. Bil je… Nebeško se poljublja. Nenadoma pa me je sredi poljuba odrinila. Kot da bi se nekaj spomnila. Pogledala me je in me nekaj sekund samo gledala. ''Jaz imam fanta!'' je odločno rekla, nato pa nekam odšla. Nekaj časa sem samo stal sredi plesišča in razmišljal. Kaj sem naredil! Počasi sem se odpravil na pijačo. Res sem jo potreboval! Ravnokar sem osvajal in poljubil zasedeno punco. In ne bom nehal, ker je čudovita!
09. marec 2015
hvalaa za posvečen nextt
in neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext c';
10. marec 2015
Next
10. marec 2015
Next
11. marec 2015
nextttttttt
11. marec 2015
Next
11. marec 2015
u124578
u124578
Rachel Rose
……………………………………

''Rachel!''
Počasi sem se prekotalila na drugo stran postelje in poiskušala spati naprej. Nenadoma sem zaslišala kako je nekdo prišel v sobo. ''Rachel vstani! Opozarjam te!'' sem zaslišala, a se nisem premaknila. ''Sama si tako hotela,'' je rekel in se vrgel name. ''Josh!'' sem zakričala in ga zvalila iz sebe, da je padel na tla. ''Sama si si kriva! Nisem kriv, da spiš do treh popoldne,'' je rekel in me potegnil iz postelje, da sem padla nanj. Začela sem se smejati in tako sva se smejala. Dolgo časa. Dolgo, dolgo časa. ''Zakaj ne moreš biti normalen brat, ki bi mi pustil spati?'' sem ga sredi smeha vprašala. ''Sem pač takšen,'' je tudi on komaj razločno zaradi smeha odvrnil. Počasi sem vstala in se odpravila v kopalnico. Pogledala sem se v ogledalo in zrla v svoj odsev. Nenadoma sem se spomnila včerajšnjih dogodkov. Prislonila sem se ob steno in počasi drsela proti tlem. Nenadoma sem se zlomila. Zakaj sem to storila. Nekako bom morala povedati Alexu. Vem da mu bom morala povedati, saj bi drugače prej ali slej izvedel. Bolje bi bilo da to izve od mene, kot pa od koga drugega. Začela sem še močneje jokati in kar nisem mogla nehati. Nenadoma sem zaslišala zvonenje mojega telefona. Potegnila sem ga iz žepa in pogledala številko. Klical me je Alex. Krasno sedaj mu bom morala povedati zakaj jočem. Nepremično sem zrla v telefon in čakala da neha zvoniti. Zvonenje je ponehalo in spet sem bila sama s sabo. Še vedno sem v roki držala telefon in čakala. Ali naj ga pokličem nazaj? Ne! Ne smem. Naredila sem nekaj groznega in če bi sedaj slišala njegov glas bi se še bolj zlomila. Začela sem globoko dihati, da bi se pomirila. Vdih, izdih, vdih, izdih… Počasi se je vse umirilo. Počutila sem se mirno. Počasi sem vstala in se spet pogledala v ogledalo. Povedala mu bom. Vse mu bom povedala. Počasi sem se uredila in spet začela razmišljati. Po kosilu ga bom poklicala in ga vprašala, če greva ven. Potem mu bom povedala. Vse. Odpravila sem se po stopnicah navzdol in odšla v kuhinjo k Joshu. ''Kaj bo za kosilo?'' sem vprašala. ''Testenine,'' je odgovoril. ''Ti pomagam?'' sem spet vprašala. ''Lahko''.

Po kosilu sem se odpravila v sobo. Vtipkala sem številko in se odločala ali naj pritisnem 'kliči'. Rachel to moraš narediti. Sama si kriva in to moraš popraviti. Zdaj. Kliknila sem tipko in čakala. Pip… Sedaj ni več poti nazaj. Pip… Ob vsakem pisku sem se počutila slabše. Pip… Kaj naj mu sploh rečem. Pip… 'Hej Alex. Rachel tukaj. Povedati ti moram da sem te varala.' Pip… Zakaj se ne javi. Pip… Mogoče pa že ve in zato noče govoriti z mano. Pip… Počasi sem odmaknila telefon in hotela prekiniti klic. ''Rachel?'' sem nenadoma zaslišala. Ok, javil se je sedaj pa mu povej. ''Hej Alex,'' sem z zaigranim veseljem rekla. Morala bi biti igralka. ''Rachel, pogovoriti se morava''.
12. marec 2015
u124578
u124578
Ups... pozabla napisat posvetilo...
Torej next je posvečen KdoSem in MIX from europe!
12. marec 2015
Hvala za posvečen next
Ful je dobr
Tkoda next
12. marec 2015
u124578
u124578
Hvala ti KdoSem!
12. marec 2015
ojoj ka že ve?
perfektno pišeš innn
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ;3
12. marec 2015
next
13. marec 2015
next
13. marec 2015
u124578
u124578
Hei! Uspela sem napisat next! No upam da vam bo všeč in em... next je Louisov tko da še neboste zvedle kaj vse se je zgodilo Rachel... So... Next je posvečen sarica2001 in iminlove8!
...................................................................................................

3.
Louis Tomlinson
…………………………………………….
http://41.media.tumblr.com/tumblr_m50p4lbMpw1qgupqeo1_500.jpg

'Fanta imam. Fanta imam. Fanta imam… FANTA IMAM!' samo to se mi je pletlo po glavi. Nekako nisem mogel razmišljati o ničemer. Samo o tistem poljubu in potem kako je s presenečenjem in strahom zakričala, da ima fanta. 'Fanta imam'. Kaj naj naredim sedaj. Grem do nje in ji rečem 'Hei! Jaz sem tisti, ki ti je verjetno uničil življenje, ker te je poljubil in te je zato pustil fant. Mimogrede ali bi bila moja punca?' Kakšen idiot sem. Idiot, ki neve kaj dela. Nesposobni idiot. Stal sem sredi sobe in razmišljal kaj naj naredim. Odšel sem do postelje in se vrgel nanjo. Samo tam lahko jasno razmišljam. Mogoče bi jo moral poiskati in se ji opravičiti. Ali pa raje ne. Kaj pa če bi nekako našel njeno številko in jo poklical. Ja to bi bilo veliko boljše. Vstal sem in poiskal svoj telefon. Poklical bom Harrya. Najprej rabim pogovor. Poiskal sem številko in pritisnik 'kliči'. Piskanje telefona me spravlja ob živce. Zakaj se ne oglasi. ''Ja?'' se je nenadoma zaslišalo iz telefona. ''Harry! Ali imaš čas? Zdaj trenutno?'' sem hitro vprašal. ''Ja, kaj pa je Louis,'' me je presenečeno vprašal. Ponavadi potrebuje pomoč on in ne jaz. ''No… ti vse povem… pridi čez 20 minut v bar,'' sem rekel in počakal, da je pritrdil nato pa hitro odložil. Nekajkrat sem vdihnil in izdihnil in se počasi odpravil. Shit. Kako naj to povem Harryu. Počasi in brezizrazno sem hodil po našem mestu in nisem pazil kje sem hodil. Počasi se je začelo večeriti. Ne morem verjeti cel dan sem mislil na zasedeno punco. Rachel… Tako je popolna. Zakaj je ne morem imeti jaz. Saj je vseeno. Ne ni! Ljubim jo. Se mi zdi. Nenadoma sem se spomnil na Katharine. Tudi ona je bila popolna. A me je pustila. Shit. Pusti me in že uro kasneje sem si uničil življenje. In uničil sem ga tudi Rachel. Mogoče je bil njen fant tudi tam in jo je pustil. Mogoče sedaj sedaj doma in joče, ker jo je pustil. Zaradi mene. Mene! Nenadoma sem se v nekoga zaletel. Oseba je spet pristala na tleh. Tako kot Rachel. Nehaj misliti na Rachel. ''Hej! Pazi malo!''. Ta glas bi prepoznal kjerkoli. Rachel je. ''Oprosti…'' sem uspel zamomljati, bolj sebi kot njej. ''Louis?'' je vprašala. Takrat sem jo pogledal v oči. Njene modre oči so me gledale in ni se premaknila. Sedela je na tleh in me gledala. Ponudil sem ji roko da je lahko vstala. ''Louis?'' je še enkrat vprašala in pokimal sem. Izgledala je tako… bila je tako prikupno zmedena. V njenih očeh se je videlo da je jokala. ''Em… oprosti za včeraj. Nebi smel. Res ne…'' sem poiskušal nadaljevati pogovor, a me je prekinila. ''Em… je že vredu,'' je počasi dejala. ''Greva na pijačo da se ti oddolžim?'' sem hitro vprašal. Spet sem to naredil. Spet jo vabim ven. Fanta ima prekleto. ''Ne, veš, no… zmenjena sem z Alexom, oprosti, kdaj drugič?'' je obotavljajoče odgovorila, nato pa odšla. Gledal sem zanjo dokler je nisem več videl. Samo stal sem tam in nisem vedel kaj naj naredim.

http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs/80/31/quotes,love,write,about,,,sorry,never,apologize,photo-8031856377bf70d4335971da45c0a38d_h.jpg
............................................................................................
* Kako se vam zdi?
* Kaj se bo zgodilo?
* A mislite da ima Louis šanso?
Razpište se!
13. marec 2015
u124578
u124578
Aja na linke kliknte če hočte videt slikce....
13. marec 2015
O kul
Pomoje se bo ona razšla z alexom in bo pol z Louisom
Pa supr je tkoda next
13. marec 2015
men je ful kul
am ne vem, zdej bosta mogoč šla z alexom narazn in bo jo Louis nekak najdu pa poklicu, pol bo pa hotu bit z njo, ampak ona še nekak ne bo prpravlena na zvezo, sam pol bo on useen hoto pa bo uztrajou haha blablabla
ja louis ma šanse ja hah
popounooooo jeeeeeeeeeeee *O*
neeeeeeeeeeeeeeeext
14. marec 2015
men je ful kul
am ne vem, zdej bosta mogoč šla z alexom narazn in bo jo Louis nekak najdu pa poklicu, pol bo pa hotu bit z njo, ampak ona še nekak ne bo prpravlena na zvezo, sam pol bo on useen hoto pa bo uztrajou haha blablabla
ja louis ma šanse ja hah
popounooooo jeeeeeeeeeeee *O*
neeeeeeeeeeeeeeeext
14. marec 2015
shittttttttttt sori 2x je objavl
14. marec 2015
NEXT
14. marec 2015
next
14. marec 2015
u124578
u124578
No... končno sem si vzela čas za napisat next. ta je malo daljši ker nexta že dolgo ni blo tko da se vam malo oddolžim. so... next je posvečen rock n roll<3!
...............................................................................................
4.
Rachel Rose
……………………………………………..
http://data2.whicdn.com/images/60760279/original.jpg

''Rachel, pogovoriti se morava''
To je rekel tako resno. Mrtvo resno. Tega glasu sem se ustrašila. Do sedaj ga še nisem poznala. Nikoli ga ni uporabljal, razen takrat ko je mislil zelo resno. Mrtvo resno. Počasi sem se vsedla na posteljo in nekajkrat vdihnila in izdihnila. ''Povej,'' sem rekla in čakala. Bilo me je strah in nisem vedela kaj naj naredim. Ali že ve? Kaj naj naredim. ''Ne po telefonu, pridi k meni,'' je rekel. ''Ok,'' sem previdno in počasi odgovorila. ''Se vidiva,'' je še rekel in odložil. Bila sem zmedena. Tega še nikoli ni naredil. Nikoli. Res nikoli od kar ga poznam. Nikoli ni kar tako odložil slušalke. Zakaj mi ni mogel povedati po telefonu. Samo 'pridi k meni' je rekel in nato je odložil. Vredu Rachel dihaj. Mogoče pa še ne ve. Počasi sem se pobrala iz postelje in se odpravila. Počasi sem stopala po ulicah in poiskušala zadrževati solze. Nato pa sem se kot naročeno zaletela v nekoga. . ''Hej! Pazi malo!'' je bila moja prva reakcija. Res sem potrebovala, da me je nekdo zbil na tla. Še posebeno sedaj ko grem k fantu, ki me bo po vsej verjetnosti pustil. ''Oprosti…'' je zamomljal glas, bolj sebi kot meni. A vseeno sem prepoznala glas.''Louis?'' sem potiho vprašala. Takrat me je pogledal v oči. Ni umaknil pogleda. Jaz pa sem le sedela in se nisem premaknila. Sedela sem na tleh in ga gledala. Njegove oči so omamne. Upala sem da nebo opazil, da sem jokala. Ponudil mi je roko da sem lahko vstala. ''Louis?'' sem še enkrat vprašala in pokimal je. Samo pokimal. Ničesar drugega ni uspel narediti. Samo stal je tam. Nisem opazila, da bi kakor koli obžaloval svoja dejanja. ''Em… oprosti za včeraj. Nebi smel. Res ne…''je poiskušal nadaljevati pogovor, a sem ga takoj prekinila. ''Em… je že vredu,'' je počasi dejala. Nisem se želela še bolj kregati z komer koli. ''Greva na pijačo da se ti oddolžim?''je hitro vprašal, a se mu je na obrazu videlo, da obžaluje. ''Ne, veš, no… zmenjena sem z Alexom, oprosti, kdaj drugič?'' sem odgovorila in ga še enkrat pogledala. Bil je srčkan. Kaj pa govorim. Tega nisem jaz rekla. Ok, zmenjena sem za Alexom in zato moram iti, me je kar naenkrat prešinilo. Počasi sem nadaljevala pot in se čez nekaj metrov ozrla. Gladal je za mano in izgledal je kot da ne ve kaj naj naredi. Nekako se mi je smilil. Ne se mi ni. Čakaj kaj. Vredu Rachel vdihni, izdihni, vdihni, izdihni, vdihni, izdihni… vse bo vredu.
http://www.lovethispic.com/uploaded_images/55126-Everything-Will-Be-Alright.jpg

V počasnem tempu sem nadaljevala proti Alexovi hiši. Po pribljižno 10 minutah sem prispela. Počasi sem odšla do vrat in počasi potrkala. Vdih, izdih, vdih, izdih, Rachel vse bo vredu. Šlo mi je na jok. Vrata so se počasi odprla in srečala sem se z Alexovimi rjavimi očmi. Včasih sem oboževala te oči, a sedaj sem se jim poiskusila ogniti. ''Hej, pridi naprej,'' je rekel v normalnem tonu. Počasi sem stopila v hišo, ki sem jo poznala kot da bi v njej preživela pol življenja. Pa saj sem ga. Ničesar nisva rekla le stala sva tam. On je gledal vame, jaz pa sem gledala v tla. Strah me je bilo pogledati v njegove oči. Nenadoma me je iz razmišljanjazbudil njegov glas. ''Pridi greva gor,'' je rekel in se odpravil po stopnicah navzgor. Tiho sem mu sledila in se nato v sobi vsedla na posteljo. Nekaj časa sva oba zrla v tla, nato pa je Alex začel: ''Rachel, kje si bila v petek, ko me ni bilo?'' Še vedno sem zrla v tla. V tistem trenutku so bila najbolj zanjimiva stvar na svetu. ''Nekaj sem vprašal,'' je rekel in me pogledal v oči. ''Alex jaz… moraš vedeti da te ljubim, prekleto te ljubim in mi je žal! Ok res mi je žal!'' sem napol v joku zakričala. Nakaj je hotel reči a mu nisem pustila do besede. ''Vem da me sovražiš, čeprav ne vem kako si izvedel. Poglaj bila sem pijana. Nisem bila kriva. Sploh nisem hotela iti v klub. Res ne. Samo Jess me je prepričala in potem sem morala iti in potem sem ponesreči preveč popila in potem sem se zaletela v Louisa in me je povabil plesat in potem… potem me je poljubil in meni je res zelo žal!'' je kar privrelo iz mene. Počasi je vstal in prišel do mene. In takrat me je objel. V tistem trenutku, ko sem mislila da me bo pusti, je stopil da mene in me objel.
https://40.media.tumblr.com/20d4c094b691460ea23925db5939b118/tumblr_n0z36oCBw21rpcl4mo1_500.jpg
Bila sem presenečena, a sem mu vrnila objem. ''Alex res mi je žal in no… ljubim te,'' sem zašepetala. ''Rachel je že vredu,'' me je miril. Ko sem popustila objem me je izpustil in me pogledal v oči. Takoj sem povesila pogled. ''Rachel glej, Andy mi je vse povedal. Rakel sem mu naj pazi nate, ko me nebo in je. Povedal mi je vse. Rachel poglej me,'' je rekel in mi rahlo dvignil brado, da mi je lahko pogledal v oči. ''Bila je napaka, Rachel vsi jih delamo. Bila si pijana, ok. Vse bo vredu. Še vedno te ljubim,'' je rekel in jaz sem se zazrla v njegove rjave oči. Bila sem mu hvaležna za vse. Nagnila sem se naprej in ga poljubila. ''Alex, jaz… hvala,'' sem rekla po poljubu. Bila sem srečna da se je tako izteklo. Ljubila sem ga in on je ljubil mene. Nenadoma me je spet pogledal v oči. ''Rachel samo nekaj mi še obljubi,'' je rekel in jaz sem ga radovedno pogledala. Moje solze so se že posušile a vseeno sem izgledala grozno. ''In to je?'' sem vprašala. Zasmejal se je. ''Poiskusi se izogibati Louisu,'' je v smehu rekel. Takrat sem se zasmejala še jaz in od smeha komaj odgovorila. ''To pa zagotovo, no vsaj poiskušala bom, če se ne bo ta idiot kar naprej zaletaval vame,'' sem rekla in ga poljubila. Nato sva se vrgla na posteljo in kar v oblekah zaspala.
......................................................
* Kako se vam zdi?
16. marec 2015
u124578
u124578
Nevem zakaj mi slike ne delajo!
16. marec 2015
O kul
Supr je
Neeeeexxxxxtttttt
16. marec 2015
Super je! In Next
16. marec 2015
odličnooo ;D
neeeeeeeeeeeeeeeeeext ;3
16. marec 2015
next
17. marec 2015
Next
17. marec 2015
u124578
u124578
Hei!
No dones zvečer bo najberž kratek next! Čez vikend nexta ne bo, ker gremo v toplice. No ja grem pisat, pa upam da boste sploh še brale.
19. marec 2015
ja bomoo
neeeeeeeeeeeeeeeext ;D
19. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg