Forum
u197754
u197754
Hejla, odločla sm se, da bi šla eno zgodbo pisat o Harry Stylesu. Hope you like it!
●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●
Hodila sem po hodniku in kar na enkrat pride mimo mene Natalia. "Se je spaka končno prikazala v šolo" je rekla. Vzela sem telefon iz žepa in ga pripravila na kamero. Spustila sem atlas in zvezke iz rok, da so ji popadal na njene prelepe nove čevljčke. Ko se je začela dret kot kura brez glave in začela jokcat, sem jo potisnila ob steno in slikala. "Sam še enkrat mi reč spaka, pa gre ta slika na Fejs!" "Oooooo! Spaka ima fejs! Kot da se te bojim!" je rekla in se pričukajoče vrat obrnila k množici, ki je to snemala. Šli so za en korak nazaj. Jaz pa sem samo s prstom kliknila na send. "Parker, gdč. Hubbins! Pisarna takoj!" Gdč. Hubbins je šla žalostno proti pisarni, jaz pa sem še zložila atlas in zvezke v omarico. Zaklenila sem jo in odšla proti pisarni z nasmehom brez obžalovanja. Pa saj sem naredila vse prav! "Hubbins opraviči se ji!" "Ali hočete, da vam očka zapre šol..." "Tiho!" je rekla ravnateljica in udarila po mizi. Pograbila je torbo in v joku stekla ven iz pisarne. "Kaj pa jaz?" "Vse sem videla gdč. Parker in sem malo ponosna nate, vendar se ne spodobi, da se dekle kot ti pretepa, kaj bi bilo, če bi se vsi pretepali? Red mora biti. Odnesla jo boš z opominom." "Hvala in še naprej bom bila Parker brez gdč." "Adijo." "Nasvidenje" Stopila sem ven z pisarne in pričakovala polno ljudi, ki bi vzklikali: Parker, Parker! Stal je samo Harry Styles. In ploskal. V počasnem ritmu. Res super! Skupaj sva v čisti tišini odšla v razred, pred vrati pa je vprašal: "Ali bi me ti Chloe Parker počastila, in postala moja spremljevalka na plesu jutri?" Harry, prijatelja sva sem si govorila, a ne srce in možgani delujejo skupaj. "Jaaaa, če bi me ti Harry Edward Styles, danes zvečer peljal v kino gledat Minionse?" "Seveda, Parkerjeva" Prijel me je za roko in šla sva naprej. "Amm, Harry, sem 99% da imamo pouk tam." In pokazala na vrata za nama. "Točno!" je rekel in z nasmehom in samozavestjo sva šla proti učilnici. A pred učilnico pa se je zgodilo...
●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●●▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●
LIKE IT?
21. avgust 2015
next
21. avgust 2015
neeeext
ful dober *w*
21. avgust 2015
next
21. avgust 2015
next
21. avgust 2015
o bog perf je!!!!
NEEEEEEXT!
21. avgust 2015
u197754
u197754
a je bil to sarkazem?
21. avgust 2015
Ne perf je in nexti ze enkrat!!
Hvala za razumevanje
21. avgust 2015
next
21. avgust 2015
u197754
u197754
next bo jutr ali dans zvečer in Stylesdick. tvoja zgodba je perfect.
22. avgust 2015
Hvalaa res kr je prva in je takšn odziv...res nisem pričakovala tega res ne
22. avgust 2015
next
22. avgust 2015
u197754
u197754
ooou mooou booug , ker je že sedem nextov sem najdla cajt in napisala en mini nextek na wordu, da noute pocrkal od firbca! nextek je tou:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Pred vrati pa se je zalomilo. »Ne razumem, kaj nimaš ti že spremljevalke?« Brez odgovora je hotel odpreti vrata. Prijela sem ga za roko in ga ustavila. »Tako ali pa tako je neobvezen predmet. »Poglej, ubila me boš, če ti povem.« »Torej boš mrtev v obeh primerih, kaj ti naj?« Nič ni rekel. »Pa daj no, veš kaj vsi ste idioti, od Jacqulin do tebe Harry!« sem že povzdignila glas. Prhnila sem in se obrnila proti izhodu, vendar me je prijel za roko. »Kaj bi rad? Huh? Res ti nemorem pomagati, če mi ne poveš! Neumno se mi zdi, ker sva prijatelja od osnovne! Kaj osnovne od rojstva! Zavrgel me boš? Prav, itak si me imel samo za zabavo! Idiot! Sedaj me pa spusti!« Chloe, nehaj! »Chloe, veš, da ni res, s tabo se počutim sveže!« O moj bog, a drugače si pa star? Idiot! »Veš, Harry, da sem bila prva, ki je verjela vate in tvoj pevski talent, bolj kot Gemma ali Zack. In podpirala sem te, da greš na x factor…« sem pričela moj govor, ko me je prekinil: »Saj, na x factor grem!« »Saj to je super!« »Ne ni! Sprejeli so me na avdicijo, ker je moj talent najboljši od vseh! Pa še z enim nastopom sem dobil tisoč oboževalk!« In, Styles, včasih si pa bedak »In?« Mi ni bilo jasno. »Ubile bi te, če bi zvedele, da sva skupaj!« »Saj uradno še nisva!« sem rekla in odšla. Vzela sem še jakno in zaklenila omarico s kodo 18061998, datum, ko se je Harryeva družina preselila v hišo nasproti naše. Ravno se je začela zimska nevihta, jaz pa brez dežnika in v bulerjih in usnjeni jakni gazila skozi plundro. Do mene je pritekla Gemma, Harryeva sestra: »Hello, Chlo!« je rekla. »Što te muči, njofra?« Nasmehnila sem se stavku iz filma in nadaljevala s hojo. »Je Harry, kajne?« Pokimala sem in solza mi je spolzela po licu. »Sej bo vse okej…« je rekla in me objela. Planila sem v jok, zraven pa nisem mogla držati niti torbe in jo spustila po roki navzdol. »Že celo življenje sva prijatelja, sedaj pa hoče, da se neha!« sem izdala v hlipajočem joku. »Vse bo v redu, pridi danes k meni, Harry ne bo, ker gre gledat nek film z neko butaro.« Ni mi bilo jasno, kar trenutno ni bilo važno. »Pridem…« Potem, ko se je objem nehal, sva nadaljevali pot. V popolni tišini sva prišle do najine ulice, nekaj hiš naprej pa je stala njena hiša. Lepa, klasična za Londonsko predmestje. Nasproti pa je bila hiša, precej podobna njeni. Z Gemmo sva se ločili, preden sem vstopila v našo hišo, je še zavpila: »Ob petih, velja?« Pokimala sem in vstopila v notranjost doma. Nikogar ni doma, saj ima Kendall še šolo, mami pa pride ob štirih. Mokro torbo sem vrgla za vrata
22. avgust 2015
next
22. avgust 2015
u197754
u197754
Aja kendall je sestra jacqulin je pa bivša bff pred gemmo
22. avgust 2015
koga briga, nextt!
22. avgust 2015
u197754
u197754
nextam jutr, k si bom vzela cel dan in pisala nexte za vas sam dnevi objave bodo drugačni
22. avgust 2015
next
23. avgust 2015
u197754
u197754
»Ojla!« je rekla mama. »Shit!« »Kako prosim?« je rekla. »Rekla sem, da bi rada šnite za kosilo.« Obrnila sem se proti vrati in jih odprla. »Danes bom bila pri Gemmi!« sem zaklicala. »Kaj pa Harry?« sem še slišala. A veš kaj je z njim? »Klinc ga gleda!« Popravila sem si mojo Avril Lavinge prinčesko in odšla proti zasneženi klopci. »All my life I've been good, but now…« »Katera zasnežena p**** me zdele budi?!« Pogledal me je nek zelo luštkan tip, deloval je kot bad boy. Nasmehnil se mi je in s roko nakazal 'pokliči me!'. A ti delujem, kot da imam tvoj telefon? Vzela sem telefon in se oglasila. »Chlo pod aparatom!« »Kje si!?« »Huh?« »Že pol ure te čakam s tvojo šnito! Boš prišla?!« »Jao, pridem!« Zavila sem z očmi in vstala ter se odpravila proti fantu, ki me je prej čudno gledal. »A daš eno?« in sem nakazala na cigareto. »Ja, tukaj je…«Podal mi je cigareto in vžigalnik. »Sem slišal, da ti je ime Chlo…« je rekel. »Ja, Chloe sem. Ti?« »Zayn,« je rekel in ugasnil cigareto. »Torej, si pogosto tu?« je vprašal. »Ja, skoraj vsak dan po šoli. Tebe pa prej nisem opazila. Si nov?« »Ne, prihajal sem sem, ampak ponoči,« je rekel. Le kaj se dogaja tukaj ponoči? Spomnila sem se na mami in vzela njegov telefon iz žepa in se vpisala v imenik pod Chlo <33. Vrnila sem mu telefon in odšla proti domu. Pohane šnite mi sploh niso ugajale. Vstopila sem in mami se je pogovarjala z neko gospo Malik ali nekaj takega. »Dober dan!« sem pozdravila in se delala vljudno. »Dober dan!« je odzdravila ta coprnica nora. Pojedla sem pohano šnito in se odpravila v sobo. Brskala sem po telefonu in dobila sporočilo. »Hej!« »Hej?« »Zayn tukaj« »Aja « Ura je bila kmalu že petnajst do petih in se odpravila proti Gemmini hiši. Še prej sem si oblekla push up modrček in neko majico z izrazitim izrezom in še raztrgane hlače. Čez sem oblekla pulover in se odpravila. »Adijo!« sem rekla in šla. Stekla sem čez cesto in prišla pred vrata. A sem se spomnila, kako je Gemma razlagala nekaj čisto norega: ''How to get in my room'' Uporabila sem verzijo dve, ki pa je…
_-------------------------------_------------------------------_-------------------------------_
Katera je verzija dve:
a.) Skozi vrata
b.)Skozi okno
25. avgust 2015
neext! men se zdi, da sam še jest to berem :'(
28. avgust 2015
next - nova bralka (: Super zgodbica
28. avgust 2015
u197754
u197754
Hvala next pride danes zvecer, ker sem na fonu. #love, klara <33
28. avgust 2015
Next
28. avgust 2015
neeext
28. avgust 2015
next
28. avgust 2015
b.)Skozi okno
aaaaaaaaaaa NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!
<3<3<3 I REALLLY LIKE IT,NUUUJNOOO NEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!
28. avgust 2015
Skos oknoooooo...o bog perf je
NEEEXT
28. avgust 2015
u197754
u197754
O maj goooood'), kasn odziv, kot sem rekla zvečer bo douuuuug next
28. avgust 2015
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!!!!!!!!!!<3<33<3<33
28. avgust 2015
jeeeeeej <333
28. avgust 2015