Forum
u23938
u23938
ti si
29. julij 2010
u23938
u23938
29. julij 2010
ja ok je
29. julij 2010
ok bom še js eno nadaljevanje napisala
29. julij 2010
u23938
u23938
oki
29. julij 2010
ko sem prišla domov sem šla na msn ker mi je bilo dolg čas in to je bilo zadnjič da sem lahko delala kar sem hotla ker sem naslednji dan šla v srednjo šolo.ko sem prišla na msn sem opazila da je alex dosegljiv.pogovarjala sem se. z njim
pogovor:
j: hej alex
a: hej lepotička
j: kako si?
a: super sem zdaj ko si ti prišla
j: ne pretiravaj.taka cool oseba pa spet nisem
a: si.ej a si za to da se danes srečama?
j: ja itak.ampak ju3 mam sredno šolo tak da ne bom mogla bit dolgo
a: eh sej ni problema.tut js mam šolo jutri
j: ok.kje pa se boma dobila?
a: v restavraciji lucky?
j: ja ok.
a: komaj čakam
j: js tut čaaw
a: čaw

šla sem se uredit.ko sem prišla v restavracijo sem opazila da je alex že tam.zapeljivo me je gledal in me takoj poljubil.ker se mu ni dalo bit v restavraciji me je peljal v disko.tam sma super plesala.po končanem zmenku me je pospremil domov in me poljubil na usta.....rekel mi je če bi bila njegova punca.seveda sem rekla ja.ko sma se poslovila sem stekla v posteljo in zaspala.zjutraj pa me je čakal prvi dan v srednji šoli......
29. julij 2010
je cool??
29. julij 2010
u23938
u23938
supr
29. julij 2010
ok..sam zgleda da noben tega nena bere.te boma pa same pisale hehe
29. julij 2010
u23938
u23938
bom jst
Zjutraj sem se zbudila ob 6.00,ker sem se morala urediti za 1. dan šole. Uredila sem se in ob 7.10 sem že bila v šoli. Spoznala sem Robbya,ki jw bil kar dobra družba.Ugotovila sem,da hodima v isti letnik in da boma skupaj v razredu.NATO JE PRIŠEL alex. bil je malo ljubusumen.PREDSTAVILA SEM MU PRIJATELJA Robbya. Ker je bil Alex isto star kot jaz in je bil tudi moj sošolec smo šli skupaj v razred. Prvi dan je bil dolgočasen saj smo se samo pogovarjali. Ko je bilo konec smo odšli še malo po mestu nato pa sma z ALEXOM ODŠLA DOMOV. Pospremil me je do doma in mi ukradel poljub. Poslovila sma se in vstopila sem.
29. julij 2010
u23938
u23938
okej!!
29. julij 2010
u23938
u23938
pridem še jutr gor.lahko noč
29. julij 2010
ok
nočkoo čaaw
29. julij 2010
bom js še eno nadaljevanje napisala
29. julij 2010
ko sem vstopila me je mami vprašala kako je bilo v šol.kot vedno sem ji z kratkim odgovorom rekla: super.vpisala sem se na facebook in opazila sem da me je dodal robby.potrdila sem ga.nato sem šla še na msn in gor je bil alex.
pogovor:
a: hej moja ljubica
j: hej alex moj.si pa hitro prišel na msn
a: ja res.predvideval sem da boš tut ti gor
j: ok.in kaj delaš?
a: s teboj se pogovarjam
j: aha..
a: ej a je tebe dodal robby na fb al ti njega?
j: on mene.zakaj?
a: nevem..danes se mi zdi da si mu v šoli bla všeč
j: glej meni je vseeno če sem mu všeč al ne
a: ok.ej grem js bay
j: bay

potem je v sobo prišla larisa.začela mi je razlagati o njenem novem fantu.rekla je da mu je ime rusty in da hodi na enako šolo kot jaz.začudila sem se ker ga poznam.....
29. julij 2010
boš ti nadaljevala alja?
30. julij 2010
u23938
u23938
“Rusty? To je moj najboljsi prijatelj!” sem rekla.“NE! Tisti rusty z blond lasmi? Velik in ocarljiv?” “JA TO JE MOJ NAJ FREND!!!!!!!!” VESELA SEM BILA SAJ SEM VEDELA,DA JE NE BI NIKOLI RAZOCARAL.NATO SEM POKLICALA ALEXA.

NAJN POGOVOR:
J JST
A ALEX
J ZIVIJO SRCEK
A ZDRAVO CEBELICA.
J EJ A BI MI2 SLA KEJ VN?
A JA LAHKO
J OK U PARKU OB 6.00
A OK CAO PIKICA.
J BY SRCEK
30. julij 2010
cool
30. julij 2010
u23938
u23938
tnx nadaljuj
30. julij 2010
ok
30. julij 2010
šla sem se uredit.ob šestih sem šla v park in tam me je že čakal alex.šla sma v disko kot ponavadi.nekaj časa sma plesala potem pa mi je rekel da mu je slabo če lahko grema vn.šla sma ven.naenkrat pa je iz svojega žepa potegnil cigarete..ponudil mi je a nisem hotla.potem pa mi je začel govoriti da če bom pokadila kdaj kaj mi ne bo nič.zato sem pokadila cigareto.občutek je bil čuden ampak sem se navadila.čez nekaj časa pa je iz žepa potegnil drogo.prestrašila sem se, on pa me je prisilil da morem vzet to drogo ker me bo drugače pustil in bo vsem na šoli rekel da sem slaba v postelji.šele takrat sem videla kakšen je alex.ker pa nisem hotla da bi me osramotil sem vzela drogo in sem ostala z alexom.domov sem prišla pozno.zjutraj sem v šoli bila čisto zaspana.......
30. julij 2010
u23938
u23938
Nisem vedela ali naj to komu povem.Strah me ne bilo,da bom postala odvisna!! V šoli bi skoraj dobila opomin zaradi neposlušanja. Mislila sem,da je alex dober fant a ni. Alex je od Rustya frend. In kaj če Rusty tudi jemlje mamila in ČE JIH BO TUDI LISA ZAČELA JEMATI???? Bilo me je strah. Z Alexom sma šla tudi nasledni večer vem. In spet v disko.In jaz sem s5 morala kaditi in jemati droge. To se je zgodilo vsak večer. In ugotovila sem DA SEM POSTALA ODVISNA!!!! Nisem vedela komu naj to povem in odločila sem se da bom to povedala mami.Vendar to se že dogaja celi mesec.Nekako ji to moram povedati. Ampak kako???
30. julij 2010
u23938
u23938
ti ssi
30. julij 2010
ok
30. julij 2010
odločila sem se da ji bom povedala čez 1 teden in bom najprej poskušala nekako pustiti alexa.ampak ko sem rekla da bi prekinila mi je zagrozil da bo vsem na šoli rekel da sem slaba v postelji in da sem jaz njega prisilila da je z menoj.vedno blj sem postajala odvisna.alex pa me je enkrat tudi posilil.en dan sem prišla domov čisto iz sebe.nisem več mogla nič.mami me je začudeno gledala.naenkrat pa sem padla in videla sem temo pred očmi.zbudila sem se v bolnici.....
30. julij 2010
evo alja ti si
30. julij 2010
u23938
u23938
ok
30. julij 2010
u23938
u23938
zRAVEN MENE JE BIL ALEX. KO JE VIDEL DA SEM SE ZBUDILA IZ KOME JE POKLICAL MOJO MAMO,KI JE V JOKU PRIŠLA V SOBO. VPRAŠALA SEM JO "KAJ SE JE ZGODILA? KJE SEM?" SEM JO VPRAŠALA. ODGOVORILA JE " VSE JE V REDU LJUBICA . V NEZAVEST SI PADLA. V KOMI SI ŽE 3 DNI. AJA NEKDO TE JE PRIŠEL OBISKAT" V SOBO JE PRIŠEL ALEX REKEL JE...
30. julij 2010
rekel je da me ima rad in da me nikoli ne bo zapustil ker je mami še vedno bila zraven v sobi.ko pa je mami šla iz sobe pa mi je alex začel govoriti da bo posilil lariso če bom kaj povedala mami da je on kriv za to kaj se mi je naredilo.začela sem jokati.nisem nehala jokati.ko je alex odšel , je v mojo sobo prišla mami in mi rekla zakaj sem kadila in se drogirala.zlagala sem se ji da mi je postalo všeč.zelo se je razjezila, potem pa je začela jokat.čez 5 dni sem prišla iz bolnice in šla sem v šolo.tam je bil robby in me je debelo gledal ker sem bila v obraz zelo čudna.mislim da je robby zaljubljen v mene.tudi on je meni všeč ampak...............
30. julij 2010
alja go on
30. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg